Кутовий вийшов із “Батьківщини”

10

На відкритті вечірнього засідання спікер Верховної Ради Володимир Рибак повідомив, що надійшло дві заяви на вихід із фракції ВО “Батькіщина”. Два народні депутати Вячеслав Кутовий та Володимир Купчак вийшли з фракції.

“Ми вийшли, бо незадоволені останніми виборами 2 червня, коли, фактично, відбулися місцеві перевибори в області. Ми програли в 95%. Ми блокуємо і блокуємо трибуну, замість того, щоб працювати над майбутніми місцевими виборами,” – коментує вихід із фракції кореспонденту Сайту громади селища народний депутат Вячеслав Кутовий.

“Місцеві вибори відбудуться дуже скоро, а вони, замість того, щоб працювати, не можуть поділити посади. Об’єднуються зараз в одну партію. В мені це кипіло й дійшло до крапки, коли Яценюк провів збори “Фронту змін”. На збори збирали голів обласних організацій. Мене він навіть не запросив,” – додає Кутовий.

Нардеп запевнив, що залишиться позафракційним.

“Моя пропозиція така, щоб усі опозиційні політичні сили звернули увагу на місцеві організації, подивилися, яка якість цієї опозиції. Не треба робити акцію “Вставай, Україно!”.  Треба попитати на місцях людей, яке їхнє ставлення до місцевих опозиціонерів. Далеко їхати навіть не треба. Нехай заїдуть в Ірпінь та подивляться на якість селищних опозиційників,” – зауважує народний депутат, голова між фракційного об’єднання “За збереження Біличанського лісу”.

Нагадаємо, що від ВО “Батьківщина” до Ірпінської міської ради потрапив депутат Валерій Пєший, який визнав, що разом з депутатами міського рівня організував дерибан Біличанського лісу. ВО “Батьківщина” не зробила жодних заяв щодо Пєшого як представника опозиції в місцевій раді навіть після гучних скандалів у ЗМІ.

У селищній раді Коцюбинського депутат Ігор Римаренко, який є членом ВО “Батьківщина”, входить разом з селищним головою Садовським, секретарем ради Ковтачем та іншими депутатами-членами “Партії регіонів” до депутатської групи “Спільна мета”, голосами якої продовжуються прийматися незаконні рішення.

Нагадаємо, що в Ірпінській раді кандидатура Ігоря Борзила члена Партії регіонів пройшла на посаду першого заступника мера завдяки голосуванню  ударівців. За це голосування УДАР отримав можливість контролювати всі фінансові потоки Ірпеня, оскільки ударівець Ярослав Місяць став головою бюджетної комісії. За це ж лояльне голосування секретарем земельної комісії став опозиційник Юрій Денисенко.

 

10 коментарів

 1. ЖЛОБ 6 Червня 2013 at 21:53

  Клялся на Библии!!!!Туровский прокомментируй.Здороваться со Славиком будешь?За 5 лямов зелени можно не только из аппазиции выйти.

  195.5.126.**

 2. Алексей Туровский 7 Червня 2013 at 01:33

  Для ЖЛОБА коментирую!
  Теперь Кутовой в настоящей опозиции… Кутовой останется вне фракций и вне подконтрольности партийных вождей. Не хочу разным жлобам подробней давать информацию.

  46.96.186.1**

 3. Туровский 7 Червня 2013 at 02:03

  Если есть люди которые имеют вопросы по волевом и мужском поступке Кутового, даю свой номер 099-912-44-45

  46.96.186.1**

 4. Табаловенко 7 Червня 2013 at 11:26

  А за мой волевой поступок Кутовой и компания меня гоняли.как кота!Лешенька правильно ли это!И денежек мне никто не предлагал.

