Кандидати на селищного голову: Матюшина VS Даніш

4

Екс-регіонал Вадим Садовський, який не виходив з Партії регіонів аж до втечі Януковича, кандидується як самовисуванець. “Громада Приірпіння” вже повідомляла, що Садовський, за часів якого селище 10 років занепадало, вірить у свою перемогу і не бачить конкурентів: “Нє віжу сопєрніков пока мєсть ні в ком”.

У Садовського суперників на цих виборах троє. З-поміж них є маловідомий Олександр Шатній 1987 року народження. За інформацією джерел “Громади Приірпіння”, він досі не забрав своє посвідчення – принаймні у журналі, де кандидат мав би розписатися за отримане посвідчення, його підпису досі немає. Кандидат – член ПП “Мерітократична партія України”. Зареєстрвоаний у Знамянському районі Кіровоградської області, село  Трепівка. Самовисуванець. З високою ймовірністю – техкандидат.

На селищного голову Коцюбинського балотується ще один “парашутист”, який не зареєстрвоаний у селищі.  Так від “Нових облич” йде скандальний Сергій Даніш. Він відсидів у СІЗО не один місяць. Спортсмена підозрювали в організації резонансного викрадення монахинь.

За Даніша вносили заставу у розмірі майже 350 тисяч гривень. Такої суми на руках в родичів не було – допомогли Нові друзі.

Сергій Даніш відомий також тим, що в 2008 році отримав земельну ділянку в скандальному Біличанському лісі за квотою тодішнього депутата ради Володимира Жаркова, який у 2010 році балотувався на селищного голову Коцюбинської ради.

Тоді Даніш входив до контрольно-ревізійної комісії політичного об’єднання “Пряма дія”, яке очолював однопартієць Жарков.

У скандально відомому “УкрАзіаБуді”, який залишив столиці скандальновідомі недобуди – Дніпровські вежі, – Даніш був помічником Голови Правління того ж таки Жаркова.

Сергій Даніш – випускник податкової академії, ректором якої був скандальний Петро Мельник. Зараз працює директором ТОВ “Будівельно-інвестиційного коплексу Благобуд”. Проживає у місті Ірпінь. Тобто, фактично, – парашутист.

Від громади селища за підтримки БПП балотується коцюбинчанка Ольга Матюшина, яка кілька років поспіль викорінює корупцію у освітній галузі селища, домоглася подовженого дня в дитсадках, покращення харчування дітей та ремонту приміщення, зробленого не за побори з батьків, а державним коштом.

Матюшина зокрема викрила кілька корупційних схем за участю селищного голови екс-регіонала Вадима Садовського і написала відповідні звернення до правоохоронних органів. Йдеться зокрема про дозвіл на приватизацію гуртожитку громади та виділення землі зятю екс-регоінала Вадима Садовського під автостоянку.

Без імені

“Андрій Скіпальський, наш активіст, який кандидується від БПП до Ірпінської селищної ради, особисто знайомий із Єгором Соболєвим із Самопомочі. Соболєв заявив про свою підтримку. Ми ведемо дійсно достойних кандидатів і несемо за них відповідальність перед громадою. У нас є програма і ми її неухильно виконували всі 5 років і будемо виконувати. Головне, щоб ми наступні 5 років не боролися, а розбудовували наше селище,” – наголошує Матюшина.

“У нас прекрасна команда людей, які не здадуть інтереси громади. Частина з них пройшли АТО або є волонтерами. Це люди з вищими освітами, достойні люди,”  – додає Матюшина.

Без імені

Ольга Матюшина відкрила передвиборчий фонд, щоб кожен, хто хоче допомогти активістам, міг долучитися. Фонд відкритий на ім’я Ольги Матюшиної, № р/р 26434053100875, ЕДРПОУ/ДРФО 3159003602, МФО 321842, ПАТ КБ “Приват Банк”.

Громада закликає не підтримувати екс-регіоналів, яких ведуть під брендом “Нові обличчя”. Народний депутат від Самопомочі Єгор Соболєв, який веде боротьбу з корупцією, наголошує, що під брендом “Нові обличчя” кандидуються екс-регіонали та забудовники. Також громада закликає не підтримувати екс-регіонала Вадима Садовського, який не виходив з Партії регіонів до втечі Януковича.

Ми просимо роздруковувати матеріали і поширювати їх сусідам. Також просимо усно поширювати інформацію в громаді. Вперше у громади селища є достойний вибір.

Пам’ятайте, що селище Коцюбинське розташоване де-факто поруч із Майданом Незалежності. Те, що сталося в країні не має повторитися. Ніколи знову.

4 коментарі

 1. Олександр Шатній 14 Жовтня 2015 at 22:14

  Вітаю!
  Мене звати Шатній Олександр Вікторович. Я не знаю з яких недостовірних джерел редакція сайту черпає інформацію, але посвідчення кандидата я отримав ще 28 вересня 2015 року (фотокопія додається). Також хочеться акцентувати увагу на непрофесійності людини, яка писала даний пост. Купа граматичних помилок і неправильно вказана назва села, в якому я прописаний – не Тернівка, а Трепівка. Я проживаю в смт. Коцюбинському вже близько 3-х років тому, з переважною більшістю основних проблем селища я знайомий. На власні очі спостерігаю жахливе становище доріг та інших об’єктів інфраструктури. Також прошу утриматись від оціночних суджень з боку будь-якого кандидата, щоб не вводити людей в оману. Я не є технічним кандидатом. Я пропоную мешканцям Коцюбинського обрати мене селищним головою, який буде здійснювати свою діяльність за принципами мерітократії – достойновладдя!
  Успіхів Вам!

  • Iryna Fedoriv 15 Жовтня 2015 at 12:10

   Висновок зроблений на підставі того, що у журналі про отримання посвідчення не стоїть досі Вашого особистого підпису.

   • Олександр Шатній 15 Жовтня 2015 at 12:19

    Я краще утримаюсь від коментарів щодо професійності дій виборчої комісії – я розписувався за отримання посвідчення – куди вони поділи мій підпис я не можу знати – це на їх совісті. Якби я не розписався, то я б не отримав посвідчення.

  • Iryna Fedoriv 15 Жовтня 2015 at 16:50

   Можна лінк на Вашу програму, на звіт про виконану роботу у громадському секторі а також на список Ваших кандидатів до Коцюбинської ради. Громада має бачити команду. Скільки людей, хто вони і в яких округах. Які у Вас кандидати до Ірпінської та облради. І на голову Ірпеня.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539