Лікнеп від Федорука: піар у соцмережі
— 8 Січня 2015Працівників Бучанської міської ради масово вчать користуватися соцмережею Facebook. Проти Нового року таке рішення прийняв, як стверджують джерела редакції в міській раді, не абихто — міський голова Бучі,екс-“регіонал” Анатолій Федорук. “Федорук кілька тижнів тому мав бесіди з керівниками всіх відділів міської ради з приводу інформації в ФБ: пишіть, мовляв, про свою роботу, щоб люди не ставили…
Read more







Останні коментарі