Секретарка Коцюбинської ради Главацька приховує гроші в декларації

14

Ще перед виборами я завдяки закону “Про доступ до публічної інформації” ознайомилася із деклараціями та автобіографіями кандидатів у депутати Коцюбинської селищної ради. Загалом активісти Громадського руху ЧЕСНО під час кампанії просили ТВК в різних регіонах надати декларації кандидатів для того, щоб виборці дізналися більше про політиків.

Загальний аналіз статків обранців Коцюбинського оприлюдню трохи пізніше, але є одна декларація, яка вже зараз потребує окремої уваги. Секретарка Коцюбинської селищної ради Юлія Главацька подавала декларацію за 2014 рік двічі. Один раз як кандидатка у депутати, а другий раз як обрана радою посадова особа – секретар ради (щонайменше ще один примірник декралації має бути у її роботодавця, поданий ще навесні 2014 року, коли депутати мали це зробити, за законом).

Порівнявши дві декларації за один і той самий рік, стає очевидним, що багато речей у пані Главацької чомусь не сходяться. Перше, що насторожує – почерк. У двох деклараціях він різниться і це видно неозброєним оком і справа не лише у крупності почерку. Наприклад написання букви “р” – вона у примірнику, наданому ТВК одна,

Безымянный

 

а в примірнику, наданому селищної ради – зовсім інша.

Безымянный

Вона залишається такою ж різною (відкритої та закритої форми) і наприкінці декларації, коли прописом зазначений місяць.

Безымянный

За законом, декларацію заповнюють особисто. Інші літери також між собою не схожі… Але найбільша проблема не у почерку.

Далі розбіжність йде у графі “члени сім’ї”. У варіанті, який був наданий ТВК, Юлія Главацька не вказала свою матір . У декларації, яку подала до селищної ради на кілька місяців пізніше – мати вже є. Варто зазначити, що, за законом, треба вказувати в декларації тих людей та їхнє майно, з якими ви спільно проживаєте. Ця декларація – документ за 2014 рік. Тому не може так бути, щоб наприкінці вересня були одні дані, а вже 1 грудня все в декларації помінялося.

Але найбільша проблема навіть не в цьому, а в сумах, які у примірнику ТВК були, а у примірнику для селищної ради кудись поділися.

Тепер порівнюємо крок за кроком відомості про доходи.

У декларації, яку Главацька подала до ТВК значиться, що за рік її дохід становив 127 599 гривень. З них заробітна платня – 30 783 гривні рівно. На відсотках у графі сума одержаного доходу декларанта (не членів сім’ї = Главацької) становить 4 016 гривень. У графі “дарунки, призи, виграші” аж 92 800 гривень. Щастить людині, коли “дарують” утричі більше в рік, аніж офіційно заробила на держслужбі.

Безымянный

Що ж відбувається, коли пані Главацька подає офіційно декларацію, як новообрана секретарка Коцюбинської ради? Її заробітна платня дещо змінюється і становить 30 783 гривні і 10 копійок (ну, 10 копійок – це дрібниця, яка може говорити про неуважність людини, яка працює з документами в раді), а от далі всі суми, які зазначалися наприкінці вересня для ТВК – щезли. Нема інформації про відсотки. Зникла інформація про дарунки і призи.

Натомість ми дізнаємося, скільки ж заробила мати – вчителька 18 школи, яку чомусь два місяці до того не вказала кандидатка в депутати у декларації. Мати заробила 80  319 гривень 45 копійок. З них заробітна платня вчительки – 63 519 гривень 45 копійок. У інших видах доходу мами значаться 16 800 гривень. Що це за гроші наразі невідомо. Про них у першому варіанті декларації не йшлося взагалі.

Безымянный

Тобто у вересні кандидатка приховала доходи матері (80 319 гривень 45 копійок), а 1 грудня – свої (96 816 гривень).

Більше того, у декларації, яку я отримала від селищної ради, Главацька не вказала, що у неї на рахунку в 2014 році було 55 тисяч гривень.

Безымянный

А ось що було у варіанті для ТВК.

Безымянный

Кількість ділянок у Главацької у двох деклараціях однакова. Вона володіє однією ділянкою 900 м2. А от з квартирами виходить щось незрозуміле. В одному варіанті (адрес не видно, бо їх не надають для ознайомлення), який надали ТВК зазначені чітко 2 квартири: одна 46,2 м2, а друга – 23,3.

