День виборів: дільниці закрилися з явкою близько 50 %

41

Сьогодні у селищах люди отримують по 5 бюлетенів. Мало хто знає, за кого голосувати, бо не має уявлення про людей, які кандидуються принаймні на рівень Ірпеня чи області.

Тому люди кажуть, що обиратимуть партії, які вирішили кандидувати того чи іншого кандидата. Про те, що діє новий закон, згідно з яким навіть той, хто переможе на дільниці, не обов’язково буде депутатом – люди взагалі не обізнані. Вони не розуміють, що велике значення має, чи буде мати цей кандидат-переможець достатньо високий рейтинг з-поміж його ж партійних представників в регіоні.

Щодо Ірпеня та Бучі – виборці мають по 3 бюлетені – за депутата міської ради, за міського голову, за депутата облради.

У Гостомелі на дільниці у будинку культури (4 леви) стався прикрий інцидент – загубили ключі від сейфу. Схожа ситуація була торік у Бучі, там сейф відкривали болгаркою. У Гостомелі замок висверлили.

Безымянный

На дільниці у Гостомелі станом на 10:00 лише перераховують бюлетені. Для виборців робота дільниці розпочалася лише о 10:30. Натовпу бракує місця в приміщенні.

Безымянный

У цей час інші ДВК вже здали інформацію про явку.

В Бучі на дільниці представники “Нових облич” і далі продовжують впливати на свідомість виборців, як вони це робили у День тиші агітаційними бордами. КВУ вважає такі борди у день тиші – агітацією, а відтак – порушенням закону.

Вони вдягнули на дільницях значки з номером 15 – саме цей номер є їхнім порядковим номером у виборчому бюлетені.

Безымянный

Як повідомили “Громаді Приірпіння”, чоловіка, який на фото ліворуч, за рішенням ДВК видалили з дільниці. Про це пише кандидатка від БПП до облради Світлана Остапа.

Безымянный

Але не всіх представників із такими значками видалили з дільниці. Ось на фото видно, що у школі № 3 кандидатка Людмила Сусліна досі на дільниці.

Безымянный

До слова, на цій дільниці близько 11 години кандидат від Нових облич Едуард Доманський (на фото -ліворуч), за словами очевидців, побив бабусю-виборця та її сина. Це сталося як раз тоді, коли троє молодиків спортивної зовнішності з кримською пропискою хотіли проголосувати на дільниці, а потім втекли.

Спостерігачі від інших кандидатів намагалися затримати, але кандидат від Нових облич саме в цей момент зчинив бійку. На місце події виїхала міліція і зараз складає протокол і допитує потерпілих.

Безымянный

Кандидата від Нових облич Едуарда Доманского намагалися не дати сфотографувати після інциденту. Але журналісту пощастило.

Безымянный

Потерпіла дає свідчення.

Безымянный

У Лісовій Бучі  (р-н Склозаводу) на дільниці кандидати від Нових облич теж масово зі значками “Я 15”. На запитання правоохоронців та виборців, чому він носить цей значок, кандидат у депутати Ігор Боднарук повідомляє, що він 15 років плаває.

Безымянный Інший кандидат Андрій Великодній цинічно переконує, що його значок значить,що він 15 років бігає. Громада відстежує, як реагуватимуть правоохоронці.

Безымянный

У день тиші до людей в квартири заносили ось таку полігафію. Тут маніпулятивно показано за кого треба віддати свій голос. Як бачимо, цифра 15 – це “Нові обличчя”.

Безымянный

Ці порушення вже обговорюють під час прямих ефірів телепрограм.

Представник “Опоблоку” Євген Шевчук, до якого, як і до Нових облич увійшли екс-регіонали, на вході до виборчої дільниці роздає квіти виборцям.

Безымянный

КВУ наголошує на тому, що в Бучі триває агітаційний процес у день виборів.

Безымянный

Так само комунальники не прибрали ось таку агітацію “Сили людей”.

Безымянный

Знаково, що на дільниці 4 школи наші журналсти помітили інших “журналістів” споривної статури із посвідченнями.

“У них були посвідчення з “Пульсару Приірпіння”, яке, як відомо є прокарплюківським виданням. Я питала цих молодиків, де можна ознайомитися з їхніми публікаціями. Вони сказали, що лише збирають інформацію,” – розповідає журналістка Олена Жежера.

