“BIONIC Hill” – у столиці з’явиться 20 тисяч робочих місць

10

Первый киевский технопарк BIONIC Hill начнут строить осенью 2012 года.

Кабмін затвердив подане Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту “Технополіс”, одною з складових якої стало створення інноваційного парку “BIONIC HILL” у Києві.

Таке рішення було прийняте на засіданні Кабінету міністрів України під час обговорення питання підготовки до реалізації національного проекту “Технополіс” – створення інфраструктури інноваціного розвитку та високих технологій і його складових. Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко. Він наголосив, що реалізація проекту “BIONIC Hill” дасть змогу створити унікальну науково-виробничу територію, що поєднає інновації та бізнес.

“Це буде вдалий майданчик для залучення інвестицій та розвитку підприємництва. Завдяки цьому проекту буде створено 20 тисяч нових робочих місць, які забезпечать ріст валового регіонального продукту та надходження тільки перерахунку податку на доходи фізичних осіб  щонайменше 3 мільярди гривень за 5 років. Містом разом з інвестором підписаний Меморандум про співпрацю та графік реалізації проекту, згідно з яким перша черга буде здана у 2014 році”, – зазначив він.

За словами Руслана Крамаренка, місто гарантує підтримку проекту BIONIC Hill та бере на себе витрати з будівництва дороги до парку та проведення всіх необхідних інженерних мереж. Вже зараз містом розроблено низку програм з підтримки діяльності бізнес-інкубаторів, які можуть бути застосовані до цього інноваційного парку. Крім того, місто забезпечить запуск спеціальних міських автобусів “BIONIC Hill” від найближчих станцій метро.

“Київ не перший серед міст України намагається реалізувати такий амбітний проект, проте Київ – перший, хто підійшов до цього питання комплексно. Ми працюємо не лише над будівництвом інфраструктури для інноваційного парку, а й над розвитком всієї екосистеми для ІТ. Ключовим у цьому буде запуск проекту “BIONIC Hill”. Проте, вже зараз ми збираємо навколо себе молодих розробників та надаємо їм доступ до якісної експертної оцінки їхніх проектів, допомагаємо з менторством, надаємо можливість представити свої проекти інвесторам зі світовим ім’ям. У квітні містом вперше був проведений міжнародний інноваційний форум “Kyiv City Open Doors”, який відвідали представники провідних венчурних фондів Кремнієвої долини. У рамках цього форуму у грудні ми плануємо провести масштабний освітній захід, в якому будуть задіяні 50 найкращих стартап-команд з усієї України”, – зазначив Руслан Крамаренко.

Нагадаємо, сьогодні українська IT-індустрія займає високу позицію на світовому ринку. У рейтингу країн-розробників програмного забезпечення вона має 7-8 місце, а за деякими підрахунками – входить до п’ятірки кращих. В Україні сьогодні працюють 200 тисяч ІТ-спеціалістів і ще 15 тисяч щорічно випускають провідні навчальні заклади.

Первый киевский технопарк BIONIC Hill начнут строить осенью 2012 года.

Первый киевский технопарк BIONIC Hill начнут строить осенью 2012 года.

Первый киевский технопарк BIONIC Hill начнут строить осенью 2012 года.

Джерело:  УНН, фото – http://architector.ua

10 коментарів

 1. Владзьо 6 Листопада 2012 at 12:43

  і, поки будуватимуть отой “біонік”, вулицями Коцюбинського курсуватимуть великі самоскиди, добиваючи дороги і отруюючи людей… Схоже вже було колись, коли ремонтували міст через залізницю на Академмістечку, тільки тоді пробку об”їжджали не самоскиди..

  і лісу буде вирубано і понищено зна-а-а-а-ачно більше, ніж якби там збудували свої хатинки пару десятків Коцюбинчан. У чому вигода? Тільки тим, кому Київ платить, хто на Київ працює..

  приклад з історії: Павлік Морозов розповів комсомольцям, “куда папа хлєб спрятал”. Комсомольці зраділи, хліб у “папи” відібрали, братики Павліка плакали і сиділи голодні…
  Деякі “борці” побігли до КМДА і розповіли київським дерибанникам, що тут земелька спірна. Просили відібрати…. Ви хоч самі в заповідник чи Нацпарк вірите?

 2. Олег 6 Листопада 2012 at 14:49

  “Согласно концепции «Работай-Живи-Учись-Отдыхай» значительная территория технопарка будет отведена под комфортабельное жилье (230 тыс. кв. м), рассчитанное на 10 тыс. человек.” – вот где собака порылась))). Думаю сначала жилье построят,а потом обоснуют, что институты здесь не нужны и будет жилая застройка… Всё предельно ясно). А 10 000 человек- это примерно 3000 квартир-это примерно 15 высокоэтажек. Это не считая ,что по нормам необходимы подездные пути и паркинги и т.п.Вот и вся математика). Места для институтов просто не останется.