Безымянный

У декларації, поданій до слеищної ради, у 25 пункті цифр дещо більше. Там теж є площа 46,2 м2 далі у наступному рядку значиться частина (а не ціла частка, як в декларації ТВК) від 23,3 м3 і у третьому рядку знову значиться інша площа – 46 м2 (рівно). Ця площа, де йдеться про рівно 46 м2 у декларації, поданій до ТВК, не фігурує.

Безымянный

Звісно, оскільки в декларацію, подану до селищної ради вписана мати, то тут з’являється нове майно, про яке не могли знати виборці, коли обирали депутатку.

Мати має, як видно з декларації, три земельні ділянки загальною площею 2 682 м2, 841 м2, 2164 м2. також у її власності половина будинку – 54,1 м2. Та третина квартири площею 23,3 м2 (ймовірно, та ж сама, що і у секретарки ради Главацької).

Безымянный

Машина у Главацької у двох деклараціях одна – Honda Accord 2008 року випуску. Добре, коли людина, яка працювала в Ірпінській раді може собі дозволити автівку. Її ж із зарплатою у 30 тисяч гривень треба не лише купити, а й заправляти.

Про яку машину не могли довідатися виборці, бо її не було в декларації – так це машина мами – BMW 2004 року випуску.

А тепер хочеться проглянути освітній та трудовий шлях пані Главацької, щоб зрозуміти, чому до доволі серйозних документів у неї, людини, яка відповідає в тому числі тепер і за документообіг нашої у селищній раді, таке безвідповідальне ставлення.

Отже народилася пані Главацька у 1985 році. Не одружена.

Освіту отримала у Національному університеті харчових технологій (факультет облік, фінанси та підприємницька діяльність), спеціальність – маркетинг. Диплом з відзнакою, яку пані Главацька, за радянським принципом називає червоним… Тобто з фінансами мало б бути фахівцеві все зрозуміло під час заповнення декларації.

З 2013 року і по тепер навчається у Національній академії внутрішніх справ на юридичному факультеті і паралельно працює в селищній раді. Як людина, що здобуває юридичну освіту – мала б розуміти, як подавати декларацію правильно. Але, видно, суміщати роботу і навчання якісно не виходить.

Тепер про трудовий шлях.

Чомусь у своїй біографії, поданій до ТВК Главацька забула написати, що на той час працювала головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства Ірпінської міської ради. Потім вона це зазначила ручкою.

Безымянный

У своїй же автобіографії, поданій до селищної ради про цю посаду і роботу – ані слова.

Безымянный

Про членство у “Нових обличчях” у автобіографії, поданій до селищної ради немає й слова, хоча в автобіографії у ТВК ця інфомрація значилась. І дуже дивує у автобіографії, поданій ТВК, фраза:

“Громадською діяльністю, у тому числі на виборних посадах не займалася”.

А я думала, що пані Главацьку обрали депутатом Коцюбинської слеищної ради 6 скликання у 2010 році… Але в принципі – правда. Депутатської активної роботи я не бачила, як і звітів про виконану роботу.

Проте виникає абсолютно слушне питання: що ж можна просто так писати недостовірну інформацію і в автобіографії, і в декларації і за це наші депутати не несуть жодної відповідальності? І що це за дарунки на майже 100 тисяч гривень, які так хочеться приховати, коли пишеш декларацію ще раз і подаєш її до селищної ради? І треба зауважити, ще декларації селищних голів і секретарів – підлягають обов’язковому оприлюдненню, на відміну від простих депутатів рад.

“Подання недостовірних відомостей у декларації є злочином та карається двома роками позбавлення волі. Про це йдеться у ст. 366-1 Кримінального кодексу України. Секретар міської ради, який є посадовою особою місцевого самоврядування, підпадає під дію ціє статті,” – наголошує Галина Чижик, учасниця Громадського руху ЧЕСНО.

Але це не єдиний випадок, коли держслужбовець дозволяє собі порушувати закон. Пригадуєте мітинги під селищною радою, на якому у робочий час за присутності свідків бачили не кого іншого як Юлію Главацьку?

А блокування селищного голови в кабінеті, де теж була пані Главацька в робочий час ?

Так от, кожен посадовець має знати закон “Про службу в органах місцевого самоврядування”. І там є 12 стаття, де зокрема йдеться про те, що є обмеження з прийняттям на держслужбу в органи місцевого самоврядування. Виявляється, посадові особи не можуть бути учасниками страйків та інших дій, що перешкоджають виконанню органами місцевого самоврядування їхніх повноважень.


Безымянный

Селищна голова після блокування в кабінеті подала звернення до правоохоронців.

А ми, законослухняні громадяни теж маємо повідомляти правоохоронні органи, якщо некомпетентні особи або нечесні люди, працюють на посадах держслужбовців і отримують зарплатню з наших податків.

