Суд заборонив будівництво BIONIC Hill

4

Біонік ХіллОкружний адмінсуд міста Києва ухвалив заборонити ТОВ “Біонік Ленд” проводити на території екс-військової частини, що межує з Біличанським лісом, будь-які підготовчі та будівельні роботи.

До суду позивалися мешканці екс-віськового містечка.

“Після того, як Міністерство оборони повернуло земельну ділянку у користування Київраді, нам, мешканцям військового містечка, мали б виділити житло у межах столиці. Пройшло вже майже 10 років, а ми досі без житла. Нам пропонують квартири в 25-кілометровій зоні від Києва, які в приватній власності невідомих осіб,” – розповідає Сайту громади Приірпіння Руслан Терентьєв, мешканець екс-військового містечка.

“Будівництво вже розпочали й ми живемо фактично як на буд майданчику. Аби ми відселились кілька тижнів тому нам відключали воду. Хоча це тривало кілька днів, але з маленькими дітьми в таких умовах жити надзвичайно важко. Нас виживають, але ми не склали руки і пішли до суду. На щастя, суд прийняв рішення на користь майже півсотні осіб, які тут мешкають,” – додає Терентьєв.

військове містечко

Судді визнали, що “існує очевидна небезпека порушення права Позивачів та громадян, які мешкають на території військового містечка… на житло та заподіяння загрози життю та здоров’ю мешканців даного містечка при демонтажі старих будівель та проведення інших підготовчих будівельних робіт”.

Bionic Hill

Ухвала суду підлягає негайному виконанню, але, за словами мешканців екс-військового містечка, техніка працює і по цей день.

У інноваційному парку BIONIC Hill пояснюють, чому тривають роботи: суд заборонив будувати не тому товариству.

“ТОВ “Біонік Ленд” взагалі не виконує будівельно-монтажні роботи, прийняття зазначеної ухвали жодним чином не впливає на реалізацію проекту створення інноваційного парку BIONIC Hill,” – пояснює Дмитро Звєрєв, керівник департаменту зовнішніх зв’язків інноваційного парку BIONIC Hill.

“Відселенням родин колишніх військовослужбовців займається міністерство оборони України спільно з ТОВ “Столиця Центробуд”. Нас проінформували, що процес розселення триває та близький до завершення. Більшість сімей вже переїхали до нових квартир,” – додає Звєрєв.

Інформацію про те, що переговорний процес триває саме з Міноборони, підтверджує лист, який підписали півсотні мешканців екс-військової частини.

Більше того, як виявилось за допомогою ЗМІ, які не до кінця розібрались в темі, шахраї намагаються здобути собі незаконно житло.

lyst_minobor

Наступне судове засідання відбудеться у середу, 27 листопада.

Нагадаємо Київрада під час останнього засідання затвердила проекти землеустрою і змінила цільове призначення двох ділянок площею 56,7 га і 90,4 га з урахуванням клопотання ТОВ “Біонік Хілл”, у власності якого вони знаходяться на підставі держактів від 11.12.2012 року.

Київрада дозволила використовувати ділянку площею 90,4 га для комплексної забудови та експлуатації об’єктів житлового, громадського, адміністративного призначення та соціальної інфраструктури.

Ділянка площею 56,7 га – для будівництва та експлуатації індустріального парку та об’єктів будівництва в рамках реалізації проекту “Bionic Hill”.

У квітні цього року під час засідання Київради очільниця Комітету з захитсту Біличанського лісу Вероніка Агеєва наголосила, що будівництво технопарку не може розпочатись раніше, аніж Біличанському лісу присвоять природоохоронний статус Національного природного парку.

Довідково:

BIONIC Hill – бізнес-ініціатива одного з провідних українських забудовників UDP. Запланований обсяг інвестицій – $1. Проект не має державної частки власності і є складовою національного проекту  “Технополіс”. Попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту виконане однією з провідних міжнародних компаній Ernst&Young та затверджене постановою Кабміну.