 3. Iruna 6 Листопада 2012 at 15:13

  в соседней ветке посоветовали не читать ,все что написано, разучиться считать и думать, а вообще пойти и проветриться ))) сейчас пойдут статьи какое благо этот технопарк, как много он даст и леса там нет, и военную часть расчистят, и дорога, и инженерные сети пойдут чуть ли не по воздуху ))…а двойные стандарты ? мелочь какая

  • Ірина Федорів 9 Листопада 2012 at 19:01

   Я так і не дочекалась Вашого дзвінка. Подвійних стандартів немає. Є брак часу. Ви можете взятись за цю тему, якщо вважаєте її важливою.

   Я допоможу контактами і порадами, бо просто не встигаю (зараз на мені, крім всього іншого, вивчення питання фінансування муз школи, вивчення можливостей заведення комунального транспорту в селище, подовження безкоштовної маршрутки до “Ашану” – це та інше забирає час, якого в мене просто фізично більше немає, оскільки я ще викладаю в Могилянці та в мене маленька дитина. Ці питання треба вирішити до прийняття бюджету на 2013 й вони не можуть чекати).

   Інші активісти також завантажені.

   Розраховую на те, що хтось з Вас займеться цією темою, оскільки час на постійний моніторинг сайту, як я бачу, у Вас є. 🙂 Це не може не тішити. 🙂

   Чекаю на дзвінок.

   Поки вдалося дізнатись, що вже була виїзна комісія щодо будівництва дороги. В склад комісії входили лісники КП “Святошинське ЛПГ”. Планують побудувати її по просіці, тому лісники не проти. З слів водія, який вів машину, просіка доволі широка, але мінімальних рубок дійсно не уникнути. Загальна довжина запланованої дороги по просіці менше 3 км.

   Рішення планують вносити 29 листопада на Київраді. Відповідно часу вкрай мало, але я ще раз наголошую готова допомогти у вивченні теми.

   Тут писали про можливе розширення наявної дороги. Дізнавалась і цей аспект. Кажуть, за стандартами треба щоб в такому великому комплексі Технопарку була можливість 2 заїздів у випадку НС. Тому наявну дорогу не можуть розширити. Це знову ж таки треба перевірити. Як ще один з аргументів проти розширення наводять той, що мешканцям селища буде безпечніше, якщо машини в тому числі й будівельні їздитимуть іншою дорогою, що не буде завантажувати наші дві смуги.

   Тому ще раз наголошую – чекаю на Ваш дзвінок. Посильно допоможу й результати Вашої роботи, якщо вона буде якісна – до 29 числа забере редакція УП. (Для Вас вже є потрібні контакти = справа за Вами).

   ПС (Я не пам’ятаю, хто казав, що побачив на відео учасника акції, який має доньку, яка бачила, що просили підпис в неповнолітньої дитини, я просила в нього зробити прінтскрін тієї людини, щоб ми розібрались. Я так нічого не отримала. Кнопка прінтскріну – праворуч від F12. Просто, якщо Ви виступаєте за щось або проти чогось, дуже добре було, якби воно зупинялось не лише на коментарях, а на результативних діях.

   Тому від цього дописувача – чекаю прінтскрін і досі. А якщо його не буде, то я це розцінюватиму виключно, як Ваше бажання просто пописувати коментарі на сайт та й годі.

   Якщо Ви не націлені на те, щоб вирішувати підняті Вами питання, то я не бачу сенсу відповідати на коментарі цих конкретних дописувачів в подальшому, бо це буде згаяний час, який я могла б використати конструктивно.

   Якщо одного з читачів цікавило заведення транспорту в селище – ця людина написала один коментар і одразу ж сконтактувалась для вирішення проблеми. Тому в цьому напрямку ведеться зараз робота. Все в Ваших руках.)

   • Владзьо 10 Листопада 2012 at 11:50

    ПС (Я не пам’ятаю, хто казав, що побачив на відео учасника акції, який має доньку, яка бачила, що просили підпис в неповнолітньої дитини, я просила в нього зробити прінтскрін тієї людини, щоб ми розібрались. Я так нічого не отримала. Кнопка прінтскріну – праворуч від F12. Просто, якщо Ви виступаєте за щось або проти чогось, дуже добре було, якби воно зупинялось не лише на коментарях, а на результативних діях.

    Це камінь у мій город, як я розумію.
    я маю сина, а не доньку, де Prt Sc знаю, користуватись вмію.
    Людину, яка збирала підписи, син упізнав в репортажі на ТБ по “свіжих слідах”, проводити експертизи чи інші слідчі дії через місяць після події не маю часу та натхнення. Хто з Вашої команди збирав підписи на бульварі Вернадського, Ви знаєте краще за інших, їх там була не сотня. Шукайте, якщо хочете знайти. З мене вистачить знання того, що це було саме так. Карати нікого Ви не будете, формально немає за що (так собі, правопорушення на 17 грв.) Головне, щоб підписів більше було, а чиї вони– байдуже!
    Та й чи треба воно Вам, коли треба і за маршрутку воювати, і “Біонік Хіл” пропихати, і просити КМДА обрізати Коцюбинське по саме нікуди.. 🙂

    • Ірина Федорів 12 Листопада 2012 at 15:35

     Я чекаю на зображення. На акції, якщо я не помиляюсь, була 1 людина, яка збирала підписи. І вона на Вернадського не була. Тому я хочу перевірити, чи дійсно збирала та людина, на яку Ви вкажете підписи і чи там були підписи неповнолітніх.

