Авто Януковича доправили на майдан: невідомий розбив фару

1

mashyny4Ексклюзивний пікап International MXT, який знайшли на складі депутата Ірпінської ради Юрія Прилипка доправили з Гостомеля до столиці.

машини виставили як трофеї під КМДА, аби всі охочі могли пофотографуватись. Люди могли навіть сісти в салон автвок класу люкс.

Раптом один молодик з битою розтрощив фару пікапа. Його одразу ж відтягнули.

Проти варварських методів були не лише воїни самооборони. Такі агресивні дії засудили й перехожі.

“Я засуджую. Такого не має бути. Її можна прдати на аукціоні й роздати гроші. скліьки людей загинуло,” – говорить літній чоловік.

Його підтримала і перехожа жінка:

“Це вже народне майно. Навіщо таке робити?”

Нагадаємо, що активіти в Гостомелі помітили, як до складів депутата Ірпінської ради Юрія Прилипка загнали машини без номерів.

Як пізніше з’ясувала самооборона – машини гнали сюди з Межигір’я.

Як відомо, склади депутата Юрія Прилипка, який був наближеним до сім’ї, за словами МНС-ників, побудовані з порушенням норм й через це вода з трупним трунком під час повеней потрапляє до мешканців в льохи, заливає городи та стікається в озеро, де цьогоріч всупереч нормам відкрили пляж й заохотили гостомельчан до купання.

Вхід до складу охороняють золоті леви.

Саме вони надихнули знаних українських жлобістів на написання колонки “Золотий жлоб Прилипко”.

 

1 Comment

  1. Анонім 24 Лютого 2014 at 23:17

    Ну и завернули сюжет. Авторам – дешевки. Нашли на чем пиариться.За людей лучше свечу поставьте. А то и тут уже не упустили случая. ПРАВДУ ПИШИТЕ!!! Люди знают реальную обстановку, ну а вам оценку сами дадут.

    95.158.48.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539