Громадський гнів: Ірпінь лихоманить через депутата Пєшого

1

Не встигла заспокоїтись громада щодо поваленого паркану на вул. Гостомельське шосе 8-а, як в Ірпені спалахнув новий скандал.

Обурені люди з будинків, які побудувала будівельна компанія BGM (“BuildGroupManagment”) депутата Ірпінської міської ради Валерія Пешого, вийшли на мітинг, аби привернути увагу влади і громадськості до своїх проблем.

Справа в тім, що Валерій Пеший тероризує мешканців будинку постійним відключенням світла.

Люди куди тільки не зверталися і до мера Володимира Карплюка, який за їхніми словами у всьому звинувачує забудовника, з яким сам у непоганих стосунках.

peshyi

Звертались і до Ірпінської філії “Київенерго”, яка каже, що то взагалі не їхні проблеми.

Люди платять по за електроенергію за космічними тарифами – 1.68 грн. за кіловат, і багато хто вже просто фізично не можуть потягнути таку ціну. Випробувавши всі доступні методи обурені мешканці почали вживати крайніх заходів. 21 травня після того, як у них 2 дні не було світла, громада ввечері перекрила вул. Університетську (К. Маркса), на пішохідному переході, який веде на вул. Чехова.

Безымянный

Їх прийшли підтримати активісти, що захищають зелену зону на вул. Пушкінській. Одного з протестувальників навіть збила машина.

Доведені до відчаю люди не знайшли іншого способу привернути увагу до своєї проблеми.

Наступного дня група людей зустрічалася з секретарем Ірпінської міської ради Юрієм Денесенко і людям після тиску й погроз таки включили світло. Але це не вирішило питання по суті.

Зараз людей змушують укладати договір на постачання електроенергії з приватним ЖЕКом забудовника по захмарній ціні у випадку не укладання договорів забудовник погрожує відключити ще й ліфти. Оголошення про це висить у них на кожному під’їзді.

Безымянный

Але це ще не все. Забудовник, депутат Пеший, який, за інформацією “Української правди”, причетний до дерибану Біличнаського лісу, подав  до суду позов на цих людей. У позові він оспорює права власності на їхні квартири мотивуючи це тим, що незважаючи на їхні договори, які вони заключили в гривнях він хоче отримати різницю в доларах!!!

Суддя ставетного і “справедливого” Ірпінського міського суду виніс вирок на користь забудовника. Про це на сьогоднішньому мітингу повідомив один з власників квартир.

Нахабства Пешого немає меж і люди нічого не можуть з цим зробити. Вони пікетували семінар Блоку Петра Порошенко “STOP коррупциї”.

Але саме головне не в цьому! На мітинг міліціянтів приїхало рази  в три більше, ніж мітингувальників.  Разом з ними був присутній начальник Ірпінського МВ ГУ МВС в Київській області Ігор Падюк .

 

Виникає питання навіщо було привозити на мирну акцію 2 автобуси міліціантів?!

Безымянный

Чого боїться начальник міліції? Адже ніхто не збирався вчиняти якісь злочини! Чи, може, таким чином хочуть залякати доведених до відчаю мешканців проблемних будинків BGM, чи активістів?!

На моє запитання навіщо він привіз стільки міліції Падюк відповів, що для підтримку правопорядку.

Безымянный

Я висказав сподівання, що в раз він зайнявся так серйозно  підтриманням правопорядку в Ірпені, то може незаконних будівництв в місті поменшає.

Те, що масові заходи за участі великою кількості людей чи то мітинги, чи якісь святкові заходи проходять за спостереженням правоохоронних органів ні в кого не викликає здивування. Але навіщо привозити майже всіх працівників міськвідділу міліції?!

Здивування і насторогу викликає те, що міліція так активно зайнялася розслідуванням кримінальних справ, які відкрили за фактом перекриття дороги та зламаного паркану на вул. Гостомельске шосе.

parkan

 

Зараз масово викликаються  “свідки” серед яких переважно неповнолітні діти, для дачі свідчень у цій  справі. На них вчиняється тиск, та попередження про кримінальну відповідальність! Хоча слідчі чудово розуміють, що неповнолітнього не можна притягти до кримінальної відповідальності. Ця справа знаходиться у начальника міліції під особистим контролем!

Виникає запитання, а в чому у начальника міліції інтерес до цієї справи?! Його тільки недавно призначили і, напевно, він ще не знає, яке у нас тут в місті кримінально-корупційне кубло забудовників та місцевої влади!

Сподіваюсь, він не  заплямує честь мундиру зв’язками з корупційними схемами!  На моє запитання чому така активність до тієї справи з боку правоохоронних органів він мені відповів, що та справа резонансна так як в ній брала участь велика кількість людей!

На моє питання, а підпал моєї машини на подвір’ї це резонансна справа?

А напад і побиття наших активістів, та підпал їх парканів то резонансна справа?

Чому тоді ці справи належним чином не розслідуються роками?!

Падюк сказав, що не в курсі всіх справ і попросив для з’ясування обставин моє справи час. Вчора я був у начальника слідчого відділу. Вона зателефонувала в інформаційний відділ і з’ясувала, що моя справа вже давно лежить в архіві і припадає пилом!

На моє запитання, чи збираються вони збираються її розслідувати, вона відповіла, що моя справа не внесена навіть до Єдиного реєстру досудових розслідувань, оскільки підпал скоїли до вступу надовго Кримінально-процесуального кодексу України в дію і вони ніяких слідчих дій не можуть вчиняти!!!

Так у мене виникає одне єдине запитання, чого факт перекриття дороги і  паркан у них викликав таку бурхливу діяльність, а справи активістів валяються в архіві?!!

Чи немає в діях керівництва Ірпінської міліції власного зиску з будівництва будинків? Чому на пікет привезли чи не весь особовий склад?!

Якщо начальник міліції не знає, то я йому повідомляю, що у нас в Ірпені дуже активна громадська позиція у людей в боротьбі з корупцією, забудовами зелених зон, та незаконним будівництвом і ми не дозволимо йому використовувати своє службове становище для залякування активістів і не дай Бог для кришування корупційних схем депутатів-забудовників!

Зараз ми піднімемо всі наші справи, яки припадають пилом в міліції і змусимо правоохоронні органи працювати в інтересах Громади, а не в інтересах купки корупціонерів забудовників.

lavrentiiАвтор: Лаврентій Кухалейшвілі, голова Громадського руху захисту зелених зон Київщини

 

 

 

1 Comment

  1. Олександр Антипець 29 Травня 2015 at 22:13

    у майбутніх списках власників житла треба шукати вуха МВС Прокуратури СБУ

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539