Звіт депутата Ірини Федорів за 2012 рік

1

Взяла участь в 17 сесіях селищної ради (з 17 проведених).

Складено депутатських актів: близько 30.

Написано депутатських звернень: понад 30.

Написано депутатський запит: 1.

Підзвітність депутата виборцям: проведено дві зустрічі з виборцями у 2011 та 2012 році під час яких депутат відзвітував про результати роботи за рік. Опубліковано три он-лайн звіти: до 100 днів роботи депутатаза 2011 рік роботи та за 2012 рік роботи.

Вирішення транспортних проблем селища


У результаті розгляду звернення на керівництво гіпермаркету «Епіцентр» з проханням забезпечити безкоштовну маршрутку принаймні на вихідних, яка проїздила б через Лісову та Меблеву, з’явилось пряме безкоштовне сполучення з гіпермаркетом. Під депутатським зверненням зібрано близько 300 підписів мешканців селища.

Проведено переговори з керівництвом “Ашану”, яке пообіцяло разом з “Епіцентром” подовжити безкоштовний маршрут до продуктового гіпермаркету.

Після проведення переговорів з відповідною комісією Київради, написане звернення на голову КМДА Олександра Попова з проханням подовжити комунальні маршрути столиці з зупинки Академмістечко до смт Коцюбинське, що дозволить знизити вартість проїзду, дасть можливість користатися проїзними квитками та мати пряме сполучення столичного транспорту. Зібрано під зверненням понад сотню підписів.

Вирішення питань безпеки та правопорядку в селищі


У результаті переговорів з Анатолієм Кислим, заступником Начальника ГУ МВС України в Київській області та Юрієм Скударом, Начальником Ірпінського МВ ГУМВС України в Київській області, в Коцюбинському збільшено штат працівників правоохоронної дільниці до 5 й надано для службового користування цим працівникам машину.

Робота члена комісії освіти, культури, молоді та спорту


Написане депутатське звернення на селищного голову, секретаря селищної ради та голову регламентної комісії , щодо того, що комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту протягом всього свого існування жодного разу не засідала. Вносились пропозиції змінити голову комісії. Питання на голосування не ставили.

Написане звернення до селищного голови щодо відсутності будь-якої діяльності комісії з питань освіти, культури молоді та спорту впродовж року спонукало комісію засісти й затвердити календарний план, повністю розроблений мною, на 2012 рік. Проте в подальшому засідання комісії, які б планували виконання затвердженого плану протягом року не відбувалися.

Розроблений проект рішення, який передбачає опублікування за згоди батьків прізвищ черговиків у дитячі садки. За проект рішення проголосували двоє (Дзюба, Федорів) з трьох присутніх на засіданні депутатів (проти голосував голова комісії Казіміров). Проект був прийнятий більшістю голосів й мав бути винесений головою комісії в порядок денний на голосування депутатського корпусу.

Текст проекту рішення був надісланий голові комісії та секретареві селищної ради. Протягом всього 2012 року голова комісії так і не виніс проект рішення у порядок денний жодної сесії. Це фактично був єдиний проект рішення, який за два роки роботи комісії був розглянутий і проголосований комісією.

У зв’язку з такою ситуацією у вищезазначеному зверненні на селищного голову в січні 2012 року та повторно в листопаді 2012 року були внесені пропозиції змін в регламент, згідно з якими пропонувалось:

зобов’язати голів комісій для опублікування на офіційному сайті селищної ради надавати щороку в електронному вигляді затверджені комісією календарні плани роботи на наступний рік,

зобов’язати голів комісій щопівроку звітувати за поточний рік роботи,

зобов’язати депутатів наприкінці кожного календарного року надавати для офіційного сайту звіти про їхню депутатську діяльність впродовж року та оприлюднювати на сайті селищної ради,

оприлюднювати на сайті селищної ради не пізніше 1 грудня поточного року календар з часом і місцем проведення звітів всіх депутатів перед виборцями за рік роботи.

Пропозиції внести такі зміни в регламент на голосування селищної ради протягом року не виносились. У відповіді на моє звернення від січня 2012 року йшлося про те, що вносити ці зміни не будуть.

У березні 2012 року комісія засіла вдруге, оскільки мною було запропоновано зібрати працівників освітніх закладів, щоб визначити їхні пріоритетні потреби, які можна буде цільово вирішувати за рахунок передвиборчих бюджетів кандидатів і партій, які будуть йти у Верховну Раду 2012.

З того часу освітня комісія не засідала й не збиралась.

Позакомісійна діяльність в сфері освіти, культури, молоді та спорту

За отриманими списками потреб від школи та ліцею влітку після проведення переговорів з кандидатами в народні депутати та партіями, було забезпечено бібліотеки школи та ліцею необхідними книжками художньої літератури на суму загальну суму близько 10 тисяч гривень та зроблена передплата на необхідні періодичні видання, які визначила дирекція освітніх закладів.

