Кіт у мішку: де мерська програма Карплюка?

6

Вибори відбулися й тепер Прирпіння має нового голову. Громада звикла голосувати за борди і обіцянки, а потім 4-5 років чекати виборів й нарікати на горе-політиків.

Питання в тому: де передвиборча програма чинного мера Володимира Карплюка?

І не так цікавлять банальні речі, які переписують з програми в програму (розбудова міста, ремонт доріг, нові дитсадки), як конкретні механізми для реалізації цих популістичних обіцянок.

В Інтернеті програми Карплюка катма. Найближче оточення міського голови лиш знизує плечима. Такої програми у них не було і немає.

Так, для міських голів за законодавством, така програма не є обов’язковою. Це радше жест доброї волі, який вказує на професійність та відповідальність за свої слова й передвиборчі обіцянки перед громадою.

Більшість обіцяє дійсно стандартні й популістичні речі.

samooborona

А для хорошого менеджера – це бізнес-план розвитку міста. Без нього будь-яка діяльність – несистематизований популізм за рік до виборів. Адже рівно за рік Приірпіння знову обиратиме міського голову, як і депутатів та голів селищних рад.

До прикладу, Роман Шрамов’ят  – міський голова міста Стрий – виклав свою програму у загальний доступ на сайті міської ради, хоча місто не набагато відрізняється за чисельністю від Ірпеня.

До слова, у міськради Ірпеня, на відміну від Бучі та Ворзеля, немає навіть офіційного сайту (із закінчення gov.ua).

Можливо, така програма є. Штаб міг її надрукувати і роздати. Так робив штаб кума Карплюка – кандидата в нардепи та екс- “регіонала” Анатолія Федорука.

Хоча програма Федорука і суцільний популізм, але її, принаймні, можна було почитати.

Навіть, якщо її й випустили друком, хоча малоймовірно, бо найближче оточення Карплюка не в курсі про існування програми, де ж шукати тих листівок, щоб за рік проаналізувати виконання цієї програми?

Може виникнути запитання чому після виборів, коли вже відомі результати і оголошений мер, ми про це пишемо?

Дійсно, запізно ми усвідомили, як Карплюк вмілими маневрами обвів навколо пальця десятки тисяч ірпінців,  поки ті відволікали свою увагу на інтриги довкола брудної передвиборної гонки.

Гаврилюк

Громада – це саме та сила, що в змозі контролювати подібні ситуації та формувати порядок денний, за яким житиме громада та політики.

На  превеликий жаль, значний сегмент громадських організацій Приірпіння спрямували всі свої зусилля  не на контроль за діями влади, а навпаки, на неприкриту агітаційну роботу на користь Карплюка.

В тому числі й Ірпінський дім, який неодноразово виступав у акціях, що вигідні Карплюкові.

А ось і люди Карплюка представляють нібито пропозиції громади для майбутнього міського голови Карплюка.

Безымянный

Деякі організації навіть в останній перед виборами тиждень в екстреному порядку робили офіційні заяви про підтримку цього кандидата.

Саме через поглинання Карплюком великої частини активного сегменту громадськості регіону, яке відбувалося впродовж останніх років, і стала можливою ситуація, в якій ірпінці не помітили, що кандидат йде без чіткої програми й механізмів її виконання, а дає лише традиційні обіцянки виборцям.

У кількох інших кандидатів на посаду міського голови програми викладені у Інтернет мережу. Про якість, звісно, можна дискутувати.

Цікавим також є питання чи були передвиборчі домовленості між Карплюком та забудовниками у Ірпені, а також із кумом – Федоруком? Ось на свой інавгурації новообраний мер сидить поряд із депутатом Юрієм Денисенко, який належить до протилежного клану забудовників.

Відповідь знайти можливо, але лише якщо громадські активісти об’єднаються та контролюватимуть кожен крок нового мера. До справи!

