Бучанська рада: бюджетникам знову затримують виплати, Олексюк на лікарняному

1

У Бучі знову почалися затримки виплат заробітних плат працівникам бюджетної сфери. Про це редакції “Громади Приірпіння” повідомив депутат Бучанської ради від партії “Свобода” Іван Окоєв.

“У вівторок, 22 листопада, до мене звернулись виборці з питаннями чергової затримки заробітної плати. В середині місяця бюджетники мали б отримати аванс. Але судячи з того, що заступники звільнились, а поновлений на посаді секретар міської ради Василь Олексюк чомусь не перебрав на себе повноваження міського голови, то аванс бюджетникам виплатити нікому”, – розповідає депутат.

“До слова, 16 листопада Василь Олексюк скликав сесію Бучанської міської ради на 29 листопада. Судячи з повідомлення по скликання сесії він не вступив у повноваження виконуючого обов’язки міського голови, а залишається на посаді лише секретаря міської ради”, – додає Окоєв.

Також депутат повідомив, що 18 листопада стало відомо, що Олексюк знаходиться на лікарняному.

“Зрозуміло, що ця ситуація створена штучно, для того, щоб забезпечити захист Федорука в Апеляційному суді додатковими аргументами”, – переконаний Окоєв.

Про саботаж Бучанської ради бучанці пишуть у соцмережі. Так, колумністка “Громади Приірпіння” бучанка Олеся Сунцова переконана, що невиплата зарплат – це підготовка “підстав” для поновлення на посаді Федорука.

122 листопада в Апеляційному суді Києва розглядалася справа щодо поновлення на посаді відстороненого Печерським судом мера Бучі екс-регіонала Анатолія Федорука. Нагадаємо, прокуратура підозрює його у перевищенні службових повноважень та розкраданні державного майна.

Під час засідання Федорук сказав, що його варто поновити на посаді, так як місто паралізоване, не виплачуються зарплати бюджетникам, яких, на думку Федорука, в Бучі аж 14 тисяч.

“Шановний суд, ситуація така, що 14 тисяч бюджетників, які фактично відпрацювали місяць поточної робити, лишаються, в силу тих чи інших дій, які зробила Генеральна прокуратура, рішення печерського суду, без заробітної плати, без соціальних виплат і інших платежів. Практично територіальна громада на сьогоднішній день паралізована”, – запевняє суддів Федорук.

З приводу такої великої кількості бюджетників у Бучі, серед користувачів соцмережі зав’язалася дискусія. Бучанці пишуть, що інформація про кількість бюджетників неправдива й перевищена Федоруком в сотні разів.

1Прихильники Федорука також спростували інформацію про 14 тисяч бюджетників Бучі, поширену на суді мером Бучі.

1

Олексюк на суді 8 листопада, коли просив у Апеляції поновлення на посаді, також посилався на те, що в місті колапс, а бюджетники не отримують заробітьні плати й у зв’язку з цим його потрібно поновити на посаді. Тоді судді пристали на його прохання й поновили Олексюка на посаді. Того ж дня бюджетники отримали зарплати.

Але 23 листопада, у середу, Олексюк переконує користувачів соцмережі, що не має права підпису й ніколи його не мав. Хто підписав бюджетні документи, секретар так і не пояснив.

1

10 листопада вже Федорук повторив риторику секретаря ради про колапс у місті й невиплату коштів працівникам бюджетної сфери, але тоді засідання перенесли на 22 листопада.

Нагадаємо, прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати у Бучі.

Про це на зустрічі з громадою Бучі повідомив начальник відділу департаменту ГПУ з розслідування у особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк. Прокурор також заявив, що невиплата зарплат бюджетникам в Бучі – це саботаж.

Засідання суду щодо поновлення Федорука на посаді Бучанського міського голови заплановане на 24 листопада.

1 Comment

  1. Влад Мирный ?? 23 Листопада 2016 at 16:59

    Саботажники однако ?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539