До облради суне екс-регіоналка Семко – людина Мельника під брендом “Нових облич”

3

Мешканці Ірпеня та Коцюбинського на виборах до облради будьте уважні!

Наталія Семко – чинна депутатка Київської обласної ради. Вона пройшла у 2010 році від Партії регіонів і була членом Партії регіонів. 

Під час парламентських виборів у 2012 році боротьба за перемогу одіозного екс-регіонала Петра Мельника стала для родини Семків чи не родинною справою.

Одним з кандидатів по округу Петра Мельника був чоловік депутатки облради – Петро Семко. З високою ймовірністю він виконував роль технічоно кандидата Мельника.

Доки депутатка облради Наталія Семко влаштовувала агітаційні заходи для Петра Мельника (припрошувала дітей купатися в “почищеному” озері, де вміст лактопозитивної палички в кілька разів перевищував норму й водойма, згідно з результатами експертизи СЕС та перевірки прокуратури міста Києва, була непридатною для купання й не мала необхідного пляжного паспорту), чоловік Наталії Семко не пошкодував десять тисяч гривень на реєстрацію себе кандидатом в народні депутати.

До слова, в декларації родини Семків на той час дохід чоловіка, який є директором ТОВ “СНГ-Плюс”, становить 40 тисяч 182 гривні.

Дружина Наталія виходить витратила на реєстрацію чоловіка кандидатом в депутати мало не весь свій річний заробіток. За рік у неї дохід склав 13 956 гривень. (Наталія Семко здобуває третю вищу освіту в Національній академії державного управління при Президентові України, а заробляє ледь-ледь на прожитковий мінімум.)

Чоловік Семко не вів активну передвиборчу кампанію, йшов від “Української морської партії” (партія понад 10 років тому створена Сергієм Ківаловим, який потім став членом “Партії регіонів”). Учасник перегонів у скандальному окрузі Петро Семко набрав 182 голоси (0,2 %).

Варто зазначити, що кандидати в народні депутати можуть подавати від себе кандидатури на членство в комісії щоб контролювати підрахунок голосів. Під час формування комісій в одіозному 95 окрузі виник скандал: до складу комісій потрапили, на переконання активістів ОПОРИ та опозиційних кандидатів, лише представники провладного кандидата Мельника та технічних кандидатів, повідомляла “Українська правда”.

Якось одному коцюбинчанину пощастило крадькома дістати звіт депутата облради Наталії Семко за 2011-2012 роки її роботи на благо громади. Публічно депутатка на звіт свій коцюбинчан не скликала. Принаймні ані я, ані виборці мого округу про таких звіт перед виборцями не були ніколи поінформовані.

У звіті з-поміж 4 пунктів за 2 роки плідної діяльності в смт Коцюбинське значиться в заслугах скандальна чистка озера, де так “вдало” випускниця Академії державної податкової служби Наталія Семко допомагала Петрові Мельнику шляхом ризику для здоров’я дітей провести агітаційні заходи, та придбання контейнерів для відходів коштом бюджету.

Попри те, що одного разу депутатка та екс-регіоналка Наталія Семко вже одного разу відкрила “пляж”, де не можна було купатися, вона все одно зробила аналогічно у сусідній громаді Гостомеля.

Тут хотів разом із нею пропіаритися екс-регіонал Юрій Прилипко, на складах якого після втечі Януковича знайшли автопарк його родини.

Аналізи СЕС показали, що політики вкотре знехтували здоров’ям дітей.

Варто зазначити, що перед цими виборами депутатка згадала про те, що є виборці і для піару її звіт виклали опублікували в “Ірпінському віснику”. Таким чином комунальне ЗМІ Ірпеня, яким керує Карплюк-67 де-факто піарить кандидатку “Нових облич”. Сайт селищної ради Коцюбинського теж пропіарив депутатку перед виборами і розмістив новину 5 жовтня 2015 року.

Без імені

З огляду на те, що Наталія Семко має з чоловіком спільний бізнес, журналісти одразу після передвиборчої кампанії 2012 року, де Семко виконував з високою ймовріністю роль техкандидата Мельника, направили Інформаційний запит до Київської облдержадміністрації з проханням поточнити, у кого й на яку суму за державний кошт закупили контейнери, про які йдеться в звіті Семко.

Виявилось, родина Семків, яка останніми копійками підтримувала кампанію Петра Мельника, на “чистій екології” заробила понад 2 мільйони гривень.

Із наших податків у ТОВ “СНГ-Плюс”, де є директором чоловік депутатки облради Наталії Семко, закупили для області у 2011-2012 роках 450 контейнерів на суму близько 2 мільйонів 250 тисяч гривень.