Працівники телеканалу СТБ до 1 вересня зібрали книжки для школи № 18 і передали їх у бібліотеку селища до Дня знань.

Поставлено дитячий спортивний майданчик для дітей віком від 12 до 17 років в лісі поблизу Меблевої 11-Б загальною вартістю близько 17 тисяч гривень. Під зверненням до кандидата в депутати задля установки майданчика було зібрано кілька сотень підписів.

На майданчику в лісі навпроти Меблевої 11-Б вкопали та розфарбували разом з батьками та дітьми шини, покрили фарбою перед новим сезоном лавочки та освіжили фарбу на дитячому майданчику.

Після звернення до кандидата в депутати Юракова батьків засклили металопластиковими пакетами вікна в класі селищної школи.

Отримано та проаналізовано дані від ліцею та школи щодо результатів складання ЗНО випускниками . Чотирьох найкращих випускників навчальних закладів селища за результатами ЗНО премійовано iPad-ами таiPod-ами. ЗОШ № 18 за те, що четверо найвищих результатів у складанні ЗНО, в селищі показали її випускники, передано на баланс новий ноутбук DELL. Загальна вартість подарованої  техніки – понад 20 тисяч гривень.

Проведено конкурс у травні 2012 з-поміж учнів 3-А класу щодо написання найкращого твору на тему «Як я допоможу суспільству, коли виросту». За результатами написання всі учні були запрошені на екскурсію на телеканал СТБ. Після екскурсії учні написали репортажі про побачене й автори чотирьох найкращих робіт отримали квитки на фінал шоу «Україна має талант!» й відвідали його у супроводі батьків.

За зверненням батьків та викладача прийняте рішення про створення гуртка журналіста для учнів у 2013 році.

У зв’язку з відсутністю грошей в бюджеті 2012 року на оплату праці викладачам музичної школи, через що підняли плату за навчання, на розрахунковий рахунок залучено 8 тисяч гривень (всього потрібно близько 100 на оплату праці в листопаді-грудні 2012). З метою вирішення питання системно у 2013 році написані депутатські звернення на голову КОДА Присяжнюка, міського голову Ірпеня Скаржинського, селищного голову Садовського, народного депутата Кутового з проханням закласти в бюджеті 2013 року достатньо коштів для належного фінансування музичної школи. Після звернення 22 листопада була проведена позачергова сесія Ірпінської міськради й на заробітну платню в бюджет смт Коцюбинського було виділено 200 тисяч гривень.

Вирішення питань, пов’язаних з ЖКГ


Проведенно збори мешканців будинку Лісова 20-А щодо відмови від прибирання сходинкових клітин працівниками УЖКГ “Біличі” та зборів мешканців Меблевої  11-Б щодо відмови від прибирання сходинкових клітин та прибудинкової працівниками УЖКГ “Біличі”. Складено 2 протоколи та офіційно зареєстровано  в УЖКГ “Біличі”.

Після переговорів з мешканцями сусіднього округу (Меблева 11), мешканцям було передано зразок протоколу зборів та пояснена процедура відмови від послуг УЖКГ “Біличі”.

Написано депутатський запит щодо інвентаризації обладнання дахових котелень й було прийняте відповідне рішення всіма присутніми депутатами селищної ради.  Перед  депутатським зверненням в забудовників шляхом написання депутатського звернення було отримано офіційно документи на котельню Меблева 11-Б.

Обрана членом тимчасової комісії селищної ради, яка була організована задля вирішення питань, піднятих у звернені Голови УЖКГ Біличі Петра Пушанка щодо фінансових питань, що виникли через діяльність УкоОпт “Мастеренерго”. За результати роботи комісії між сторонами досягнуто порозуміння й вирішено провести взаємозалік. Депутатський корпус визнав роботу комісії задовільною. Комісія не була розпущена.

Після переговорів з директором УЖКГ “Біличі” та відповідною київською структурою було додано сміттєбак на кінцевій зупинці 393 у зв’язку з тим, що наявних на той час 3 сміттєбаків мешканцям критично не вистачало.

Неодноразово під час відключення електроенергії та води були проведені оперативно телефонні переговори з працівниками МНС, МінЖКГ, “Київенерго” та “Київобленерго” з проханням якнайшвидше вирішити ситуацію й пришвидшити ремонтні роботи.

На розі Меблевої 11-Б встановлений додатковий ліхтар. Кошти у розмірі 384 гривні були взяті з грошей, які мешканці здавали на створення ОСББ. У зв’язку з тим, що мешканці прийняли рішення не створювати ОСББ, було вирішено зібрані кошти розподіляти на господарські витрати будинку.

У зв’язку з тим, що на Меблевій 11-Б відмовились від прибирання прибудинкової території, було виділено з бюджету будинку 150 гривень на заправку спецтранспорту задля очищення двору від снігу, коли починалась навесні 2012 відлига.

