Як отцю-депутату зірвали приватизацію дитсадка

17

У п’ятницю на засіданні селищної ради мали б розглянути одне-єдине питання тарифів на опалення “Мастер-Енерго”.

Проти ночі депутати довідались, що отець Микола (він же депутат Ільницький) хоче протягнути питання приватизації землі дитсадка, яку тільки проти нового року взяв в оренду.

За документами БТІ – це дитсадок. Це підтвердив прокурор області. Отже питання приватизації – компетенція Кабміну. Але селищній раді Коцюбинської народної республіки до цього не звикати. Тут депутати можуть собі дозволити голосувати за найабсурдніші рішення навіть не задумуючись.

За нашою інформацією більш-менш лояльних депутатів, з якими ведеться системна робота, почали схиляти до чергового етапу приватизації. Так напередодні лобістам було відомо, хто згоден підняти руки “за”.

Ті ж місцеві урядники, які категорично не поділяють приватизації дитсадка повідомили активістів,а ми вже заходились оповіщати громаду.

Про те, що в громади забирають останнє дізнались навіть ті коцюбинчани, які були на фронті. Ось пост Олександра з Меблевої 11б, який залишив вдома дружину з двома дітьми й пішов на фронт мінометником.

Безымянный

Нам стало відомо, що для підтримки приватизації залучать знову Володимира Давидюка, який разом із камуфляжниками вже допомагав з незаконним будівництвом паркану. Але згодом Давидюк запевнив, що у це питання не втручатиметься.

Сценарій на сесії мав розгортатись за добре налагодженою схемою. Попередню сесію проти Нового року не закрили. І коли рада мала б розглянути лише бюджетні питання за кілька годин до сесії засіла комісія й прийняла рішення про те, що слід винести на засідання питання оренди землі дитсадка строком на 25 років.

Така схема підступна тим, що депутати не знають про те, що розглядатимуть аж до сесії й не можуть оповістити громаду. А Ільницький традиційно водить на сесії переселенців, які, не шкодуючи власних дітей, змушують їх сидіти годинами у задусі й верхньому одязі.

Фото0167

“І це парадокс. Виходить громада нічого не знає. А люди, які не належать до територіальної громади лобіюють інтереси депутата в рясі, які йдуть в розріз з інтересами коцюбинчан,” – дивується активіст Андрій Скіпальский.

Ільницький виступив проти того, щоб його на сесії фотографували, бо з фотоапаратом ходила депутатка Ірина Федорів. Переконував, що ніхто не має права фотографувати без згоди. Оце уявляю, як нардепам у ВРУ треба брати дозвіл, щоб у сесйній залі на відкритому засіданні брати дозвіл на те, аби знімати роботу в сесійній залі.

Федорів рекомендувала Ільницькому читати закон і звернутися за роз’ясненням до Інституту медіаправа.

“Робота органу місцевого самоврядування – є публічною. Засідання рад – гласними. Як і за яких умов працює рада – це те, що повинні знати виборці. Це їхнє право. Якщо депутат стверджує, що не можна знімати – він порушує права журналістів й або не знає закон, або вдає, що не знає закон. Той, хто не хоче, щоб його знімали – не ходить на засідання рад, бо тоді його право на приватність не може бути дотриманим,” – роз’яснює директор Інституту медіаправа Тарас Шевченко.

Знаково, що депутат в рясі Ільницький говорить одне,а робить, як повелось, зовсім інше. Ось на цьому відео він у лісі просить зняти активістів, які йому не давали згоди на те, щоб він знімав їх у непублічному місці. Люди просто стоять і пояснюють, що паркан заливають з порушенням закону, знищують зелені насадження і незроблена геодезія – винесення меж в натуру.

Що ж виходить? У лісі людей можна знімати, а в сесійній залі не можна знімати навіть депутатів? Це той випадок, коли в людини слова розходяться з діями. А для богослова це геть неприпустимо. Але отця Миколу все більше людей вважають бізнесменом.

