Що Євстифєєв хоче побудувати на території ліцею?
— 26 Березня 2015 3Місцеві урядники Коцюбинської ради відмовили низці громадян у праві отримати земельну ділянку. Після резонансного дерибану Біличанського лісу заяви до ради надсилають мало не з усієї України.
Депутата Олексія Олійника цікавило, чи зможуть такі заяви розглядати пізніше, якщо все складеться за планом дерибанників.
“Ми не маємо права, згідно з законом, їх не розглядати. Ну, розглянути, це ж не значить… обіщав жениться… хе-хе-хе,” – роз’яснює, сміючись, молодому депутату, як, зазвичай, і кому дістаються ділянки секретар ради Олександр Ковтач.
Причина, чому не можуть задовольнити такі прохання про виділення ділянок проста.
“Меж немає,” – розводить руками Ковтач.
Нагадаємо, що за відсутності затвердженого розширення меж Коцюбинська селищна рада разом із Гостомельською селищною радою роздали ділянки у Біличанському лісі місцевим депутатам, їхнім родичам та підставним особам.
Окрім цих заяв, на сесії розглядали інше питання: про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою для ліцею. Дозвіл на виготовлення вирішили надати балансоутримувачу – Управлінню освіти міста Ірпеня.
Такий проект рішення неабияк схивлював голову земельної комісії Владислава Євстифєєва.
“Завтра ви отримаєте акт на землю, де влансиком ділянки буде управління міськради,” – протестує голова комісії.
“Завтра ми захочемо побудувати там щось…” – ділиться своїми планами на майбутнє освітніх закладів селища одіозний учасних та співорганіатор схеми дерибану депутат Євстифєєв, який сам у селищі не проживав навіть на момент обрання.
У проекті рішення йдеться про те, що територія ліцею становить близько гектара.
“Воно ж знаходиться в нашій громаді!.. По 18 школі таке було і не було вопросов!” – дивуться словам Євстифєєва селищний голова екс-“регіонал” Вадим Садовський.
Євстифєєв заявив, що ситуація, коли один населений пункт або його частина розташований на території іншої адміністративної одиниці – можлива:
“Може на території області знаходитись територія Києва!”
Раніше на суді адвокат доводив, що територія столиці вкраплена в територію селища Коцюбинське.
Але колишній міський голова селища Коцюбинське Василь Пікулик на дні селища визнав, що насправді все – навпаки:
“Серед всіх селищ і самого Ірпеня Коцюбинське займає виняткове місце перш за все по географії, бо воно розташоване в межах самого міста Києва”.
Після підписання указу президента про надання лісу природоохоронного статусу нацпарку риторика Коцюбинського почала змінюватись.
Наприкінці 2014-го року селищний голова Вадим Садовський вперше офіційно звернувся до КП “Святошинське ЛПГ”, чию юрисдикцію в лісі ані він, ані більшість депутатів ради до того не визнавали.
Зрештою на сесії депутати вирішили відмовити тим, хто звернувся за ділянками в лісі. Попри протести Євстифєєва акт на землю для ліцею таки вирішили виготовити.
3 коментарі
По Садовскому и Евстифееву давно тюрма плачет. Куда смотрит прокуратура? И Венгрика нужно также привлечь.
Коли Євстифеєв каже ми хочемо побудувати -то має на увазі Садовського, себе і Пешого з Карплюком? Небачене нахабство. Дерибанить що хапнув собі 100 ділянок у лісі, ще й досі не в буцегарні? Це нонсенс, чи короткозорість правоохоронців?
Це не короткозорість,а комерційний інтерес правоохоронців. Бувший прок Паша Оніщенко тому підтверження.