Нацполіція: Начальника Ірпінської поліції Падюка відсторонили

4

Народна депутатка Ольга Червакова повідомила про кадрові зміни в поліції регіону:

“У Приірпінні полетіли голови поліціянтів, чия бездіяльність призвела до безладів у Коцюбинському. Відсторонений від виконання обов’язків голова Ірпінської поліції Ігор Падюк. До нього застосовано дисциплінарне стягнення – визнано неповну службову відповідність. Так само неповну службову відповідність визнано у начальника поліції в смт Коцюбинське Сергія Посталовського, його заступника Руслана Стасюка та старшого інспектора Сергія Близнюка. “Неповна службова відповідність” – це більше, ніж догана чи сувора догана. Це фактично вовчий квиток в професії. Деталі скоро з’являться на офіційному сайті Національної поліції.”

“Нагадаю, в силовому захолпенні влади в Коцюбинському 8-9 квітня брали участь працівники місцевої поліції, які так само здали державний інтерес титушкам з місцевої партії “Нові обличчя”, як донецькі “менти” – проросійським провокаторам навесні 2014-го. З вимогою провести внутрішнє розслідування по подіях 8-9 квітня до Нацполіції звернулася селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина, потім – за моєю ініціативою низка народних депутатів, серед яких – Юрій Луценко Ирина Суслова,Олександр Черненко, Мария Ионова. Щодо бездіяльності поліції в Приірпінні до голови Нацполіції також звернулося МФО “Рівні можливості”, яке провело зустріч з Х.Деканоідзе з вимогою навести лад в регіоні. Дякую, Олена Кондратюк, Iryna Gerashchenko та іншим небайдужим!” – Зазначає Червакова на своїй сторінці в соцмережі.

1

У четвер увечері Громаді Приірпіння повідомили у нацполіції Київської області, що Ігор Падюк дійсно відсторонений від займаної посади:

“Так, під час проведення службового розслідування щодо бездіяльності правоохоронців були виявлені порушення службової дисципліни з боку співробітників Ірпінського відділу поліції в частині невиконання чинного законодавства, нормативних та організаційно-розпорядчих документів. Працівники поліції неналежним чином забезпечили публічний порядок та безпеку людей під час проведення масових заходів у приміщенні Коцюбинської селищної ради. Це у свою чергу призвело до порушень громадського порядку під час проведення сесії в селищній раді, що викликало значний резонанс у суспільстві”.

“Виявленим недолікам в організації роботи правоохоронців Ірпінськогорайону буде дана принципова оцінка. Відносно працівників відділу поліції, які відповідали за дотримання публічної безпеки та на час проведення службового розслідування були відсторонені від виконання функціональних обов’язків, будуть застосовані заходи дисциплінарного впливу”, – додають у нацполіції.

Нагадаємо, що після перевороту, який організували депутати Нових облич у Коцюбинському, слідчі проводили обшук у приміщенні селищної ради. Як виявили активісти, після обшуку слідчих в смітницях залишилися подерті розпорядження селищного голови Ольги Матюшиної зі справжньою гербовою печаткою та розпорядження самопроголошеної голови Юлії Главацької з гербовою печаткою невідомого походження.

Окрім цього, громада Приірпіння з літа 2015 року так і не дочекалася результатів розслідувань у справах, що стосуються побиття активістів.

4 коментарі

 1. Андрій Мельник 5 Травня 2016 at 20:59

  Моя особиста думка така: нардеп Ольга Червакова розуміє, що ї вже не візьмуть у список бе-пе-пе і вона готує собі округз центром в Ірпені. Їй потрібен плацдарм – для неї це Коцюбинське. І пані Черваковій, яка вже, згідно повідомлень у ЗМІ, давно служить олігархам, все одно на людей Коцюбинського, бо для неї вони лише поточний матеріал для досягнення своїх цілей. Ірина Федорів теж має свою ціль – в інтересах столичних забудовників приєднати Коцюбинське до Києва і стати депутатом Київради. Чи я не правий?

  • мимо проходящий 6 Травня 2016 at 01:19

   Ты не прсто “не правий”, ты просто долбень. И твоя единственная извилина люмпена не в состоянии понять, шо Червакова смотрит немного дальше твоего носа. Эт называется “стратегия”, если шо. А для “киевских забудовныкив” такая “мелочь” как Федорив, просто не интересна. У них есть закон, под названием “Генплан” и они все равно будут строить. Но в рамках закона, в отличие от ……”НЖ”

   • Iryna Fedoriv 6 Травня 2016 at 06:33

    “Все равно будут строіть” – не вийде у київських забудовників. Це національний парк. З таким ставленням ми б ліс точно програли. Тому не здавайте те, за що не боролись. Не маєте права. І київські, і ірпінські забудовники йдуть собі геть. Наша громада такого не має допустити. Не для того 7 років життя поклали.

  • Iryna Fedoriv 6 Травня 2016 at 06:28

   Мені у 2014 році пропонували стати депутатом Київради і балотуватися в нардепи. Я відмовилася. У 2015 році писали вже у замовних статтях про те, що я планую йти в облраду від Народного фронту. Сюмар це спростовувала. Представники руху ЧЕСНО не йдуть на вибори кандидатами – це конфлікт інтересів. Але я чудово розумію, що люди забудовників не розуміють, що хтось може взяти і вийти з політики. Йшла в депутати, бо розуміла, що треба підтримати громаду. Обіцяли нацпарк – обіцянка виконана. Я вмію боротися з системою поза системою. Зробила заяву, що не балотуюся і свого слова дотримала. З громади треба виховувати нових кандидатів. Тепер щодо Червакової, яка стала нардепом в 2014 році разом з такими журналістами, як Лещенко, Наєм, Соболєв. Мандат нардепа – не самоціль. Він має допомагати громаді. Червакова мені допомагала як журналіст СТБ. Приїздила в Коцюбинське, знімала Петра Мельника і т д. До Майдану вона навіть не думала про те, що йтиме в депутати. Якщо Вас так хвилює питання, що особисто я хочу робити далі, то я поділюся. Збираюся розвивати громадянську журналістику в інших населених пунктах, бо бачу реальні результати. Жоден нардеп не зможе вплинути на ситуацію, якщо буде слабка громада. А зміна системи правоохоронних органів та судів – це ключова задача. Про це ми постійно говоримо з дипломатами.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539