Адвокат Садовського Танцюра полюбляє бренди PORSCHЕ та GIVANCHY

6

Екс-депутат облради Леонід Танцюра представляє інтереси колишнього селищного голови Коцюбинського екс-регіонала Вадима Садовського.

Активісти судяться з Коцюбинської та Ірпінською радами, які силоміць приєднали селище Коцюбинське до Ірпеня без проведення належних обговорень. Вони вимагають скасувати рішення, про прийняття яких громада не була проінформована належним чином.

Під час чергового засідання один з вільних слухачів помітив, що у колишнього депутата облради Леоніда Танцюри дороге брендове пальто. Політик його повісив позаду себе на лаву.

Безымянный

В Інтенеті ціни на брендові речі Givenchy доволі високі. Нагадаємо, за чинним курсом євро одна тисяча євро – це майже 30 тисяч гривень.

Безымянный

Варто зазначити, що журналісту “Громади Приірпіння” Сергію Огороднику Танцюра свого часу давав інтерв’ю, приїхавши на дорогій машині Порш Кайен.

tantsura

Зауважимо, що Танцюра, коли кандидувався в народні депутати у 2012 році подав до ЦВК декларацію, яка свідчить про мізерні статки політика.

Безымянный

Редакція звертає увагу, що дохід Танцюри і дохід його дружини тотожні копійка в копійку, що може свідчити про неправильне заповнення декларації юристом – дублювання власних доходів в графі члена сім’ї. На такі скромні доходи колишній депутат мав утримувати не лише дружину, а ще й три автівки.

Безымянный

Окрім Порша та Хонди, в сім’ї Танцюр у цій же декларації значилася третя машина, яка записана на дружину, – Тойота.

Разом з тим, у документі фінансової звітності значиться, що Танцюра вніс у статутний фонд суму понад 1 мільйон 800 тисяч гривень.

Безымянный

Однопартійці припускали, що на виборах 2012 року ударівець Танцюра, який кандидувався як самовисуванець, працював в ролі техкандидата Петра Мельника, який конкурував з висуванцями “Батьківщини” та “УДАРу”.

Згодом Танцюра балотувався як кандидат на міського голову Ірпеня, використовуючи попри заборону суду символіку партії “УДАР”.

Після того, як перед виборами Танцюра став на бік дерибанників Біличанського лісу, його не взяли до списків УДАРу й він змушений був балотуватися до облради від партії екс-регіоналів “Наш край” разом із екс-депутатом облради Вадимом Башуном, якого “Українська правда” пов’язує із організацією дерибану Біличанського лісу.

Безымянный

За результатами моніторингу ЧЕСНО депутат облради 6 скликання Леонід Танцюра за прогули засідань комісії облради потрпив до кандидатів на відкликання.

Виборці добре знають про роботу Танцюри в регіоні й наголошують, що попри дорогий одяг та машини депутат допомагати не квапився.

Безымянный

Але Танцюра на місцевих виборах не витягнув не лише рівень облради, а й не потрапив до Ірпінської міської ради. Станом на осінь 2015 року він значиться як директор адвокатського об’єднання “Територія права” та керівник ТОВ “Юрек Сервіс”.

Зараз політик, який вкотре програв вибори, представляєтьсяв облраді як радник Ірпінського міського голови Володимра Карплюка та представляє в судах інтереси екс-регіонала Вадима Садовського.

“У Танцюри з Садовським, окрім дерибанної історії Біличанського лісу є ще одна дуже важлива спільна риса. В деклараціях вони як церковні миші, а от якимсь дивним чином виходить в них купувати дорогі речі. Так, коли приїздив представник Адміністрації президента до селища, то на руці Садовського помітили годинник, вартість якого в Інтнернеті сягала понад 50 тисяч гривень. Це на той час було у 25 разів дорожче, ніж годинник нардепа Немирі,” – розповідає журналістка Ірина Федорів.

“От так такі політики обстоюють свої інтереси, їм все одно на інтереси громади, ми зараз маємо низку судів через попередню владу, зокрема понад 4 мільйони за якусь міфічну реконструкцію каналізації на Бакала в Коцюбинському. А ті, в кого на руках мали б бути наручники, ходять з такими от годинниками й мають захисників на Пежо і в куртках Живанши, які декларують копійки, а значить державі надійшли мізерні податки. Не дивно, що вони виступали проти громади і продовжують це робити. Дивно тільки, що ще не сидять,” – резюмує Федорів.

Справу про оскарження силового приєднання Коцюбинського до Ірпеня перенесли на 9 березня 10:00.

6 коментарів

 1. Іван 4 Березня 2016 at 15:04

  Яка ж Ви пані Федорів “ПУСТОМЕЛЯ”!!!
  Навіщо нам коцюбинчанам той Танцюра та ті годиники Садовського (доречі,який вже давно не голова)
  Ти краще пиши про свою подругу со “Звездой На Голове”,яка за своє тимчасове перебування на посаді голови,а ж нічого толком не зробила!!!

