Піар Карплюка у школі № 17: батьки до ранку скручували парти

0

В Ірпені чиновники урочисто відкрили добудований корпус школи № 17. Попіаритися на фоні дітей приїхав екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк, який кинув громаду міста, щоб балотуватися в парламент й отримати недоторканість.

Разом з ним на урочисту лінійку завітав голова КОДА Олександр Горган, в.о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй та депутати від партії “Нові обличчя”.

Про те, що політики прибули 3 вересня зранку на подвір’я 17-ї школи Карплюк написав на своїй сторінці у соцмережі facebook.

Він оприлюднив фото з відкриття навчального закладу та повідомив, що завдяки будівництву нового корпусу 12 класів ходитимуть у першу зміну.

В коментарях під постом Карплюка переважно критичні відгуки містян про візит політиків до школи та піар на фоні дітей.

Окрім цього, батьки нарікають на те, що їм довелося самотужки в авральному порядку майже до світанку скручувати парти перед початком навчань.

Їх привезли до школи розібраними.

Не продумали також чим зайнятися зранку 3 вересня дітям молодшої школи, окрім 1 класів. До школи їх не пустили, очевидно, за задумкою організаторів школа для візиту політиків мала бути порожньою.

На це також нарікають батьки в коментарях під постом Карплюка. Проте, він на це не реагує.

“Новый корпус очень красивый. Спасибо. Но вот праздник для 2х классов не удался. Администрация школы сказали прийти к 7.45, у нас должен быть урок в новом классе. Но нас туда пустили только после 9,когда линейка закончилась. А полтора часа мы ждали просто на улице. На праздник и линейку нас тоже не пустили”, – пише Христина Андрющенко.

Мешканка Ірпеня Михайлина Скорик переконана, що добудувати школу вдалося виключно завдяки наполегливості батьків:

“Ситуація в 17-й школі була б набагато гірша, якби не активна позиція батьків. Станом на початок липня роботи з добудови нового корпусу були заморожені, міняли підрядника, тому лише дивом встигли закінчити будівлю до 1 вересня. Зрозуміло, що всередині багато недоробок. Ще в неділю класи були порожніми, тоді батьки самі скручували парти до 3 ночі. Попри те, що місто проплатило за ці меблі з послугою збирання”.

Карплюк також похизувався ремонтом у приміщенні нової їдальні, яка, за його словами, не відрізняється від європейських шкіл.

Натомість батьки нарікають на відсутність ремонту в інших школах міста. Зокрема, пишуть про відсутність дверей в туалетах школи № 1.

У школі № 2 також проблема з туалетами – вони не працюють, окрім цього сходи на третій поверх без перил та плитки.

Нагадаємо,  значна кількість мешканців Приірпіння віддають своїх дітей до 1 класу в Київські школи, де школи забезпечені необхідним, є безкоштовні групи подовженого дня та безкоштовні сніданки.

Торік у вересня місяці у Бучі з офіційним візитом була перша леді Марія Порошенко. Їй голова ОДА Олександр Горган приписав похвалу меру міста екс-регіоналу Федоруку, якої Порошенко не озвучувала. У Бучі класи переповнені й діти можуть навчатися на коридорах.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539