4 коментарі

 1. Олександр Дядюк 26 Листопада 2013 at 21:04

  От я думаю – який козел-провокатор (чи коза) водить за носа обмануті 21 сімью, які де-юре є бомжами, так як втратили закооне житло, що мали і наразі проживають у чужих приватних квартирах (якихось громадян), без будь, яких належних правовстановлюючих документів, а лише на підставі ордерів “на поселення до гуртожитку”, виданих ТОВ “Столиця Центробуд”, яке не є власником тих квартир. З таким же успіхом ТОВ “Столиця центробуд” може видати ордери на поселення у квартиру до Президента нашої держави, або на поселення на проживання у Ватикан. Хіба жалко видати ордер на чужу квартиру? І укласти договір – згідно якого ти надаєш комусь чужу квартиру? Та скоко угодно!!! Приходьте до мене – я Вам видам ордер на яку хочте квартиру, але якщо власник тієї квартири потім викине вас на вулицю – я ні причому.
  Мені жалко тих, кого обманом змусили втратити законне державне житло, а тепер так саме обманом схиляють підписувати тупі листи.
  ТОВ “Столиця Центробуд” не може передати у комунальну власність квартири, в яких живуть ті 21 сімья, які вже відселені, бо “Столиця Центробуд” – НЕ Є ВЛАСНИКОМ ТИХ КВАРТИР. Ті квартири – є приватною власністю громадян фізичних осіб, тому будь які договори які вже укладені чи будуть укладені ТОВ “Столиця Центробуд” з Міністерством оборони – є нікчемні і згідно ст. 511 Цивільного кодексу України не мають жодної зобовязальної сили для справжніх власників тих квартир, які не зобовязані віддвати свою власність, свої приватні квартири у будь чию комунальну власність.
  Ну невже не доходить, що якщо я укладу із своїм кумом договір, згідно якого я зобовязуюсь передати у власність куму квартиру свого сусіда Петра, то ця угода нікчемна, бо власником тої квартири є Петро і лише він може приймати рішення щодо цієї квратири.
  Як Міністерство оборони може щось оформляти стосовно квартир – які є приватною власністю якихось громадян Іванова, Сідоррова чи Петрова?????????
  Люди – ну хоч трохи думайте головою!
  Нещасних людей уже раз обманули, в результаті чого вони втратили законне державне житло (і напевно хтось їх тоді “убалтував”) і цей “хтось” схоже продовжує водити людей за носа.

