Коцюбинське перетворять на Троєщину: як нас здали забудовникам

4

БАМ - Стройка века! - плакат, художник Депутати Коцюбинського цього разу навіть перевершили самі себе у порівнянні з сесією, коли більшість віддала за безцін приміщення колишнього дитсадка релігійній громаді.

Якщо того разу нерви здали в Мамчича, який залишив сесійну залу з словами: “Дурачье. Разве это серйозные люди,” – то цього разу зірвався депутат Віктор Боримський.

Він покинув своє депутатське крісло, щоправда, потім повернувся.

“Давайте всі уйдем. І все,”  – прокоментував демарш Баримського секретар ради Олександр Ковтач.

Суперечка між депутатами точилась довкола ділянки ДОК, де повним ходом іде масштабне будівництво, яке розпочалось на цій землі навіть без зміни цільового призначення.

krany

Депутати змінили цільове призначення проти Нового року де-факто вже у процесі будівництва.

15 квітня на сесії в порядку денному був проект рішення, згідно з яким депутати мали б затвердити детальний план забудови. Сам план на сесії ніхто з депутатівй в очі не бачив.

Як виявилось, Док перебував у приватній власності селищного голови Вадима Садовського. Частину Доку Садовський продав забудовникам. Це підтверджує депутат Віктор Боримський.

“Да. Давно. Уже кілька років, як продав.”

Тепер стає цілком зрозуміло, чому забудовник розпочав будівництво навіть тоді, коли ще рада не змінила цільове призначення.

“Очевидно, коли Садовський продавав, то дав 100 % гарантії, що рада все узгодить так, як треба. Зараз в Україні взагалі уявити не можна, щоб забудовник почав такий проект будувати без зміни цільового призначення,” – розповідає джерело ради.

На фото чітко видно, що рішення ради ще не прийняте, а зводять уже 4-й поверх.

build

Депутат Сергій Черніков різко розкритикував таке будівництво, яке не пройшло громадських слухань:

“Треба проводити було громадські слухання. Бо бабуся потім скаже, що хотіла жити в тихому селищі, а ми її селище перетворили на мегаполіс. Громадські слухання треба було проводити до того, як приймати такі рішення”.

Для годиться, депутат Владислав Євстифєєв, який дуже добре обізнаний у цьому питанні, бо ще до нового року озвучував їх на сесії, запитав у забудовника:

“Что построили?”

Представник забудовника – перший заступник голови ПрАТ “Атлант” Олександр Шубін – в якості реклами зазначив, що вони будували зокрема частину мікрорайону Троєщини.

Питання дитсадків і соціальної інфраструктури стали предметом жвавої дискусії. Забудовник обіцяє побудувати дитсадок, але жодні документи і строки здачі не обумовлені.

“Давайте підпишемо договір, щоб чітко розуміти, коли буде зданий дитсадок, щоб не вийшло так, як з попереднім забудовником, втому числі й ЖК “Коцюбинське”, – говорить член виконкому Богдан Слюсаренко.

Інвестори ЖК “Коцюбинське”, які прийшли перед сесією ради, щоб вирішити своє наболіле питання щодо блокування радою здачі квартир у ЖК “Коцюбинське”, мають свої аргументи на користь того, що Садовський діє в інтересах забудовників.

“Атланта хоче до нас підключитись, до наших мереж. Тому Садовському цікаво втопити наш комплекс,” – стверджує Наталія Толуб.

3-х комнатная квартира в ЖК "Коцюбинский" Коцюбинское - изображение 2

Інший член виконкому – Вадим Кузміч – зазначив, що рішення про погодження детального плану можна голосувати лише після двотижневої роботи спеціально створеної тимчасової комісії.

Садовський, слухаючи Кузьміча, з острахом і подивом подивився на депутата Владислава Євстифєєва, й потім махнув з полегшенням рукою, мовляв, у нас вже є відповідь на все, що там Кузьміч собі городить.

Депутати, яким навіть не дали на розгляд план, зрештою на словах почали поточнювати деталі.

“Садик для комплекса или сверх комплекса?” – допитується депутат Микола Мамчич.

