У машині батька Матюшиної розбили скло і влаштували обшук

0

Батько селищної голови Коцюбинського Володимир Матюшин зранку 14 червня викликав поліцію.  Він помітив, що в його бусі розбили скло на місці водія. На місце події підійшла депутатка Наталія Пилипенко, яка мешкає в сусідньому будинку.

“Я зранку побачила, що до машини підійшов Володимир Анатолійович – батько селищної голови Ольги Матюшиної. Ми живемо по суті в сусідніх будинках. Ми побачили, що скло біля водія розбите. В середині відкритий бардачок. Все перерите. Телефони витягнули, але не забрали. В середині в бусі все перевернуте. Ніби щось шукали чи імітували пошук. Там поруч стоїть компресор автомобільний. Він коштує 200 доларів, але він стоїть на місці. Просто все поперекидали. Враження, що просто хтіли зробити шкоду. Праворуч на машині подряпина. Так ніби цвяхом провели від початку до кінця. Ми дочекалися поліції,” – говорить голова фракції БПП Пилипенко.

Поліція прийняла заявку і поїхала. Активістам пообіцяла шукати зловмисників.

Батько слеищної голови Володимир Матюшин твердить, що з машини зник самвидав “Громади Коцюбинського”, який видається за пожертви мешканців селища. Але в машині не було всього накладу самвидаву – там було лише до 15 примірників, але кілька старих примірників “Громади Коцюбинського” не забрали.

Селищна голова Ольга Матюшина зізнається, що днями, коли везла в машині сина Даню, відчула, що її машина технічна несправна:

“Машина була після перевірки на СТО. Її дивилися. Все було добре. Після цього я залишила її на на стоянці, бо минулого року теж різали шини в машині і я її просто так під будинком намагаюся не залишати ніколи. Зі стоянки я вияїхала разом з сином і на повороті в селищі спрацювала автоматика. Виявилося, що у мене розбалансовані колеса. Коли приїхала на СТО мені повідомили, що моїй машині просто відкрутили болти на колесах. На СТО зняли ковпаки і закрутили болти назад. Якби це вчасно не помітила, могло закінчитися ДТП. Моє щастя, що їзжу повільно й вчасно помітила проблему. Після цього випадку на стоянці встановили камери,” – розповідає “Громаді Приірпіння” Ольга Матюшина.

На Трійцю, коли селищна голова у свій вихідний поїхала відпочивати з мешканцою селища Наталією Коломієць до Нацпарку в бік озера, її машину заблокували. Як з’ясувалося,  у блокуванні брав участь родич дружини колишнього депутата Коцюбинської селищної ради Сергія Ясінєва, який голосував за дерибанні питання стосовно Біличанського лісу та голосував в КСР разом з “Новими обличчями”. Принаймні Ясінєв особисто підійшов після інциденту на місце події і взяв під розписку авто правопорушника як родича дружини.

“Ми  їхали до озера. Там вузька грунтова дорога. Розминутися машинам дуже складно. Назустріч їхав дуже швидко і газував ривками якийсь чоловік. У машині були пасажири. За ним їхали машини і йшли люди поряд з машинами. Це була одна компанія відпочивальників. Матюшина пригальмувала. Їй треба було здавати назад і вона заїхала трохи на узбіччя і більше не могла здати, бо врізалася б в дерево. Вона попросила водія здати трохи і дати можливість маневрувати. Їй треба було трохи податись вперед. Одна з жінок була з немовлям. Поряд з нею була дівчинка років 6 – 7, вони підійшли до вікна Матюшиної і почали бити у вікно, бо впізнали селищну голову. Далі вийшли чоловіки з інших машин побачили, що Матюшина реально не може здати. Водій першої машини, яка мала від’їхати, він був напідпитку або під дією інших наркотичних речовин. Жінка командувала йому не від’їздити. Вони почали голосно лаятися у присутності дітей,” – розповідає про інцидент Коломієць.

“Я вийшла з машини і почала дивитися, як краще виїхати. Вони зрештою проїхали зупинилися на повороті. Ми ж зробили коло, розвернулися і вирішили їхати додому, бо бажання відпочивати, враховуючи таку кількість нетверезих людей, зникло. Водій, який нас не пропускав, виїхав і перегородив зумисне шлях машині Матюшиної з лісу.

Мама з коляскою і дитиною вискочила просто під капот машини Матюшина і голова ледь встигла загальмувати. Каляску катали просто під капотом, щоб вона не могла виїхати. Люди почали лупити просто в скло Матюшиній. Блокували до сутінків.

Я викликала поліцію й написала активістам, що відбувається в лісі. До нас приїхала київська поліція і прийшли активісти. Поліція склала протокол, відібрали у правопорушника права.

Прийшов колишній депутат ради Ясінєв. Сказав що це племінник його дружини, прийшла мама цього хлопця хотіла його забрати і пропонувла поліцейським гроші в моїй присутності. Її не хвилювало, що її нетверезий син може когось вбити, кермуючи в такому стані машиною. Вона просто як мама преживала за сина, і щоб у нього не забрали права. На дівчину теж склали протокол за дрібне хуліганство,”- додає Коломієць.

З слів голови, їй погрожували і досі не заведена кримінальна справа щодо цих погроз.

“Постоловському – начальнику поліції Коцюбинського – я телефонувала особисто з машини під час нападу.  Він не відреагував. Тому мали їхати з Києва патрульні. Якщо це родич Ясінєва, якого він прибіш виручати, то зрозуміло, чому поліція не бажала їхати на допомогу,” – каже Матюшина.

Нагадаємо, у цей же день, коли в бусі Матюшиних розбили вікно і влаштували обшук, побили голову ТВК Людмилу Демченко.  Справу забрала до себе обласна прокуратура.

Нагадаємо, на минулому тижні вдень активістці та журналістці Ірині Федорів невідомі зловмисники порізали шину автомобіля. Залишаються нерозкритим і напад на юриста Коцюбинської селищної ради, який представляв інтереси громади в суді у справі щодо каналізації по вул. Бакала, за яку віддали кілька мільйонів гривень і яка не функціонує належним чином. А також напад на селищну голову Ольгу Матюшину, під час якого їй вдалося відбігти після удару в спину, а повалену на землю активістку Лесю Петрик-Єльникову жорстоко побили.  Також залишаються непокараними ті, хто бив сина активістки Людмили Буток, на якого напали перед виборами, коли активісти проводили дворові зустрічі. Всі ці події в Коцюбинському трапилися протягом одного року.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539