  77.87.41.1**

 2. Руслан 26 Листопада 2013 at 23:50

  Так! Цікавий лист написали люди, які переїхали. Та ще до кого до Міністра оборони. А не скажете яким боком ви зараз до нього ставитеся. Адже більшість з вас вже давно втратили зв’язок з Міністерством оборони. Ось витяг з інтерв’ю заступника міністра оборони начальника КЕУ – «Мешканці окремих віддалених військових містечок, особливо звільнені з лав війська, хвилюються за свою подальшу долю, сподіваючись на відселення. Чим їм може допомогти оборонне відомство, адже вони залишилися на квартирному обліку у Збройних Силах України?
  – Проблема відселення громадян із закритих та відділених від населених пунктів військових містечок перебуває, з одного боку, за межами компетенції Міноборони, а з іншого – це наші колишні військовослужбовці та члени їхніх сімей, і це питання потребує нагального вирішення. Відповідно до облікових даних, відселення із закритих та відділених населених пунктів потребують 1757 сімей військовослужбовців, звільнених у запас або відставку.
  Згідно з вимогами пункту 5 статті 18 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», відселення із закритих та віддалених військових гарнізонів осіб, звільнених у запас або відставку, забезпечують місцеві ради. Саме тому Президентом України у пункті 3 доручення від 14.04.11 №1-1/660 визначено посадові особини, а саме – Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голови обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, які повинні щорічно під час складання проектів державного та місцевого бюджетів вживати заходів щодо забезпечення фінансовими ресурсами будівництва і придбання житла для відселення із закритих та віддалених від населених пунктів військових гарнізонів військовослужбовців, звільнених у запас або відставку.
  На жаль, останніми роками органами місцевої влади відселення цих громадян не здійснювалося. Оборонне відомство завжди порушує це питання як перед місцевими, так і центральними органами влади, намагаючись знайте помічників у цій справі.
  Водночас, відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.04.08 № 613-р «Деякі питання розпорядження земельними ділянками, що вивільняються у процесі реформування Збройних Сил» із змінами, передбачено завершити передачу житлового фонду Міністерства оборони України.
  У період від 1992-го до 2008 року включно в комунальну власність територіальних громад передано 3624 житлові будинки (93,3 тис. квартир), 707 об’єктів соціально-культурного призначення, 760 км інженерних мереж.
  Станом на 1 липня 2012 року в оперативному управлінні Міністерства оборони України перебувають 1842 житлові будинки, з яких у комунальну власність територіальних громад планується передати 1642 житлові будинки, 779 об’єктів соціально-культурного та комунального призначення, 1624,3 км інженерних мереж.
  За попередніми даними, потреба в коштах субвенції на передачу житлового фонду та об’єктів соціально-культурної сфери Міністерства оборони України у комунальну власність становить 647,2 млн грн.
  Починаючи з 2009 року і дотепер, цього не відбувається – через відмову місцевих органів самоврядування в безоплатним прийомі житлового фонду та об’єктів його інфраструктури. Водночас Міністерством оборони України підготовлено розпорядження Кабінету Міністрів України про прийом житлового фонду разом з іншими об’єктами, які не плануються до використання в інтересах Збройних Сил України без залучення коштів субвенції з державного бюджету. Наприклад, планується передати 91 житловий будинок як майновий комплекс військових містечок у м.Хмельницький, 107 житлових будинків у м. Львів, 50 житлових будинків військового містечка №97 у смт Вапнярка.
  Такими чином, керівництво Міністерства оборони України спільно з Кабінетом Міністрів України вживає всіх можливих заходів для вирішення питання забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України.»
  У даному коментарі все конкретно пояснено, ніяке міністерство оборони не буде вами займатися
  Міністерство Оборони повинно було тільки передати даний житловий фонд, на баланс органів самоврядування і вся проблема вирішена. Але цього не було зроблено. Як і не було прийнято рішення державними органами про відселення людей з даного військового містечка. А тепер подумайте , на яких підставах вам можуть надати першочергове житло. У Житловому кодексі ця міра чітко прописана. Право на отримання першочерговим житлоплощі мають: Стаття 110. Виселення з наданням громадянам іншого
  благоустроєного жилого приміщення

  Громадяни виселяються з жилих будинків державного і
  громадського житлового фонду з наданням іншого благоустроєного
  жилого приміщення, якщо:
  будинок, у якому знаходиться жиле приміщення, підлягає
  знесенню;
  будинок (жиле приміщення) загрожує обвалом;
  будинок (жиле приміщення) підлягає переобладнанню в нежилий.
  Офіцерів, прапорщиків і мічманів, військовослужбовців
  надстрокової служби Збройних Сил СРСР і прирівняних до них осіб,
  звільнених з дійсної військової служби у відставку або в запас, а
  також осіб, які проживають разом з ними, може бути виселено із
  займаних ними жилих приміщень у військових містечках з наданням
  іншого благоустроєного житлового приміщення. У такому ж порядку
  підлягають виселенню з військових містечок інші особи, які
  втратили зв’язок із Збройними Силами СРСР.

  А саме до державного житлового фонду належать ці будинки. Цю тему можна продовжувати нескінченно, але хотілося б ще зупинитися на двох моментах даного листа – це видача ордера і як було написано в листі про передачі квартир у комунальну чи державну власність.
  1.Жилищный кодекс України Стаття 58. Ордер на жиле приміщення

  На підставі рішення про надання жилого приміщення в будинку
  державного або громадського житлового фонду виконавчий комітет
  районної, міської, районної в місті, селищної, сільської Ради
  народних депутатів видає громадянинові ордер, який є єдиною
  підставою для вселення в надане жиле приміщення.
  Ордер може бути видано лише на вільне жиле приміщення.
  Форма ордера встановлюється Радою Міністрів Української РСР.
  Видача ордерів на жилі приміщення у військових містечках
  провадиться в порядку, передбаченому законодавством Союзу СРСР.
  2. У даному зверненні написано, що ТОВ «Столиця-центр буд» зобов’язується передати надане житло в державну або комунальну собственось. Надаю вам договору який змушують підписати: ДОГОВІР
  м. Київ «____» грудня 2012 р.