БезымянныйАвторка: Ірина Федорів – журналістка, коцубинчанка

 

 

 

 

 

14 Comments

 1. Виктор Узерчук 6 Січня 2016 at 21:38

  Репост от Юлии Главацкой
  Юля Главацкая

  35 хв

  Шановна Ірина Федорів та Іванка Бек! Я розумію, що Вам так замало свого майна, що Ви зайнялися моїм. Хочете я поділюся з Вами земельними ділянками, які має моя мати. На жаль вони не під Києвом, як у Вас і меньше площею. Земельні ділянки та будинок про, які Ви пишете знаходяться в с. Сербинівка, Полтавської області. Квартиру та земельні ділянки залишила мені та моїй матері бабуся в спадок. І саме квартира показана, як дарунок, а в декларації в селищній раді я її показала в майні. Я з неї заплатила податок. Машина в мене з 2008 року, яка мала великі пошкодження і коштувала в 10 разів менше Вашої. І куплена ще до мого депутатства. Мою декларацію перевіряла податкова і не знайшла жодних порушень. Я так розумію, що Ви боїтеся, що хтось має більше Вас. Заспокойтесь не маю більше. Цікаво, як Ви змогли придбати квартиру 78,3 кв.м.? Коли квартири коштували більше 150 тис у.о. Де Ви взяли кошти на будинок під Києвом 319 м.кв.? Де Ви взяли кошти на два автомобілі, які коштують разом більше 30 тис .у.о.? І як ви змогли за рік заробити 5000 у.о. відсоток від депозиту? Це скільки коштів тоді у вас на рахунку в банках? І ще прохання до Вас, як руху Чесно розберіться де саме взяла нову машину Матюшина О.В. І за які кошти вона її заправляє. Від премії вона відмовляється, а зарплата в неї не дуже велике. І доводжу до Вашого відома, хоча я розумію, що про добрі справи Ви не пишете. За мою каденцію мною було зроблено ремонт в будинку, ремонт покрівлі, поставлено паркан, поставлено з мешканцями лічильник тепла, поставлені перила на східцях, відремонтовані двері, вирішено питання з світлом при вході в під’їзди, побілені під’їзди, в грудні-січні буде проведений ремонт ліфтів, кошти виділялися ще за минулої каденції. А чому Ви по Лісовій 20а не вирішили питання ні з теплом ні з водою. Протягом 5 років люди мали проблеми, але Ви жодним чином їх не вирішували. І зараз більшість мешканців даного будинку скаржаться на Вас, що Ви цим питання не займалася. Депутат Узерчук щоденно допомагає цим мешканцям, яким Ви не змогли допомогти за 5 років.

  • Iryna Fedoriv 6 Січня 2016 at 23:26

   Звіти про мою депутатську діяльність оприлюднені онлайн. Щодо проблем в т.ч. Лісової 20а та опалення – я регулярно зверталася із депутатськими запитами й виносила їх на розляд ради. Садовський особисто і публічно не раз наголошував, що якби звертався інший депутат, питання можна було б вирішити. Була створена не одна комісія в раді, але більшість депутатів (в т.ч. і ті, хто зараз увійшли в “Нові обличчя”) прото не сприймали серйозно питання боротьби з монополістами або свідомо блокували його вирішення. Лічильники вдалося повернути на котельні тоді, коли мешканці Лісової після зборів прийшли на сесію. Це прекрасно, що зараз є чітко сформована більшість депутатів, тому партія буде нести повну відповідальність за все, що не буде зроблено. Коли в раді є воля більшості – питання можна зрушити з місця.
   Щодо моєї декларації й інформації про майно, яку я, на відміну від пані Главацької, добровільно оприлюднила (наголошую, що я 10 років працювала не на посаді держслужбовця, а на загальнонацільнальному телеканалі – комерційна стурктура з відповідним рівнем оплати праці) то все детально розписано тут: http://kotsubynske.com.ua/2015/04/24/use-maje-buty-chesno-deklaratsiya-deputatky-fedoriv-pro-dohody-u-2014-rotsi/
   Окрім моїх доходів, зважте на доходи мого чоловіка, який має юридичну практику й одним з його клієнтів є Ігор Кондратюк. Я ніколи не приховувала, що маю майно й в декларації за 2010 рік (до депутатства) фігурувало в моїй власності три квартири (зараз одна).
   Мене абсолютно не зацікавило майно Главацької під час виборів, але зацікавила відмінність двох декларацій. Я прекрасно розумію бажання пані Главацької заговорити тему й перевести дискурс щодо різних декларацій на тему хто і звідки взяв майно. Тому я так і не побачила відповіді на питання: чому декларації різняться. Про “подарунок”, який раптом зник – знову нічого.
   Щодо Вас, пане Узерчук, то, якщо я не помиляюся і правильно пам’ятаю, то Ви сидите на шиї у своєї дружини і в 2014 році принесли в сім’ю аж 15 тисяч гривень. Як бачу, Ви маєте багато вільного часу, щоб писати на постійній основі коментарі.