“Який це батюшка? Нормальний батюшка віддав би громаді садок, а не забирав у дітей і сіяв розбрат! Переселенці поїдуть, а нам що робити? А так – це бізнесмен. Люди після війни працювали і будували. Для чого? Щоб під час іншої війни хтось собі це до рук прибрав?” – Питає одна з двірничок Коцюбинського, яка перестріла нас дорогою на сесію і знала про те, що готується на сесії черговий етап приватизації.

Відстоювати дитсадок на сесію прийшов Правий сектор та дружина загиблого комбата Гуменюка, чиї слова на одній із сесій Ільницький назвав провокацією.

“А что вы для общины сделали,” – спитала пані Гуменюк одна з захисниць отця Ільницького.

Вдова кобмбата фактично скромно промовчала, а мені так хотілося цій жінці сказати, що поки ви тут під мирним небом ця жінка віддала за це життя свого чоловіка. Регулярно їздить на фронт, віддає те, що люди жертвують їй і постіно готує передачі у зону АТО.

Безымянный

У неї на руках троє осиротілих дітей. А депутат Ільницький, якого Ви, пані, так старанно захищаєте, за 5 років каденції ЖОДНОГО разу не підняв іншого питання на сесії. І повірте, на цій сесії йому тарифи не боліли. Як і на інших сесіях.

І виборці Ільницького геть не чули, щоб він звітував про роботу в окрузі. І при цьому люди ще мають нахабство питати у вдови Гуменюка про те, що вона зробила для громади… Роз’яснити цій жінці, на жаль нічого не вийшло. Бо тривала сесія.

До того, як затвердили порядок денний у депутатів було дві версії того, що попросять приватизувати. Одні стверджували, що попросять приватизувати частину другого корпусу, яку влітку Ільницький попросив в оренду, хоча обіцяв у 2013-му році лишити для гуртнків. На графіці – зеленим.

Безымянный

Або землю під будівлею й довкола неї, яку на минулій сесії взяв в оренду. Загальна площа близько 45 соток.

“На першому пленарному засіданні ми мали домовленість про те, що даємо тиждень тимчасовій контрольній комісії на виконання своїх функцій – перевірки відповідності тарифів з централізованого теплопостачання,” – виголосив з президії секретар коцюбинської слеищної ради Олександ Ковтач.

Далі Ковтач почав зачитувати прізвища відсутніх. З-поміж ниж був і депутат Сергій Черніков – голова тимчасової комісії та ініціатор її створення.

“Нада наказать,” – пролунала репліка одного з депутатів.

Самовидці заначили, що перед засіданням Черніков, якого вважають лобістом інтересів “Мастер-Енерго” був у раді і кілька годин обговорював це питання.

“Він псіханув і пішов геть,” – розповідає один з працівників селищної ради.

До порядку денного внесли ще два питання, з-поміж яких не було питання Ільницького про приватизацію.

“Більше немає доповнень до порядку денного?” – запитує Ковтач.

Безымянный

Так всі зрозуміли, що питання приватизації на цей раз не піднімають. Таким чином основною проблематикою на засіданні стала таки проблематика тарифів.

“Я так розумію голови комісії немає. До засідання були такі бурні-бурні дебати. Я не зможу поставити питаня на голосування,” – пояснює Ковтач депутатам, чому те, заради чого вони сьогодні прийшли – не відбудеться.

“Микола Якович надасть нам таку інформацію, бо він працював в комісії. Пропоную все таки на наступному пленарному засіданні.., щобголова комісії все таки прозвітував. Не заперечуєте? Протокольно я так і прописую,” – резюмує Ковчтач.

Так замість Чернікова щодо тарифів виступив депутат Микола Мамчич, який на минулому засіданні завив, що комісія підголовуванням Чернікова не працює і голову комісії назвав балаболкою.

Безымянный

Мамчич зазначив, що не вбачає необхідності піднімати тарифи для населення. тим більше, що температура трималась в районі 0 градусів впродовж кількох місяців і тому фактичні витрати на його думку були незначними.