  Товариство з обмеженою відповідальністю «Столиця Центробуд» , ідентифікаційний код 32980675, місцезнаходження: 01021, м. Київ, вул. М.с.грушевського, 28/2-А, Н/П №43 в особі директора Олександра Дідика Сергійовича, який діє на підставі статуту (надалі – «Товариство») з одного боку, і
  Фізична особа ____________________________________, громадянин України, паспорт __________, виданий ________________ ______________, який проживає за адресою: ______________________________, ідентифікаційний номер _____________________ (надалі – «Особа-1»),
  Фізична особа ____________________________________, громадянин України, паспорт __________, виданий ________________ ______________, який проживає за адресою: ______________________________, ідентифікаційний номер _____________________ (надалі – «Особа-2»),
  Фізична особа ____________________________________, громадянин України, паспорт __________, виданий ________________ ______________, який проживає за адресою: ______________________________, ідентифікаційний номер _____________________ (надалі – «Особа-3»), надалі Особа-1, Особа-2 і Особа-3 разом іменуються як «Особини», з іншого боку,
  для забезпечення переселення вищезазначених Осіб, що проживають на території військового містечка № 136 в смт. Коцюбинське, факт проживання яких закріплений Протоколом №___ від 30.10.2006р. уклали цей договір про наступне:

  СТАТТЯ 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
  1.1. За цим Договором Сторони домовились вжити всіх належних від них заходів щодо переселення Особи/Осіб, які проживають за адресою смт. Коцюбинське, вул. ___________, буд. ___, кв. ___ (території військового містечка № 136) до квартири, що буде придбана Товариством для зазначених цілей.
  1.2. Попередньо Сторони узгодили квартиру, придбання якої планується для переселення, а саме:
  • квартира № __ (_______)
  • знаходиться на ___ поверсі житлового будинку № __ по вул. _________ у м. _______,
  • кількість кімнат – __ (____),
  • загальна площа – ____ кв. м,
  • житлова площа – _______ кв. м
  • Експлікація (план) Квартири визначена у Додатку №1 до цього Договору (надалі – «Квартира»).
  1.3. Укладання цього Договору не передбачає виникнення орендних відносин між Товариством та Особою/Особами щодо користування Квартирою.

