Гостомельські депутати не їздять гостомельськими дорогами?

4

Стара розламана табуретка з написом “Увага проїзд заборонено” і купа гілляк – це все замість попереджувального знаку.

Поперек дороги в Гостомелі на Баланівці, куди їхати зась, вже кілька років величезна яма. Її об’їжджають газоном.

І от мені стало цікаво, де кошти на ремонт дороги?

Аби це з’ясувати, я звернулась до Гостомельської ради.

Але цього разу не з простим паперовим запитом.

Я звернулась через новий проект “Української правди” – Доступ до правди.

фото 3

І ось надійшла відповідь.

фото 4

Але з цієї відповіді я як мешканка Гостомеля так і не дізналась, скільки ж витратили на ремонт дороги. Для цього довелося поїхати до місцевого депутата Сергія Воронецького, який, окрім того, що обраний по округу Баланівки, очолює відділ благоустрою селища.

Для візуалізації проблеми прихопила із собою фото з табуреткою і гіляччям. Що робить табуретка посеред селища керівник благоустрою знав.

фото 2

За його версією, з якоїсь труби тече вода.

Але я була на місці і точно знаю: вода тут ні до чого. Просто знімала стілець у дощову погоду і кола на поверхні калюжі тому є свідченням.

В сонячну погоду яма на дорозі виглядає ось так. Як бачимо, нічого не тече.

яма суха

Принагідно запитала депутата Воронецького, коли ж і де він звітував перед виборцями на Баланівці.

“У залі штабу тюрми,” – повідомив місцевий урядник, який входить до земельної комісії в раді.

Як мешканка цього округу – я вперше почула про те, що мій депутат десь звітував. До слова, перед тим, як очолити управління благоустрою, депутат працював у Бучанській виправній колонії.

Оскільки прокуратура активно розшукує організаторів антимайдану, варто зазначити, що Воронецький на своїй сторінці у соцмережі підтримував режим Януковича та поширював пости від спільноти Антимайдан, в яких зневажав Україну.

антимайдан

Звісно, за дерибанами землі у селищі, підтримкою антимайдану нашим депутатам просто не до ям на дорогах.

Трохи далі від табуретки, прибудинкова територія виглядає ось так.

прибуд

Про відсутність смітників та вчасне вивезення сміття – годі й говорити. Гори відходів пролежали поряд з будинком та дитячим майданчиком з кінця 2014-го року аж до Водохреща.

сміття

Але хіба це буде турбувати депутатів-мажоритарників Баланівки, які тут навіть не проживають?

На вулиці Кірова в районі Крохмального заводу, люди асфальту взагалі не бачили. Хоча і звертались до депутата Петра Тихорського і зараз, і за часів його першої каденції.

дорога, Кірова

“Я зверталась до цього депутата ще рік тому в усній формі з проханням  заасфальтувати дорогу. Зверталась також до очільника благоустрою Гостомеля Дмитра Омельченка. Він приїхав подивився і сказав що тут нормальна дорога. Я зрозуміла що займатись цим питанням вони не збираються. Отож написала звернення в селищну раду, зібрала підписи сусідів і не шкодуючи свого часу поїхала та зареєструвала цю заяву, хоч маю маленьку дитину,” – розповідає гостомельчанка Тетяна Жванко.

“Потім ще неодноразово дзвонила Тихорському, який нарешті зробив подання у бюджет, щоб дізнатись про дату сесії. На самій сесії Омельченко привселюдно повторив мені, що дорога нормальна, а Петро Іванович в цей час сидів мовчки й кивав і навіть не озвучив наше питання. Потім тихенько відвів мене у бік і сказав, що все нормально, щось вирішиться. Я спочатку зраділа, але почувши що в бюджет Гостомеля на нашу вулицю, довжино  200м планується 20 тисяч гривень лише на розробку проекту для прокладання дороги на 2015 рік, і то цих грошей казначейство може не виділити, була шокована та обурена. Отож проконсультувалась зі спеціалістом по розробці проектів, котрий розповів, що такий проект можна зробити набагато дешевше приміром за 5 тисяч гривень, а різницю вже використати на саму дорогу,” – додає Жванко.

Ми зробили запит про діяльність Петра Тихорського, зокрема щодо його депутатської діяльності. І ось його звіт за рік роботи.

Звіт написаний від руки, і в ньому жодного слова про його роботу на окрузі, а лише про те, що він проводив зустрічі й обговорював якісь питання.

звіт

Саме по собі постає питання, навіщо нам такий депутат вже другу каденцію, котрий боїться й слово сказати на сесії, а лише тихенько піднімає руку, власне як і інші депутати нашого мікрорайону. Ось вони усі на фото, справа на ліво – Дмитро Омельченко, голова земельної комісії, активний учасник антимайдану та екс-очільник відділу благоустрою, Сергій Воронецький – голова лічильної комісії, очільник відділу благоустрою, Тамраз Османов та Петро Тіхорський.

депутати баланівки

Саме на окрузі Петра Тіхорського журналістка Олена Жежера не один рік просила владу встановити обмежувачі швидкості. Але місцевий депутат цим питанням не переймався. Довелося збирати підписи місцевих мешканців та шукати спонсора, щоб профінансував закупівлю та встановлення, окрім того, придбав дорожні знаки.

Цікавим пунктом є утримання доріг в чистоті. На цю послугу в минулому році було закладено майже 100 тисяч гривень. Але жодного разу я не бачила, як саме виконуються ці роботи.

В Гостомельській раді кажуть, що “чужим” не можливо отримати пдозвіл на виконання будь-яких робіт в селищі, всі проекти для Гостомельської селищної ради розробляє та виконує лише один підрядчик ТОВ “Вектор” на чолі з Віктором Бондаренком, якого засудили через умисне скалічення людини.

А про конкурсну основу для підрядників та прозорість, завдяки чому можна значно скоротити видатки з бюджету та ліквідувати корупційну складову, місцеві урядники навіть і слухати не хочуть, напевно їм особисто це не зовсім вигідно.

Гостомель – одне з найбільших платників податків в регіоні. На його території знаходяться великі підприємства – АНТК “Антонов”, склозавод “Ветропак”, склади “Кюгєль-нагєль”. Але дивлячись на дороги, благоустрій та соціальну інфраструктуру, не зрозуміло, на що ж наші урядники витрачають бюджетні кошти. До слова, навіть голова бюджетної комісії депутат Юрій Марчук “не пам’ятає”, скільки становить бюджет селища та його видатки.

У мене постає одне питання – з якою метою ці люди прийшли до влади? Деякі з них не першу каденцію. Відповідь кожен може придумати сам, з огляду на те, що відбувається біля його подвір’я.

ЖежераАвторка: Тетяна Жежера, гостомельчанка

4 коментарі

  • Юлія 11 Березня 2015 at 07:28

   Ну їм же важко нормально розподілити бюджетні кошти. Крадії…

 1. пророк 11 Березня 2015 at 02:01

  Ваше семейство “Ненажера-Жежера” только и умеет обливать грязью, возьмите и заделайте дорогу, покажите как нужно делать, потом пишите что угодно и пиартесь, какие Вы тип – хорошие…

  • Тетяна Жежера 11 Березня 2015 at 20:00

   Знаєте, це “по тіпу”: – “Сам дурак”.
   Тоді до вас питання: навіщо нам депутати голова і бюджет селища, якщо ми і без них прекрасно справляємось з нашими проблемами?
   Зачем платить дважды?
   А у вас навіть сміливості бракує озвучити своє справжнє ім*я.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539