   • Виктор Узерчук 6 Січня 2016 at 23:40

    А, кто вам дал декларации из ТИК? Не честная вы наша. Давайте спросите, тогда и Домбровского со Скипальским – безработных: “На чьей Вы шее сидите?” И почему свой ответ не опубликовали на сайте?

    • Iryna Fedoriv 7 Січня 2016 at 10:23

     З деклараціячми та автобіографіями можна було знайомитися в ТВК без жодних проблем чи обмежень. Це гарантовано нам законом “Про доступ до публічної інформації”. Для цього, як роз’яснюють юритсти ЧЕСНО, навіть не треба письмових звернень. Так ЧЕСНО з ТВК отримало не один пакет декларацій. Коцюбинське ТВК не виняток. Може у нас не було часу під час виборів проаналізувати декларації селищної ради, бо ми вели загальноукраїнську кампанію, але зараз вихідні – тому можемо поволонтерити на громаду і буде вичерпний аналіз всіх (без винятку) декларацій депутатів Коцюбинської селищної ради. Особливо цікаві дві родини, які живуть за 0 гривень на рік. Святим духом живляться.
     Дуже неввічливо Ви спілкуєтеся із виборцем. І на найближчі 5 (або 2) роки те, що у Вас в декларації не просто моя справа – а це справа всієї громади. Ви стали публічними людьми з власної волі. Вас ніхто не змушував. Так що дуже чекаємо на декларацію від Вашої родини за 2015 рік. Ми її отримаємо так чи інакше – маємо право.
     Єдине, що пані Узерчук, яка пішла в бюджетну комісію не вказала, де Ви так каторжно цілий рік заробляли ці 15 тисяч. Вона в усіх графах поставила прочерк.
     Це зарплата? Це допомога? Що це за гроші? Бо людина з економічними компетенціями теж, як виявилося, неуважно заповнює деклрацію. Роз’ясність нам, будь ласка.
     Варто розтлумачити громаді, що люди, які живуть мало не за межею бідності, дуже легка здобич для того, щоб їх купити з власними дерибанними амбіціями. Тому громада має слідкувати, як після виборів покращиться Ваш добробут.
     Країна змінилася, навіть, якщо Ви у це мало вірите.

     • Виктор Узерчук 7 Січня 2016 at 14:30

      Раз ВЫ перешли на личности, то ПОЗОР вашему мужу, которого, кроме денег ничего не интересует. Ну и всю семью Федорив – Bek в том числе. Ви не виборець ВИ ПСЕВДО-АКТИВИСТ, который преследует только свои корыстные цели, не останавливаясь перед лжесвидетельством, подделкой документов, откровенной ложью и деятельностью несовместимой с общественной. Проедатели грантов, такие как ВЫ и ВАШИ “незаангажированные” сотоварищи, уже сделали ОФИГЕННО позитивный имидж не только Коцюбинскому, а и всей нашей стране. ВАША цель – завести БИОНИК ХИЛЛ (Никонова и Хмельницкого), БППшника Парцхаладзе и других “ДРУЖЕСТВЕННЫХ” лично ВАМ застройщиков, в Коцюбинское (Уже и АТЛАНТ лучшие кореша). Я великолепно понимаю, что для этого ВАМ необходимо устроить ПОЛНЫЙ КОЛЛАПС в управлении Коцюбинского, что ВЫ вместе с Матюшиной всеми силами стараетесь делать. ОППОЗИЦИОНЕРЫ ср… Я буду и дальше делать все возможное, чтобы у ВАС и вашей “крыши” ничего не получилось. Лично ВЫ и ваша свора это 15 псевдо-активистов, а не все Коцюбинское.

 2. мимо проходящий 6 Січня 2016 at 23:08

  Вопрос то идет не о том шо скока имеет. Вопрос стоит о вранье. И переводить в плоскость “сам дурак” врят ли получится. Народная мудрость: на хитрую ж. усехда найдется лом с винтом. 🙂

  • Виктор Узерчук 6 Січня 2016 at 23:33

   Блин, ну кто мешает взять и заполнить декларацию, якобы от имени Гловацкой и потом разместить “сравнение”? На рух “не честно” федорив кивать не стоит – она заинтересованная и уже давно не объективная особа. У которой давно свои “кровные” обиды и свои “морковки”.

