Миколаєнко розгромно програв вибори в столиці

2

Знаний прогульник та екс-депутат Коцюбинської ради Юрій Миколаєнко вкотре на виборах до Київради спіймав облизня.

Попри те, що він як людина “пилипишинської” команди йшов під розкрученим брендом блоку Петра Порошенка та як заступник голови Шевченківської РДА послуговувався адмінресурсом, він посів лише третє місце, згідно з паралельним підрахунком голосів “свободівців”.

Про те, що переміг однопартієць Юрія Левченка – “свободівець” Святослав Кутняк – вже заявили і в Комітеті виборців України. Миколаєнка навіть обігнав маловідомий самовисуванець Денис Банас.

Нагадаємо, перед виборами активісти помітили, як Миколаєнко роздав комунальникам цукерки та роздав настанови, як слід агітувати за нього. Розмову з політиком активісти записали на відео.

На своїй сторінці у соцмережі Facebook Миколаєнко не визнає, що під час кампанії відкуповував виборців, і як прогульник Коцюбинської ради наголошує, що його роботу ще побачать.

Для більшого пафосу політик цитує слова одного з віршів українського генія Павла Чубинського – “Ще не вмерла України ні слава, ні воля”:

“А завзяття, праця щира свого ще докаже”.

Безымянный

Що передав дітям у пакеті під час передвиборчої кампанії Миколаєнко – на фото не видно.

Безымянный

Такі вітальні листівки – вже не для виборців округу Миколаєнка в Коцюбинському. Це – для столичного електорату.

Безымянный

До слова у соцмережі немає жодної світлини з часів майдану. Заснував її політик лише у вересні 2014-го року. Саме тоді, коли його призначали на посаду заступника голови Шевченківської РДА.

Але активність у соцмережі розпочалась у грудні, коли стартувала передвиборча кампанія і він звернувся до Коцюбинської селищної ради, аби його позбавили непотрібного йому селищного мандату.

Парадоксально, але екс-депутат Коцюбинської селищної ради Миколаєнко, який у слеищі входив у комісію з питань освіти, культури молоді та спорту й не з’являвся на засідання ради, свій перший пост присвятив саме спорту.

Безымянный

Столичні виборці гідні поремонтованих майданчиків.

Безымянный

А ось що було з майданчиком у селищі, де Миколаєнко понад 4-ри роки входив у профільну комісію й мав би займатися вирішенням таких питань.

Цю роботу натомість виконали за депутата місцеві активісти.

Далі у соцмережі кандидат постить фото, де образ прогульника Коцюбинської селищної ради, який відзначився тим, що у поіменному голосуванні підтримав дерибан Біличанського лісу, позитивно підсилювали брати Клички.

Безымянный

І вони дуже старались, аби їхній кандидат, заступник голови Шевченківської РДА, потрапив у Київраду.

Безымянный

Але екс-депутату прогульнику не допоміг ані бренд Порошенка, ані бренд УДАР-у, ані майданчики, ані адмінресурс. Він посів третє місце, набравши, за попереднім підраунком штабу “свободівців” 17,2 % голосів.

Явка на виборах у місті Києві була найнижчою за всю історію – 22 %.

Для порівняння у Гостомелі на довиборах торік явка склала близько 60 %, але представники партійних ЗМІ наголошували, що її штучно створили для провладної кандидатки доньки депутата міської ради Ірпеня Юрія Прилипка.

 

2 коментарі

  1. Микола 27 Січня 2015 at 22:54

    У вас помилка: “…Про те, що переміг однопартієць Юрія Лещенка – “свободівець” Святослав Кутняк…” Виправте, а то Володя почне вас тролити 🙂

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539