Мерське крісло: війни дерибанників

3

failedАвторка:Олена Жежера

Відбулась друга спроба клану Ярослава Місяця змінити владу в Ірпені. Малограмотного депутата Юрія Денисенка знову проштовхують в секретарі замість “свободівця” Богдана Мальничука.

Якщо минулого разу ще кілька жнів тому голосів забракло, щоб питання поставити в порядок денний, то тепер за Денисенка підписалися аж 23-є депутатів.

Запекла секретаріада триває вдруге невипадково. Через те, що екс-голова Володимир Скаржинський склав повноваження, відтепер кожен секретар Ірпінської ради – в.о. міського голови. Так буде аж до жовтня. Саме на цей час ВРУ призначила вибори нового міського голови.

“Денисенко зареєстрував 24 червня звернення в раді з вимогою провести позачергову сесію. Під заявою підписалися 23 депутати. Але оригінал він забрав, залишив лише копію, а копія не є підставою скликати сесію,” – розповідає в.о. міського голови Богдан Мельничук.

“В порядку денному пропонувалося лише два питання – оголошення недовіри мені як депутату, який незаконно посідає місце секретаря та обрання секретарем Юрія Денисенка. Найцікавіше те, що сесію вони збиралися скликати “у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією” в Україні,” – додає Мельничук.

pidpysy

Знаково, що сестра Петра Мельника підписалась однією з перших.

Депутати звинувачують Мельничука у бездіяльності й закидають колапс в роботі ради, окрім цього, Мельничука звинувачують ще у дери бані 34 га землі.

“Свободівець” Мельничук переконує: землю забрали без відома ради. Як доказ, в.о. міського голови надає редакції “Сайту громади Приірпіння” доповідну записку головного архітектора Ірпеня Михайла Копача. У ній ідеться, що земля вже не в межах Ірпеня і про це архітектура дізналась із публічної кадастрової карти.

document

Ще в лютому, коли відбулася ця оборудка, до редакції “Сайту громади Приірпіння” телефонував депутат облради Ігор Борзило й повідомив, що в Ірпені таки вкрали цю землю.

“Я написав депутатські звернення в прокуратуру, УБОЗ, СБУ, зараз вони кажуть, що розслідують дане питання. Ці землі були вилучені з меж селища без відома Ірпінської ради та виділені Держкомзем агентством, яке на той час очолював Олександр Горбачов, різним комунальним підприємствам”, – розповідає Борзило.

“Я розумію, що Мельничук тут ні до чого і в цій афері він участі не брав, але він повинен був слідкувати… за землями… Мені натякнули, що за цим дерибаном стоїть хтось з генпрокуратури. Я на цій сесії не був. денисенко – не моя креатура, але я можу працювати з любим. В мене амбіцій немає”, – додає екс-“регіонал” депутат облради.

На думку Мельничука, Борзило так переймається цими землями Ірпеня, виключно через те, що його “не взяли в схему”.

Згідно інформації джерел в Ірпінській раді, зараз фактично сформувалася нова фракція, в яку входять екс-регіонали, 2 “УДАР-івці” – Іван Міглазов, у якого ЦВК по суті забрало мандат на користь Сергія Тішина, та Олександр Маркушин.

Цю компанію доповнюють 2 прогульники – чоловік і дружина Ярослав Місяць та Марина Власюк. Як відомо, останніх двох виключили з УДАР-у, а під час обшуку оселі Місяця нещодавно правоохоронці виявили кількасот заяв на землю.

ОБШУК У ДЕПУТАТСЬКОМУ БУДИНКУ

Так і не зрозуміло, як юридично назвати засідання, що відбулося 27 червня в раді. Це не була сесія й по суті не було засідання, бо для цього треба був оригінал заяви, яку забрав власноруч Денисенко.

Цю заяву, яку Денисенко приніс із собою, порвав активіст Віктор Бархоленко.

Екс-голова фракції ПР в Ірпені – Леонід Глущенко – який потрапив у список прогульників ради, зголосився проводити цю зустріч депутатів.

“Такі депутати як Глущенко, Бідула, Володарська, що мешкають в Коцюбинському, постійно підіграють антинародним силам: Мельникові, Скаржинському, а тепер Денисенку. Це такі люди, що їм при зустрічі й руки подавати не можна,” – стверджує коцюбинчанин Ігор Домбровський, який перебуває в зоні АТО.

“Щодо Денисенка, то я розчарований у Юркові. Я його знаю з 2010 року й він по суті був у “Фронті змін”. себе позиціонувався як амбіційний політик. Це мало б означати, що він не опуститься до політичного заробітчанства. На жаль, цього не сталося. Він увійшов в групу Ярослава Місяця. Таким чином Юрко став звичайним політичним флюгером,” – резюмує Домбровський.

Вищезгаданий Глущенко активно керував голосуванням за Денисенка, хоча зазвичай на сесіях, якщо присутній, то веде себе доволі тихо.