  СТАТТЯ 2. ГАРАНТІЇ, ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН
  2.1. Товариство зобов’язується
  2.1.1. укласти договір на придбання обраної Сторонами Квартири протягом 10 робочих днів з моменту укладання цього Договору.
  2.1.2. видати ордер на вселення Особи/Осіб до квартири та оформити всі документи для реєстрації постійного місця проживання Особи/Осіб у Квартирі та передати їх до паспортного столу (паспортиста).
  2.1.3. У випадку необхідності провести ремонтні роботи в Квартирі у визначеному Сторонами об ємі, а саме: встановити унітаз та вмивальник; встановити ванну; встановити газові плиту; поклеїти шпалери; покласти лінолеум.
  2.1.4. Надати для проживання Особі/Особам Квартиру за умови виконання Особою/Особами своїх зобов’язань, встановлених у пп.2.2.1-2.2.3, 2.7 цього Договору.
  2.1.5. Не вчиняти будь-яких дій щодо позбавлення права користування Особи/Осіб Квартирою, наданою для переселення.
  2.2. Особа/Особи зобов’язується (зобов’язання язуються):
  2.2.1. Знятися з реєстрації за адресою смт. Коцюбинське, вул. _______________, буд. ___, кв. __ протягом 10 календарних днів з моменту укладання Товариством договору купівлі-продажу Квартири.
  2.2.2. Зареєструватися за адресою Квартири протягом 10 календарних днів з моменту придбання Товариством Квартири.
  2.2.3. Здійснити фізичне звільнення помешкання/квартири за адресою смт. Коцюбинське, вул. _____________, буд. ____, кв. ___ та переселитися до Квартири протягом 15 календарних днів з моменту інформування Товариством про можливість вселення до зазначеної Квартири, але не пізніше ніж 30 березня 2013 року.
  2.2.4. Укласти договір з житлово-комунальним господарством, обслуговуючим будинок, в якому знаходиться Квартира та здійснювати оплату комунальних платежів з дати заселення до Квартири.
  2.2.5. Забезпечити схоронність Квартири з моменту вселення до неї.
  2.2.6. Попереджати Товариство про всі обставини, що перешкоджають, змінюють рядка чи роблять неможливим виконання Особою/Особами своїх зобов’язань, вказаних у пп.2.2.1-2.2.4 цього Договору.
  2.2.7. Особа/Особи відмовляється від свого майнового права на проживання в помешканні/квартирі, що знаходиться за адресою смт. Коцюбинське, вул. _______________, буд. ____, кв.___.
  2.2.8. Особа/Особи підписанням цього Договору заявляють, що вона/вони самостійно і добровільно здійснили вибір Квартири для власного проживання.
  2.2.9. Особа/Особи підписанням цього Договору стверджують, що оглянули Квартиру, ознайомлені з усіма її характеристиками, умовами проживання, тарифами на комунальні послуги, технічним станом та усіма іншими характеристиками, які могли чи можуть вплинути на прийняття рішення Особою/Особами про виселення з помешкання, що знаходиться за адресою: смт. Коцюбинське, вул. ____________, буд. ___, кв.___, переселення до Квартири за адресою м. Буча, вул. ________________, буд. ___, кв. ___ та укладення цього Договору.
  2.3. Сторони погодили, що заселення Осіб до Квартири є можливим після виконання усіма Особами, зазначеними у преамбулі зобов’язань, зазначених у пп.2.2.1 цього Договору та надання Товариству всіх необхідних документів для реєстрації Особи/Осіб у Квартирі.
  2.4. Особа/Особи зобов’язаннями зобов’язані надати Товариству докази виконання нею п.2.2.1 цього Договору шляхом надання копії паспорту громадянина України до дати, вказаної у п.2.2.1 вище.
  2.5. Факт виселення та переселення Особи/Осіб підтверджується підписанням Сторонами Акту про переселення та надання Особою/Особами нотаріальної заяви про відсутність претензій до Товариства щодо переселення.
  2.6. Товариство після переселення Особи/Осіб у Квартиру та реєстрації її/їх постійного місця проживання у зазначеній квартирі має право передати Квартиру у державну або комунальну власність для забезпечення житлом Особи/Осіб без позбавлення їх права на користування зазначеним житлом у майбутньому.
  2.7. У випадку, якщо разом з Особою/Особами у квартирі, що знаходиться за адресою смт. Коцюбинське, вул. ___________, буд. ____, кв. ____ проживає (-ють) малолітні та/чи неповнолітні діти, Особа 1 і Особа 2 зобов’язаннями зобов’язані вжити усіх необхідних для цього заходів та здійснити дії щодо зняття з реєстрації малолітніх та/чи неповнолітніх дітей до дати, вказаної у п.2.2.1 цього Договору.

  СТАТТЯ 3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
  3.1. У випадку невиконання Сторонами своїх зобов’язань, встановлених цим Договором, Сторони несуть відповідальність, встановлену чинним законодавством.
  3.2. Відповідальність за збереження належного технічного стану Квартири після заселення несе Особа/Особи.
  3.3. Ризик випадкового знищення Квартири після заселення Особи/Осіб несуть останні.
  3.4. У випадку невиконання Особою/Особами своїх обов’язків, передбачених пп.2.2.1-2.2.3 у рядків, встановлений цим Договором, зазначені особи втрачають право на переселення до Квартири та в судовому порядку будуть позбавлені права на користування житловими приміщеннями, розташованими на території військового містечка № 136 у смт. Коцюбинське, та
  примусового виселення з квартири, що знаходиться за адресою смт. Коцюбинське, вул. _________, буд. ___, кв.___.

