Мінюст відмовив самопроголошеному голові Коцюбинського у задоволенні скарги

0

Мінюст не вбачає порушень в тому, що на посаді селищної голови Коцюбинського відновлена обрана громадою селищна голова Ольга Матюшина.

Депутату Миколі Єременку, який самопроголосився в березні 2017 року селищним головою за підтримки депутатів фракції Нових облич, відмовили у задоволені скарги. Про це йдеться у наказі Мінюсту, який надіслали редакції “Громаді Приірпіння”.

“Скарга подана особою, яка не має на це повноважень, та оформлена без дотримання вимог…, а саме: відсутні норми законодавства, порушені на думку скаржника”, – йдеться у відповіді за підписом застпуниці Міністра юстицій з питань держреєстрації Олена Сукманова.

Нагадаємо, 3 березня у Коцюбинському пройшли слухання щодо приєднання до Києва. У слуханнях взяли участь майже 1340 зареєстрованих мешканців селища. Майже 61% з них проголосували за приєднання до Києва.

Як відомо, 7 березня Микола Єременко став самопроглошеним селищним головою Коцюбинського. Ірпінський реєстратор вніс його в реєстр після псевдосесії, на якій голосував навіть відкликаний виборцями депутат ради Віктор Анісімов.

Єременко вважає себе обраним секретарем Коцюбинської селищної ради з жовтня 2017 року. При тому, що в його декларації на сайті НАЗК немає жодного доходу на цій посаді, бо обирали його депутати на псевдосесії. Більше того, декларація НАЗК свідчить, що доходів у депутата нема кілька років поспіль. При цьому він дозволяє собі відпочити в Єгипті та Карпатах.

Прокуратура відкрила кримінальні провадження через те, що депутат Єременко погрожував членам ТВК та активістам через те, що за народною ініціативою відкликали депутата Віктора Анісімова. 28 березня голову ТВК Людмилу Демченко не допустили в раду, про що вона повідомила ЦВК.

Переворот депутати організували після того, як на громадських слуханнях мешканці проголосували за приєднання до Києва. За висловилося майже 61 % учасників слухань. На слухання, про які було відомо за місяць прийшли понад 1300 мешканців.

В Історії Коцюбинського це вже другий переворот влади. У 2016 році Ірпінський реєстратор вніс в реєстр незаконно керінвиком ради Юлію Главацьку з партії мера Ірпеня Нові обличчя. Парламент тоді призначив перевибори ради. Суд визнав дії депутатів незаконними. Зараз ірпінського реєстратора та Юлію Главацьку судять. Прокуратура вбачає в їхніх діях кримінал.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539