  95.158.25.**

 5. Листопад 7 Червня 2013 at 11:43

  Щодо місцевих виборів – 100% правильно! Це ж ганьба так їх програвати, це ганьба давати таких людей на місцях у ради.
  І правильно щодо блокування – де креатив? Де інша робота крім тупого “ні”? Он власне опозиція і провалила голосування по чудовому закону Сех по екологічному збору і не менш важливий законопроект по боротьбі з браконьєрством у той же день. Опизиція (ой, очепатка, але мабуть на рівні підсвідомості) тинялася кулуарами замість голосувати за ці закони.

  195.5.23.1**

 6. Алла 8 Червня 2013 at 22:50

  Тушка она и в аппазиции и во власти-ТУШКА! Ближайшие голосования Кутового покажут реальную картину.

  109.62.175.**

 7. Neformatic 9 Червня 2013 at 10:25

  Скажите, кто в Ирпенском регионе знал Кутового до выборов? Никто!!! Да и во время избирательной кампании он абсолютно никак себя не проявлял! Он практически не встречался с избирателями. Люди голосовали не за Кутового! Голосовали за политическую силу, которая его выдвинула на выборы – за Батькивщину! А сейчас, как оказалось, Кутовой стал самостоятельным политиком. В связи с этим приходит на ум известная фраза Станиславского – “Не верю!!!”

  46.201.233.2**

 8. партизанка Зоя 10 Червня 2013 at 10:32

  Соглашусь с Neformatic. Если не согласен с лидером партии , попробуй изменить партийную позицию изнутри, а не афишируй свое несогласие на публику.А так очередная оплеуха Юлии Владимировне.

  92.49.244.2**

 9. Сашко 10 Червня 2013 at 17:23

  Да уж, нет слов, что тут скажешь. Лучше бы по округу баллотировался кто-то из Свободы. У тех точно тушек не будет.

  213.169.84.1**

 10. Туровський Олексій 11 Червня 2013 at 01:20

  Шановні читачі сайту. Скажіть будь ласка яке мета опозиції на сьогоднішній день в Верховній Раді?
  І хто на сьогодні опозиція і Верховній Раді?
  А чи могла опозиція за 6 місяців досягти всіх тим цілей, що ставились на виборах?
  А чи знаєте Ви, які фракції є в ВРУ? (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_fractions) як бачимо Батьківщина за чисельністю навіть зараз 93 чол, хоча їм навіть 180 чол не допоможе (там як в театрі, групи, ролі і т.д.)
  Чому саме Батьківщина не може втримати своїх людей?
  А хто знає когось із депутатів батьківщини в себе в населеному пункті 95 округу, і чи в опозиції вони на влади?

  Кричати, та писати те, чим інформаційно тебе зарядили можуть багато, а свою думку щоб мати, треба задавати питання собі та шукати відповіді на них.

  Після новини про вихід Кутового з фракції Батьківщина, я особисто спілкувався з людьми, які приходили до приймальні депутата та питали, що заставило його зробити такий крок, отримавши запитання про фракцію Батьківщину (Удар та Свобода мають окремі фракції) від мене, міркували пару хвилин і десь 90 із 100 чоловік вже з розумінням справи дивились на те, що їм до не давнє здавалось не зрозумілим.
  Час та плоди діяльності покажуть хто насправді зрадники…

  На останок ще питання : а чому Батьківщина на чолі з Яценюком роблять все, щоб Тимошенко та питання про її виправдання залишалось на другому плані інформаційної війни в Україні?
  А чи читали Ви останнього листа Юлії Тимошенко?

  Ось лінк на текст листа, http://kutovyi.org.ua/gromadska-diyalnist/50-vidkritij-list-yuliji-timoshenko.html який вона просила максимально розповсюдити як в мережі так і на вулиці, до речі всю фракцію Батьківщина також просили у себе на депутатських сторінка в мережі опублікувати текст… Кутовий перший, та довгий час був єдиний хто її прохання виконав серед депутатів… І бажаю Вам шановні читачі відкрити очі на те, що Батьківщина як фракція ВРУ та партія в 95 окрузі відверто імітує опозиційну діяльність.

  95.158.20.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539