Тепер стає зрозумілим, де сім’я Семко взяла гроші на дорогі авта попри декларування своїх скромних прибутків, що неодмінно має зацікавити податкову службу України.

Петро Семко при річному доході родини близько півсотні тисяч гривень є власником Mitsubishi Lancer 2008 року випуску (тоді на вторинному ринку таке авто коштувало близько 15 тисяч доларів).

У пані Семко авто ще дорожче – вона їздить на Mitsubishi Pajero 2008 року (тоді на вторинному ринку таке авто коштує близько 30 тисяч доларів).

Тобто лише транспорт (без врахування двох будинків – 250 та 70,8 квадратних метрів) родини навіть на вторинному ринку коштвав є сумарно в той час 45 тисяч доларів (близько 360 тисяч гривень). При річному доході у 54 тисячі гривень сім’я депутата облради Семко мала б понад 6,5 років нічого не їсти й не пити, а лише збирати на дві дорогі автівки.

На сайті селищної ради через тиждень після того, як частину цієї інформації оприлюднили на Сайті громади селища Коцюбинське, вийшла “реанімаційна” для родини Семко публікація під назвою: “Великі люди маленького міста або Компанія “Рада” – 20 років успіху на Україні”.

Ще Наталія Семко, яка входить у Київській облраді до екологічної комісії, а відтак мала б берегти ліс, всіляко підтримує дерибанників Біличанського лісу. Питання дерибану екс-регіоналка лобіює у облраді. Активісти під час АТО зірвали намір дерибанників протягнути це питання на облраді. У депутатів для світкування успішного дерибану вже був заготовлений теплохід.

За 4,5 роки каденції депутатка облради екс-регіоналка Наталія Семко не написала ЖОДНОГО (!!!) запиту.

Семко приходила на зустіч з АТОвцями, де для піару обіцяла їм допомогти вирішити їхні проблеми з житлом і за весь цей час проблеми так і не вирішені.

semko

Менканцям селища Коцюбинське треба бути обчаними, щоб не звести до ради знову цю екс-регіоналку. Велике прохання до всіх переказати цю інформацію своїм сусідам, а по можливості роздрукувати і дати їм прочитати.

Змагається на окрузі з Семко – ще один дерибанник Біличанського лісу депутат Київської обласної ради Леоні Танцюра. На цей раз він кандидується від “Нашого краю”.

Нагадаємо, що партію очолюють колишні нардепи, які голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Леонід Танцюра в облрасній раді предсталяв УДАР. Згідно з моніторингом Громадського руху ЧЕСНО, за кількістю прогулів він потрапив до кандидатів на відкликання. Більше того, з трибуни сесійної зали він прямо заявив, що йому все одно, хто дерибанитиме Біличнаський ліс і креще хай це зроблять депутати облради. Танцюра на дострокових виборах міського голови Ірпеня балотувався і без узгодження з БПП використовував несанкціоновано символітку блоку.

За інфомрацією джерел редакції в облраді, Танцюра до останнього бився за те, аби потрапити до облради від БПП, але з урахуванням вищенаведеного у БПП йому відмовили. Тому він пішов де-факто до екс-регіоналів.

Оскільки “Батьківщина” публічно обіцяла не кандидувати дерибанника Біличанського лісу і не дотримала свого слова. У списку депутатів до Ірпінської міської ради на сайті ЦВК є Владислав Євстифєєв, який за свідченнями прокурора має майже 100 ділянок лісу. За інфомрацією “Української правди” він є одним із організаторів дерибану Біличанського лісу.

Виборці в Приірпінні повинні довести партії, що обіцянки виборцям слід дотримувати. За кандидатів “Батьківщини” за таке ставлення голосувати не можна.

“Опозиційний блок” представляє пасторка церкви Сандею Аделаджі – Юлія Кульчицька. Саме вона організовувала поїздки на антимайдан.

Активісти громади Коцюбинського до обласної ради висунули альтернативного кандидата – Ігоря Домбровського. 

Він має дві вищі освіти (інженер та економіст), останні 6 років займається захистом інтересів громади, регулярно відвідує сесії Коцюбинської та Ірпінської рад й протидіє дерибану лісу та бюджетних коштів. Він допомагав мені виконувати ту програму, яку ми обіцяли виборцям у 2010 році, зокрема брав активну участь у боротьбі за збереження Біличанського лісу.

Один із перших комендантів Майдану. Після подій на майдані почав у регіоні люстраційний процес – мер Ірпеня екс-регіонал Воодимир Скардинський написав заяву на звільнення.

Пішов добровольцем на фронт і після року служби був демобілізований.

