Мерська зустріч: як Карплюк і Федорук у ресторані ділять регіон (ВІДЕО)

1

У п’ятницю в робочий час у ресторані “Вікторія парк готель”, що розташований у лісовій Бучі, зібрались міські голови Бучі та Ірпеня – Анатолій Федорук та Володимир Карплюк. Також був присутній і селищний голова Коцюбинського. До слова, в ресторані Вадим Садовський – єдиний присутній з-поміж очільників селищ Приірпіння.

Разом із ними тут були помічені депутати облради Леонід Танцюра, Наталія Семко, Вікторія Кунгурцева, секретарка Гостомельської ради Олену Кислиця, яка ораганізовувала поїздки на антимайдан, секретар Бучанскьої ради Василя Олексюка.

Відео зібрання вдалося відзняти депутатові Гостомельської ради Юрієві Марчукові. З-поміж інших він впізнав Романа Ващука – голову комісії з регламенту Бородянської ради, та очільників Блиставиці, Лубянки, Синяка, Гаврилівки й Клавдієво.

“Як мені відомо, саме депутати облради регіоналка Наталія Семко та УДАРівець Леонід Танцюра стали ініціаторами зустрічі щодо об’єднання територіальних громад. Про цю зустріч я дізнався від своїх джерел. Ось повідомлення, яке вони надсилали,” – показує смс депутат Гостомельської ради Юрій Марчук.

Без імені

“Я зайшов до ресторану і намагався зафільмувати, як у робочий час місцева влада працює. Міські голови отримують за цей час заробітну плату. Відповідно я, як представник гостомельської громади, маю право знімати їхню роботу у робочий час у публічному місці. Відео відзняте в 10:30,” – наголошує мешканець Гостомеля Марчук.

Виходить міський голова Ірпеня Володимир Карплюк у свій робочий час, за який йому платить громада, вигнав мешканця Гостомеля. А у Гостомелі проживають виборці міського голови Ірпеня.

Більше того, громадянина виганяли з ресторану, де може бути абсолютно будь-який відвідувач.

За інфомрацією джерел редакції в облраді Гостомель планують поділити навпіл між Ірпенем та Бучею по річці Рокач.

“Перше куми Федорук та Карплюк посварилися через цю децентралізацію, бо не могли поділити регіон. А це ж земля під забудову. А тепер, як бачите, помирилися і домовилися, кому що буде,” – каже джерело.

До слова, УДАРівець Танцюра з “регіоналкою” Семко були разом на скандальній сесії Коцюбиснької селищної ради. І на цій зустірчі у ресторані присутній саме екс-“регіонал” Садовський, який разом із депутатами склищної ради під крики “ганьба” здав інтереси громади і одразу після сесії секретар селищної ради екс-регіонал Олександр Ковтач пішов у відпустку.

Без імені

Також ці двоє депутатів облради, які приїздили у селище Коцюбиське, проводили прес-конференцію і обстоювали фактично позицію дерибану Біличанського лісу.

presuha

 

“Що примітно, що Роман Ващук на вихідних катався на машині секретаря Бучанської ради – Олексюка. Я зафільмував це. Для того, щоб якість фото з водієм була більш видима – довелось застосувати фільтр і тому колір на фото дещо змінився. Видно після успішної оборудки з приєднанням йому, очевидно, дали покататися,” – додає депутат Гостомельської ради Марчук.

Без імені

До слова, Ващук розмовляв по телефону за кермом. І ось необроблене через фільтр фото.

Без імені

Якщо хтось може ідентифікувати інших учасиків зустрічі на відео або володіє додатковою інформацією, “Громада Приірпіння” просить писати нам на сторінку Facebook або на редакційну пошту.

1 Comment

  1. How are you 19 Червня 2015 at 15:06

    Вырабатывают тактику и стратегию объединения((((, несмотря на то, что многие жители Коцюбинского против такого объединения((((( Почему в кафе? Подальше от глаз народа, слугами которого являются?((((((

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539