“Питання ще одне. Всі розрахунки “Мастер-Енерго” йдуть за плановими затратами чи за фактичними?” – Допитується коцюбинчанин Ігор Чижевський.

“Вони ж мають перераховувати! Покажіть мені хоч одного, кому вони перерахували за фактично спожитими показниками!” – обурюється Чижевський.

Мамчич відповів, що таких прикладів не знає. Далі депутат Владислав Євстифєєв вирішив пояснити, що рада тільки те й робить, що не погоджує новий тириф. Але всі впевнені, що й чинні тарифи завищені, бо планові показники не відповідають фактичним.

“Селищна рада наприкінці опалювального сезону має право запросити в газконтори показники фактично спожитого газу. Чому це не робиться? Ще раз наголошую, що те, що ви затверджуєте – це планові витрати, а не тарифи для населеня. А ми кажемо про тарифи, які ви розраховуєте за фактичними витратами по електоенергії та газу,” – не здається Чижеський.

Так завдяки відповідям на депутатські запити Ірини Федорів було встановлено, що планові показники газу, що закладаються в тариф, у кілька разів перевищують фактичні для будинків з даховими котельнями.

Далі до слова попросили заступника селищного голови Петра Пушанка.

Безымянный

Він повідомив, що лічильник на даховій котельні Лісової 20а мають підключити до 1 лютого. Щодо лічильників на Меблевій 11 б та Пономарьова 6а, то ситуація досі не зрозуміла.

Але у мене все одно до Пушанка, як до колишнього очільника ЖЕК-у залишилось питання: чому ми від ЖЕК-у, який розраховував по факту, перейшли в руки монополіста, який змушує платити за планові витрати без перерахунків? Чому наш ЖЕК не візьме на себе цю функцію й питання вирішиться дуже просто. Чому ніхто не шукає заміни “Мастер-Енерго”, а всі голови тимчасових комісій залишаються вигідними лобістами?

Далі представник самооборони почав говорити про те, що для чоловіків – це справа чести піти на фронт і захищати Батьківщину. Мене дуже цікавило, чи піде на фронт кадровий військовий – Олександр Ковтач. Він же ходить в офіцерській формі з ореднами й медалями цього літа, коли хлопці гинули в АТО. Це всі бачили під облдержадміністрацією, коли треба було проштовхувати питання дерибану.

І якби вигорів дерибан – катався б із завзяттям на теплоході.

IMG_4881

І от як кадровий офіцер відгукнувся допомогти народу Укрїни й піти на фронт.

“Ви так бажаєте? Тіки разом з вами,” – відповідає мені, молодій мамі, хоробрий екс-регіонал, який честь мудниру й кордони готовий захищати лише тоді, коли мова йде про дерибан і ділянки для поживи, а не коли мова йде про ворога, який винищує цивільних, в тому числі й дітей.

Далі на поле риторичного бою вирішив вступити депутат в рясі – Микола Ільницький. Звісно, не міг пропустити нагоду, аби того, хто так неохоче фотографується у залі засідань, відзняла камера.

Безымянный

“У центрі зараз 180 переселенців. Цифра та тримається стабільно. Більше того, вона збільшуться вже. Спочатку це бул кримчани, тепер це схід. Запрошуємо відвідати наш центр. Він відкритий для людей. Звичано, є неприємні моменти тому, що потрапив наркозалежний всередину. У звязку з тим, що у нас до сих пір вільний прохід,” – бідкається на публіку Ільницький, натякаючи, що йому не дали закрити від людей гектар землі дитсадка “Білочка”.

Мене що здивувало, що коли Ільницький брав приміщення в оренду, то божився зробити там реабілітаціний центр. А тепер дивується, що до нього в реабілітаційний центр прийшла наркозалежна людина. Але ж чому дивуватись, якщо люди кажуть – тут був налагоджений готельний бізнес, а реабілітаційного центру не бачили навіть медики, що працюють у сусідньому крилі.

“Вислювлюю подяку обласній самообороні за якусь підтримку, сприяння. Стараються допомогти по мірі тих сил, які в них є,” – розсипається в компліментах самообороні Ільницький.