Безымянный

Про підкуп виборців говорить і кандидатка в депутати – журналістка Світлана Остапа. Вона теж бачила, як людина в камуфляжі підкуповувала виборців.

Безымянный

Про вчасне відкриття дільниці повідомив у соцмережі один із кандидатів від БПП до Ірпінської міської ради.

12

Його дивує, що у 2015 році виборець має нову обкладинку з символами СРСР.

Безымянный

Дільниця на Меблевій у смт Коцюбинське працює дуже повільно. Один з столів, який обслуговує Меблеву,станом на 9:00 навіть не розклав бюлетені на столі й вони продовжують залишатися на одній купі, що уповільнює процес видачі.

Безымянный

Рік тому на цій же дільниці залишили купу бюлетенів просто біля входу. І тоді також були проблеми через організацію.

“Я прийшла на цю дільницю майже одразу після її відкриття. Зазвичай черги більші. Отже явка може бути низькою. Що помітила, що під дверима стояв чоловік спортивної статури, один з тих, хто на дебатах був на підпитку і вів себе агресивно. Дуже цікаво було, що він тут робить. На вході була незначна черга,” – розповідає депутатка Ірина Федорів, яка цього року вирішила принципово не балотуватися.

Безымянный

“Одна біда – люди дійсно не розуміють, за кого голосувати і кого вони обирають. Уявлення не мають за кого голосувати, якщо це не Коцюбинське. Але робота деяких членів ДВК залишає сподіватися на краще. Одна із членів ДВК при мені у сусідки почала з’ясовувати, чи треба писати на корінці бюлетеня прізвище виборця. І за годину після відкриття дільниці (!!!) вона з’ясувала, що там пишеться прізвище члена ДВК, який роздає бюлетені. Скільки ж прізвищ виборців там було написано за цю годину на корінці – мені невідомо. Але як це можна з’ясовувати після відкриття дільниці – для мене незрозуміло. Нерозподілена купа бюлетенів на столі теж уповільнювала роботу. Її щоразу перекладали. Так попри те, що черга нібито була незначна, в цілому на дільниці я провела майже годину,” – додає Федорів.

Безымянный

Голова ТВК Людмила Демченко наголосила, що кількість членів ДВК саме на цій дільниці недостатнє. Комусь видали бюлетень за депутата до Коцюбинської селищної ради з сусіднього округу.

Демченко, яка саме відвідувала цю дільницю, наголосила, що людина, яка не зробила в ньому жодної позначки може його замінити, а при потребі спестерігачі можуть скласти акт.

Безымянный

Помилка трапилася біля столу з великою кількістю бюлетенів.

На сусідній дільниці у коцюбинській школі бачили Вадима Садовського – кандидата на селищного голову, який прийшов проголосувати. Попри те, що у селищі з’явилися листівки на підтримку Сергія Даніша і Садовський дійсно визнав, що його підтримує, чинний селищний голова та екс-регіонал продовжує бути одним із кандидатів і залишається у бюлетені.

Тобто де-юре він – кандидат. З цієї дільниці коцюбичани теж постять фото онлайн. Так Вікторія Єловікова сфотографувала кандидатку на посаду селищного голови Ольгу Матюшину яка особисто їздить по дільницях і моніторить ситуацію.

Безымянный

На дільницю у школі приїхали спостерігачі ОБСЄ.

У школі виборців майже 2 тисячі. Проголосувало станом тільки менше 150 виборців. Явка на дільниці майже 7  %. Загалом явка для Коцюбинського, за інфомрацією голови ТВК Демченко склала майже 8 %.

Майже такий самий відсоток проголосував станом на 10:00 під час президентських виборів півтора роки тому.

Продовжують висіти розтяжки на виїзді з селища кандидатки від Нових облич до облради Наталії Семко.

БезымянныйПродовжує висіти реклама “Нових облич” і на сміттєбаках, де її мали б здерти комунальники.

Безымянный

Виборці припускають, що готуються каруселі. На дільницях стався випадок, коли від виборця хотіли приховати бюлетень на селищного голову.

