Присяжнюк знайшов крайнього в скандалі з маршрутками – Діденка

1

ЦАП-ВІДБУВАЙЛО - Левіт, 16.Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк звільнив начальника управління промисловості, транспорту та зв’язку Київської ОДА Сергія Діденка через скандал з маршрутками.

Про це повідомляє прес-служба Київської облдержадміністрації.

“Сьогодні я зустрівся з перевізниками Київської області, щоб з перших вуст почути їхню думку щодо проведення конкурсу на визначення перевізників пасажирів та обговорити їхні вимоги. Насправді не все так однозначно, як мені доповідали”, – сказав Присяжнюк.

Він додав, що багато питань можна б було зняти в ході роз’яснювальної роботи серед перевізників, але “непрофесійні дії деяких представників облдержадміністрації призвели до збурення громадськості”.

“Я стою на позиції, що в області повинні працювати місцеві виробники, як послуг так і товарів. Однак, це не повинно бути догмою. Якщо хтось пропонує кращі умови, більш лояльну цінову політику для споживача, він повинен працювати на ринку Київщини і створювати здорову конкуренцію”, – сказав губернатор.

Коментуючи причини звільнення Діденка, Присяжнюк наголосив: “Мені потрібні керівники, які захищають інтереси держави і громади, а не збурюють суспільство”.

У прес-службі Київської облдержадміністарції відзначили, що 28 лютого проходить засідання конкурсного комітету, де визначаються перевізники пасажирів, які працюватимуть на Київщині.

Як відомо, 26 лютого автоперевізники, які працюють на низці маршрутів у Київській області, відмовилися перевозити пасажирів і провели мітинг. Причиною назвали конкурс, згідно з яким тендер на перевезення пасажирів виграла одеська компанія.

Прокуратура Київської області відразу розпочала перевірку законності проведення влітку 2012 року Київською облдержадміністрацією конкурсу.

Однак Присяжнюк запевнив, що автоперевізник з Одеської областізаконно виграв конкурс на перевезення пасажирів на Київщині.

Українська правда

1 Comment

  1. Андрей 28 Лютого 2013 at 17:02

    Меня в этой истории удручает только одно, что изменений в лучшую сторону на маршруте 745, увы, не будет.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539