Далі запопадливо дякував всім чиновникам, у тому числі селищній раді Коцюбинскього, яку очолює екс-регіонал і з якою разом голосували за дерибан Біличанського лісу, й облдержадміністрації.

Щодо обіцяного перед усією громадою звіту, то Ільницький порадив мені та всім охочим переглянути сюжет ТСН. А щодо детального звіту про отримані кошти й витрати – порадив зайти на сайт.

На сайті центру “Логос”, де раніше була інформація про оренду готельних номерів та конференц-залів, я так і не побачила звіту. Можливо, отець-депутат змилостивиться і дасть прямий лінк, де ж шукати чітко розписані видатки. Більше того, слова “звіт” пошуковик на цьому сайті не бачить взагалі.

“Обов’язок долати труднощі. Уникати провокацій та розпалювання протистоянь,” – веде далі отець-депутат, у якого на очах громади копали яму під паркан вимушені пересленці,а поряд знімала камера в очікуванні, що такі дії спровокують чоловіків і після легенди, що коцюбинчани проти переселенців вдасться запустити ще й відео про те, що виникла сутичка з місцевими і переселеням дісталось на горіхи.

Після такої улесливої промови слова попросив представник Правого сектору, який повідомив, що воював у Пісках й допомагав утримувати аеропорт:

“Центральним проводом правого сектору я призначений на посаду керівника Правого сектору Києво-Святошинського району. Запитання до вас, чи здійснюється якийсь контроль за тими біженцями, що у вас перебувають? Чи знаєте Ви, що з боку біженців, які проживають у нас на території, було дві спроби згвалтування волонтерів? Під час перевірок біженців на місцях виявляють озброєних людей з георгіївськими стрічками?”  – каже Максим.

Безымянный

Президія, де сидять два екс-“регіонали”, Садовський та Ковтач, на людину, яка приїхала з фронту відреагувала просто: “Це провокація”.

Так само, як Ільницькй свого часу відреагував на слова вдови Гуменюка.

Переселенці обурилися:

“Нащо нам це тут вислуховувати?!”

Безымянный

“А чого от ви не хочете це послухать. Ну чого?” – Розвернулась до жінок, що підтримували отця Миколу, депутатка Надія Бігун.

З боку коцюбинчан почулися репліки на підтримку:

“Громада має знати!”

Переселенці були впевнені, що заяву на переселенців написала депутатка Федорів:

“Ми знаєм це все. Це все ви вмєсте со своєй Іриной брехливой!”

Хлопці з Правого сектору, яких депутатка Федорів бачила вперше в житті, запропонували всім охочим ознайомитись із заявою громадянки з геть іншого населеного пункту. Але ніхто читати заяву не захотів:

“Я знаю, хто це пише! Ми читаєм в Інтернеті!”

Сесію закрили й Ільницькому дали слово. Він пояснив правому сектору, що вимушені переселенці, що проживають у нього проходять ретельну перевірку. З ними розмовляють, вишукують знайомих, перепровіряють інформацію й якщо є скарги, то на них реагують.

Ільницький переконує на території ніхто не курить і не п’є спитні напої. Це при тому, що в магазині розповідають, як переселенці купують випивку, а мешканці з Меблевої регулярно спостерігають, як переселенці виходять покурити за господарську будівлю.

“Неодноразово просили не курити на дитмайданчику біля наших дітей,” – зауважує коцюбинчанка Наталя.

Але от мені стало цікаво, як відреагували на слова того, хто сказав хлопцям на Меблевій, що повернулись з зони АТО: “Встретимся под Иловайском”, коли переселенці взяли лопати й почали рити яму для паркану.

ilovaisk

 

Чи може пояснить Правому сектору, як понад півроку на будинку Меблева 11а з’явився напис: “Хунта готовит войну”?

Безымянный

І чого місцева влада, яку представляють екс-“регіонали” Садовський та Ковтач, який на фронт готовий іти тільки з молодими мамами, за інструкцією Путіна, виходить, мають піти спереду жінки і діти, досі не розпорядилася цей та інші записи зачистити?