“Мама порахувала й каже: тут чотири, а не п’ять. Член каже: ні п’ять. Мама рахує і знов – 4. Член комісії з-під паперів на столі дістала бюлетень і стала звинувачувати маму, що та сама не взяла. Мама сказала, що їй не дали бюлетень. Член комісії стала виписувати чогось нову шапку, а мама каже: дайте вже той, що виписаний. На що член комісії відповіла: яка вам різниця, я його потім анулюю. Мама зрозуміла, в чому справа і стала вимагати анулювання при ній,” – розповідає коцюбинчанка Олена.

Це сталося на дільниці в ліцеї. За столом сиділи члени ДВК, які виписують бюлетені для вулиці Артема.

Громада Приірпіння проінформувала про цей випадок членів ТВК.

Безымянный

Станом на 12:00 проголосувало в селищі 1658 виборців.

Пообіді народна депутатка від БПП Ольга Червакова, яка працювала парламенською кореспонденткою на телеканалі СТБ, прочитавши, що коїться в Коцюбинському вирішила завітати на ДВК селища.

Безымянный

Червакова постить у соцмережі інформацію про перебіг голосування на дільницях.

Безымянный

Ще один спостерігач повідомив громаду про пряму агітацію з боку “Нових облич”.

“На виборчій дільниці у будинку культури за один квартал стояла бабуся я спостерігав за нею хвилин 15 – 20. І вона давала людям папірці, за кого їм голосувати. Двоє бабусь підійшли до клубу одразу відсигналили кандидату від “Нових облич”, що вже мають папірці. Корбут-Ющенко як почула, то почала нервувати – питали чи зазняли це чи ні. Далі представники Нових облич зібралися, і почали радитися. Я знаю вже, що така ж ситуація і на Меблевій,” – розповідає Геннадій Столяр.

Нагадаємо, що Комітет виборців України визначив Приірпіння як гарячу точку цих виборів.

 

Щодо кандидатів на різні рівні, то коцюбинчани скаржаться на абсолютну відсутність інфомрації на дільницях.

Безымянный

Аналогічна історія у Ворзелі – люди не знають за кого голосувати.

“П’ять папірців, і я тут нікого не знаю. За кого краще проголосувать?” – звертається до спостерігачів бабуся.

Всі розводять руками. “Сьогодні не можна агітувати”.

Безымянный

У Ворзелі теж досі висить агітація за “Нові обличчя”.

Безымянный

У Ірпені зловили людину, яка намагалася сфотографувати свій бюлетень.

Безымянный

Ось бюлетені, які сотфографували.

Безымянный

Також є інформація про застосування на виборах адмінресурсу.

Безымянный

Станом на 20:00 у Лікарні селища Коцюбинське проголосувало 852 виборці із 1744. Це менше 50 %. Аналогічний відсоток у школі. Явка дуже низька.

У Бучі Явка 50 %.

У Ірпені 45 %.

Такою низькою явкою люди обурюються у соцмережах.

Безымянный

У Ворзелі, за інформацією активістів, на двох дільницях явка сягнула майже 60 %, ана одній із дільниць понад 72 %, що є дуже високим показником.

Безымянный

Представницю КВУ Любов Кучеренко вигнали з дільниці у Бучі.

Безымянный

Любов Василывна поъхала до ТВК писати скаргу.

Безымянный

Просимо про всі правоворушення повідомляти редакцію pigmaliones@gmail.com .

 

 

 

41 коментар

 1. Юрий 25 Жовтня 2015 at 12:33

  Щойно проголосував на Меблевій, на дільниці мене запитали якого округу мені видавати бюлетень))))) Жінка що видавала не знала, якби я не знав свого округу міг запросто отримати бюлетень іншого округу.

  • Iryna Fedoriv 25 Жовтня 2015 at 12:56

   А потім всі дружно вночі будуть думати, чого це у них не сходиться кількість тих, хто голосував, із кількістю виданих бюлетенів… До речі вперше не бачила в членах комісій тих, хто був завжди від виборів до виборів.

 2. Julia Otkrytie 25 Жовтня 2015 at 16:06

  *троє молодиків спортивної зовнішності з кримською пропискою хотіли проголосувати на дільниці*
  А хіба не потрібно реєструватися завчасно до виборів?

