Федорук та Олексюк лишилися під арештом

0

У четвер 24 листопада Печерський суд повторно відсторонив від посади секретаря Бучанської ради Василя Олексюка. Про це повідомили колеги журналісти.

В рамках оновленої підозри Генпрокуратура заявила клопотання про відсторонення Олексюка від посади та обрання жорсткішої міри запобіжного заходу, а саме  – тримання під вартою.

Суддя Печерського суду ухвалив:

“Застосувати відносно Олексюка Василя запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у визначений період доби, заборонивши залишати місце проживання – Київська область, Буча, вул. Енергетиків, 2, 67 в період з другої години до сьомої години ранку наступної доби. Покласти на Олексюка обов’язки .. не відлучатися з населеного пункту, в якому він зареєстрований.., утримуватись від спілкування зі свідками, вказаними в ухвалі, залишити на зберігання свій паспорт, паспорти, для виїзду за кордон.., використовувати електронні засоби контролю”.

Того ж дня Апеляційний суд міста Києва поновив на посаді Бучанського міського голову екс-регіонала Анатолія Федорука.

У середу, 23 листопада Апеляційний суд міста Києва відмовив у задоволенні клопотання Федорука про скасування міри запобіжного заходу й залишив у силі рішення Печерського суду про домашній арешт мера Бучі з 22-ї години вечора до 7-ї години ранку наступної доби.

В Генпрокуратурі повідомляють, що вже готують клопотання щодо повторного відсторонення Федорука від посади за оновленою підозрою.

Нагадаємо, у незаконному розкраданні земель лісового фонду звинувачують Бучанського міського голову Анатолія Федорука та секретаря Бучанської ради Василя Олексюка.

11 жовтня представниками Генеральної прокуратури чиновникам було повідомлено про підозру.

15 жовтня Олексюка було відсторонено від посади й обрано міру запобжного заходу – домашній арешт та носіння електронного браслету.

25 жовтня від посади було відсторонено Федорука.

22 липня в маєтках Федорука, Карплюка та ще близько 30-ти осіб, причетних до махінацій з розкрадання державної власності, були проведені обшуки й вилучені дедятки документів, які вказують на причетність даних осіб до махінацій з землею.

16 грудня Верховний Суд України відмовив Бучанській міській раді та Галині Калєтнік у задоволенні заяви щодо перегляду судових рішень судів нижчих інстанцій у справі незаконної передачі бучанського лісу комуністу Ігорю Калєтніку й підтвердив незаконність рішення Бучанської ради від 25 червня 2002-го року.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539