Моя біографія та інформація про статки

24

Для того, щоб виборці зробили осмислений вибір, я викладаю свою автобіографію та надаю інформацію про свої доходи за 2014 рік.

Готова відповісти виборцям на всі питання як у приватному порядку, так і на зустрічах у дворах та під час дебатів (вони відбудуться поблизу Будинку культури у неділю, 18 жовтня, о 17:00).

Я проживаю у селищі Коцюбинське і тут зареєстрована 10 років.

Всі охочі поспілкуватися можуть приходити до мене за адресою Пономарьова 18а, кв 36.

Ось інформація про мене та короткий опис нашої програми, яку ми більш розлого для громади виклали онлайн.

Безымянный

Щодо особистих питань, які мені задають виборці, відповідаю.

Коли я одружилася, то ми з чоловіком отримали кредит від Іранського уряду на реалізацію проекту виробництва сонячних батарейок (система енергозбереження) в Ірані. Ми працювали з Швейцарією, Німеччиною, Китаєм, Туреччиною та іншими країнами. Але у 2013 році мені довелося повернутися в Україну.  Саме тоді тому у Коцюбинському знищили підприємство моїх літніх батьків, яке платило податки та робочі місця.  Це справа їхнього життя.

Мій батько талановитий інженер, який виробниче обладнання може зробити власноруч.

Оскільки мої батьки вже літнього віку, то я вирішила залишитися, щоб підтримати їх і перенести виробничі потужності до столиці. З того часу я постійно представляю інтереси моїх батьків у судах. Зрозуміло, що через це моя сім’я розпалася і ми з чоловіком розлучилися. Ми підтримуємо дружні стосунки і він спілкується з сином. Він залишається власником підприємства в Ірані, яке приносить прибутки.

Жоден представник влади селища на наш захист тоді не став. Секретар селищної ради екс-“регіонал” Олександр Ковтач, який кинув виброрців і переїхав до Бучі, тоді зухвало зазначиив: “Ви бабло косите, от і вирішуйте свої проблеми самі”.

Тоді мене підтримав лише активіст Ігор Домбровський та опозиційна депутатка Ірина Федорів. Згодом наше підприємство показували як приклад середнього бізнесу на одному з телеканалів США. Я пояснила журналістам, що кредити МВФ нам потрібно не проїдати, а вкладати у виробництво, щоб вертати борги, створювати робочі місця.

Коли я влаштувала з боєм дитину в дитсадок, то я зрозуміла, що система у нашому селищі повністю прогнила не лише у питаннях умов ведення бізнесу, а у питаннях соціальної інфраструктури. Почалася боротьба за ремонти дитсадків бюджетним коштом. У газетах, які підтримують політику “Нових облич”, тоді писали, що ми з Олексієм Кузьменком, який пішов в АТО, воюємо не за ті питання, бо в бюджеті грошей нема.

gazetka2

Але ми домоглися ремонту дитсадків бюджетним коштом.

За якісне харчування дітей, в яких, як виявилося, їжу крали з тарілки, ми також подовжили роботу дитсадків до 19:00, коли чинні кандидати від “Нових облич” вважали це малореальним. Про свій досвід ми розповіли в ефірі “Громадського”.

Безымянный

Щодо доходів у 2014 році, то в порівнянні із поточним роком, 2014 рік був дещо збитковим для нашого підприємства. В тому числі й через те, що наше підприємство було вимушене перемістити виробничі потужності до столиці, а також робило броньоване скло безоплатно для фронтовиків.

Я працюю виконавчим директором ТОВ “Сітал-Гласс” (перереєстроване у місті Києві за новою адресою розташування). Загальна сума мого сукупного доходу за 2014 рік становить 78 733 гривні. Щодо членів моєї сім’ї, то тут дохід становить 68 090 гривень. Саме мої батьки володіли у 2014 році підприємством, розмір внесків до статутного (складеного) капіталу якого становив 800 тисяч гривень.

У власності батьків квартира, в якій я проживаю. Метраж 106,7 квадратних метрів (4 кімнати). Батько володіє машиною Opel Insignia 2010 року випуску.

Наголошую, що на всі питання виборців та опонентів я готова відповісти.

Без іменіАвторка Ольга Матюшина, кандидатка на посаду селищного голови Коцюбинського

 

 

24 коментарі

 1. Виктор Узерчук 18 Жовтня 2015 at 20:29

  Я не понимаю как??? Как можно “рулить” проект правительства Ирана в Иране и в тоже время быть главным бухгалтером в Украине??? КАК???