До Великодня виділені кошти у розмірі 121 гривні на пофарбування бордюрів з фонду, який був сформований на внески мешканців Меблевої 11-Б (коли здавали кошти на створення ОСББ, яке на зборах вирішили не створювати, а кошти залишили в господарському фонді будинку). Кошти виділялись у зв’язку з тим, що ми відмовились від прибирання прибудинкової території.

Триває збір коштів мешканців для закупівлі нового елементу на дитячий майданчик на Меблевій 11-Б наступного 2013 року (станом на сьогодні зібрано 1500 гривень).

Організоване накриття пісочниці в лісі поблищу будинку Меблева 11-Б задля захисту піску від нечистот тварин та від негоди. За кошти, здані мешканцями на ОСББ, прибдано тент та мотузку загальною вартістю 110 гривень.

Звернулись до КП «Святошинське ЛПГ» з проханням виготовити дошку з дуба для полагодження гойдалки-балансиру на дитячому майданчику Лісова 20-А.

Отримана відповідь на депутатське звернення до Київоблгазу щодо кількості сподитого газу всіма даховими котельнями селища (Лісова 20-А, Меблева 11-Б, Пономарьова 2/2, Пономарьова 6-А) й проведено аналіз із закладеними в тариф показниками, які були погоджені виконкомом. Дані опубліковані на сайті селища.

На прохання мешканця Меблевої 11-Б, отримані дані від УЖКГ “Біличі” щодо кількості спожитої даховими котельнями електроенергії.

Вирішення екологічних проблемних питань


Активістами організовано збір 15-тисяч підписів мешканців Київщини під зверненням до Президента України з проханням захистити від незаконного розподілу коцюбинською та київською владою Біличанський ліс й надати стратегічному ресурсу держави статус Національного парку. Звернення підтримали понад десять провідних редакцій ЗМІ України. Окремі звернення підписали 2 міжнародні організації.

Проведена активістами низка акцій, пікетів на захист лісу. Зокрема проведено переговори з найвищим керівництвом міста та держави.

За результатами звернення Кабінет міністрів України схвалив проект Указу Президента і передав на розгляд до Адміністрації Президента документ, яким передбачено розширення меж Національного парку Голосіївський за рахунок Біличанського лісу (загальна плоза понад 6,5 тисяч гектарів). Статус Національного парку унеможливлює незаконне виділення лісу в приватну власність будь-якою місцевою владою.

Проведено суботник у травні спільно з працівниками «Святошинське ЛПГ» на Меблевій 11-Б, Лісовій 20-А, навпроти ЗОШ 18 на Пономарьова та поблизу ЖК «Коцюбинський».

Влітку протягом тижня в лісі поблизу Меблевої 11-Б проходив ситуативний збір сміття. У вересні поблизу Меблевої 11-Б пройшов ще один організований суботник.

В листопаді 2012 року взяла участь в прибиранні парку поблизу Будинку культури.

Після депутатському зверненню до КП «Святошинське ЛПГ», яке є балансоутримувачем ставка на річці Любці, було проведено СЕС Святошинського району проби води в ставку перед офіційним відкриттям ставка для купання. В воді було виявлено, що вміст лактопозитивної кишкової палички перевищує норму. Задля перевірки інформації, наданою депутатом облради Наталією Семко, про те, що в ставку можна купатись, були написані відповідні запити до прокуратури, МНС та МОЗ. У результаті виявилось, що паспорту озеро не має, а після контрольного забору води під наглядом прокуратури стало відомо, що вміст лактопозитивної кишкової палички перевищує норму у 4,8 рази. Відповідні оголошення про небезпеку купання у ставку були розвішані в окрузі.

Інформування громади й мешканців округу

В особливо важливих випадках (відключення електроенергії, газу, заборону від СЕС купатися в озері, тощо) громаду було поінформовано шляхом вивішення на дверях під’їздів відповідних оголошень.

Про поточні події в селищі та передвиборчі події в окрузі громада має змогу дізнаватись з Сайту громади селища www.kotsubynske.com.ua .

Tagged with: , ,

1 Comment

  1. гражданин 14 Грудня 2012 at 18:58

    Я долго молчал и ждал, когда же будет результат работы за год. И вот – у нас он есть. И согласитесь, солидный. Ждем-с теперь 29 отчетов депутатов и один отчет поселкового главы (а он вообще где и когда перед нами отчитается). Я до сих пор жду депутата Пегету, которая должна отозвать депутата Федорив, за такую плохую работу. И ее отчет жду (Пегеты). Мельника тут хвалили. Хочу отчет Мельника за год. Или лучше за 5. И Симко. Пускай раскажет, как лоббировала наши интересы, выбила деньги на музыкалку. Этого не будет. А вот о том, как она, экологиня засунула детей в некачественную воду ради пиара Мельника – тут будет история о том, что озеро пакращили.

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539