 3. Виктор Узерчук 27 Жовтня 2015 at 23:52

  “Я прийшла на цю дільницю майже одразу після її відкриття. Зазвичай черги більші. Отже явка може бути низькою. Що помітила, що під дверима стояв чоловік спортивної статури, один з тих, хто на дебатах був на підпитку і вів себе агресивно. Дуже цікаво було, що він тут робить. На вході була незначна черга,” – розповідає депутатка Ірина Федорів, яка цього року вирішила принципово не балотуватися.

  А еще заполнила бюллетень вне кабинки для голосования. На замечания членов комиссии (не от новых) не реагировала, возмущалась.

  Матюкина (все совпадения случайны, имена вымышлены) занималась очень плотным обсуждением “погоды” и давала консультации “по посевному календарю” всем встречным бабушкам на всех участках которые посещала. Скандалила “защищала свои права” с членами комиссий (не новых), громко орала “выражала свое мнение” и победоносно удалилась “выгнали” после замечаний наблюдателей уже от всех партий. Наведя порядок больше в школе не появлялась.

 4. Виктор Узерчук 28 Жовтня 2015 at 00:01

  А давайте вспомним выборы 2014, когда 4 партии “Солидарность” “Фронт Змын” “Радикалы” “Батькывщына” насрав на все – на всех бордах вывесили и свои номера и логотипы – все Законно.
  В эти выборы “Рух за реформы” + “Партия решительных граждан” (вторые проходят в Киевсовет и во второй тур на мэра) оформили борды исключительно более “выразительно”.

 5. Виктор Узерчук 28 Жовтня 2015 at 01:02

  Не уважаемый Лаврентий Кухалешвили, у нас в Коцюбинском не “винигрет” у нас полный ПИ$$$$$ДЕЦ. У нас от БПП прошла Матюкина (Матюкина вымышленный персонаж, совпадения с настоящими людьми случайны) в сельские головы, а люди проголосовали за “Нові Обличчя”. Если вы не клинический идиот, то должны понимать – это не заговор “Нових обличч” с целью опозорить Матюкину и захватить мировое господство (Матюкина вымышленный персонаж, совпадения с настоящими людьми случайны).

  • СвЭта 29 Жовтня 2015 at 21:12

   уСерчук, бЗданиш, садоМский – также вымышленные персонажи, совпадения с настоящими людьми случайны.

   • Виктор Узерчук 31 Жовтня 2015 at 23:17

    То есть “ТЭБЕ” не ипеть, что это существо нарушает “ЗАКОН”???

  • СвЭта 29 Жовтня 2015 at 21:39

   Народу пофиг от какой партии Ольга Матюшина – голосовали за неё, а не за партию.

   • Виктор Узерчук 31 Жовтня 2015 at 23:29

    Даже те кто никогда не слышал про “Матюкину” (всем известного вымышленного героя) и те голосовали за нее. Выдержка из этого “..лять” сайта.

   • СвЭта 2 Листопада 2015 at 09:24

    Так как достала уже влада в виде воров, дерибанщиков и прочих застройщиков

   • Super-Rostik333 13 Листопада 2015 at 18:31

    Народ как слепой кот : свежая мышь прибежала, сагетировала и все за ней побежали. Нашим людям пусть будет “Этот”, абы не “ТОТ”. А что вырастет – увидим. А пока вырастет – сколько сожрет????Вот и живем. Кормим как ни одних так других. А у этой даже крошка со стола не упадет. Сочувствую нам коцюбинчанам. Склочной, жадной, лживой и тупой хороше говорящей бабы только на ОДНОМ(а не на 3 или 4 языках)языке наш поселек еще не имел. Вывешивайте все свое грязное белье – начинается большая стирка.

 6. Виктор Узерчук 28 Жовтня 2015 at 01:12

  Расскажу Вам сказку про “бедную” девочку приехавшую в последнем вагоне первой волны иммиграции Донецкой бизнес элиты. Которая не стесняется поливать своих Донецких грязью. Это как раз по Украински. Дальше как в хорошей сказке Два высших образования (одно из них ШКОЛА для бухгалтеров и высшим не является) Дальше замуж за иностранца – посмотреть мир, себя показать. С ребенком на руках в МУСУЛЬМАНСКОЙ стране (в которой мужчине запрещено обращаться к другой женщине без разрешения мужа или родственников) поднять с нуля ПРАВИТЕЛЬСТВЕННЫЙ объект “Солнечных БАТАРЕЕК” (блин какой бред) вернуться и построить в отдельном Коцюбинском Нью Васюки. Ввести МОРАТОРИЙ на строительство и при этом заставить застройщиков (которым НЕЛЬЗЯ строить) строить нам инфраструктуру.
  Это блин ОЧЕНЬ эффективный МЕНЕДЖЕР (не путайте с менчендайзером).