  СТАТТЯ 4. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ
  4.1. Договір вважається укладеним з моменту його підписання Сторонами.
  4.2. Договір укладено у двох примірниках, українською мовою, по 1 (одному) для кожної із Сторін.
  4.3. Сторони зобов’язання язуються врегулювати всі спірні питання шляхом переговорів.
  4.4. Суперечки та розбіжності, що залишилися невирішеними у добровільному порядку, Сторони погодили, що вони підлягають вирішенню у суді.
  4.5. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов’язані з ним, регламентуються цим Договором нормами чинного законодавства України, а також застосовуваними до таких правовідносин звичаями ділового обороту на підставі принципів добросовісності, розумності та справедливості.
  4.6. Цей Договір може бути змінений або розірваний у випадках та у порядку, передбачених цим Договором та чинним законодавством України.
  4.7. Цей Договір укладено у двох автентичних примірниках українською мовою, по одному примірнику для кожної з Сторін. Обидва примірники мають однакову юридичну силу.
  4.8. Жодна зі Сторін не має права передавати свої права і зобов’язання за цим Договором третім особам без письмової згоди іншої Сторони.
  4.9. Кожна з Сторін цим підтверджує, що:
  – вона має усі передбачені чинним законодавством та установчими документами повноваження Сторони укласти цей Договір;
  – не існує будь-яких обмежень на укладення Стороною (підписання представником Сторони) цього Договору.
  4.10. Будь-яка інформація, передана однією з Сторін іншій Стороні в період дії цього Договору, яка відноситься до його предмету та умов, а також до комерційної діяльності Сторін або інформація, що стала відома Стороні у зв’язку з виконанням цього Договору, є конфіденційною та не підлягає розголошенню третім особам або опублікуванню без попередньої письмової згоди відповідної Сторони.
  4.11. У разі зміни адреси чі реквізитів однієї із Сторін цього Договору така Сторона зобов’язана письмово повідомити про це іншу Сторону не пізніше ніж через 5 (п’ять) робочих днів з дати таких змін.
  4.12. Особам у повному обсязі зрозумілі терміни, що вживаються у цьому Договорі, а також його положення.
  4.13. Обсяг зобов’язань Товариства, встановлених цим Договором обмежується обов’язком забезпечити можливість переселення Особи/Осіб до Квартири без взяття на себе зобов’язань щодо забезпечення проживання після передачі у власність іншим особам.

  РЕКВІЗИТИ СТОРІН

  Товариство

  ТОВ «Столиця Центробуд»
  01021, м. Київ, вул. М.с.грушевського, 28/2, Н/П №43
  Ідентифікаційний код 32980675
  ІПН 329806726557
  Свідоцтво платника ПДВ №200058276
  п/р №26007000110812 в ПАТ «КБ «Хрещатик»
  МФО 300670

  Директор __________________ (О.С.Дідик)

  Особа 1 ______________________ (___________________)

  В даному договорі зверніть увагу на пункт 2.6 – Де там вказані якісь зобов’язання та терміни? П.4,13 – після передачі іншим особам ТОВ ні до кого більше не чого не повинно. Хіба такий договір можна підписувати? Ось такі справи. Судіть самі, хто правий, а хто ні.

  5.45.192.**

 3. Руслан 27 Листопада 2013 at 02:06

  Так само хотілося б сказати про контактну особу, яка зазначена в даному зверненні. Науменко Наталія Леонідівна – це та, довірена особа ТОВ «Столиця-центр буд», яка спільно з гр. Ковтач, секретар сільської ради Коцюбинського, були головними убалтывателями людей на переїзд . Науменко Н.Л. за дорученням Коцюбинської Сільської ради, яку виписав гр. Ковтач А.П вилучила всю документацію на житлові будинки розташовані в/ч136 з ЦСБУ (Центрального спеціалізованого будивельного управління) і передала секретарю сільської ради. Відать відпрацьовувала ту ділянку, яку їй надали при дерибані Біличанського лісу (Кооперативна 8 0,15 3210946200:01:041:0104 у списку сайту №189). Це та особа, із-за якої була викинути на вулицю мешканка військового містечка учасниця сюжету 1+1 і саме в її квартирі проживала гр.Науменко Н.Л. НА відміну від Науменко Н.Л, яка до цієї частини взагалі не має відношення, учасниця сюжету прослужила в ній 10 років до її повного розформування. І зараз Науменко Н.Л продовжує водити людей занос!

  5.45.192.**

 4. Руслан 27 Листопада 2013 at 02:25

  На ТСН був сюжет, де мешканці новобудови по ул.Белицко 18, Подільського району м.Киева скаржилися на відсутність гарячої води. Гр.Науменко Н.Л. була там в центрі сюжету. Так, що виходить у гр. Науменко Н.Л дві квартири? Адже у своєму зверненні вона вказала адресу м.буча вул.центральна 33.

  5.45.192.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539