Нардеп Червакова про сесію в Коцюбинському та підозру Федоруку

3

Народна депутатка Ольга Червакова розповіла в ефірі телеканалу 112 про скандальне сесійне засідання у Коцюбинській селищній раді.

Селищна голова відкрила сесійне засідання, але депутати саботували роботу на очах у громади, місії ОБСЄ, представників з парламенту, депутатів облради та Ірпінської міської ради. Народна депутатка Ольга Червакова продемонструвала на всю країну відео з сесії, де жодне рішення не було ухвалене протягом 6 годин.

Зараз там, от прямо в ці хвилини відбувається сесія Коцюбинської селищної ради. У чому цінність селища Коцюбинського. Це маленьке селище, абсолютно занедбане, за яке не дбала влада. Там розвалені дороги, дуже погана інфраструктура але постійно всі хочуть там бути селищним головою і депутатом, тому що навколо 4 тисячі га заповідного лісу. Це той Біличанський ліс, який указом Президента визнаний дійсно національним парком але для того, щоб це стало реальністю, межі цього нацпарку треба винести внатурі”, – розповідає Червакова.

Депутатка зазначає, що працює зараз над питанням затвердження меж і обіцяє, що указ Президента буде виконаний.

Червакова наголошує, депутатами в селищі від партії Володимира Карплюка Нові обличчя стали представники кланів забудовників, які мають більшість в раді і лобіюють їхні інтереси:

“Вони розширюють рішеннями цих рад межі населеного пункту за рахунок лісу. Вони приймають рішення, що це не ліс, а деревинна рослинність і віддають під забудову.  Причому ці забудовники навіть не виконують техумов щодо створення інфраструктури – будівництва шкіл, дитячих садочків, доріг.. Цього всього нема. На землі просто наживаються якісь місцеві феодали”.

Депутатка нагадала, що прокуратура зараз оскаржує 501 земельний акт навколо Коцюбинського і вже доведено, що рішення селищних рад (Коцюбинської та Гостомельської) попередніх каденцій були незаконними.

Замість того, щоб схаменутися й припинити дерибан, розповідає Червакова, зараз нинішня каденція селищної ради незаконно скликає сесію, змінює регламент роботи селищної ради на недемократичний та голосує за приєднання Коцюбинського до Ірпеня.

1

Зупинилися й на постаті депутата Владислава Євстєфєєва. За словами прокурора, він має у власності майже 100 земельних ділянок. Зараз прокуратура також оскаржує ці земельні акти, які були виділені незаконно.

“Те, що ми зараз бачили (на сесіїйному засіданні – прим. ред.), це намагання депутатів селищної ради Коцюбинського зірвати проведення сесії, тому що вони вимагають визнати ту сесію, яка була скликана незаконно.  Далі це могло потягнути за собою визнання всіх тих незаконних рішень, які зараз не підписує селищна голова”, – говорить в студії тееканалу Червакова.

“Вони намагалися заглушити селищну голову, щоб не дати їй слова сказати. До речі на минулій сесії вони взагалі в неї забрали мікрофон, заламали руки, викинули в коридор і почали приймати рішення”, – додає депутатка.

Вона переконана, що незаконні рішення ради будуть оскаржені в судах, і винні понесуть покарання.

Червакова також згадала про ще одного дерибанщика регіону, Анатолія Федорука:

“Зараз за моїми запитами вже порушено прокуратурою кілька кримінальних проваджень. Ми бачили заяву про те, що готується пред’явлення обвинувачення Анатолію Федоруку, це мер Бучі, який також є одним з представників цього клану в цьому регіоні. До речі, він був саме тією людиною, який роздав Бучанське межигір’я – 14 га рекреаційного лісу, яке нещодавно було повернуте у власність держави”.

“А там навколо нього ще 890 га, які в такий самий спосіб були незаконно роздані і роздані вони були не прибульцями з космосу, а цими місцевими феодалами, які думали, що вони будуть наживатися вічно на пограбуванні громади. Цього не буде. Тому що я точно знаю, що зараз є політична воля все це припинити і є воля правоохоронних органів з цим розбиратися й навести в цьому всьому лад”, – наголошує Червакова.

Депутатка зупинилася й на адміністративній реформі, яка в Приірпінні впроваджується також у протизаконний спосіб.

“Зараз у них там відбувається така фантасмагорична історія під назвою добровільне об’єднання громад. Дійсно, цього вимагає закон, але те, що відбувається там, відбувається також в абсолютно незаконний спосіб. Депутати Коцюбинської та Ворзельської ради прийняли рішення про об’єднання. Коцюбинське до Ірпеня, а Ворзель до Бучі.

