Навіщо гостомельські депутати збиралися в “Римі”?

1

Напередодні сесії Гостомельської ради деякі депутати обговорювали порядок денний в ресторані  “Рим”, в Гостомелі.

Про те, що провладні депутати збиратимуться в “Римі” мені повідомили джерела в раді. Сказали також, що в невимушеній атмосфері вирішуватимуться питання зміни цільвого призначення землі на Баланівці – на місці теплиць. За “правильне” голосування депутатам ніби обіцяють грошову винагороду. На с/г землях хочуть будувати багатоповерхові будинки. До слова, питання будівництва житлових комплексів на цьому місці навіть не поставили на голосування на громадських слуханнях. Громада була проти.

Серед присутніх в “Римі” були члени земельної комісії – дочка селищного голови Юрія Прилипка Надія Дудник, прогульниця комісій Жання Лінчук та Роман Гамарник. За одним столом з ними сиділа палка шанувальниця Прилипка депутатка Наталія Черінська, Тарас Мовчун, Володимир Філіпчук та екс-начальник ЖЕКу Олег Паламарчук. Всі депутати.

Останній, побачивши активістів, одразу підвівся й вийшов з ресторану. Сфотографувати вдалося лише його спину.

Появу активістів депутати прийняли досить агресивно. Мовчун навіть назвав мене хворою людиною. Примітно, що Мовчун працює в будинку культури й не має медичної освіти, щоб ставити діагнози. Більше всіх кричали й забороняли їх фотографувати Дудник та Лінчук. Вони казали, що просто відпочивають і не дають дозвіл себе фотографувати. Обіцяли навіть подати на мене до суду, якщо я оприлюдню їхні фото. Але ж вони є публічними особами в публічному місці. Можуть ознайомитися навіть із справами, які розглядав Євросуд, якщо є таке бажання.

В те, що вони просто зібралися відпочивати можна було б повірити, якби на столі перед ними не лежав порядок денний сесії.

Інші документи Дудник прибрала під стіл й тримала в руках.

Потім депутати спохватилися й запропонували активістам приєднатися до них, мовляв, у них секретів від громади нема.

Я скористався запрошенням і продовжував знімати. Вони явно не чекали, що я підсяду за їхній столик. Спочатку розгубилися, а потім почали вимагати вимкнути камеру. Я вимкнув камеру і включив диктофон, на що депутати дали згоду. Але буквально через кілька хвилин вони передумали “просто відпочивати” в ресторані й пішли геть.

Активісти встигли зняти автівки, на яких приїхали селищні депутати до “Риму”. Ось авто Надії Дудник.

Тепер цікаво буде дізнатися як саме голосуватимуть депутати з “Риму” за питання зміни цільового призначення на сесії. Чи зберігатимуть с/г землі для майбутніх поколінь, чи гроші повністю затьмарили їм очі та розум?

Автор: Георгій Сахненко, гостомельчанин

 

 

 

1 Comment

  1. Сизов 17 Березня 2017 at 00:17

    Затьмарили однозначно!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539