Денисенко в прольоті: депутати не підтримали його на секретаря

4

failedСкандальна сесія розпочалась тим, що група депутата Ярослава Місяця вимагала змінити секретаря Ірпінської ради.

За три роки каденції секретарі у цій раді змінювались тричі.

Замість “свободівця” Богдана Мельничука депутат Місяць разом зі своєю цивільною дружиною, депутаткою Тетяною Власюк бачать на цьому місці свого сподвижника – депутата Юрія Денисенка, який, за словами джерел у раді, платив за підтримку немалі гроші.

До сесії подружжя підготувалось й зібрало під цією ініціативою критичні 19 підписів (50 % +1 голос).

Екс-УДАР-івці Власюк та Місяць, яких виключили з лав партії зокрема й за прогули, невипадково почали боротьбу за владу в Ірпені саме зараз.

trijtsa

Місяць, Власюк, Денисенко

Днями правоохоронці здійснили обшук в оселі та офісі Місяця, проти якого порушено кримінальну справу, і якого підозрюють в дерибані землі. У депутата знайшли 400 заяв громадян, які буцімто просять раду видати землю.

Оскільки Денисенко, який допомагає Місяцю в земельних справах, був представником Петра Порошенка в ОВК, то дерибанники вирішили бити на те, що він є саме тією людиною, яку нова влада бачить у Приірпінні в ролі секретаря, а значить, за відсутності міського голови, — й очільника міста.

Про те, що депутати-прогульники рвуться до влади, нагадав Ігор Вишняков, який до Мельничука недовго обіймав пост секретаря ради.

І тут плани групи Місяця сплутав депутат Андрій Страховський. Тобто залишилося 18 підписів, що дорівнює 50 %. Забракло одного голосу.

Такий вчинок Страховського зала зустріла аплодисментами.

Але у залі з’явився депутат Ірпінської ради Валерій Пєший — кум Місяця. Саме він, за інформацією “Української правди”, стоїть за дерибаном Біличанського лісу.

Отримавши мінімальну кількість голосів, група Місяця почала тиснути на секретаря ради Богдана Мельничука, аби той ставив питання на голосування.

Депутати двічі голосували за те, щоб питання внесли до порядку денного. І двічі невдало, хоча Власюк, Пєший, Місць та Денисенко на першому ряді, як першокласники, тягли руки одна вище іншої і довго не хотіли опускати.

Знаковим є той факт, що Денисенка підтримала сестра одіозного Петра Мельника — Олена Мельник.

Після такого фіаско депутати-прогульники Власюк, Місяць та Пєший залишили залу засідань, хоча за питання в порядку денному ще навіть не почали голосувати.

Так депутати в черговий раз засвідчили те, що їх абсолютно не цікавить рутинна робота в раді. Вони мають лише свій інтерес.

Із прогульниками з зали пішли і кілька представників ЗМІ, яких, очевидно, запросила група Місяця.

Також у залі були присутні хлопці із “Правого сектора”. Їх, зі слів депутати ради, запросили на свою підтримку Юрій Денисенко та депутат Олександр Маркушин.

Поспілкувавшись із присутніми, “Правий сектор”, зрозумів, що їх використали, і після обговорення питання мирно пішли з зали.

sektor

Нагадаємо: не так давно місцева самооборона під впливом деяких політиків міста збиралася повернути у крісло мера Володимира Скаржинського, але цього зробити не вдалося.

Сьогодні самооборона Ірпеня, яка займає в міськраді кабінет № 2, стверджує, що вони помилялися, коли повірили Скаржинському. Зараз вони вже згодні підтримувати Мельничука, аби лише місто працювало.

Що дивно, що на захист “свободівця” Мельничука на сесії виступив відомий забудовник Ігор Вишняков.

Нагадаємо, саме він показово привозив до Ірпеня сина Януковича.

І саме він обіймався із дерибанником Біличанського лісу Вадимом Башуном.

Після того, як група Місяця з тріском провалила свій план, Вишняков встав і потис руку своєму тестю — забудовнику Василеві Пікулику, екс-селищному голові Коцюбинського.

Джерела редакції в раді запевняють, що ведеться дуже серйозна підкилимна гра довкола мерства і контролю головного міста Приірпіння, оскільки задіяні великі фінансові потоки. Про це редакція “Сайту громади Приірпіння” розповість у наступних публікаціях.

4 коментарі

 1. Надія 30 Травня 2014 at 20:33

  Я живу в Ірпені все своє життя, але я не знаю цих прізвищ, чесно. Це представники закону?Гнати поганою мітлою, вони нічого не зробили для міста, нічого! Крадії, корупціонери та брехуни!Нехай знають, що якщо якась погань з них буде балатуватися на мера, я спеціально буду звіряти їх прізвища із списком кандидатів і всім знайомим накажу! Ваша гниль більше не пройде!!,

  95.158.48.**

 2. Віталій Іщенко 31 Травня 2014 at 08:19

  А що з виборами мера в Ірпені? Чого чекаємо? Скаржинський як і колись Жовтяк отримав згідно закону відшкодування за “невикористані відпустки” та “талановите” управління містом. Яка ситуація з можливістю отримати місту нового мера?

  95.158.48.1**

 3. Надія 2 Червня 2014 at 18:40

  Та ви що ? Воно йще й компенсацію отримало? Оце так-так…Де є чесна людина, яка б подала у суд за таке на нього? А з виборами незнаю, можливо нинішня ситуація дуже когось влаштовує.

  95.158.48.**

 4. Дед Апанас 28 Липня 2014 at 14:17

  Депутат Ірпінської міської ради Юрій Денисенко через рейдерський спосіб отримав доступ до управління містом. Денисенко дав хабаря одному з суддів Ірпінського міського суду та усунув від влади свободівця Мельничука. Проти судді порушено кримінальну справу за ст.375 КК України, триває слідство

  95.158.48.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539