Як Мельник зваблював студенток академії

2

melnyk2Журналіст Анатолій Шарій опублікував у себе в блозі скандальне відео. На аудієнцію до екс-ректора Податкової академії прийшла студентка-сирота, яка працювала в піцерії, щоб заробити гроші на житло.

“В мене сьогодні останній день, і в мене нічого не закрито”, — говорить дівчина.

Під час розмови по телефону, коли, очевидно, вирішувались питання студентки, Мельник підкликав дівчину до себе:

“Біжи сюди до мене ближче, а то сидиш так далеко, не бачу тебе”.

На відео видно, як ректор дозволив собі розпустити руки, а далі більше… Запросив студентку до окремої кімнати.

“Цілуваться вмієш чи нє?” — запитує ректор (чути звук поцілунку).

“Петро Володимировичу… не зовсім”, — відповідає студентка.

Як виявилося, ректор податкової дав фору співочому ректору Михайлові Поплавському. Під час зваблювання студентки Мельник ще й співає.

Це відео можна дивитися лише повнолітнім із міцними нервами, хоча той, хто викладав відео, вирізав найбільш непристойні моменти.

Це відео зняте у 2012 році за два тижні до того, як відбулися вибори до Верховної Ради. Про нього, очевидно, знали правоохоронці, але досі цих кадрів не бачив ніхто.

Нагадаємо, у четвер суд апеляційної інстанції призначив заставу в 600 тисяч за колишнього ректора Податкової академії.

27 липня ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник був затриманий співробітниками міліції у власному кабінеті при отриманні хабара.

Суд визначив запобіжний захід — домашній арешт, він став першим у Київській області, на кого одягнули електронний браслет.

У ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку. Пізніше з’ясувалось: він вночі перетнув кордон із Блоруссю за паспортом брата. Далі джерела у правоохоронних органах стверджували, що Мельник в Європі.

14 серпня Мельника оголосили в міжнародний розшук. Днями прокуратура Київської області повідомила про те, що двох працівників органів внутрішніх справ підозрюють у вчинені кримінального правопорушення. Їм інкримінують службову недбалість. Міліціянти можуть поплатитися за це свободою на термін від 2 до 5 років.

1 квітня Мельника затримали в аеропорті Бориспіль.

За матріалами журналіста Анатолія Шарія, “Кореспондент”. 

2 коментарі

  1. з вулиці Шевченка 11 Травня 2014 at 08:54

    Цю гниду закриють чи ні? І про Вадіка та Євстефєєва не забудьте!

    213.169.84.**

  2. Тетяна 13 Жовтня 2014 at 13:34

    Про те, що Мельник займається розбещенням знають всі студенти, батьки намагаються уберегти своїх доньок від цього збоченця. Ходять чутки, що не тільки Мельник таким займається, а й інші “педагоги” і вже багато років. ЖАХ!!! Це безнаказанно тільки в нашій країні може бути. Йому давно в тюрязі місце.

    212.90.167.1**

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539