Топ-5 депутатів Коцюбинської ради за рівнем доходу

4

Після злиденних депутатів Коцюбинської селищної ради “Громада Приірпіння” взялася за найбільш забезпечених. Як виявилося значні статки ще не гарантують того, що депутати будуть виконувати волю громади. У значної кількості депутатів, які мають пристойний рівень доходів, є конфлікт інтересів. Відтак їхній приватний інтерес може домінувати над інтересом коцюбинчан.

У зв’язку з тим, що за кількістю членів родини депутатські сім’ї різняться, “Громада Приірпіння” загальну суму доходу ділила на кількість членів родини, щоб виявити задля справедливого порівняння, скільки в рік припадає на одного члена родини.

Як виявилося, найбільш забезпеченим депутатом Коцюбинської селищної ради є не хто інший, як депутат минулого скликання Микола Ільницький.

На графіці чітко видно пропорційність доходів. Зелена лінія означає прожитковий мінімум, який не змогли подолати 8 депутатів ради.

top_rich (1)Такі статки Ільницькому допоміг заробити Київський патріархат, який не реагує на скарги прихожан і не змінює для парафії отця, який попри волю громади приватизував частину колишнього дитсадка.

 

За 2014 рік, коли прихистив переселенців у центрі, Ільницький отримав 440 000 гривень. З них 380 000 – матеріальна допомога.

Безымянный

Ще 60 тисяч записані у графі “інші види доходів”.

Саме в цей рік на переселенців до отця Миколи Ільницького надійшло чимало коштів від чиновника-утікача Олександра Клименка.

 

Попри такі заробітки отця-депутата церква УПЦ КП стоїть понад 10 років недобудом. Підприємці селища розповідали “Громаді Приірпіння”, що гроші на добудову церкви з них збирали не один раз. І це були немалі суми. Й ще кілька років тому могли сягати кількох тисяч гривень.

Ільницький має ділянку 0,15 га (ймовірно, ділянка у с. Бузова, про яку писав адвокат Ільницького у своїй колонці) та машину – легковий універсал Дача 2007 року випуску. Варто зазначити, що у депутата немає жодної квартири.

Хоча не так давно адвокат Ільницького розповів громаді про квартиру на Печерську в столиці й оприлюднив договір купівлі-продажу.

pechersk2

У своїй автобіографії Ільницький не зазначає, що його призначили настоятелем у Дарницькому районі. Але чесно написав, що попри коцюбинську реєстрацію, він проживає таки в столиці.

Безымянный

Питання навіщо з такими статками депутату в рясі прописка в селищному гуртожитку залишається відкритим.

Але про Дарницю і біографії, яка була надана для ознайомлення виборцям до ТВК, ані слова. Ось документ, який засвідчує, що Ільницький призначенйи настоятелем іншої парафії.

nakaz

Саме такі представники духовенства надихають митців на пародії: “И опять и опять проявляют миряне коварство. Мол, откуда опять, вот откуда все это богатство?.. Имя людбимое мое – Бен Франклін”.

Представик “Нових облич” Сергій Міщенко міг би позмагатися з Ільницьким за першість.  За рік його підприємницька діяльність, якою він займається останні 12 років, принесла йому 863 087 гривень. Але він утримує доньку та жінку, яка за рік не заробила ані копійки, якщо вірити декларації. Саме тому він посідає у рейтингу доходів на депутатську душу другу сходинку.

Жодної нерухомості з такими статками в депутата немає. З транспорту задекларований лише причіп бортовий 2007 року випуску. Оце й усе. Удепутата, який немає квартири, будинку, ділянки або машини, як виявилося, є серйозні матеріальні проблеми через борги.

З березня місяця 2015 року у нього вимагає через суд кошти “Теплозвукоізоляція”. Він був винен майже 80 тисяч. Станом на сьогодні залишається понад 63 600 гривень. Депутат від “Нових облич” , який у 2014 році задекларував 863 087 тисяч гривень, вже майже рік не може розплатитися з боргами, хоча є відповідна постанова.

Безымянный

“Орієнтовно 13-14 січня 2016 буде повторно подано заяву до ВДВС Ірпінсього МУЮ про відкриття виконавчого провадження з клопотанням про вжиття заходів щодо тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України в порядку ст. 217 ЦПК України,” – наголошують в інтерв’ю “Громаді Приірпіння” предстанвики “Теплозвукоізоляції”.

Тобто депутат-боржник може стати невиїздним.

П’яту сходинку обіймає депутат попереднього скликання директор ТОВ “Білпромпостач” Петро Бомба, який активно співпрацює з Миколою Ільницьким, обіцяв виборцям не голосувати за приєднання до Ірпеня й не дотримав свого слова.

Разом із дружиною за 2014 рік він отримав 183 575 гривень. З них заробітна платня склала відповідно 20 400 та 12 655 гривень.