Забудовник пояснив, що дитсадок буде аж на 150 місць, це при тому, що нових мешканців додасться понад 5 тисяч. І попросив Богдана Слюсаренка підготувати документ щодо строків здачі та умов здачі дитсадка.

“Я глибоко переконана, що це рішення просто  вбиває соціальну інфраструктуру селища. Пономарьова 2/2 побудували і дитсадок зруйнували, і квартири для черговиків не отримали. У нас додадуться ще  кілька тисяч мешканців на ЖК “Коцюбинське”, який вже кілька років є скандальним інвестиційним проектом й забудовник якого теж не виконав вимог ради щодо соціальної сфери.

Тепер вони голосують ще за багатоповерхівки, розраховані на понад 5 тисяч людей. Покупцями будуть більшою мірою молоді сім’ї й там буде більше, аніж 150 дітей. У рази більше, тому не буде не те що ніякого “сверхкомплекса”, а на них самих цього не вистачить,” – пояснює, чому голосувала проти такого рішення депутатка Ірина Федорів.

“Хтось взагалі думає, як ми будемо з селища Коцюбинське виїздити? У нас буде плюс 2 тисячі з ЖК “Коцюбинське”, понад 5 тисяч буде в цій новобудові, за яку проголосували, далі ще додасться 30 тисяч мешканців на військовому містечку. Селище перетинає залізниця.

Ми будемо їхати за 5 років  до виїзду з Києва довше, ніж на лівий берег. Садовському дуже добре – заробив гроші. Поїде собі жити куди захоче, а коцюбинчани і далі будуть закривати дітей вдома, бо немає місць в садках, або возити їх годину до садків Києва, чекати чергу до лікаря й вакцини місяцями, стояти в тиснявах. Ну добре голос Садовського тут зрозумілий, але весь депутатський корпус? Виходить – це просто стадо баранів, які слухають голову, що має свої інтеерси” – додає депутатка Федорів.

golova

Секретар ради Олександр Ковтач з президії повідомив, що голосуємо за проект рішення з доповненнями.

Депутати зрештою здались і практично всі підтримали проект рішення з доповненнями, які ніхто чітко не озвучив і не резюмував. Лише депутатка Федорів голосували проти такого рішення.

Представник забудовника під аплодисменти вийшов з зали і тут розпочався скандал з новою силою.

Члени виконкому Слюсаренко та Кузьміч, яких до речі з самого початку в 2010 році Садоський не хотів пропонувати до виконкому, почали вимагати створення тимчасової комісії, яка розбереться у цьому питанні.

Членів виконкому – єдиних, які ходять на сесії ради за ці 4 роки – підтримали депутати Іван Лизун та Олексій Олійник, які хоч і входять до депутатської групи “Спільної мети”, але все частіше проявляють себе як опозиційне молоде крило у раді селища.

“Так рішення ж уже прийняте!” – сміється з трибуни секретар Олександр Ковтач разом із Селищним головою.

sadovskyi

“А комісія?! Нащо ж тоді тимчасова комісія, яка має два тижні працювати, якщо рішення прийняте? Сенс? Так він потім нас кине і все. Ви ж голосували з доповненнями. А тепер що? Він пішов під аплодисменти, а ми?” – в один голос заговорили Слюсаренко і Кузьміч.

Ніякої тимчасової комісії рада не створила. Це питання навіть на голосування не виносили. Максимум, що пропонував депутат Костянтин Коваленко – це створити розширену комісію на базі комісії Владислава Євстифєєва, який ще проти Нового року лобіював це питання.

Але і цієї комісії не створили, бо питання на голосування так і не ставили.

“Що ми маємо на сьогодні? Влада, яку привела продажність виборців і віра у подачку – ділянку, спричиняє просто соціальний і транспортний колапс у селищі.  Депутати, які майже всі зобов’язані селищному голові, бо ще з попередньої каденції вірять, що маютимуть ділянки – продають громаду не лише в питанні лісу, але й усіх інших так, як вигідно Садовському. Здали приміщення дитсадка на Лісовій 20-а, а тепер ще й населення збільшили в угоду економічним інтересам сім’ї Садовського,” – коментує сесію депутатка Федорів.