  • Любов 28 Жовтня 2015 at 16:27

   Віктор, перед тим як дезінформувати про звичаї інших країн – спочатку відвідайте їх 😉 і не смішіть народ вашими здогадками ))))) Це по-перше стосовно звичаїв. по-друге, знову ж таки треба відвідати країну щоб взнати – поцікавтесь державними кредитуваннями бізнесу в Ірані! – Там набагато легше отримати кредит на розвиток бізнесу, навіть малого, якщо все добре продумати 😉 По-третє, відвідайте якусь Європейську країну, і побачте, що розвиток маленьких сіл і селищ – це не утопія, а реальна можливість, якщо подолати корупцію і змусити платити податки

   • Виктор Узерчук 29 Жовтня 2015 at 11:15

    Вынужден Вас разочаровать про мои “догадки” – был в мусульманских странах и не однократно. Джибути, ОАЭ, Ливия (служебные командировки). Египет, Турция, Шри Ланка не в счет – обычный отдых. В Европе и Китае тоже был – тоже служебные командировки.

    P.S. Жалко, что пришлось сдать второй загранпаспорт (в нем место закончилось)

    • Любов 29 Жовтня 2015 at 11:24

     Віктор, Я також Вас розчарую, Бо жила в Ірані ) І продовжую навідувати ) І хочу Вас запевнити – звичаї персів і арабів різні не зважаючи на релігію ) І відношення персів до арабів скоріше негативне )

     • Виктор Узерчук 29 Жовтня 2015 at 11:35

      Но Вы же не ведете бизнес с Иранским правительством, находясь в декретном отпуске?

     • Любов 29 Жовтня 2015 at 11:53

      Доки я була в декретній відпусці, ми з чоловіком зареєстрували бізнес у Грузіїї )) Так, ми не маємо відношення до управління, але ж життя так складається, що інколи не знаєш на 100% ти будеж жити -в Ірані, Грузіі чи Україні, а тому і де реєструвати своє діло (як в моєму випадку).

     • Виктор Узерчук 29 Жовтня 2015 at 12:00

      Вопрос:
      Зачем, тогда Она, приписывает себе чужие заслуги?

     • Любов 29 Жовтня 2015 at 12:05

      наприклад, які?

     • СвЭта 29 Жовтня 2015 at 21:32

      уСерчуку нечего сказать, на другую тему перепрыгнул

     • Виктор Узерчук 31 Жовтня 2015 at 23:21

      СвЭта, “…лять” бывают такие места геде даже связи нет, не только интернета. Извини за опоздание, но я обещал таких Уродов как Вы не покидать.

     • СвЭта 2 Листопада 2015 at 11:56

      Черноротая прошмандовка усерчук , брысь под лавку садомского, там твоё место, хватит гадить воздух своим присутствием

     • Виктор Узерчук 8 Листопада 2015 at 16:28

      Пообщаемся…

     • Виктор Узерчук 31 Жовтня 2015 at 23:27

      Своего мусульманского мужа. А кстати где он???

     • Григорій Айлбібек 29 Жовтня 2015 at 23:32

      нколи не знаєш на 100% ти будеж жити -в Ірані, Грузіі чи Україні,

      Рішення справжньої патріотки!!!

      Про всяк випадок приготувати по запасному аеродрому в різних куточках світу ! 🙂 ги- ги!