  • Ольга Матюшина 19 Жовтня 2015 at 12:49

   Це період декретної відпустки.

   • Виктор Узерчук 19 Жовтня 2015 at 21:42

    Быть в декретном отпуске в ИРАНЕ и производить солнечные батарейки??? Занавес…

    • ЖК Коцюбинський 20 Жовтня 2015 at 13:42

     А що мало жінок працюють в декреті?

     • Наталия 11 Листопада 2015 at 19:14

      в Иране вообще мало работающих женщин 🙂

    • Super-Rostik333 13 Листопада 2015 at 21:33

     Может этой батарейкой ее таки шибануло 🙂 на солнце. Ну попутал человек немножко. Всего лишь игра слов…..

  • Super-Rostik333 13 Листопада 2015 at 21:25

   КАК , как – да никак. У девочки фантазия не здоровая и самомнение зашкаливает. Сидела тихо себе в декрете дитя с бутылочки кормила, а в мыслях была одновременно и в Иране и в Бухгалтерии….хи-хи-хи. Ее иранец сам года 2 с гаком как покинул Украину – не выдержала душа поэта и теперь похоже всем стало ясно почему. А сказки соченям похоже мы тоже умеем, но от реальности они ооой как далеки.

 2. Виктор Узерчук 18 Жовтня 2015 at 20:35

  Кстати адреса электронной почты указанного в автобиографии по состоянию на вчера 17.10.2015 19.30 НЕ СУЩЕСТВОВАЛО. Да и декларация без доходов???

  • Ольга Матюшина 19 Жовтня 2015 at 12:54

   З приводу пошти – я вже відписувалась – технічна несправність. З приводу доходів, читайте уважно, у статті зазначена загальна сума мого сукупного доходу за 2014 рік становить 78 733 гривні. У мене зустрічне питання, де можна побачити у відкритому доступі інформацію про статки і автобіографію Вашої дружини, яка кандидується від Нових облич?

   • Виктор Узерчук 19 Жовтня 2015 at 21:41

    Вы нашли страницу в Facebook, но не нашли декларацию??? Ай-яй-яй. Ее нет. Поскольку нет побочных доходов, только по основному месту работы. В ТВК поданы данные из налоговой о доходах.
    Но как-то указанная Вами сумма доходов – маловата как для предприятия с оборотом как бюджет Коцюбинского?

    • Ольга Матюшина 19 Жовтня 2015 at 22:44

     Я є співвласником і призначаю собі рівно таку зарплату, скільки мені потрібно на життя. Все інше йде на розвиток підприємства. З приводу побічних доходів, так я їх теж не маю, але інформацію про статки з декларації опублікувала назагал.

    • Super-Rostik333 13 Листопада 2015 at 21:33

     Маразм крепчает, так пусть покажет. Люстрировать ее по полной. Не со слов нужно начинать, а с экскурсии на производство. Еще недавно, “вернувшись с Ирана”, она подымала его с колен. Сомневаюсь, что она вообще числится на том предприятии, а в целом- говорите и вы.

     • Виктор Узерчук 20 Листопада 2015 at 21:22

      Надо, чтобы она проводила сессии в Хиджабе!!!

     • Super-Rostik333 24 Листопада 2015 at 13:49

      :). Можно подарить ей Хиджаб на очередной сессии и заодно запросить видео и фото отчет проживания в Иране. Пусть отвечает за каждое свое слово, а не гавкает, врет и других грязью поливает. Если ее не остановить – она свой нос сунет в каждую нашу квартиру вместе с папарацциями. Чтоб иметь такое отношение к людям и так себя вести – нужно быть самой кристально чистой слезой, а не куском д…..ма извините за выражение, но что есть то есть.

 3. Кольцова Яна 19 Жовтня 2015 at 13:21

  І ти вважаєш свої статки – статками багатої людини,яка хоче пробитись в політикум,щоб щось там для селища робити?!Більшої нісенітниці не бачила і не читала!

