Хто очолює штаб Гриценка у Приірпінні

6

Згідно із соціологічними опитуваннями КМІС, кандидат у президенти Антатолій Гриценко посідає 4-те місце

У передвиборчій кампанії екс-міністру оборони та нардепу Гриценку допомагають його діти та волонтери. У штабі запевняють — грошей нікому не платять й ведуть кампанію своїми силами.

Син — Олексій Гриценко — один зі знаних керівників Автомайдану.

trol

Їздив до Межигір’я, після втечі Януковича їздив до Криму. Там разом із побратимами потрапив у полон. За кілька днів їх вдалося визволити. Про це писали навіть зарубіжгі ЗМІ, в зокрема й BBC.

Олексій Гриценко зараз очолює список партії батька “Громадянська позиція”, яка балотується до Київради, й запевняє: в цьому списку випадкових людей немає.

Нещодавно він потрапив під призов.

grytsenko

Зараз перебуває у Бродах.

Попри це він дистанційно допомагає батькові вести передвиборчу кампанію.

grytsenko2
Донька Гриценка Світлана відповідає за організацію роботи обласних штабів по всій Україні. У соціальній мережі своїх фото майже не викладає.

Як і старший брат Олексій, вона стала випускницею програми “Українська школа політичних студій”, що покликана гуртувати нову ґенерацію еліти України.

У Київській області штаб очолює Олександр Великодній. Його автобіографія, виписана від руки, є на сайті політичної сили Гриценка. Він — екс-депутат облради від БЮТ (каденція 2006–2010 років). Великодній стверджує, що з приходом Віктора Губського його усунули від влади:

“У 2007-му я був заступником голови партійної організації БЮТ в Київській області. Тоді я виступив проти корупційних схем Губського щодо дерибану землі. Тимошенко швидко захотіла прибрати незручну людину й позбавила мене керівної посади. Керівної посади у партії позбавили й Уляну Мостіпан (на той момент вона була депутатом Верховної Ради). Мостіпан, як і я, виступали проти Губського. На наші місця поставили екс-соціаліста Костянтина Бондарєва та людину Губського — Володимира Майбоженка”.

Про те, що з приходом Губського в Батьківщині змінився розподіл сил, говорить і Євген Жовтяк, який у той час був головою Київської облдержадміністрації:

“Всі, хто був у “Батьківщині” (Київська облрада — прим. ред.) після приходу Губського — це люди Губського. Після перемоги Януковича на виборах у 2010 році Губський вирішив підтримувати нову владу. Більшість “Батьківщини” переметнулась разом із ним”.

“Та частина, яка імітувала опозиційність, щоб не втрачати електорат, і залишилась на чолі з Бондарєвим. Але Губський з Бондарєвим насправді ніколи не розходились. Вони завжди діяли в спілці”, — зауважує Жовтяк.

У 2011 році в парітйних лавах БЮТ-у виник скандал, одним з ініціаторів якого був Великодній:

“Я вийшов з лав БЮТ ще у 2010 році. Пізніше для журналістів було скликано прес-конференцію, де було заявлено про факти причетності Бондарєва до розкрадання державних коштів, численних валютних махінацій, нелегального продажу горілки. Бондарєв подав на мене в суд. Але два суди я виграв. Отже, в судовому порядку не було спростовано тієї інформації, яку я тоді озвучив на прес-конференції”.

Великодній пропонував позбавити партквитків Юлію Тимошенко, Олександра Турчинова та Костянтина Бондарєва.

Цим депутатам Великодній закидав участь у корупційних схемах.

Останній у цьому списку — Бондарєв — є чинним нардепом і, згідно з моніторингом організації “Чесно”, дійсно причетний до корупційних схем. Як стало відомо редакції, Бондарєв зараз очолює передвиборчий штаб Тимошенко у Київській області, діяльність якого в Приірпінні журналісти вже проаналізували.

В осередку Батьківщини тоді виник розкол. Зі слів Великоднього, під ініціативою очищення лав партії від цих та інших корупціонерів підписалось фактично 2/3 від керівного складу міських та районних організацій партії.

Ця ініціатива Великоднього, який звинувачував зокрема і Тимошенко в корупції, збіглась у часі зі звинуваченням Генпрокуратури і відкриттям кримінальних справ проти Тимошенко у 2010–2011 роках.

Разом із Великоднім тоді виступила й екс-депутатка облради Оксана Коломієць, яка зараз очолює штаб Гриценка на 96-му окрузі, до якого входить Києво-Святошинський район та Приірпіння.

“Я далека від думки, що пані Коломієць зробила би це, якщо б не мала матеріального чи кар’єрного інтересу. Мабуть, вона зрозуміла, що Юля — політичний труп. Можливо, вона знову сподівалась на депутатство в якійсь раді”, — розповідає екс-мер Мирослава Свистович.