Далі група підтримки Ільницького в особі літніх жінок допитувалась у мене, чого ми лише Ільницькому не даємо приватизувати добро громади і чого лише з ним боремося.

Можна було спробувати пояснити, що ми боремося і з незаконною приватизацією гуртожитку родиною Садовського, і з незаконною приватизацією Біличанського лісу, Бучанського межигір’я і т д. Але хто це все буде слухати? Точно не ті, у кого наставник займається сектантськими семвінарами зі зміною свідомомсті й холотропним диханням.

seminar3

У них може і налагодилось спілкування з простором та стихіями, але точно не з людьми та Законами України.

Що варто зауважити, що на закритті сесії вперше так голосно співали гімн України. Співали його ті, хто стояв в Пісках й прикривав Донецький аеропорт і кого екс-“регіонали” з-за спини назвали прововкаторами.

“Я так бачу, що присутність Правого сектору благотворно позначилась на наших депутатах. По перше була яка не яка а дисципліна, а потруге навіть лобіст інтересів “Мастер-Енерго”  депутат Костянтин Коваленко у залі говорив доволі зв’язно й майже не заважав людям висловитись,” – зазначає на виході з ради коцюбинчанин Ігор Чижевський.

“Насмішило, що досі не проведена інвентаризація котелень. Дійсно – це ж так важко. Але вони вже знають, що, як і минулого разу “Мастер-Енерго” нічого підписувати не буде. Уявіть, щоб організація так крутила владою, як хоче,” – знизує плечима Чижевський.

Хоча на цій сесії черговий етап приватизації активісти таки відбили, кожна наступна сесія може стати для Ільницького плацдармом: спершу доприватизувати корпус, далі землю, потім вижити лікарню і доприватизувати і будівлю, і землю.

Питання залишається одне: прокурор області написав у відповіді нардепу, що це дитсадок. Чому у звіті прокурора за минулий рік ми так і не побачили, що цей позов подано?

matushynaАвторка: Ольга Матюшина, журналістка

17 коментарів

 1. ЖК Коцюбинський 31 Січня 2015 at 11:01

  Вам же перед Новим роком дали землю на 20 років? Переселенці жодним чином не постраждали. Навіщо ж тоді все підгірібати під себе?

 2. Лорик 31 Січня 2015 at 12:15

  Ані стиду ані совісті. Як уже задовбав цей “депутат” Ільніцький!!! Сволота, прикривається переселенцями, і вдає з себе невинного раба божого. У нього вже вся паства розбіглась, залишилось декілька маразматичних бабусь, та й ті скоро втомляться гавкати як собачки Павлова. Позбавити його ряси та на фронт відправити – от тоді може зрозумііє в чому справжні людські цінності!!!!

 3. Володимир 2 Лютого 2015 at 11:33

  Поки коцюбинчани, зранку до пізнього вечора працюють, щоб на шматок хліба заробити та хоч трохи полегшити перебування хлопців на передовій то біженці, зазомбовані попом, на сесії ходять та розказують нам як жити?….
  Захисниці попа-бізнесмена, яку цкавила діяльність вдови комбата – взагалі треба було харкнути поміж очей.

 4. гость 2 Лютого 2015 at 12:38

  что же ты за чудовище такое, матюшина!
  как же ты патриотка такая не смогла мужа украинца найти?
  какими подвигами ты заслужила право решать кому можна мундир с орденами носить а кому нет?
  что же ты подстилка персидская своего мужа-душмана воевать не отправишь ? за раодной Донбас? а?

  или ты все Садовскому за поруганый папенькин бизнес мстиш? папенька тоже не старенький– хай за Данбас повоюет.. или как оля??

  с сесий не вылазиш.. зачьи денюжки живеш?

  • Анонім 2 Лютого 2015 at 14:46

   маразматична бабуся?!!

