Результати Місяцетрусу: знайшли понад 400 заяв на землю

3

dimПід час обшуку в офісі та будинку депутата Ірпінської ради Ярослава Місяця знайшли ледь не півтисячі заяв на землю.

Для нашого регіону це стандартна схема: заяву пишуть люди, яким платять символічні суми: від 200 гривень до 100–200 доларів. Це можуть бути як місцеві, так і мешканці інших областей.

Далі за генеральною довіреністю землю відчужують особі, яка бере участь у дерибані. Потім її кілька разів перепродають. Згодом власником землі стає крупний забудовник, який каже, що набув землю як добросовісний покупець.

Саме забудовник може бути замовником цієї афери.

Поки питання для слідства: яким є вичерпний перелік осіб, причетних до цього дерибану.

zayavy

За попередніми підрахунками прокуратури, якби ці заяви, знайдені в депутата Місяця, вдалося реалізувати, держава могла би втратити близько 40 гектарів землі.

“У ході обшуку групі слідчих чинили перешкоди як власники житла так і інші особами, у тому числі депутат Ірпінської міськради Валерій Пєший. Група таких “зацікавлених” осіб влаштувала штовханину, висловлювала погрози працівникам міліції. Таким діям буде надано відповідну правову оцінку”, — повідомляють у прокуратурі Ірпеня.

ОБШУК У ДЕПУТАТСЬКОМУ БУДИНКУ

Нагадаємо, що депутат Валерій Пєший, за інформацією “Української правди”, причетний до дерибану Біличанського лісу. Акти про право власності на землю він підписував у 2008 році як голова місцевого деркомзему.

Пєший сам визнав, що земельні справи Приріпіння — це діло рук місцевих депутатів і його особисто.

Нагадаємо, що обшук у домі Місяця відбувся через те, що того підозрюють у причетності до виділення землі в центрі Ірпеня на підставних із Харкова.

Своє розслідування цього питання провів депутат Гостомельської ради Сергій Кандиба, який претендував на цей наділ.

У Харкові, зі слів Кандиби, він знайшов двох жінок, які зізнались, що за незначну суму винагороди переписали ділянки на інших.

Тут-таки, у Харкові, Кандиба “випадково” перестрів депутатів Ярослава Місяця та Юрія Денисенка.

Адвокат Денисенко, який пише українською мовою доволі неграмотно, зі слів джерел редакції, раніше прагнув стати секретарем ради. Місяць же у той же час претендував на крісло мера й розраховував на УДАР, членом якого був.

Але УДАР виключив з лав партії прогульників ради — Ярослава Місяця та його цивільну дружину Марину Власюк.

Tagged with: ,

3 коментарі

 1. Віктор Леснік 29 Травня 2014 at 13:58

  такі перевірки необхідно зробити в усіх депутатів Ірпінської ради двох останніх скликань, вони всі причетні до дерибану дорогрцінної Ірпінської землі, і продовжують далі дерибанити, не дивлячись на спротив громади. Приклад – надано в аренду 0,5 га землі, яка вкрита лісом, “Ірпіньжитлобудінвесту”, через яку продеребанено не один десяток га землі, яка віддала цю ділянку в суборенду ТОВ “Добро-буд” в районі вул. Котляревського Полтавській (біля ресторану “Камелот”) і забудовник уже намагається приступити до знищення дерев не дивлячись на спроти громади, а керівники міста громаду не підтримують.

  95.133.161.1**

 2. Віталій Іщенко 29 Травня 2014 at 17:04

  Цікаво як люди що причетні до “земельної справи” досі не бачуть де саме вони створюють гниле місце для зграї навозних мух. Яким чином можна ідентифікувати подвійне, потрійне і т.д. виділення безкоштовної ділянки? Чому в Акті немає єдиного ідентифікаційного коду? А якщо людині виділяється вдруге ділянка, то які закони діють. Таке враження, що з одного боку намагаються щось робити такісобі солдати удачі, а з іншої ті, хто бореться вже з наслідками і натрапляють… на певних жертв, які іноді а може скоріш за все і не є Карабасами, а лише сліпі Базиліо.

  95.158.48.1**

 3. Ольга 30 Травня 2014 at 00:10

  Погугліть на карті парк Перемоги (м.Ірпінь) і ви побачите, що на карті парк на одну третину менший, ніж є зараз. Мешканці міста і журналісти наразі подали запит в міськвиконком, щоб дізнатись статус парку на перехресті вул.К.Маркса/П.Комуни (там де раніше був пам”ятник Леніну). Щоб і в цьому парку зненацька не повторилась ситуація, про яку написав Віктор Леснік (тьху, тьху, тьху).

  46.201.78.**

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539