100 % протоколів опрацьовано в 95 окрузі: переміг Кутовий та ВО “Батьківщина”

3

19 нардепів злісно прогулювали роботу в Верховній Раді За даними сайту ЦВК станом на 5 листопада опрацьовано 100 % протоколів. Згідно з підрахунком голоси розподілились таким чином:

Кутовий В. – 26,9 %

Юраков О. – 22,42 %

Мельник – 20,97 %

Войцех Д. – 7,16%

Цікаленко Ю. 6,09%

Танцюра Л. – 3,36%

Мєдвєдєв А. – 2,25%

Королюк С. – 1,39%

Решта кандидатів набрали менше відсотка глосів.

Експерт Інституту політичної та соціальної психології Павло Фролов пояснює, що результати виборів можуть суттєво відрязнятись від результатів попередніх соціологічних опитувань через те, що дуже великий відсоток виборців на момент опитування ще не визначився, за кого віддасть свій голос.

Нагадаємо, що на 4-ох дільницях в смт Коцюбинське кандидат Петро Мельник посів третє місце. На дільниці, що розташована в лікарні на вулиці Лісовій, Петро Мельник посів 4 місце.

Єдина виборча дільниця, де з-поміж цих кандидатів лідирує скандальновідомий Петро Мельник в селищі – це Ірпінський виправний центр № 132.

Голоси за партії, згідно з інформацією, розміщеною на сайті ЦВК, у 95 окрузі розподілились таким чином:

Батьківщина – 32,41%

УДАР – 22,1%

Партія регіонів – 21,79%

Свобода – 13,24%

Комуністична партія України – 5,58 %

Це ті політичні сили, яким вдалося у 95 окрузі перетнути 5-% бар’єр.

Неочікувано високий результат “Свободи” соціологи пояснюють зростанням напруги у певних групах виборців. Розчаровані діями опозиції у Раді минулого скликання, вони обирали найрадикальніший варіант з існуючих політичних ідеологій.

“Українці, як-то кажуть, тримали дулю в кишені. Вони схильні голосувати за більш радикальні партії, ніж насправді прихильниками поглядів яких вони є,” – пояснює журналістам СТБ неочікувано високий результат “Свободи” Павло Фролов, працівник інституту соціальної та політичної психології.

3 коментарі

 1. Владзьо 5 Листопада 2012 at 15:25

  Єдина виборча дільниця, де з-поміж цих кандидатів лідирує скандальновідомий Петро Мельник в селищі – це Ірпінський виправний центр № 132.

  там йому і місце…. виправити…

 2. Петрович 6 Листопада 2012 at 00:05

  Як би ти почувався Владзьо якщо за тебе так писали.Подивимося що ти будешь писати через деякий час на пана К.В.

 3. Владзьо 6 Листопада 2012 at 14:18

  Почну з того, що до незнайомих людей ввічливо звертаються на “Ви”… (Може, це не стосується прихильників Мельника і ПР…)
  По друге, в реченнях деколи ставлять коми та інші розділові знаки, а слово “будеш” українською мовою пишеться без “ь” . (Може, це не стосується прихильників Мельника і ПР…)

  По третє, Мельник не є для мене моральним (або якимось іншим) авторитетом ще року з 2004, починаючи з відео, на якому він пояснює студентам, як “правильно” голосувати. Мовчу про “винесення” пані Геращенко і ще десятки фактів його біографії..

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539