   • Ольга Матюшина 3 Лютого 2015 at 12:36

    Та ні, то скоріше за все ображений секретар ради пише:))) Бо по суті сказати нема чого:))

  • Лорик 3 Лютого 2015 at 12:16

   Это же надо, чтобы в обыкновенном человеке скопилось столько дерьма!!!! Вам не противно такое писать?!!! Следите за собой. Кто у кого муж, и какой у кого бизнес – личное дело каждого. Судить о человеке нужно по его поступкам. Вы и сотой доли не сделали того, столько, сколько сделала Оля для Коцюбинского. Но гадости писать – тут, как говорится, “Никто не сравнится с Матильдой моей”!!!! Хотя, судя по грамотности написания, интеллектом вы явно не обезображены!!!!!!

  • Ольга Матюшина 3 Лютого 2015 at 14:13

   Єдине, на що вважаю за потрібне відповісти, щоб не виникало зайвих запитань, так це на те, що моєму батькові 58 років. І він не кадровий військовий. Повістки не отримував. Податки платить справно і чималі. Армії допомагає як може, зокрема встановлює броньоване скло. Ту розвалену швидку, яку рада з таким пафосом передала армії, буде приводити в порядок зокрема і мій батько. Але ось біда, Садовський і Ковтач знали, що та швидка навіть з одного кінця селища в інший не факт що проїде, але перед камерами передали армії в якості подарунку, “бладогєтєлі” великі. А про те, що це “рухлять” – забули сказати.

  • Ладко 3 Лютого 2015 at 21:40

   Дуже неграмотно, пане Гость…
   Навіть чимось нагадує пана Миколку… Чарівний стиль…
   Але деяке зерно істини є…
   — Кто у кого муж, и какой у кого бизнес – личное дело каждого.
   Пане Лорик!
   Чи не зняти Вам рожеві лорнети і не глянути тверезо на певні факти. Де ж був Ваш праведний гнів, коли така шанована Вами Матюшина колупалася у фейсбуківських сторінках чужих підлітків? Чи у чужої дитини немає права на «личное дело» ..Дивно!!!
   Далі дозволю собі процитувати пані Матюшину… і не один раз.
   Матюшина пише: І він не кадровий військовий. Повістки не отримував.
   Матюшина відповідає: може, він піде захищати Батьківщину добровольцем як Домбровський, а не сидітиме й чекатиме чогось. Є навіть батальйони добровольців, які не зважають ані на вік, ані на офіційний призов.
   Матюшина пише: Той, хто зможе піти від нашої родини в лави української армії армії, – це мій син.
   Матюшина пише: Я в законному шлюбі і цілком природно, що у дитини прізвище батька.
   У Матюшиної чоловік—жінка????

   Це нічого, що у Матюшиної в друзях на Фейсбуку “дерибанник” Борзило, екс –регіонали Мамчур і Присяжнюк, і навіть «Актриса в Порностудия “Гладиолус”.. ?
   А Домбровського немає… Дива!!!

   Це нічого, що містом, у якому вона живе вказаний Київ? (це про патріотизм і любов до Коцюбинського..)

   Закінчу цитатою:
   Борис Філатов:
   Серьезный вопрос
   Почему любой кретин, получивший диплом журналиста, считает, что он отныне имеет право: кривляться, хамить, лезть в душу, иронизировать, подвергать все сомнению, корчить из себя всезнайку, обрывать личный мобильный телефон, обижаться, жаловаться, истерить, возмущаться и вести себя как полная дешевка?
   Еще и бесталанная впридачу.

  • Миколка 3 Лютого 2015 at 22:27

   Откуда ети жополизы беруться??? В старые времена кричали за родину! за сталина! а теперь за попа, за Садовского. Если ето писала баба базарная то ещо ладно но если мужик тоето просто гавнюк. гнать таких депутатов в шею может лес будет целым и поселок будет дружнее.

