Соболєв: Скіпальский – це порядна людина. Коцюбинському пощастило

2

Народний депутат від “Самопомочі” Єгор Соболєв особисто знайомий не перший рік з коцюбинчанином Андрієм Скіпальським.

“Я особисто знаю Андрія Скіпальського. Це порядна людина, яка не перший рік веде боротьбу за інтереси своєї громади. Коцюбинському пощастило, що у селища є такі люди, які не здають інтереси людей. Тому я прошу всіх, хто проти корупції і хто вірить в розбудову сильної, незалежної України підтримати Скіпальського,» – просить нардеп Єгор Соболєв, який у парламенті очолює Комітет з питань запобігання і протидії корупції.

Скіпальський має дві вищі освіти. Досвід Скіпальского допоміг створити в парламенті найбльшу депутатську групу За збереження Біличанського лісу і в результаті був підписаний президентський указ про створення Національного парку. 

Під час майдану Скіпальський був одним із комендантів майдану і провадив перемовини щодо забезпечення майданівців всім необхідним для постійного перебування на майдані.

skopalski_2

До Ірпінської ради по округу Скіпальского (вул. Лісова, вул. Меблева, вул. Чапаєва 5, вул 28 км) у Коцюбинському кандидується представник Нових облич і чинний член виконкому Коцюбинської селищної ради Богдан Слюсаренко.

Слюсаренко – кум доньки селищного голови екс-регіонала Вадима Садовського і її чоловіка Сергія Осіпова. Власник бордів у селищі, на яких регулярно рекламуються “Нові обличчя”, Володимир Карплюк та Сергій Даніш, якого “Нові обличчя” готують у Коцюбинському на селищного голову.

 “Я також знаю, що активісти селища Коцюбинське не один рік ведуть командну боротьбу. Вам у Приірпінні треба бути дуже уважними і треба розуміти, що в списку “Нових облич”, які очолює Володимир Карплюк, що так затято рекламуються і витрачають багато грошей, йдуть екс-регіонали та забудовники. Вони будуть захищати свої інтереси, а не інтереси громади. Тому варто підтримати на виборах своїх активістів, які боролись і будуть боротися за ваші інтереси,” – додає народний депутат від “Самопомочі” Єгор Соболєв.

Нагадаємо, що актив громади Приірпіння балотується в депутати Коцюбинської, Ірпінської та Київської обласної ради.

Щодо обласної ради, то туди кандидується активіст Ігор Домбовський, який опонує канидатці від Нових облич екс-регіоналці Наталії Семко, яка є дерибанницею Біличанського лісу і організовувала свого часу передвиборчу кампанію Петрові Мельнику. “Громада Приірпіння” підготувала повний аналіз округу і просить коцюбинчан перейти за посиланням, розрукувати і поширити інфомрацію.

Без імені

Ігоря Домбровського кандидує “Свобода”. Згідно з законом самостійне кандидування до облради неможливе.

“Свою програму ми вже представили. Найближчими днями на сайті “Громада Пірирпіння” ми оприлюднимо список наших кандидатів,” – наголошує Ольга Матюшина, яку на цих виборах громада висунула кандидатом на селищного голову. Цю кандидатуру також підтримали в Блоці Петра Порошенка.

Без імені

Ольга Матюшина передала позитивний досвід антикорупційної боротьби Громади Приіпніння іншим громадам в ефірі Громадського радіо.

Щодо Бучі, то там на посаду міського голови від активістів кандидується борець із корупцією Віктор Бархоленко. Він опонує екс-регіоналу Анатолію Федоруку, якого, разом із його кумом Карплюком, журналісти вважають причтеними до будівельного бізнесу і який на цих виборах предсталяє Нові обличчя.

Віктора Бархоленка неодноразово били “невідомі” правоохоронцям тітушки, але він так і не полишив своєї громадської діяльності і стоїть на захисті інтересів бучанців.

Активісти закликають всі політичні сили об’єднатися довкола тих людей, які останні роки ведуть боротьбу за інтереси громади Приірпіння і Коцюбинського. Партія “Нові обличчя” становить загрозу для Київщини, про що йдеться у аналітичній статті Громадського руху ЧЕСНО. 

Просимо всіх свідомих громадян поширити цю інформацію з-поміж своїх сусідів.

2 коментарі

  1. Сергей 27 Жовтня 2015 at 12:06

    Чого скипальский такий уебан?

  2. Сергей 27 Жовтня 2015 at 12:09

    А матюшина шо сосалка?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539