У селищі хтось потруїв собак: терміново потрібна допомога

2

Коцюбинчани схвильовані тим, що бачили кілько отруєних безпритульних собак, які лежали поблизу смітника.

Від протиправних дій невідомих постраждали не лише безхатченки, але й домашні пси. Сьогодні до редакції звернувся господар 5-місячного цуценяти лабрадора Клауса, який третій тиждень поспіль лежить в ветлікарні під крапельницями.

“4 березня в лісі, як іти до озера, я побачив як мій пес нюхає свинину. Я зібрав, скільки міг в пакет. Вийшов добрий кілограм. Це він лише нюхав, якби їв, то точно не вижив би.

Звертаюся до тих, хто зробив цю справу. Нехай це буде на Вашій совісті. Просто відпишіться або повідомте мене за номером 050 445 56 40, яким засобом ви скористалися, щоб ветеринарам було легше знайти протиотруту. У цуценяти, улюбленця всього дому, пошкоджені всі внутрішні органи,” – говорить мешканець Лісової Сергій.

Редакція просить усіх, хто знає будь-яку інформацію щодо осіб, причетних до отруєння або засобів, якими отруїли м’ясо, повідомляти це власнику лабрадорка, в коментарях під статтею або на пошту kotsubynske.community@gmail.com .

Нагадаємо, що 11 березня відбувся безпечний і офіційний відлов безпритульних собак, яких відвезли до притулку у побудовані вольєри й там вони чекають на стерилізацію.

“Ці собаки зараз перебувають в притулку, чекають на стерилізацію. Просто зараз їх стерилізувати не можна, бо у нас карантин – дві собаки у притулку з чумкою,” – повідомляє Олександр Мезіна, представниця притулку для собак в Київській області.

Захисники тварин обурені такими методами вирішення питання з безпритульними собаками, як розкидання отрути, й нагадують, що за таке поводження з тваринами передбачена кримінальна відповідальність.

2 коментарі

  1. Сашко 28 Березня 2011 at 16:53

    такие вещи не делаются без ведома руководства. Садовского к ответу!

    • Анонім 21 Квітня 2011 at 16:21

      А хто Вам повідомив, що це саме Садовський???

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539