Коцюбинська рада закупила дорогий чайник і питну воду

0

Коцюбинська селищна рада купила в гіпермаркеті  “Епіцентр” не лише кавоварку за 17 000, а й чайник.

Обійшовся він громаді у понад 3 300 грн.

Про це свідчить транзакція, яку провели цього року.

Окрім того, Коцюбинська рада закуповує питну воду. У березні рада провела закупівлю і заплатила понад 3 000 грн.

Кілька років мешканці селища жаліються, що вода має запах фекалій і лабораторні аналізи неодноразово підтверджували, що у воді є фекальні забруднення. УЖКГ “Біличі” 7 липня напило пост, що вода належної якості, але результатам Бучанської лабораторії місцеві мешканці не вірять.

Перед мешканцями постає питання, якщо вода з водогону належної якості, навіщо селищна рада закуповує окремо питну воду. Зауважимо, що це не може бути оплата послуги водопостачання для УЖКГ “Біличі”. Оскільки в березні був для центрального водопостачання та водовідведення укладений інший договір на інші суми.

Нагадаємо, селищний голова Коцюбинського Сергій Даніш (“Слуга народу”) отримує більше зарплату, ніж мер міста-мільйонника. Окрім того Коцюбинська рада купила машину за 600 000 грн, на який і їздить Даніш. Раніше “Громада Коцюбинського” повідомляла про те, що замість автоматизованої системи поливу комунальники вирішили купити за кошти платників податків у “Епіцентрі” скутер за 30 000 грн. При цьому клумба, яку зробили на Мбелевій, 2 геть суха. Кущі тут напівзів’ялі. За неї віддали близько 50 000 грн.

Комунальне підприємство селища Коцюбинське УЖКГ “Біличі” на грані банкрутства. На нього вивели мільйони бюджетних коштів і керівництво КП не хоче звітувати перед громадою і депутатами. Наразі УЖКГ винне “Київводоканалу” мільйони гривень за водовідведення і є загроза відключення води. Даніш зізнався, що в передвиборчий рік, коли коштом УЖКГ робили піар на благоустрої, він під свою відповідальність сказав не платити кошти за водовідведення. При цьому 2021 року на обрізку дерев виділили вже 250 000 грн.

За відсутності спроможності забезпечити соцпослуги в Коцюбинському, бюджет селища платить Ірпеню за те, що вони обслуговуватимуть мешканців селища.

Ірпінським перевізникам за пільговиків з бюджету відголосували спершу 400 000, а далі ця сума зросла до 1 млн.

У передвиборчий рік, на парки і сквери, зокрема з рахунків УЖКГ “Біличі”, були витрачені мільйони гривень.

Для того, щоб сайт ТОВ “ITV” поширював інформацію, яка вигідна команді Даніша (“Нові обличчя”, “Слуги народу”, “Європейська солідарність”), з бюджету виділили майже 50 000 грн.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539