Тоді, у 2010 році, Тимошенко публічно звинуватила владу у створенні клонів під час виборів задля зриву передвиборчої кампанії БЮТ.

Коли ж Тимошенко вийшла на волю у 2014 році, то на засіданні бюро Батьківщини у Київській області сформували так звані “чорні списки”. Саме щодо цих БЮТ-івців потрібно проводити люстрацію.

До списку з понад 100 осіб, входять і Великодній, і Коломієць. Їм колишні однопартійці закидають співпрацю з Губським, “Партією регіонів” та участь у клонуванні “Батьківщини”.

tablytsa

“Що можна сказати про той люстраційний список? Адже його складав особисто Бондарєв — людина, в якої немає ніякого морального права говорити про люстрацію й очищення влади!” — відповідає Великодний.

Коломієць теж дотримується такої думки.

Екс-депутат облради Олександр Великодній очолює політраду партії Гриценка з 2012 року. Це сталось тоді, коли до “Громадянської позиції” перейшли члени “Української партії”.

“У нас у штабі немає чітко закріплених за певними містами людей. Ми працюємо на волонтерських засадах. Ідейні люди є, порядні… Хтось лишає дитину вдома… Буває, що йдуть до нас літні люди, які вирішили проявити активну позицію після Майдану”, — розповідає Коломієць.

kolomiyets

“З кимось вирішуємо справи тільки по телефону. Скільки разів говорили по телефону, а жодного разу не бачились, і про оплату не питають. Я і за Ірпінь відповідаю. Я живу в Ірпені. Була депутатом облради від БЮТ. У 2010 році в ніч перед виборами мене зняли зі списку, потім звільнили з керівної посади в партії”, — розповідає Коломієць.

Мирослава Свистович впевнена, що Коломієць у штабі Гриценка — винятково заради нових можливостей у політиці:

“Тоді, коли Коломієць була депутатом облради від БЮТ, я була міським головою. Тоді народний депутат Осика курував Київську область разом із Губським. Вони хотіли дерибанити землю, а я не давала. Ради буди сформовані за партійною системою, й так вийшло, що більшість ради, яка була від БЮТ, мене прибрала. А Тимошенко неодноразово писали про те, що Губський розкрадає землі, але він, за її словами, був патріотом України. Я б, щоправда, радше сказала — патріотом нашої землі в прямому сенсі слова”.

Нагадаємо, що за дерибаном Біличанського лісу, за інформацією джерел журналістки Ірини Федорів, стоїть саме Губський. Будучи прем’єром, Тимошенко не відреагувала на жодне звернення активістів належним чином. Коцюбинчани від апарату прем’єрки тоді отримували лише відписки.

Свистович пригадує історію, коли за свого депутатства Коломієць влізла в будинок бабусі, коли тієї не було вдома, замурувала двері й викинула всі її речі до рішення суду, бо претендувала на площу у тому будинку.

“Коментувати заяви Мирослави Свистович щодо мене не бачу ніякого сенсу. У 2002-му році в Ірпіні я виграла мажоритарні вибори у Свистович. Звідти й тягнеться упереджене ставлення Свистович до мене. Хочу нагадати, що Свистович займала крісло мера всього 9 місяців. Її зняли депутати ради за невиконання службових обов’язків. Коли Свистович прийшла на посаду мера — місто фактично завмерло”, — говорить Коломієць.

“Щодо судового спору, про який говорить Мирослава Свистович, то це цивільна справа про розподіл житлового майна. В судовому порядку майно було розподілено, і зрештою громадянка Аврамчук сплатила мені компенсацію у розміні понад 12 тисяч гривень. (Постанова про відкриття виконавчого провадження ВП 25708634)”, — запевняє очільниця штабу Гриценка в Ірпені.

Після того, як депутати Ірпінської ради висловили недовіру очільниці міста Свистович, на чергових виборах у 2010 році з-поміж інших балотувалась і сама Оксана Коломієць. Її тоді висунула “Батьківщина”, але пройшов Володимир Скаржинський.

За словами Коломієць, зараз у Бучі штабною роботою керує екс-депутат Євген Шевчук.

shevchuk

“Це шестьорка Федорука. Мій колишній однокласник. Ходив бички збирав по Бучі. Мама його підшила, а потім пішла до Федорука, щоб влаштувати сина. І зробили тоді проект-кооператив, члени якого скидались на прокладання каналізації. Рейтинг трохи мав, але тоді вибори сфальсифікували, й він став депутатом”, — розповідає Віктор Бархоленко, екс-депутат із Бучі.

