Депутатка Коцюбинської ради Узерчук шукає роботу

2

На сайті work.ua, щойно Людмилу Узерчук обрали депутатом КСР, з’явилося оголошення з ідентичними персональними даними.  Оголошення розмістила 2 листопада 2015 року. Якщо порівняти дані з сайту ЦВК та дані з оголошення про пошук роботи, то вони ідентичні, що дає нам підстави зробити умовивід, що це з вірогідністю 99,9 % – оголошення депутатки Узерчук.

Вона на момент виборів працювала Начальником планово-економічного відділу на ПАО Завод “Пластмас”. Але після перемоги на виборах вона робочі дні проводить у селищній раді й відповідно, офіційно в робочий час не працює. І попри відсутність роботи в сім’ї є гроші, щоб щоранку на машині приїздити до селищної ради. Це при тому, що від Лісової до селищної ради 10 хвилин пройтися.

Журналістам, які її фільмують з іншими депутатами від “Нових облич” надає недостовірну інформацію, буцімто саме в цей момент кипить робота бюджетної комісії. Це при тому, що з 4 депутатів, які фільмує оператор, лише Узерчук є членом комісії.

Дивитися з 3 хвилини.

Свої компетенції Узерчук оцінює від 8 тисяч гривень на місяць.

Безымянный

Чоловік за 2014 рік заробив дещицю – десь 15 тисяч гривень. Тому головною годувальницею в сім’ї Узерчуків завжди була жінка, яка тепер, очевидно, не працює на попередньому місці роботи й виникає слушне питання, хто ж підтримує депутатську родину?

Узерчук перераховує свої професійні навички.

Безымянный

Я їх ставлю під сумнів, оскільки людина публічно двічі зізнавалася, що не може знайти у відкритому доступі інформацію про час та місце судових засідань Коцюбинської селищної ради. Більше того, депутатці Узерчук ще в грудні 2015 року офіційно повідомляли про судові справи із зазначенням унікального номеру справи.

Безымянный

Під час сесійних засідань голова бюджетної комісії, як з’ясувалося, не володіє й державною мовою. У своєму резюме Узерчук чесно пише, що знає лише англійську та й то як початківець.

Безымянный

Пані Узерчук, яка не може знайти у прямому розумінні цього слова з головою спільну мову, частиною депутатського корпусу та виборцями, які вимагають оприлюднювати заздалегідь інформацію про час та місце засідання комісій, переконана, що вона “с умением расположить к себе”.

Безымянный

З чим важко не погодитися, що Узерчук “упорная”, бо сидіти цілими днями в раді нібито за просто так, це треба мати доволі сильну волонтерську мотивацію або хороше тіньове фінансування. І також я маю визнати, що депутатка Коцюбинської селищної ради “исполнительная”, тільки от в чиїх інтересах “исполняет”?

Без іменіАвторка: Наталія Коломієць, юристка  та мешканка селища Коцюбинське

2 коментарі

  1. Григорій Айлбібек 8 Квітня 2016 at 13:20

    Тему не розкрито… Чому ти не пройшлась по родичах Узерчук? Не опублікувала жодного фото з соцмереж сина Узерчук, як це роблять Матюшина і Федорів? Можливо, в цій статті і немає нічого протизаконного, а от по людські гидко…зміни прізвище на Каломієць.. Слово кал личить тобі…гидота…

  2. Фиолетовый Кит 13 Квітня 2016 at 08:58

    нада було ше дописати шо любить собак. може кудась в зоосад візьмуть на роботу

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539