“Я хочу вірити, що з наступними виборами прийдуть до влади відповідальні люди. Ну, куди це годиться, усвідомлювати, що це питання проти інтересів громади, голосувати “за”, а потім розпинатись на тему: як ви могли з нами так вчинити й підставити. Що діти малі? У цирк можна не ходити. Достатньо прийти на сесію ради. Нагадую, кожен громадянин може прийти й сказати депутатам все, що про них думає. Сесії відкриті для всіх й на відміну від квитків у цирк – тут вхід безкоштовний”.

4 коментарі

 1. ВІКТОР ЛЕСНІК 18 Квітня 2014 at 21:47

  Те само уже зробили, частково в Бучі та Гостомелі. Всі небайдужі повинні піднятися проти незаконних вирубок, які можуть привести регіон до екологічної катастрофи. Тільки разом ми можем перемогти банду місцевих депутатів та забудовників. ТЕ САМЕ ЗРОБИЛИ В ІРПЕНІ, ЧАСТКОВО БУЧІ ТА ГОСТОМЕЛІ.

  95.158.0.2**

 2. Танцюра Леонід 19 Квітня 2014 at 22:44

  Складається враження що депутати працюють в зоні підвищенного магнітно-електричного впливу. Цілком прості речі ігноруюються, здається, що майбутнє нікого не цікавить. Дивує, що останні події в Україні депутатів нічому не навчили. Із задоволенням прийду на наступну сесію.

  77.52.105.**

 3. Ольга 23 Квітня 2014 at 22:00

  Куди дивиться прокуратура???? Писали??? Як це без громадських слухань???

  95.158.25.1**

 4. Вита 28 Травня 2014 at 14:04

  Теперь обьясняю схему.Садовский в доле или дружбе(как кому удобно называть) с Атлантой. Благодаря Садовскому началось строительство в таком прекрасном месте, ведь рядом лес, чистый воздух, а до Киева рукой подать, это даже не Ирпень. Все прекрасно, но есть одно БОЛЬШОЕ НО. Монолит построить не беда, а где же воду свет тепло взять? Вот посидели дружки в баньке вечерком и решили.

  -“Все будет, есть хорошие комуникации, которые не из Коцюбинского (канализация в поселке еле дышет, с водой проблеммы, за тепло молим), есть водопровод из ул.Палладина(все-таки Киевводоканал круче), есть тепло из Новобелич, теплотрасса расчитывалась на очень большой комплекс, но так случилось что бахнул кризис и застройщик дышит через раз, а с электрикой вообще красота, Ашан и Епицентр на ул.Берковецкой даже подключились к этим сетям, все мощно и новенькое, все супер. А застройщик этот ТОВ “Аверс-Сити” и его ЖК “Коцюбинское”. Он то сельсовету, тобиш мне царьку-Садовскому задолжал по условиям инвестиционного договора, как скажу так они и сделают, отдадут комуникации, ты”Атлант” подключайся и пользуйся, а мне много не надо, лишь бы семья на Мальдивах жила”.
  -Уважаемый Садовский , а как же люди которые на очереди на квартиры?

  -Мне наплевать, лишь бы зелень шелестела.

  Вот так все и порешали, но оказалось в ЖК Коцюбинский уже и люди живут. да еще такие подорваные, что Садовскому спать не дают и угрожают. Как же реализовать план? А давай как Аверс-Сити доведем до “самогубства”. Нет человека, нет проблем. Заберем коммуникации на баланс сельсовета, а там потихоньку и отдадим Атланте.

  Суть байки такова-у Атланта кроме монолитных коробок нифига нет, построить свои коммуникации потянет ОЧЕНЬ большие лимоны, если нельзя построить , можно купить подешевке. Но теперь вопрос-куда осядут деньги, а не в кармканы ли Садовскому. И почему уверены так Атланты, что ЖК Коцюбинский, где более 300семей-не стадо баранов, они просто так без боя не сдаются, лягут костями, но не видать вам воды, света и тепла. ТАК ЧТО ЕСЛИ НЕ ХОТИТЕ ПОЛУЧИТЬ АНТИРЕКЛАМУ КОМПЛЕКСА, угомоните свои аппетиты и поможите Садовскому.

  93.75.89.2**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539