Щодо підприємницької діяльності, то Бомба отримав за неї 135 520 гривень. У дружини 15 тисяч значаться як інші види доходів. За рівнем доходів на одну людину Бомба опиняється на 3 місці.

У Бомби є земельна ділянка 16, 53 соток. Та житловий будинок на 402,5 метрів. Також у дружини є квартира 70,3 м2.

Сім’я володіє 2 автівками: у депутата Мазда 6 2007 року випуску, у його дружини – Форд “Транзей” 2012 року випуску.

На рахунку в “Приватбанку” 100 000. Також значиться розмір внесків до статутного капіталу. Це 375 000 та 25 000 гривень.

Четверте місце посідає підприємець Андрій Лагода, який утримує дружину та доньку. За 2014 рік підприємець Лагода на ремонті транспортних засобів заробив 218 555 гривень. Дружина не заробила ані копійки.

Лагода має у власності житловий будинок – 74 м2. А також володіє Субару 2003 року випуску.

Варто зазначити, що Лагода є заступником ГО “Громадський актив Коцюбинського”.

І останнє місце посідає працівник банківської сфери Євген Домбровський, дохід сім’ї якого становив у 2014 році 243 377 гривні.

Зарплата Домброського склала 106 874 гривні. У членах його сім’ї зазначені родичі, з якими він він спільний побут, – дружина, з якою депутат та мати. Домбровський-молодший виховує сина. Заробітна платня родичів у 2014 році склала 79 767 гривень. Допомога по безробіттю 56 736 гривень, яку отримала мати депутата.

У власності половина житлового будинку площею 79,8 м2. А також половина земельної ділянки площею 0,05 га. Також у власності є половина гаража площею 24 м2. Інша половина майна перебуває у власності або матері, або дружини.

Варто зазначити, що “Громада Приірпіння” не включала у список найбагатших депутата Олену Гуменюк-Торган, яка у 2014 році отримала значну матеріальну допомогу у зв’язку із смертю чоловіка. Вона разом із синами отримала 1 226 962 гривень .

Після загибелі чоловіка велику частину грошей жертвувала на фронт й сама доправляла допомогу в Піски.

44

Також відмовилася на користь фронту від автівки, яку їй подарували. Родина проживає у квартирі площею 107 м2. Пані Гуменюк взяла кредит. Основна сума погашення позики склала 6273 гривні, а відсотків – 100 гривень.

“Громада Приірпіння” розповідала про статки найбідніших депутатів ради й готує найближчим часом публікацію про тих, хто не потрапив ані у топ-5 найбагатших, ані до списку тих, що прожили 2014 рік за межею бідності. 

4 коментарі

 1. Григорій Айлбібек 15 Січня 2016 at 19:26

  Пані Ірино!

  Слово
  «шановна» бачу геть недоречним у даному дописі… Зрештою, шляхетне слово «пані»
  теж…
  Томупросто:
  Ірино!
  Хто там пробував вказувати мені про те, що критикувати треба, називаючи своє ім’я?
  Чергова стаття, повна перекручувань на сайті «громади
  Приірпіння» без підпису. Просто «editor». З посиланнями на блоги Ірини Федорів. Савпадєніє? Нє думаю?

  Так отож:

  Цитата: «Саме
  в цей рік на переселенців до отця Миколи надійшло чимало коштів від чиновника–утікача Олександра Клименка….
  Попри такі заробітки отця-депутата церква УПЦ КП стоїть понад 10
  років недобудом»
  На якій підставі даний переказ названо «заробітком»?
  Якби Ви хотіли роззути очі, то побачили б, що у графі «призначення платежу»
  написано: «допомога на ремонт приміщення для дітей біженців з багатодітних сімей Донбасу». Відповідно, їх не можна використати на добудову храму, і згадка про нього зовсім недоречна.

  Більше того, переказ адресований не Миколі Ільницькому, а релігійній
  громаді! Різницю вловлюєте??? Якщо ні, нехай Вам співмешканець-юрист
  розтлумачить.

  І взагалі, до чого згадка про храм у статті про особисті статки?
  Вам теж не вистачає мільйончика для добудови хатки на 319.5 кв. м? Заздріть мовчки!
  Продовжимо?
  Ось про Бомбу:
  директор ТОВ “Білпромпостач” Петро Бомба … Навіть назва фірми є. Правильно! Згоден!
  А ось про Домбровського:
  працівник банківської сфери Євген Домбровський (до речі, FB аккаунт цього «патріота» і сина патріота названо саме РОСІЙСЬКОЮ
  Евгений Домбровский.… Савпадєниє чи недоліки виховання?)

