Депутат Ірпінської ради Прилипко програв суд щодо своєї честі і визнав свою психічну неврівноваженість

1

Не судилосьЮрій Прилипко позивався проти депутата Гостомельської ради Юрія Марчука. Ірпінський депутат хотів відстояти свою честь, гідність та ділову репутацію.

Предметом розгляду судового спору стала стаття на сайті “Ні корупції” про підпал машини гостомельського депутата Марчука, про що зокрема писали на Сайті громади селища Коцюбинське.

У публікації на сайті “Ні корупції” зазначено:

“Цей підпал на пряму пов’язаний із сьогоднішнім мітингом в Ірпені та питаннями, проти яких я виступив у селищній раді. Це низкка справ, за якими стоїть Юрій Прилипко – депутат Ірпінської міської ради. Це несанкціонований вивіз піску з гостомельського озера, справа по заборгованості фірми “Ольвія”, справи по двох котельняхи – котельні школи № 13 та садочку. Це ті речі, про які я розповідаю громадськості. А ті, хто за ними стоїть, відповідно, не хочуть розголосу”.

Юрій Прилипко наполягає на тому, що Юрій Марчук, якому спалили машину, завдав Прилипкові цими звинуваченнями моральної шкоди.

У судовому позові свою честь, гідність та ділову репутацію Юрій Прилипко оцінив в 100 гривень.

Більше того Прилипко визнав, що став психічно неврівноваженим.

“Я людина поважного віку, адекватна повноцінна особистість, маю повагу від оточуючих, у відповідь поважаю і оточуючих. З відповідачем не маю ніяких відносин, ніякого фізичного або психологічного впливу не чинив. Натомість відповідач же своїми неправомірними діями заподіяв мені глибокі моральні страждання і душевний біль, які виразились у приниженні честі, гідності та ділової репутації,” – пише Прилипко в своїй позовній заяві.

“Дана інформація в мережі Інтернет досить швидко розповсюдилася. Мені почали задавати питання, які досить неприємні для мене, що викликало в подальшому недовіру людей, оскільки дана інформація заполонила мережу Інтернет. Внаслідок я втратив спокій, психічну рівновагу та порушився мій нормальний спосіб життя. Після чого у мене розпочалися порушення сну, я хвилювався, мав душевну тривогу, як наслідок, не висипався. На наступний день почував себе стомленим. На даний час відчуваю погіршення здоров’я,” – додає Прилипко.

Окрім 100 гривень, Прилипко вимагав публічного вибачення від Марчука у присутності всього депутатського корпусу Ірпеня.

Суд 8 квітня виніс рішення про відмову в задоволенні позову депутата Прилипка в повному обсязі.

“Конституцією України передбачено, що особа має право на вільне вираження своїх думок у довільній формі та має право на будь-які дії, які не наносять шкоди іншим особам. Разом із тим є низка законодавчих актів, які несуть своє застереження, аби особа не розповсюджувала неправдиву інформацію та інформацію, яка може нашкодити особі. Такі категорії справ є досить важкими в доведенні винності відповідача, так як у нашій країні діє свобода слова,” – зазначає Юлія Дрозд, представниця Юрія Марчука в цій судовій справі.

Нагадаємо, що днями стало відомо про те, що мер Ірпеня Володимир Скаржинський теж вирішив захищати свою честь та гідність в Ірпінському міському суді й вимагає з редакції газети та депутата Ірпінської ради 100 тисяч гривень. За позов міський голова заплатив з бюджету міста.

1 Comment

  1. LEX 10 Квітня 2013 at 12:39

    Цей гостомельський рекетир виявляється щось таки втратив : “Внаслідок я втратив спокій, психічну рівновагу та порушився мій нормальний спосіб життя.”- ви чули таке? Ох і нахаба! А громада від його “діяльності” нічого не втратила?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539