     Я можу зараз не знати, що саме та людина збирала і де саме, але це можна легко перевірити.

     Листки всі внизу підписувались, зокрема зазначалась дата. Це дуже легко. Просто мене цікавила природа Вашого бажання.

     Якщо Ваше бажання таке = “З мене вистачить знання того, що це було саме так”, при тому, Ви навіть не допускаєте, що неповнолітній син міг помилитись, а Вас, дорослої людини, на місці, як я зрозуміла, не було.

     Зауважте, я не стверджую, що такого не було або не могло бути. Я за критичний розум і за перевірку фактів.

     Але після такої Вашої позиції, говорити нема про що. Бо зараз з Вас вистачило того, що Ви маєте своє уявлення, але перевірити чи це правда – Ви бажання не виявили.

     Відповідно, не ображайтесь, якщо на Ваші питання я надалі відповідати не буду. Це не від неповаги. А від того, що час пішов не на результат, і кількість коментарів так і не перейшла в якість.

     Ви все ще можете мені надіслати прінтскрін, тим більше, що Ви, виявляється, знаєте, де кнопка на клавіатурі 🙂

     Звинувачувати мене після цього у тому, що мені байдуже, чий підпис – нісенітниця. Бо я чекаю і далі на зображення цієї людини. Чекаю не перший тиждень, зважте. А Ваша відповідь на мій коментар – це алогічна емоція, а не контруктив. Надіслати мені зображення – це значно менше часу, ніж написати черговий пост.

 4. Iruna 10 Листопада 2012 at 09:31

  Уважаемая Ірина Федорів, я Вам не позвонила по одной простой причине, я не против строительства именно технопарка как такового, я против строительства в лесу чего бы то нибыло..если нельзя, то нельзя НИКОМУ..то что юридическая база под технопарк подведена основательная (( я даже и не сомневаюсь, доводы про то что там военная часть, а не лес вообще смешны..ну не трогайте эту землю и дайте вырости лесу, тем более, что природа уже старается в этом направлении
  спасибо, что нашли время и ответили на мой пост
  ПЫСЫ, да я каждый день захожу на сайт,т.к мне интересно как ” защитники” нашего леса будут действовать в дальнейшем, аргументация мне тоже важна

  • Ірина Федорів 12 Листопада 2012 at 16:00

   До будь-якої теми треба підходити дуже ґрунтовно. Відповідно – це вимагає часу. Щодо Технопарку. Територія дійсно не належить КП “Святошинскье ЛПГ”. Це військова частина і там дійсно є закинуті бараки.

   Я ще раз наголошую, що треба співставити проект наявний з тим що буде. У мене для Вас чи іншої людини є всі контакти. З досвіду це у Вас займе десь 4 повні робочі дні (запити, зустрічі, інтерв’ю) + ще 2 дні, щоб узагальнити всю отриману інформацію.

   Якщо будь-хто готовий виділити свій час (а якщо Вам особисто це не байдуже – то зголошуйтесь), то саме час проявити свою свідому громадянську позицію й все перевірити.

   Саме коли Ваш простий інтерес щодня почитати про захист лісу переросте в конструктивні дії, тільки тоді можна буде говорити про те, що громада контролює владу. Владу не лише селищну, але й київську.

   Неважко щодня витрачати час, щоб почитати, як рятують ліс й потім написати захисникам, що погано працюють. Набагато важче дійсно виконувати суспільну важливу роботу. Виконувати її щодня, віддаючи рокамит свій вільний час. Спробуйте.

   Ви повинні бути свідомі того, що одна людина не може робити все.

   Тому поступово з’являються люди, які відповідають за організацію акцій, які відповідають за збір підписів, є люди, які відповідають за медіа-висвітлення, є люди, які відповідають за вивчення юридичного поля.

   Питання до Вас дуже просте. Готові – набираєте. Ви або той, хто готовий. Я допоможу. Якщо ні – далі не відповідаю на Ваші особисто пости, не з неповаги. А від того, що час можна витратити на більш результативні речі.

   Поки мій досвід спілкування з коментаторами на цьому сайті дає свій мінімальний, але результат. Практика показала, хто хоче чимось займатись – дзвонить і бере на себе посильну роботу.

 5. прохожий 28 Листопада 2012 at 13:54

  “Бионик Хилл” прикольная идея и классная, но ИТ компании очень холодно отнеслись к тому, шо их выселят за город (вывезут в лес:)) и самое главное первая очередь расчитана на строительство жилого комплекса(3 дома кажись) и гостинницы на деньги частного инвестора за 2 года и сдается мну, шо все на этом и закончится(или Ыщо 5 домиков сварганят) Очередная лапша на уши от каськива.:) Походу кавота “развели на лоха”:)

 6. Иван 29 Листопада 2012 at 15:22

  Ну да, как гадости про озеро писать так время есть, а когда за своих отвечать, так сразу дел по горло!!!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539