Турецький сценарій: громада Ірпеня обіцяє владі помсту за парки

3

Когда все остальные права попраны, право на восстание становится бесспорным.

Авторка: І. Федорів

Турки повстали через парк Таксим, який у Стамбулі вирішили забудувати.

Замість парку тамтешня влада захотіла звести черговий торгівельний центр.

За своє право на парк мирні громадяни заплатили своїм життям.

Наші сусіди стояли так, що про це протистояння дізналися люди в усьому світі.

В Ірпені 10 років тому було 37 парків та зелених зон.

На останній сесії затвердили зонування попри спротив громади. Ірпінці впевнені: тепер не залишиться жодного парку. Ірпінська міська рада плювати хотіла на те, що в громади до них є свої вимоги.

Місцеві забудовники на присутність журналістів і камер реагують так:

У їхньому удільному князівстві вони – удільні князьки.

Активісти Ірпеня вирішили занести в кабінет міського голови та депутатам турецьких солодощів і пояснити, що після турецього “десерту”, якщо влада не зупиниться, під столицею може бути так, як в Стамбулі.

Минулого року соціальна напруга через вирубку та забудову лісу на Святошино в столиці вже спровокувала конфлікт забудовника і громади.

Тоді активісти звертались до влади з проханням втрутитись у ситуацію й захистити ліс від забудови.

З того часу акти в Біличнаському лісі почали скасовувати, але ситуація з парками Ірпеннядосі залишається невирішеною й провокує конфлікти в громаді.

За матеріалами УП. Ірина Федорів


 

3 коментарі

 1. ЖЛОБ 2 Липня 2013 at 22:05

  Прокурор Мирослав!Хотілося б справу проти авторки за заклик до насилля!!Чи слабо?

  195.5.126.**

 2. Софія 3 Липня 2013 at 12:49

  Жлобам треба читати закони. На сторінці УП. Ірина Федорів не закликає до будь-яких дій, а лише, як журналіст, розповідає про події з посиланням на різні джерела. Якщо Ви говорите про світлину на цьому сайті, яка ілюструє ситуацію і настрої частини громади, то там є посилання на джерело – демотиватор.ру.

  Якщо є посилання, журналіст і редакція не несе відповідальності за контент. Так що читайте закони. Подивіться на Миколаївську область. Їх ніхто ні до чого не закликав. люди вийшли, бо відчули гостру несправедливість.

  37.52.247.**

 3. гражданин 3 Липня 2013 at 14:14

  Это цитата Томаса Пейна. Демотиватор, я так понимаю, использовал его слова для подписи картинки. Приписать слова Пейна Федорив – верх маразма или просто незнание классики. А в тексте я не вижу ничего, что бы говорило не о ситуации, а о том, что именно так надо действовать – сжечь все и т д. Призыв должен быть четким. Это как агитация – нужно четко “за” или “против”. Полутона не вписываются. Каждый делает свой вывод. Но здесь я не вижу даже полутонов. Просто констатировали факт. Это же не Федорив стояла в Ирпене и кричала, что Таксим близко. Это община. При чем тут журналист? Он показал, что есть такие настроения. “Гроши” тоже это показали. Учите матчасть, г-н Жлоб.

  178.150.167.2**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539