   • мимо проходящий 7 Січня 2016 at 12:20

    то есть ты счетаешь, шо Ирина взяла отфотошопила бамажку и выложила в публичный доступ инфу о том шо чиновник врет. При этом, выступая от команды “Чесно”, таким образом подставляя ее.!!?? о_О :))))) Кохда была последняя встреча с головой? :)))))
    Любой суд с радостью возмется за защиту не/чести и не/достоинства. Но их то, судя по реакции, и нема. :)))

   • Iryna Fedoriv 7 Січня 2016 at 14:19

    Пане Узерчук, якщо Ви помітили у пості пані Главацької, який Ви сюди перепостили (не самі ж написали?), не йдеться про те, що одна з двох декларацій – не її. Тобто Ви самі щось починаєте вигадувати. І якщо Вас цікавить декларація Домбровського за 2014 рік, а Вас вона цікавить, я її прогляну, але по-чоловічому Ви виглядаєте дуже ницо, бо Домбровський у 2014 році був добровольцем на фронті. І звісно, що у нього статків значних не буде, але у нього є родина, яка його могла в той рік підтримати і є ми. А Ви, коли Домбровський сидів добровільно в окопах, висіли на ших у заклопотаної дружини. Сподіваюсь в декларації за 2015 рік буде видно, що Ви їй посильно допомагали.

    • Виктор Узерчук 7 Січня 2016 at 14:44

     Нет дело в том, что Домбровский и Скипальский сидят на шее у государства. Они безработные данные в рекламках и агитках. И дело не в окопах, а в пьянке на войне и потерянных автоматах Домбровского,его закосах в больничку и его комисование. Что касается меня, то не всем на мерседесах ездить, кому-то надо и на тракторах.

     • Iryna Fedoriv 7 Січня 2016 at 15:37

      Пане Узерчук, а Ви відповідаєте, за те, що пишете? Ви були в лікарні, може, коли Домбровський лежав там? А я була. Можете придивитися на його шиї – шрам. І я говорила з лікарями. І не да Бог Вам чи Вашим близьким того, що ця людина пережила. Скільки разів Ви були в нього на передовій? Ви бачили його там п’яним??? Жежера, жінка, їздила і не бачила. А Вам з Коцюбинського видно було? На фронті ми з ним спілкувалися мало не щодня. Він дбав про своїх, казав нам, яку броню треба дістати і куди підвозити. І ми збирали передачі і везли. Він був на майдані 19-20 лютого і ми там його зустріли. А де були Ви? Він після шпиталю, коли трохи одужав, возив допомогу своїм в АТО. І зараз їздить. Ви просто навіть не чоловік… У мене нема слів… Я особисто була в лікарні в Домбровського. А Ви – он-лайн воїн, як сиділи під спідницею, так і сидите ще й дозволяєте собі жінці писати “не ваше собачие дєло”. Сподіваюсь, з пані Узерчук Ви більш гречні. А щодо Ваших грошей, які Ви нібито більш чесно заробили, ніж “продажний” з Ваших слів Домбрвоський. Не хочете “продатись” так, як Домбровським? Державі? Зараз 7 хвиля мобілізації йде. Чи хочете ЗАРОБЛЯТИ в тилу, руками жінки. Ну, браві у нас тут чоловіки пішли, нічого не скажеш. А щодо лікарні – ніколи Вам цього не пробачу. Відверта неправдива інформація, яка зводить наклеп про здоров’я людини, яка за нас стояла. Ница Ви людина, ница… І після цих слів Ви для мене просто не чоловік, бо ще й позаочі а не в очі воїну, таку маячню пишете.

     • Виктор Узерчук 7 Січня 2016 at 17:32

      Про падшесть НЕ ВАМ мне говорить. Но ВАШЕ двуличие, подлость и трусость видна всем. Открытое сообщество с семью модераторами и баном на неугодных – тьфу на такую вашу типа-демократию. ВАС и вашу свору я не боюсь, придумывать можете себе чего угодно. Всему свое время, я ведь обещал ваш “правдивый” сайт не оставлять без своего внимания.

     • Виктор Узерчук 26 Січня 2016 at 09:49

      За свои слова я отвечаю. И вам придется.

     • мимо проходящий 7 Січня 2016 at 23:08

      я таки понимаю, ты реально дебилоид кацапский.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539