Після повернення з фронту продовжує активно допомагати громаді селища та Ірпеня у боротьбі з корупцією в регіоні та незаконною забудовою. Є активним дописувачем сайту “Громада Приірпіння”.

Домбровський кандидується від частини Ірпеня та всього селища Коцюбинське (округ 75) до облради від партії “Свобода”.

Нагадую, що згідно з законом кандидатів у депутати міських та обласних рад мають подаватися партіями. Самостійне кандидування – неможливе.

Прошу максимально поширити інформацію з-поміж мешканців селища Коцюбинське та у соцмережах. Наші односельці воювали і воюють не для того, щоб під цинічним брендом “Нові обличчя” до ради потрапили екс-регіонали і забудовники.

Аворка: Ірина Федорів – журналістка

3 коментарі

  • Iryna Fedoriv 23 Жовтня 2015 at 00:21

   Ми не проти надавати інформацію інших респектабельних видань щодо налізу цього округу в Приірпінні. 3 з 4 Вами наведених такими не є. Нас цікавлять кандидати, які йдуть в наших округах. Бо кожен виборець буже обирати з-поміж тих кандидатів, які у нього в бюлетені. Можна у Вас поцікавитися? Ви на облраду в цьому окрузі кого підтримувати будете і чому?

 1. Виктор Узерчук 22 Жовтня 2015 at 15:29

  А еще лучше вот-так!!!
  полный текст:

  http://focus.ua/country/338401/

  Наш край лучше Оппоблока

  С какой целью в списки БПП в ряде областей включены бывшие регионалы, притом не рядовые представители ПР, а видные функционеры? Некоторых даже обвиняли в организации антимайданов и поставке титушек в Киев.

  — К сожалению, имея 28 тыс. кандидатов на разных уровнях, сложно отследить полную “чистоту списков”, чтобы в них не оказались спорные личности. Мы готовы продолжать обсуждение кандидатур и решением партийных конференций исключать опальных из списков.

  С другой стороны, хотел бы предостеречь от излишней категоричности. Надо тщательнее оценивать каждого кандидата. Ведь если есть человек, например, главный врач больницы, который многие годы работает на своей должности, но в силу сложившихся в Украине реалий поочерёдно вступает в различные партии власти, начиная с НДП и заканчивая ПР, просто для того, чтобы и дальше иметь возможность поддерживать свою больницу на плаву и помогать людям, если ему доверяет местная община — неужели мы должны от него отказываться? Такие люди, по-моему, могут баллотироваться. А всех одиозных персонажей мы заинтересованы выбросить из наших рядов.

  “Имея 28 тыс. кандидатов на разных уровнях, сложно отследить полную “чистоту списков”, чтобы в них не оказались спорные личности. Всех одиозных персонажей мы заинтересованы выбросить из наших рядов”

  Сергей Березенко

  о том, почему в списки БПП в ряде областей включены бывшие регионалы

  Новый политический проект “Наш край” называют детищем Блока Петра Порошенко. Его запустили, чтобы в ряде регионов не допустить победы Оппозиционного блока?

  — Насколько я понимаю, “Наш край” — организация, которая объе­динила действующих городских голов, желающих добиться успеха в своих регионах. Ни Блок Порошенко, ни те люди, с которыми я работаю в штабе, никакого отношения к “Нашему краю” не имеют. Кроме того, по нашей внутренней социологии, проект “Наш край” уже начал забирать голоса у Блока Порошенко, например, в Николаевской области. И это меня беспокоит.

  Как с этим согласуется то, что народный депутат от БПП Максим Ефимов на днях лично презентовал команду Нашего края в Краматорске?

  — У нас с ним состоялся серьёзный разговор по этому поводу. Но Ефимов никогда не был членом нашей партии. Он победил на выборах как самовыдвиженец, а после присоединился к нашей фракции. В самом Краматорске идёт серьёзная борьба между БПП, Оппоблоком и Нашим краем. Конечно, мы прилагаем усилия для победы БПП, но если выбирать между командой Ефимова и командой Георгия Скударя, который представляет Оппоблок, то лучше мы будем сотрудничать с Ефимовым. Он, в отличие от оппоблоковцев, сознательный украинец, он завтра не выйдет на улицу с российским триколором.

  С кем БПП будет готов входить в большинство в местных советах?

  — Мы отлично понимаем, что одной партией сформировать большинство почти невозможно. Даже если партия выиграет во всех округах, она вряд ли получит 50% мест. И мы готовы будем объединяться со всеми, кто разделяет наши взгляды на развитие Украины, со всеми, кроме Оппоблока.

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539