  • Iryna Fedoriv 4 Березня 2016 at 15:49

   Навіть якщо Садовський не голова, це не означає, що у нього закінчився період відповідальності перед громадою, яка зараз і по каналізації, і по приєднанню до Ірпеня, і по ділянці, яку віддав зятю в центрі селища, має низку проблемних питань.
   Кожен голова має звітувати. Я дійсно не бачила звітів голови Ірпеня, Бучі, Ворзеля та Гостомеля. Залюбки б почитала. Звіт голови Коцюбинського оприлюднений. Кожен може зробити сам висновки. Та й свою роботу робить партійна прокарплюківська преса.
   А від Садовського Ви, пане Іване, увагу не відволікайте. Йому ще сидіти б не завадило.

 2. Іван 4 Березня 2016 at 23:58

  Ооооо…!!! Пані Федорів вже прокурором та суддею стала!!!
  Як кажуть мудрі люди:”Не суди,да не судим будешь”
  А писати всілякі опусі та звіти і мавпу навчити можна!!!Та от тільки робота від цього не робиться
  Ви з Матюшиною тільки й вмієте,що писати,писати,писати…..
  Дивіться дівчата,бо мозолі на пальцях повискакують!!!Та тільки ж то не від роботи!!!
  А, стосовно Каплюка,то поїдьте в Ірпінь,та подивіться що людина встигла зробити за відносно короткий термін.Не писаниною та балачками,а реально роботою

  • Iryna Fedoriv 6 Березня 2016 at 00:42

   Ой, пане Іване, я буваю в Ірпені останнім часом часто через суди. Кожна поїздка в Ірпінь – це випробування для моїх нервів. Приїзд в Ірпінь – це завжди проблема. Постає питання: є електричка в потрібний час чи нема. Якщо треба їхати з Ірпеня і чекати електричку на вокзалі, то там просто гидко перебувати. Стоїть просто тотальний сморід.
   Дороги до суду розбиті. Сніг ми місили не раз з пані Коломієць. І на Мінеральній де суд впав кран. Добре, що нас тоді там не було. Така безпека для мешканців, що до суду йдеш короткими перебіжками. Бруківки до суду навіть нема – маєш іти по дорозі, де їздять машини, а коли калюжі – то просто чудовий променад виходить.
   Комунального транспорту в місті немає. Відповідно, чим замалися 2 роки – я не бачу. Висотки і крани – візуально видно. Кожна поїздка в Ірпінь – це випробування для здорового глузду. Говориш з мешканцями Ірпеня і вони кажуть: нащо нам вас до себе приєднувати, якщо у нас і так нема коштів на себе. Було харчування діткам, а тепер за 100 % сплатити треба. Розквіт правління Карплюка. Подивіться, що хвилює людей в соцопитуванні – відсутність дитсадків та незаконна забудова. За весь час з бюджетних коштів 0 садків і 0 шкіл. Запланований ліцей у Бучі, а не в Ірпені. Зробіть хоча б комунальний транспорт, на якому місто буде заробляти, а не давайте депутатам-перевізникам гроші до кишені.

   • Іван 6 Березня 2016 at 14:58

    Ну,знову,пані Федорів “За рибу гроші”!
    Та не цікаво нам знати,хто такий Танцюра,чи який годинник носить Садовський,чи є сніг та та калюжі,та сморід в Ірпені!!!
    Громада Коцюбинського хоче знати,коли будуть дороги,коли приберуться гори сміття,коли хоч щось зробить толкове наш тимчасовий мер та його “молодая команда”?!?!
    Можу Вам сказати,що читаючи Ваші “опуси”,мені це нагадує перегляд російських каналів:”Везде враги,только у нас в России хорошо,товарищ-будь бдителен!”
    Я вам пані Федорів разом з Матюшиною “настоятельно рекомендую” подивитись фільм “Собачье сердце”,де,як дві каплі води є схожість команди людей “Швондера” та команди Матюшиної.Постійні якісь “собрания”,кляузи та скарги, ну і як завжди,”песнопение”.І робота при цьому ніяка не робиться!!!
    Повторюю ще раз фразу професора Преображенського:”Пропал дом!”
    Перефразовуючи:”ПРОПАЛО КОЦЮБИНСЬКЕ!!!”

    • Iryna Fedoriv 8 Березня 2016 at 21:30

     А Вам це кому, я перепрошую? Бо судовий процес, де Танцюра захисник Садовського, стосується всього селища і з огляду на соціологічні опитування, які проводили як соціологи, так і “Громада Приірпіння” у людей до цієї теми жвавий інтерес.

     Більше того, після цієї публікації у члена територіальної громади виникло бажання пригадати панові Танцюрі його борги. А це значить, що людину ця тема дуже цікавила й надихнула на написання матеріалу. Не анонімного, зауважте.

     http://kotsubynske.com.ua/2016/03/04/polityky-borzhnyky-yak-tantsyura-mojij-mami-4-roky-hroshi-viddavav/

     Хто депутат по Вашому округу?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539