“Було помітно, як депутати, які підтримують Денисенка, хотіли отримати свої 3 тисячі доларів, як вони нервували.. Мені відомо, що гроші всі отримали того ж вечора, при чому – це гроші Валерія Пєшого. Денисенко його креатура”, – розповідає джерело редакції в раді.

Нагадаємо, під час першої спроби провести кандидатуру Денисенка, кілька джерел підтвердили редакції, що має місце підкуп депутатів. Після скандального голосування було помітно, що в депутатів з’явились вільні кошти.

“На вихідних вічно молодий і вічно п’яний Гачков смітив “баблом” в кафе Ірпеня – люди бачили. Повірте, в раді сидять такі люди, які за “трьошку” баксів готові й маму продати”, – додає джерело.

Джерело в раді стверджує, що на наступних сесіях, якщо секретарем залишиться Денисенко, на розгляд виноситимуть питання 7 га лісу біля водоканалу – “Олівія-груп”.

Також буде змінене цільове призначення онкоцентру, а це 18 га по вулиці Карла Маркса. Цей шматок лісу теж пустять під багатоповерхівки.
mapa3

“Глущенко – це людина Петра Мельника, так само як і сестра Мельника, племінниця Мацелик та хрещеник Кривенко – вони голосували за Денисенка. Але наскільки я знаю, Мельника Денисенко теж не влаштовував, він хотів депутата Недашківського, але його не підтримала рада, тому, мабуть, домовились з Денисенком”, – говорить джерело.

sesiya

Як повідомило джерело, у вузькому колі “друзів” Мельник під час святкування свого дня народження розповідав, що дружить з Петром Порошенком і навіть був на його інавгурації.

(Хоча на світлинах, які зробили журналісти під час церемонії, Петра Мельника не видно, а його поява на інаугурації не могла б залишитись непоміченою).

Мельник стверджував, що йому навідріз відмовились повернути академію. За словами підсудного екс-ректора, йому нібито запропонували йти на міського голову Ірпеня, оскільки до виборів залишилось кілька місяців.

Цей парадоксальний факт не може влаштовувати інший клан забудовників Карплюка-Федорука, оскільки кум міського голови Бучі Володимир Карплюк має яскраво виражені мерські амбіції впродовж останніх 4-х років.

У 2010 році Карплюк, як протеже Петра Мельника, за інформацією “Української правди”, виграв вибори, але змушений був поступитися Скаржинському, якого протежував прем’єр Микола Азаров.

Тепер проти нього може виступити сам Петро Мельник, який ще в 2010 році його підтримував, бо був нардепом, а тепер може проявити свою потенцію в мерстві.

“Якщо залишиться Денисенко – всі виборчі комісії будуть сформовані під одну людину. Можливо, під Мельника, а Карплюка як кандидата в мери можуть взагалі не зареєструвати… Ну, і звісно – одвічна проблема Бучі й Ірпеня – стосунки з Ірпінським водоканалом, каналізація Бучі йде через Ірпінь”, – розповідає джерело.

До слова, в Бучі новобудови Карплюка гостро потребують каналізації, а це недешеве задоволення для забудовників, яке можна провести через бюджет міста.

Таким чином утворюється дивний симбіоз: “свободівцю” Богданові Мельничуку, який ще не має своєї команди, пропонує свою допомогу забудовник Володимир Карплюк, який розуміє, що до влади йде інший клан забудовників за підтримки Мельника.

При цьому у кожної сторони залишається свій інтерес.

Тому у вівторок на 12:00 під приміщенням міської ради об’єднання громадських організацій “Ірпінський дім”, яке симпатизує Карплюкові, терміново збирає мітинг на підтримку “свободівця” Мельничука.

Сам же Мельничук планує звернутися до прокуратури, оскільки під час обрання Денисенка секретарем ради були порушені процедурні норми.

zhezheraАвторка: Олена Жежера, журналістка.

3 коментарі

 1. Анонім 30 Червня 2014 at 23:40

  Головний архітектор Ірпеня – Копач Михайло Іванович***

  95.158.48.**

 2. Ладко 1 Липня 2014 at 10:33

  –Малограмотного депутата Юрія Денисенка знову проштовхують в секретарі замість “свободівця” Богдана Мальничука.

  Не знаю жодного з них, не знаю Ваших критеріїв малограмотності… Може, він просто з малими дітьми на руках писав…
  Напишіть про малограмотних коцюбинських “громадських” журналістів, деякі навіть депутати… деякі досі не відповіли мені про “багатовікові суперечки” між церквою і філологами щодо слова “священик”

  46.149.189.1**

 3. Денисенко предатель Ирпеня 30 Січня 2015 at 09:49

  Денисенко это предатель Ирпеня. Он не защищает город, он ЕГО уничтожает. Люди не голосуйте за этого дерибанщика в 2015 году на выборах депутатов Ирпенского городского совета

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539