   • Сусідка 4 Лютого 2015 at 10:24

    Ой! Ну з ким говорити? З г-ном Ладком (гарне скорочення)! Це ж двометровий блакитнокий красень, який поважає Домбровського, що воює, а свій вільний час присвячує анонімній війні з бабами в Інтернеті. Броню Домбровському на фронт, якого так поважаєте, доправили?
    Батько Матюшиної робить скло броньоване АТО-шникам. Це все одно, що танковий завод зупинити під час війни й кинути людей з заводу на війну. А танки хай собі десь виростають на деревах, як і броньоване скло. Ви зробите скло АТОшникам? Ну от на що Ви, г-н Ладко, свій час витрачаєте? Я можу лише промовчати, в яких випадках Ваш “правдений гнів” до коментарів інших дописувачів спить спокійно.
    Щодо друзів у соцмережі. А нам з Вашого убогого профілю дізнаватися про те, де Борзило та інші риги відпочивають?
    А Домбровського, між іншим, в ФБ зараз немає. Про нього давно не чула. Що там з ним, дівчата?

    ПС (Щодо теми статті – ненаситність депутата рано чи пізно зупиниться. І не лише він такими діями зганьбив нашу церкву. Філарет ригу Зубку теж кілька днів тому допомага відстоювати пограбування громади просто в центрі Києва http://kievvlast.com.ua/news/batalon_donbass_prishel_zashhishhat_skandalnoe_stroitelstvo_v_desjatinnom_pereulke22276.html
    А що ми? Ми не просто мовчимо. Ми ще й підгавкуємо попам-депутатам в рясі. Згадайте Багряного “Сад Гетсиманський”: “Болісні роздуми Андрія Чумака про зраду, підсвічені біблійною легендою про Каїна та Авеля, не дають йому спокою. Хлопець ні на мить не може запідозрити ні братів, ні сестру, бо віра в родину даватиме йому силу зносити найжахливіші тортури. Хоч і його навідували хвилини суму, розпа­чу, Андрій навіть думав про самогубство, особливо коли слідчі натякали, що його немовби зрадив старший брат чи наречена Катря. Душевні муки героя не можуть убити його віри в рідних. У фіналі твору Андрій дізнається, що видав йога отець Яков, який читав про зраду Іуди, коли зібралися у рідній домівці сини Чумака”. Читайте класику, панове. Попи – це здавна агентурна мережа. А тут ще й гроші від Клименка. А справжніх Священиків – одиниці.)

    • Ладко 4 Лютого 2015 at 16:24

     З г-ном Ладком
     В українській мові немає такого скорочення.

     (гарне скорочення)
     сама себе не похвалиш– весь день, як обпльована…(народна мудрість)

     А нам з Вашого убогого профілю дізнаватися про те, де Борзило та інші риги відпочивають?
     у мене в друзях немає екс- та діючих “ригів”, а також порнозірок..
     на Ваш погляд– це погано?

     Ви так завжди за Матюшиною прибираєте?

     • Леся 5 Лютого 2015 at 23:20

      Давно не писав ветеринар (“собаковод-любитель”).
      – А нам з Вашого убогого профілю дізнаватися про….Виходячи з цього речення у двометрового блакитноокого красеня “мания величия”, тепер Ладко про себе пише у множині. Прекрасно!
      – З г-ном Ладком – і справді гарне скорочення.

     • Ладко 6 Лютого 2015 at 08:54

      І Леся давно не гавкала…. 🙂

     • Ладко 6 Лютого 2015 at 09:55

      Ну, адреси плутаєш, ну, привиділось тобі, що Ладко– собаковод, що ти його в селищній раді бачила…

      А де я про себе у множині писав???

      (зазирни в підручник– подивись, що таке множина, може полегшає)
      Чи то після “перепитій”? 🙂

 5. Надія 3 Лютого 2015 at 06:07

  Коментуйте без особистих образ, бо це зовсім не полюдські а якось по звірячому,перетворюете сайт на смітник.ГАНЬБА!

  • Леся 6 Лютого 2015 at 13:31

   Шановна, Надія. Ви мабуть рідко заходите на сайт. Почитати хоча б коменти г-на Ладка. Суцільне хамство, безкультурщина. Складається враження, що справжніх чоловіків скоро будемо вносити до Червоної книги.
   Що стосується г-на Ладка – г-но воноі є г-но!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539