В Ірпені має бути замінене керівництво поліції

0

У четвер, 1 березня на сесійному засіданні Київської обласної ради в сесійній залі я оголосив Заяву щодо керівництва поліції Ірпеня.

Як відомо, протягом менше року в Ірпені відбулося кілька змін керівника місцевої поліції.

Ставленик замміністра внутрішніх справ Вадима Трояна Ігор Падюк не зміг справитись з криміногенною ситуацією в Ірпінському регіоні і мусив піти з посади. Влітку 2017 року його місце зайняв колишній начальник управління карного розшуку Київської області Олександр Литовченко, з Луганщини. Але невдовзі і він був відсторонений від посади без чітких пояснень причин.

І от тут саме у розпал протистояння по новій гарячій точці Ірпеня, де люди занепокоєні забудовою території Державної служби охорони (ДСО), що знаходиться на перехресті вул. Тургенівська та 8 Березня, ТОВ
“Будівельно-інвестиційною компанією “Альфа-буд”, наближеної до Володимира Карплюка, призначається новий керівник Ірпінської поліції Володимир Барабаш.

Особа нового керівника досить відома в Ірпінському регіоні. Барабаш відомий громаді Приірпіння як охоронець  забудовників, які незаконно ведуть будівництво в лісовій зоні Приірпіння.

Він разом з “тітушками” захищав незаконне будівництво в Бучі по вул. Пушкінській, де він представився як начальник охоронної фірми(ТОВ “Гранд Безпека”). У протистоянні громади й забудовника на ділянці ДСО, він також не проявив необхідного професіоналізму і мужньо просидів в засідці. Хоча відстань від його робочого кабінету до місця протистояння якихось 100 метрів!

Громаду ж нині, навіть не дивує звична тактика ганебного невтручання ірпінських поліціянтів, що завжди радять за  коментарями звертатися до центру громадських зв’язків ГУ НП Київської області! На що його керівник Микола Жукович завжди дивується такій безпорадності місцевих силовиків!

Тому я і звернувся до керівників обласної поліції з проханням переглянути кандидатуру на посаду Ірпінського керівника поліції. Зважаючи на вищевказані застереження стосовно як самого Барабаша так і
того факту, що ірпінські посадовці з оточення мера та і сам мер знаходяться під кримінальним переслідування за важкими кримінальними статтями але і досі не відсторонені від посади, вони можуть впливати на місцевих правоохоронців.

 

Автор: Ігор Домбровський, Депутат КОР від ВО “Свобода”

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539