      Хоча про втечу з Коцюбинського варто замислитись… З новим “капітаном” можна і на скелі нарватись і кігстони невчасно відкрити…

  • Super-Rostik333 13 Листопада 2015 at 18:47

   Блин, все знают эту ГОлю в поселке как облупленную. КАК, скажите, она пролезла или проперла. НУ это даже и к лучшему. У нее на работу просто времени не останется – жизнь меняется, а привычки остаются. Такой поток информации попробуй обработай, а потом перескажи, выложи в фейсбуке, пожалуйся в ВР, а работать кто будет? Нет команды – нет работы. Так что в ваших руках ей “помочь”. У нее одна “громада”, а у вас другая. Жаль только поселок превращать в поле боя. Где Матюхи, там и пропасть, как и в случае с Теплухой. Ни их там нет ни хозяев. Вот наглядный пример управления -окончательный развал завода и суды, суды, суды……..Почему людям этого не доносят? А все началось с желания прихватить так сказать за даром там земельку под свое “могущественное” производство. Пусть покажет сколько налогов платят в бюджет. Ни один дурак не поверит, что работают по честному. Почему никто не требовал наочно все увидеть, а не читать вымешленный бред. Ну что у нас за люди????? Ушами любят сильнее, а про глаза как всегда забыли да и про мозги похоже тоже.

  • Super-Rostik333 13 Листопада 2015 at 18:56

   Виктор, и я о том же. Бред полный. Нормальные люди все это понимают. Так кто же за нее голосовал????? Я просто в шоке. Это пипец…..пипец поселку и всем адекватным. У бабушек нет интернета – они не читали, а кто читал и знает “ЭТУ” – ржал ухахатывался. И тут такое.КАК??????Как жить С “ЭТИМ”? Ведь со всеми своими промахами и ляпами она будет бежать к “УЦЫку”(герой-вымысел) со слезами на глазах “спасите помогите”- “мені не дають працювати, а я хочу.

 7. Любов 28 Жовтня 2015 at 16:17

  Спочатку Ірпінське ТВК членами дільниць назначають людей без досвіду роботи в цій сфері, потім на загальних зборах оголошують, що в цьому році інформаційні пдакати не передбачені, окрім – роздруковок бюлетенів! (до речі для Коцюбинського вони дали лише роздруковки – бюлетенів до виборів депутатів обласної та міської рад. Тож все інше ми мали копіювати з бюлетенів самостійно!

  • Виктор Узерчук 29 Жовтня 2015 at 11:17

   По организации выборов – направьте все свои вопросы и возмущения в БПП это их лап дело :-)))

   • Любов 29 Жовтня 2015 at 11:30

    Не знаю чиїх лап це діло ))) але коли приходять кандидати до ДВК і скандалять – я сплатив гроші іі хочу бачити свої плакати ))) що ДВК має сказати?

    • Виктор Узерчук 29 Жовтня 2015 at 11:37

     ПОСЛАТЬ подальше, но ТВК должно относиться РАВНО ко всем участникам избирательного процесса, а не так:

     • Любов 29 Жовтня 2015 at 21:25

      ВСЕ участники изберательного процесса ОБЯЗАНЫ пройти его ЧЕСТНО, без подкупов и агитации в день выборов, без наяривания по телефону членам комисий и запугиваний других кандидатов. Но раз нету достоинства ни грамма, то какого отношения еще они могут к себе требовать? Не о всех участниках сейчас говорю, а о лавочниках.

     • Виктор Узерчук 1 Листопада 2015 at 00:09

      Лавочники – это КТО???

     • СвЭта 29 Жовтня 2015 at 21:27

      уСерчук, ТВК отменила регистрацию новой морде белову и другим за то, что они от разных субъектов подавались, от новых морд – в Коцюбинскую селыщну раду, а как самовысуванец – в ирпенскую. А это незаконно, одной жопой на двух стульях нельзя сидеть – провалишься.

     • Виктор Узерчук 31 Жовтня 2015 at 23:12

      Тупорілое животное СвЭта – заткни свое корявое ебло. Если не можеш писить под своим именем.

     • СвЭта 2 Листопада 2015 at 11:52

      Базарная баба усерчук, закрой свой чёрный рот и займись тем, чем должнА.

     • Виктор Узерчук 8 Листопада 2015 at 16:27

      Сука, я ж тебя найду 🙂

     • Виктор Узерчук 20 Листопада 2015 at 21:25

      Домбровскому жопу не порвало?

  • Виктор Узерчук 31 Жовтня 2015 at 23:38

   СвЭта – переведи свой бред, пожалуйста…

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539