Слуги Петра Мельника: у технічного кандидата Семка купили сміттєбаки за понад два мільйони / Колонка автора

6

Члени міськвиконкому не бачили бюджет міста на 2012 рік за який голосувалиНа окрузі 95, де з розгромом програв скандальний Петро Мельник, була зареєстрована рекордна кількість мажоритарників.

Зрозуміло, що з-поміж, мало не 5-ти десятків кандидатів був не один десяток технічних.
Одним з таких “техніків” став Петро Семко (чоловік депутатки Київської облради Наталії Семко, яка є однопартійницею одіозного члена “Парітї регіонів” Мельника).

Перемога Петра Мельника стала для подружжя Семко родинною справою.

Доки депутатка облради Наталія Семко влаштовувала агітаційні заходи для Петра Мельника (припрошувала дітей купатися в “почищеному” озері, де вміст лактопозитивної палички в кілька разів перевищував норму й водойма, згідно з результатами експертизи СЕС та перевірки прокуратури міста Києва, була непридатною для купання й не мала необхідного пляжного паспорту), чоловік Наталії Семко не пошкодував десять тисяч гривень на реєстрацію себе кандидатом в народні депутати.

До слова, в декларації родини Семків дохід чоловіка, який є директором ТОВ “СНГ-Плюс”, становить 40 тисяч 182 гривні.

Дружина Наталія виходить витратила на реєстрацію чоловіка кандидатом в депутати мало не весь свій річний заробіток. За рік у неї дохід склав 13 956 гривень. (Наталія Семко здобуває третю вищу освіту в Національній академії державного управління при Президентові України, а заробляє ледь-ледь на прожитковий мінімум.)

Чоловік Семко не вів активну передвиборчу кампанію, йшов від “Української морської партії” (партія понад 10 років тому створена Сергієм Ківаловим, який потім став членом “Партії регіонів”). Учасник перегонів у скандальному окрузі Петро Семко набрав 182 голоси (0,2 %).

Варто зазначити, що кандидати в народні депутати можуть подавати від себе кандидатури на членство в комісії щоб контролювати підрахунок голосів. Під час формування комісій в одіозному 95 окрузі виник скандал: до складу комісій потрапили, на переконання активістів ОПОРИ та опозиційних кандидатів, лише представники провладного кандидата Мельника та технічних кандидатів, повідомляла “Українська правда”.

Нещодавно одному коцюбинчанину пощастило крадькома дістати звіт депутата облради Наталії Семко за 2011-2012 роки її роботи на благо громади.

У звіті з-поміж 4 пунктів за 2 роки плідної діяльності в смт Коцюбинське значиться в заслугах скандальна чистка озера, де так “вдало” випускниця Академії державної податкової служби Наталія Семко допомагала Петрові Мельнику шляхом ризику для здоров’я дітей провести агітаційні заходи, та придбання контейнерів для відходів коштом бюджету.

З огляду на те, що Наталія Семко має з чоловіком спільний бізнес, журналісти направили Інформаційний запит до Київської облдержадміністрації з проханням поточнити, у кого й на яку суму за державний кошт закупили контейнери, про які йдеться в звіті Семко.

Виявилось, родина Семків, яка останніми копійками підтримувала кампанію Петра Мельника, на “чистій екології” заробила понад 2 мільйони гривень.

Із наших податків у ТОВ “СНГ-Плюс”, де є директором чоловік депутатки облради Наталії Семко, закупили для області у 2011-2012 роках 450 контейнерів на суму близько 2 мільйонів 250 тисяч гривень.

Тепер стає зрозумілим, де сім’я Семко взяла гроші на дорогі авта попри декларування своїх скромних прибутків, що неодмінно має зацікавити податкову службу України.

Петро Семко при річному доході родини близько півсотні тисяч гривень є власником Mitsubishi Lancer 2008 року випуску (зараз на вторинному ринку таке авто коштуєблизько 15 тисяч доларів).

У пані Семко авто ще дорожче – вона їздить на Mitsubishi Pajero 2008 року (зараз на вторинному ринку таке авто коштує близько 30 тисяч доларів).

Тобто лише транспорт (без врахування двох будинків – 250 та 70,8 квадратних метрів) родини навіть на вторинному ринку коштує сумарно 45 тисяч доларів (близько 360 тисяч гривень). При річному доході у 54 тисячі гривень сім’я депутата облради Семко мала б понад 6,5 років нічого не їсти й не пити, а лише збирати на дві дорогі автівки.

На сайті селищної ради через тиждень після того, як частину цієї інформації оприлюднили на Сайті громади селища Коцюбинське, вийшла “реанімаційна” для родини Семко публікація під назвою: “Великі люди маленького міста або Компанія “Рада” – 20 років успіху на Україні”.

От такі вони… великі люди з 20-літнім стажем успіху НА Україні.

Ірина Федорів, УП.

6 коментарів

 1. партизанка Зоя 20 Лютого 2013 at 00:49

  Во где прокуратуре бы поработать!

 2. Ірина 20 Лютого 2013 at 11:47

  П.Ірино, скільки вже можна ялозити цю тему з озером, Семками та Мельником. напишіть.щ о Ви зробили для громади, селища?чому Ви тільки критикуєте?Ваші які досягнення на поприщі депутатства крім пустого базікання?

  • гражданин 20 Лютого 2013 at 13:12

   О! Троли прискакали! Видно сразу, что Семко-троли обеляют свою бАгиню. Если бы Вы читали сайт регулярно, а не забегали только для того, чтоб обелить Семко то знали бы, что Федорив уже трижды отчиталась перед общиной за два года. Вот отчет Федорив за 2012 год. http://kotsubynske.com.ua/2012/12/14/zvit-deputata-iryny-fedoriv-za-2012-rik-2/ Другие депутати отказались сделать публичным подобный отчет. Под отчетом Федорив я предвидел, что Семко в отчете раскажет про “пакращення” озера. Так и случилось 🙂

   Семко со своими возможностями пишет, что сделала для поселка АЖ 4 вещи. Две из которых баки и озеро. Про озеро надо писать, раз Семко его себе в отчет за год приписала, а про баки обязательно писать, чтоб все знали, куда деньги наших налогов пошли. По сравнению с работой Федорив, которая на местном уровне, работа депутата на уровне области выглядет коррумпировано и смешно! Меня мало интересует, что сделано для других населенных пунктов. Меня интересует Коцюбинское. И почему на сайте поселка нет отчета Семко, Садовского и других депутатов? Почему община должна узнавать о том, что “сделано” только благодаря тому, что “крадькома” удалось отчет раздобыть?

   • Олександр П. 20 Лютого 2013 at 14:56

    “Поцуплений звит” – это, я так полагаю, самые глобальные её достижения, мизерный процент от того, что она реально сделала по депутатству.
    Чаще заходите на другие сайты Ирп. региона, там всё написано. На сайтах поселковых и городских советов Приирпенья (а это 5 сайтов), новостей за Симко и за ее деятельность хватает. То же самое – в газетах типа “Ирпенский весник” и сайте облрады.

 3. Alex 20 Лютого 2013 at 11:58

  З усіх пристрастей заздрість найогидніша. Під прапором заздрості простують ненависть, зрада та інтриги. Не очорняйте собі душу!

 4. Сашко 20 Лютого 2013 at 21:48

  Прикольная статейка. Вроде как в воду глядячи.

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539