Чому так відбулося, не зрозуміло. Ні там, ні там нема громадських обговорень, а закон вимагає, щоб були громадські обговорення, тому що потрібно, щоб люди знали, що вони отримають від приєднання до цього населеного пункту чи цього населеного пункту. Вони мають обрати”, – розповідає Червакова.

“Якщо не було громадських обговорень, то на якій підставі приймалися рішення цих селищних рад про добровільне об’єднання. Це не добровільне, це насильницьке об’єднання місцевих громад. І зараз ми це все оскаржуємо також в судах”, – додає депутатка.

Депутат облради від “Самопомочі”, який очолює регламентну комісію, яка також покликана боротися з корупцією, теж завітав на сесійне засідання до селищної ради й наголосив на тому, що інтерес в Нових облич один – дерибан лісу.

Безымянный

Свої враження у соцмережі від сесії описав і депутат Ірпінської ради від ВО “Свобода” та захисник зелених зон Лаврентій Кухалейшвілі.

Безымянный

Депутат зазначив, що помітив на сесії Коцюбинської селищної ради секретаря Ірпінської ради Юрія Денисенка разом із забудовниками.

Безымянный

Журналістка Олена Жежера наголосила на тому, що там таки дійсно сиділи псевдожурналісти, які на виборах застосовували силу проти громадян, кандидатів та журналістів й показували журналістські посвідчення прокарплюківскього видання “Пульсару”.

Безымянный

Також журналістка наголошує, що до групи підтримки депутатів з “Нових облич” входили їхні ж родичі.

Безымянный

Зокрема розпізнали маму голови бюджетної комісії Людмили Узерчук.

Безымянный

Депутат Коцюбинської селищної ради Микола Єременко, який воював в АТО у батальйоні Київська Русь, охарактеризував групу підтримки Нових облич: батальйон “в’язані берети”.

Безымянный

За 6 годин депутатська більшість на очах у своїх батьків та виборців так і не проголосували за порядок данний. Голова Ольга Матюшина після півночі повідомила, що повторно скликатиме сесійне засідання.

 

 

 

 

 

 

3 коментарі

 1. Виктор Узерчук 21 Лютого 2016 at 17:06

  Свозили группу поддержки “псевдо-активистов” из Ворзеля, Бучи и Гостомеля автобусами, некоторые приехали на электричках. Спрашивают у местных где дом культуры и как выглядит ваш Мэр за которого надо орать. Потом поздно вечером закричашись возмущаются: “А как нам добираться домой?” Да как хотите так и добирайтесь. Самый смак был со сценарием найденным на полу, Мэр начала обвинять депутатов, что мол они сами напечатали этот пасквиль. Хотя Федорив и Домбровский аж в лице поменялись, Скипальский после сессии доказывал Слюсаренко, что это нормально писать сценарии к сессиям, тогда почему Матюшина до хрипоты доказывала, что этот сценарий не ее? Читайте сами и делайте выводы. Депутаты не экстрасенсы и не могли заранее знать речи Мэрки. Очень скоро будет выложено видео самой сессии. По Черваковой, статус народного депутата дается не для однобокого отображения ситуации и прямого лоббирования интересов Парцхаладзэ и Хмельницкого. Если ее на самом деле интересует Коцюбинское, то необходимо определить в первую очередь границы Коцюбинского, чтобы имелась возможность сдвинуть вопросы пополнения бюджета, переоценка земли, договора аренды и т. д. Червакова ВОЗДЕРЖАЛАЛСЯ при голосовании за бюджет Украины 2016 в который ОНА закладывала деньги на вынесение границ Нацпарка. Почему??? Опять просто вранье и пиар. В абсолютно маленьком селе Коцюбинское, населения больше чем в половине райцентров Украины 15,400 человек, опять очередное вранье Черваковой.

  • Надія 25 Лютого 2016 at 08:50

   Шкода,що Ви ніяк не приходите до згоди,і навіщо тих бабусь тягати на ті збориська.

   • Виктор Узерчук 11 Березня 2016 at 12:35

    Мы тягаем бабушек? Можете прийти перед сессией и убедиться. Псевдо-активистов, на подобии взяточника Кухайлешвили, привозят централизованно. По поводу не достижения согласия, сожалею, но с нашей стороны были приложены максимальные усилия, что касается другой стороны. то я не могу подобрать приличных слов характеризующих, Олин. высокий профессионализм и стремление к компромиссу…

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539