  Чому так сором’язливо і неконкретно?? напишіть ЧЕСНО:

  «ГОЛОВНИЙ ЕКОНОМІСТ «БАНКУ МОСКВИ»– банку держави –агресора в УКРАЇНІ!!! За чесну і плідну працю на окупанта отримав від нього для своєї сім’їне жалюгідні 30 срібняків, а цілих 106000 грн.

  А ви там штрих-коди на «снікерсах» видивляєтесь, щоб раптом російське не купити.. З розмахом треба, «патріотично!»

  Давайте я Вас навчу, як на зразок «депутата у рясі» треба всюди писати: «депутат Евгений Домбровский, який, незважаючи на війну, що триває другий рік, продовжує працювати на окупанта». Користуйтеся!
  Ось його «однофракційник»
  Єременко пише у «Громаді Коцюбинського» : «український священник не має права підігрувати російським силам» Миколо! А працювати в Банку МОСКВИ можна?
  Голосування разом з НО—Микола вважає образою пам’яті воїнів, які загинули… А заробляння грошей для окупанта (на патрони) виходить можна?

  Де логіка??
  Може, настав час увімкнути мозок, а не думати однією Беківською звивиною від фуражки з замальованою зіркою.
  Ще дуже чекаємо статтю щодо обміну Матюшиною
  15 000 доларів. Коли буде журналістське розслідування?.

  • Iron Maiden 16 Січня 2016 at 10:43

   Вижу, тут еще
   один любитель гадить нарисовался. Такой же любитель гадить, как и Узерчук.

   Все хороши кто с
   ними, а кто против них ЗАСЬ. Вижу ну очень Айлбибека, интересует младший
   Домбровский и его работа. Что не пишет так только про то, что он работает в БМ
   банк. Знаю младшего недолго, так что не могу сказать пока про него ничего
   хорошего ни плохого.

   А теперь немного
   для Айлбибека, так что бы просветить темноту, так как сам являюсь работником
   банковской сферы:

   1) все банки с иностранным
   капиталом зарегистрированы на территории Украины и являются плательщиками
   НАЛОГОВ В БЮДЖЕТ УКРАИНЫ;

   2) сотрудники, которые работают в таких учреждениях,
   платят налоги также в БЮДЖЕТ УКРАИНЫ;

   3) показателем
   эффективности работы акционерного предприятия для акционеров есть выплата
   дивидендов. Насколько видел из отчетности Бм банк которая есть на официальном сайте,
   банк не платит дивиденды уже года 3
   минимум, так про какое такое финансирование СТРАНЫ АГРЕССОРА пишет
   Айлбибек, мне непонятно.

   И в конце, просто эта срань в Коцюбе уже заеб…!!! Или
   ему надо было стать таким же нищебродом как большая часть с НОВЫХ МОРД и висеть
   на шее у государства, или еще лучше прикинуться дурачком как некоторые опять-таки
   с НОВЫХ МОРД и показать годовой доход семьи, аж целых 0.00 ГРИВЕН. Может,
   хватит уже людей за ЛОХОВ держать? А не нравится Коцюба, и так хвалите Ирпень,
   так валите нахрен туда, там застроек хватит на всех.

   • Григорій Айлбібек 16 Січня 2016 at 19:14

    Все хороши кто сними, а кто противних ЗАСЬ..

    У цьому Вашому реченні Ви дуже чітко висловили суть
    вчення Ірини Федорів, яка полягає в повному несприйнятті альтернативної точки зору..

    Мені абсолютно незрозуміло, чому оприлюднення правдивої
    інформації та альтернативної точки зору називається у Вас «Гадить». Такий звужений і вкрай спрощений біполярний світогляд характерний хіба що для адептів агресивних тоталітарних сект.

    З жодної з точок зору мене не цікавлять Домбровські, ні
    старший, ні молодший. Запитання було: чому про одних (Петра Бомбу) подано докладну і вичерпну інформацію, а про інших (Евгения Домбровского) в скороченому. А також чому і з якою метою було спотворено інформацію щодо статків інших героїв статті.
    До речі, запитання ставились не Вам.

    Не знаю, хто розбудив Вас, такого злого, у такий
    прекрасний ранок і примусив опублікувати під своїм іменем допис.

    Какое такое финансирование СТРАНЫ АГРЕССОРА

    Банк з іноземним капіталом платить податки в Україні, але
    прибутки все ж їдуть туди. Вам, працівникові банку, це повинно бути відомо.

    Не Ви будете вирішувати, де мені жити і що хвалити…

    P. S. написаного Вами двічі «Коцюба» мені достатньо, щоб оцінити Ваш рівень. Гопнік.. Спортивні штани, туфлі, кепка і барсетка…

    P. P. S До Нових Облич не маю жодного стосунку,
    навіть не є їх прихильником.

  • Iron Maiden 16 Січня 2016 at 10:45

   И еще
   забыл, ждем анализ нищебродов от Григория J

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539