  • Ольга Матюшина 19 Жовтня 2015 at 13:39

   Ви правильно відмітили, що гроші на ремонт дитсадка дійсно були (цього я ніколи не заперечувала) в бюджеті, але це не заважало місцевим очільникам збирати з батьків кошти на те, що вже було передбачено бюджетом…

  • Super-Rostik333 28 Листопада 2015 at 21:52

   А взагалі забезпечені люди віддають своїх діте в приватні садочки, а не псують іншим життя. З усього, що сталося мозна зробити висновок, що Мерка чи не забезпечена, чи дуже жадібна. Або навіть і те і інше.Побачимо зараз як потреби всіх матусь селища, у яких дітки стоять в чергах до садочку, будуть задоволені так само як і синочок мерки. А ще краще – тепер хай всі матусі, які не зможуть влаштувати свою дитину у садок, йдуть до Матюшиної і вимагають того самого, що й вона для свого сина. От і побачимо, як їй люди болять. Чи тепер вона скаже, що це не в моїй компетенції????

 4. Валентин 20 Жовтня 2015 at 21:02

  Ольга, якщо Ви займалися проектом енергозбереження в Ірані і працювали з різними країнами Європи, чому Ваша компанія не працювала з Україною, а саме із нашим селищем. Ви ж такі класні, а всі інші погані. Чому у Коцюбинському не має хоча б освітлення вулиць від сонячної енергії. Скажіть будь ласка що конкретно Ви зробили для селища окрім як писати різні статті.

  • Ольга Матюшина 21 Жовтня 2015 at 02:13

   В Україні ця ніша зайнята, Квазар має замкнутий цикл. Але вони більшою мірою працюють на експорт. Питання не до мене, чому влада не може прокомунікувати і вирішити це. З приводу того, що зробили ми як активісти, то на відміну від депутатів, ми звітуємо щорічно. http://kotsubynske.com.ua/2015/10/05/prohrama-yaku-my-vykonujemo-i-budemo-vykonuvaty/

  • Виктор Узерчук 22 Жовтня 2015 at 16:12

   Вона облила лайном все і всіх. Вона не знає, що вибори не на 5 років. Вона “кандидується” від провладної партії і каже, що питання не до неї, а до влади?

 5. Super-Rostik333 7 Листопада 2015 at 18:34

  Матюхина пролезла в МЭРИ……пипец Коцюбинскому. Отжать земельку у Теплухи не получилось – полезла дальше. А почему ты, Оленька, не пишешь за что ваш цех развалили? За ваше жлобство. За то что не можете жить мирно в общество и не сунуть свой нос в чужие дела. Спали и видели как заводик к рукам прибрать – не вышло – вышвырнули слава Богу.Ваше место в Константиновке от куда вы родом. Вы сепары перекрашенные. Все про Иран да Европу она пишет, а где родилась и чего сбежали от туда – молчок. Муженек небось тоже без штанов после развода остался, за его счет и компанию профинанссировала? Какие классные коменты – даже добавить нечего. Скандалистка, склочница, неуравновешенная Ст….ва, ты эти статусы все подтвердила своими дебатами. Вы с КОНСТАНТИНОВКИ столько за собой г…на привезли, что уже 10 лет всех обсыраете, и никак оно не закончится. “Удачи тебе ” с твоей философией жизни…..

 6. Super-Rostik333 7 Листопада 2015 at 18:47

  Не знаю на что наши жители Коцюбинского купились, чтоб такую св…чь выбрать. Посмотрим через сколько месяцев или лет она на Мэрсе прикатит и будет всем впаривать, что она зарабатывает на Ситале….Ситал – ооочень маленькое производство – пусть односельчан на экскурсию к себе на завод сводит, чтоб глаза раскрылись. А братика где своего потеряла? Что-то ни слова о нем? В раду его не протянула за собой? Или маловат еще? Хвастануть наверное нечем, кроме как надписью на подъезде “Антон-Ганд….н” :). А его кормить нужно тоже. Вся эта автобиография – пыль в глаза нашим запутавшимся людям. Зато ребенка с садике теперь в попу целовать будут и кормить хороше, а то дома не хватает обеспеченным родителям на кормешку. А также ребеночек теперь и ночевать сможет с воспитателями, пока мамаша будет Коцюбинское подымать. Мимо нее теперь и мышь не пробежит.

 7. Super-Rostik333 7 Листопада 2015 at 22:00

  Посмотрим как быстро Оленька и ее семейство решит свой шкурный земельный вопрос и сколько земли получат Атошники с ее барского плеча.

 8. Александр 18 Лютого 2016 at 23:31

  Ольга, Вы – Молодец

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539