Як брат Садовського святкував у готелі

6

Новий рік брат селищного голови Коцюбинського Дмитро Садовський святкував у готельно-ресторанному комплексі “Дача на Десні”.

Це при тому, що ще кілька місяців тому він разом зі своєю дружиною, двома доньками та іншими родичами селищного голови отримали дозвіл приватизувати кімнати у гуртожитку ДОК-у, бо нібито не мають де жити.

Саме тут, згідно з вимогами чинного законодавства, і мали б тулитись бідолахи у двох гуртожитських кімнатах впродовж останніх 5 років, поки чесно здобули право на приватизацію житлової площі.

“Я так розумію, що Новий рік у гуртожитку брат селищного голови вирішив не зустрічати, бо говорять же: як рік зустрінеш, так його і проведеш. Весь рік, мабуть, збирали гроші на “Дачу на Десні”. Може, наш селищний голова поміг рідному братові за “чесно зароблені” премії, які собі щомісяця виписує?.. На свята котеджі тут від 1200 до 2 400 грн за ніч”, — каже коцюбинчанка Ольга Матюшина, яка викрила оборудку Садовських із гуртожитком й тепер пильно стежить за тим, як розкошують ті, у кого під час АТО заледве стає грошей на готель.

Безымянный

“Свій приватний будинок у Шпитьках, мабуть, їм затісний уже. Тому можна й грошима посмітити”. — зауважує Матюшина.

samooborona

Фото святкування потрапило до “Громади Приірпіння” завдяки соцсторінці Валерія Верениці — комерційного директора сейлз-хаузу “Плюси” (на фото — ліворуч), який, за інформацією редакції, давно товаришує з братом селищного голови Садовського.

Безымянный

(Валерій Верениця, як з’ясувалося, виріс у Коцюбинському і є рідним братом дружини члену виконкому Богдана Слюсаренка).

Світлини з новорічного святкування є й на офіційній сторінці закладу.

Безымянный

На свята брат Садовського вирішив не залишати доньок у гуртожитку і забрав із собою.

Безымянный

У меню ціни дійсно вище середнього: картопляне пюре коштує 25 гривень за 150 грамів. Бочкові соління — 70 гривень за 220 грамів. А ось меню алкогольних напоїв.

Безымянный

Скільки днів пробули Садовські в готельно-ресторанному комплексі “Дача на Десні” наразі невідомо.

6 коментарів

 1. Коцюбинчанин 9 Січня 2015 at 23:51

  Є в Коцюбинському дві дурепи пані Федорів та пані Матюшина!!!
  Вже ж вони бідні не знають про що писати!!!

 2. Анонім 10 Січня 2015 at 00:02

  Я как владелец комплекса готов поговорить с троллями… Смеюсь и в шоке… Я што у кого-то украсили как… Троли заткнитесь или входите ко мне на спор… Хотя где вы а где спор

  • Ольга Матюшина 13 Січня 2015 at 20:37

   Уважаемый владелец комплекса, если Вы конечно таковым являетесь, к вам как таковых вопросов нет и неуважительного тона в Ваш адрес тоже себе никто не позволил, прошу заметить. А вот к Диме Садовскому вопросов накопилось, он у нас бедняга претендует на квадратные метры общежития – жить негде.

   Нет, я, конечно, Вас понимаю, бедным нужно подавать. Ну вот вы возможно и накормили нуждающегося в новогоднюю ночь:)))

   А поговорить всегда пожалуйста, в фб найти меня не сложно. А своему другу посоветуйте по дружбе, пусть вернет комнаты в общежитии людям действительно нуждающимся. Ну бомжует он как-то неправдоподобно:)))

  • Михаил 1 Лютого 2015 at 21:15

   Если судить по фоткам, два мрачных педика гуляют НГ в обществе уставших старых лесбиянок.

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539