“З дідусь і бабусь по 2, по 3, по 7 тисяч збирали — хто скільки давав і міг. Женя за гроші не відчитався, навіть, здається, офіс знімав сам у себе за ті гроші. А якось, це була комедія, після чергового дерибану я до нього по-чоловічому підійшов. Так що ви думаєте? Увечері його мама прибігла до мого тата і каже: твій син сказав, що моєму хребта переламає. Ну уявляєте? Це синочку 50 років на хвилинку”, — додає Бархоленко.

Шевчук відмовився коментувати закиди Бархоленка:

“Мені нема чого Вам сказати. Коментувати хворих людей не збираюсь.”

Як виявилось, масштаби Бучі для Євгена Шевчука були замалі. Після невдалої спроби стати знову депутатом в Бучі, він подався до парламенту. У 2012 році він йшов від політичної партії “Нова політика”.

shevchuk

У своїй передвиборчій програмі першим пунктом обіцяє “підтримувати тісний контакт з виборцями”. І даремно, що він — у Бучі, а виборці — аж в Івано-Франківській області.

Шевчук того ж року зареєструвався у соцмережі Facebook. Своїм першим же постом він агітував сам за себе.

За Шевчука віддали свої голоси кілька сотень виборців.

golosuvanna

Очевидно, він виконував роль технічного кандидата, який мав забезпечити більшу кількість спостерігачів та членів комісій на виборах.

Жодних постів під час Майдану на сторінці немає. Є лише власні фото та кілька постів про теперішні вибори.

У центральному штабі про Євгена Шевчука не знають. Його собі в помічники обрала Оксана Коломієць, яка очолює штабну роботу в 96-му окрузі.

“Федорук просто хоче до Верховної Ради. У нас борди Порошенка, Гриценка і Ляшка. Федорук зараз дивиться, з ким можна далі підніматись у владі. А я якось спілкувався з помічниками Гриценка щодо ситуації в регіоні. Вони тоді сказали, що Гриценко контактує з Федоруком”, — розповідає екс-депутат Віктор Бархоленко.

6 Comments

 1. ВІКТОР ЛЕСНІК 21 Травня 2014 at 19:30

  Повністю підтримую Мирославу Свистович по оцінці Оксані Коломієць. Я просто шокований, що Гриценко призначив цю особу керувати штабом! Це ужас! Ця особа разом з братками з БЮТУ причетна до земельних корупційних схем в Ірпені. Може пан Гриценко поцікавиться звідки в неє появився будинок, круті машини, нехай приїде в Ірпінь, жителі йому розкажуть. Нехай вона не розказує казоочок, що Мирослава Савистович її мстить за колись програні вибори. Це абсурд, Мирослава на відміну від Коломієць дійсно патріот Приірпіння і як могла боролася і бореться з такими як Коломієць, які знищили сотні гектарів Ірпінських лісів. Цим призначення Гриценко різко втратив рейтинг в Приірпінні. Особисто мені шкода.

  95.158.0.2**

 2. Вера 21 Травня 2014 at 22:22

  Коли Свистович Була Мером не місто завмерло, а завмер дерибан землі та знищення ірпінських лісів. А разом з ним і – грошові потоки спрямовані в кишені місцевих депутатів та чиновників. На БЮТ лежить відповідальність за знищення Ірпінського регіону як курортної зони та розкрадання земельних ресурсів на мільйони доларів. А керувала всім цим процесом Оксана Коломієць як голова міської організації Батьківщини. Не думаю, що такі особи як Коломієць додадуть авторитету Гриценку…

  95.158.48.**

 3. ляля 22 Травня 2014 at 21:32

  после того как увидела и узнала что в Буче Гриценко представляет Шевчук, передумала голосовать за Гриценко. Скажи кто у тебя в штабе сидит, скажу кто ты. Такими представителями, Гриценко много отбил желающих проголосовать за него.

  178.94.17*.8

  • Ирина 30 Травня 2014 at 23:51

   Какой придурок написал этот бред??? Сплетни,грязь,нашли каких-то идиотов которые дают интервью,за счет этой грязи опускают рейтинг Гриценко.Фууууу,бред сивой кобылы. Зачем это надо? Кому это надо?Где этот автор,пусть хоть лицо покажет,автор такой же как Бархоленко!

   95.132.98.1**

  • Ирина 30 Травня 2014 at 23:56

   Можно подумать,что собиралась голосовать За Грицика!Ой,то лишь бы вставить свои пять копеек,как говорится говна подлить,сама наверное того Шевчука и не знает!

   95.132.98.1**

 4. Віктор 29 Травня 2014 at 00:02

  Коломієць Оксана – це особа, яка оформила більше 2 гектарів Ірпінської землі на підставних осіб, та реалізувала цю земельку на вторинному ринку за добрі гроші. Це відбувалось коли Ірпінський БЮТ на чолі з Коломієць мав безмежну владу в м.Ірпінь та дерибанив весь Ірпінь!

  212.26.144.**

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539