БезымянныйАвторка: Інна Грищенко, мешканка Ірпеня

6 коментарів

 1. Марко 1 Листопада 2014 at 18:09

  В мене тільки одне питання, голосуючи за Гаврилюка в ірпінчан хоч була уява – як саме він зможе допомогти округу? Подивіться на округ Литвина – його вибирають не того, шо він там всіх підкупив, а тому шо він вибивав кожного разу для округу кошти, розбудовував його. Так це корупція в чистому вигляді(одні отримують, інші ні, але для цього і вибирають депутата від округу, вірячи шо округ заживе краще). Тігова не знаю, а от Федорук точно би вибив якісь державні програми(як це він робив для Бучі), тому що він зацікавлений як забудовник в розвитку регіону, тому що чим гарніше буде в пригородах Києва, тим дорожче квартири продаватимуться. А от від Гаврилюка очікується безграмотна бездіяльність, тому що він не самостійна одиниця, він хороша людина, але його обдурять на раз. Закони він не напише, буде винний народному фронту за фінансування компанії під час виборів, і голосуватиме як йому будуть радити більш грамотнішші товариші, но не самостійно.

  95.158.48.1**

  • Vladimir 2 Листопада 2014 at 16:28

   У нас війна іде, щоб ви знали. Побачимо на ваші погляди про грамотність Федорука коли до нас прийде моторола с гіві,а Федорук буде приймати їх с короваєм, а ви будете сидіти по підвалах. П.С. Я особисто голосував за Ігора Мазура. Слава Україні!

   146.0.87.1**

 2. Відповідь Марку 1 Листопада 2014 at 19:42

  По поводу Гаврилюка отвечаю. Люди голосовали не столько за Гаврилюка, сколько против Федорука. Федорук это темное прошлое, а Гаврилюк светлое. Весь Ирпенский округ знает за земельные махинации Федорука. Он что то сделал. Да. Но ведь и в карман положил немало. При этом людям рассказывает что земли НЕТ. Выдумывает разные там очереди на землю. Противно слушать этот бред. Сейчас массово отказывает в выделении зем.участков мотивируя, что нет Генплана. Так это бред. Люди имеют право на участок согласно Конституции и Земельного кодекса Украины. Закон ничего не говорит о запрете выдавать землю при отсутствии Генплана. Как после этого МАРАЗМА голосовать за Федорука. (( Он сбитый летчик. Его ждет люстрация. Он приспешник Януковича. И с него еще спросят.

  95.158.48.16**

  • Pablo 4 Листопада 2014 at 09:12

   Ця норма в місцях з дорогою землею взагалі не діє, а слугує лише для вигоди забудовників, натомість місто не отримує з цього ні копійки. Якщо живе в місті , наприклад 30000 людей, і майже кожен має право на 10 соток, то чому одні мають бути прямішими за інших? Я вважаю, безкоштовну роздачу землі потрібно взагалі заборонити, або якщо і давати то тільки для багатодітних сімей від 5 дітей і героям військовим під конкретний проект будинку без зміни на 10 років. А для всіх інших встановити ринкову ціну, близько 10т.д. за сотку, щоб місто отримувало прибуток.

   95.158.29.2**

 3. Договорняк 1 Листопада 2014 at 20:26

  Карплюк перепуган. Он явно несамостоятельная фигура. Его сейчас могут загнать в угол на любой сессии. Поэтому он должен идти с ними в ногу. И дерибанить вместе. Иначе выгонят как Свистович. Денисенко уже лижет с ног до головы Карплюка. На кону новые проекты. А там смотри и Месяц приедет с АТО. Реабилитируется перед следствием и айда осваивать новые границы Ирпеня.

  95.158.48.1**

 4. Марко 3 Листопада 2014 at 22:24

  1. Головне проти федорука. Гаврилюк прийшов на “інаугурацію” Карплюка(кума Федорука, і в останні роки саме Карплюк будував в їх шайці). Він хоча б зрозумів шо зробив? Проти чого він буде боротися? Проти кого? Що зїніціює?. Хороша людина то не професія, і не здібності. В нашому дачному кооперативі в єдиних не було ні світла, ні води, ні дороги хорошої, тому що голова кооперативу був хорошою людиною (до речі військовим), але крім цього не міг нічого організувати (але ж головне, шо не крав, землі не перепродував, і з усіма дружив).
  2. В Бучі 2015 році вибори мера. І до речі виборні посади не підпадають під люстрацію. Бо тоді Садовий з Гройсманом також буде люстрованим, при їх мерстві в країні творив Янукович.
  Немає питань проголосувати за альтернативну кандидатуру, якшо ця людина краще підходить для посади. тут я такого не бачив. Дякую вам що зберегли Федорука для Бучі.

  95.158.48.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539