У Гаврилюка заперечили, що подарунки дітям пов’язані з виборами в Гостомелі

1

Нардеп Михайло Гаврилюк привіз у селище Гостомель (Київщина) новорічні подарунки. Саме в Гостомелі навесні відбудуться вибори до об’єднаної територіальної громади (ОТГ). У іменному благодійному фонді Гаврилюка бідкаються, що за подарунками до них діти не приходить. Замість Діда Мороза на пакунку – зображення нардепа.

“Подарунки роздаємо тут (в Гостомелі – примітка руху ЧЕСНО), тому що буквально місяць тому ми тут відкрили приміщення благодійного фонду. Домовилися з керівництвом тюрми.Тут була просто можливість отримати приміщення. По Гостомелю ми тільки роздали до 30 подарунків, а всього їх 200. Залишилися подарунки для багатодітних сімей. Треба робити якусь рекламу, бо люди не приходять в офіс за подарунками”, –  коментує руху ЧЕСНО помічник нардепа Євген Штутман.

Навіть передноворічний пост нардепа Гаврилюка не допоміг і подарунки з зображенням нардепа з приміщення тюрми мало хто забирає.

На питання, чи не пов’язана активність нардепа від “Народного фронту” з виборами до Гостомельської ОТГ, помічник відреагував так:

“Нє, нє, нє! Навіть не обговорювалося це.. Ми будемо працювати по можливості по всьому округу через пару місяців. Ми ще співпрацюємо з БФ “Ветеран”, будемо роздавати одяг, речі. Це Михайло Віталійович давно хотів, в нього був два роки фонд, два роки тому вони ніби в Боярці дарували медичні препарати”.

Журналісти поцікавилися, чи Гаврилюк шукав приміщення в сусідніх населених пунктах свого округу, де найближчим часом вибори не плануються.

“Офіційно не зверталися, а усно сказали, що пошукають. Ми подумали, що й не треба. З селищними головами ми можемо й так співпрацювати, завозити подарунки, а вони будуть роздавати. З Ольгою Матюшиною (селищна голова сусіднього Коцюбинського – примітка ЧЕСНО) ми лише місяць як спілкуємося, по питанню приміщення не говорили”, – розповідає Штутман.

Користувачі соцмережі розкритикували такий вчинок нардепа.

На питання, звідки гроші в благодійного фонду Гаврилюка, нардеп у коментарях відповів, що це його особисті кошти:

“Зараз гроші здебільшого мої особисті. Раніше було чимало волонтерів, які допомагали коштами, харчами, речами чи працею. Разом організовували поїздки в АТО. Привозили також гуманітарний вантаж. Для дітей до свят я кілька років уже купую подарунки за свої кошти”.

Як відомо, зарплата нардепа становить 17 тис. грн. на місяць.

У Приірпінні інші політики також використали Новий рік для особистого піару. Іменні подарунки приготував до свят і селищний голова екс-регіонал Юрій Прилипко.

На фото у Діда Мороза 6 пальців

Пропіарився за бюджетні кошти на дитячих подарунках і мер сусіднього міста Буча екс-регіонал Анатолій Федорук. В школах міста дітям роздали пакунки з календариком, на якому було вказано від кого подарунок.

У селищі Коцюбинське дітям аніматори заявили про те, що спонсором Діда Мороза є депутат від Нових облич Сергій Даніш, який в магазині разом з Дідом Морозом купував порадунки.

Як відомо, Гаврилюк обраний до Парламенту по одномандатному виборчому округу № 95, до якого, окрім Гостомеля ще входять селища Ірпінського регіону, місто Ірпінь та частина Києво-Святошинського району. Народний депутат увійшов до міжфракційного об’єднання “Буковина” і не виявив бажання брати участь у міжфракційному об’єднанні “Київщина”.

Громадський рух ЧЕСНО наголошує, що мажоритарна система стимулює такі явища, як непрямий підкуп виборців. Рух ЧЕСНО вимагає проведення виборчої реформи, щоб народних депутатів можна було обирати за відкритими списками у регіональних виборчих округах.

1 Comment

  1. Марiчка 9 Січня 2018 at 18:37

    Шiсть пальцiв на подарунках вiд чорта Юрка за бюджетнi кошти свiдчить про його походження вiд нечистоï сили.Про його бiсовi вчинки по вiдношенню до людей якi йому довiряли,до громади,до друзiв,до тих пенсiонерiв та звичайних “крiпакiв” яких вiн ценнiчно обдурив та обiкрав.Да не буде в цьому всьому ïм зробленому щастя,да не буде йому продовження рода його,да буде вiн проклятий всiма матiрями дiтей яких вiн обiбрав.Згине це бидло зi свома хвойдами та прихвостнями,БУТИ ТОМУ!!!!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539