Озерні пристрасті: Ірпінський депутат Прилипко зриває сесію Гостомельської ради (ОНОВЛЕНО)

22

Image 67167

Авторка: Олена Жежера

Після скандалу із незаконним піарним відкриттям небезпечного озера депутатом Ірпінської ради Юрієм Прилипко, що визнала навіть прокуратура Київської області, в Гостомелі розпочались неофіційні “слідчі дії”.

Люди Прилипка вишукували тих, хто спілкувався із журналістами СТБ.

Як повідомлялось раніше, з гостомельчанами, хто наважився висловити пресі свою думку, провели “виховні бесіди”.

Але на цьому Прилипко й його люди не зупинилися.

Після того, як відшукали мешканця Гостомеля – Богдана, обличчя якого журналісти зумисне не показали, та провели з ним “виховну бесіду”, Прилипко разом із своєю охороною доправив цього бідаку на сесію, аби він всім засвідчив: сказати про те, що виразки могли бути після купання в озері йог намовив депутат Гостомельської ради Юрій Марчук.

Через скандальну тему, яку вирішили розглянути в залі засідань органу місцевого самоврядування, депутати Гостомельської ради заледве могли перекричати одне одного.

Посеред балагану, де ніхто нікого не чув, не витримав присутній на сесії помічник народного депутата Олексій Туровський.

“Ми зробим відповідні запити до Верховної Ради про те, як Ви проводите сесії!”

Йому із зали почали викрикати депутати селищної зали свої анонімні репліки:

“Ви ж самі порушуєте регламент!”

Інший депутат Гостомелської ради пояснив Туровському, що в боргу перед ним депутатський корпус ради не залишиться:

“Ми також напишемо на Вас. Ви не думайте, що тільки Ви можете писать. Ви ж зриваєте сесію!”

“Скільки я ходжу на сесії різних рад, але такого “базару”, як в Гостомелі я ще ніде не бачив. Це просто ганьба для всього місцевого самоврядування не лише Приірпіння, але й для всієї України. Там ніхто нікого не чув. Питання щодо ситуації, яка склалась вони хотіли обговорити на закритій сесії, але коли почули від мене, що тоді має бути окремий протокол й мотиваційна частина відповідна, то вирішили з’ясовувати стосунки у поза сесійному режимі,” – розповідає Олексій Туровський після засідання ради.

Прилипко публічно пообіцяв, що на телеканалі СТБ, який він хоче запросити, засвідчать, що саме Марчук просив медівників зробити такий сюжет про озеро.

“Действительно риба всплила. І сразу наш уважаємий депутат Марчук визиває дзвоне СТБ,” – говорить з трибуни Прилипко.

“Я не дзвонив СТБ,” – стоїть на своєму Марчук.

“Це люди скажуть,” – запевняє опонента Прилипко.

Цей діалог насилу чути у гаморі засідання. Одному з депутатів, який як і інші намагались подолати звуковий бар’єр Прилипко сказав:

“Олег, ти поймі еслі я сорвусь. Ви будете наказни.”

Ситуацію з кричущим порушенням регламенту зокрема депутатом сусідньої Ірпінської ради Юрієм Прилипко, спробував голова регламентної комісії депутат Сергій Жабченко:

“Я говорю як голова регламентної комісії. Треба не проводити слідчі дії на сесії, а зробити соухання окремо, а на сесії ці питання розглядати неправильно”.

На ці слова одразу відреагували і схвально і заперечувально.

“Або хай ідуть до суду і виясняють хто куди дзвонив,” – вигукнув хтось із місця.

“Мы тоже должны знать!” – заперечила одна з депутаток.

Натомість депутат Дмитро Омельченко запропонував заслухати таки того хлопця, якого доправили перед депутатські очі люди Прилипка.

“Слідчі дії чи не слідчі дії, раз міський депутат запросив цю людину сюди, то давайте задамо йому питання, чи дійсно там був в кадрі СТБ і як він там появився,” – пропонує Омельченко, який суміщає й головування в раді у напрямі благоустрою. Саме його прокуратура притягнула за відкриття озера без пляжного паспорту до адміністративної відповідальності.

Тут розпчався допит з деталізацією подій, які передували інтерв’ю Богдана телеканалу СТБ.

Перед депутатами ради стояв гостомельчанин Богдан та депутат Юрій Марчук, якого звинувачують у розголосі ганьби Прилипка та Гостомельської влади.

“Після відкриття пляжу ти прийшов в спортзал. Ти був зеленкою намазаний чи маззю?” – запитує Марчук хлопця.

“Це була мазь,” – відповідає той.

“Я тебе принуждав чи не принуждав?”

“Ні. Я у лікаря був і він сказав, що, можливо, то від води.”

“Я тебе просто спитав, чи можеш ти дати інтерв’ю,” – веде далі Марчук.

“Так,” – відповідає хлопець, якого доправив в залу засідань Прилипко.

“Я тебе заставляв? Просив, щоб ти говорив такі слова?”

“Ні.”

От тоді вже депутати почали з’ясовувати, чи була якась інша вода, від якої таке могло статись та скільки разів купався гостомельчанин Богдан у горезвісному озері.

“Якби це було б від води – це було б масове. Жодного звернення не було. Якщо були висипання –  я питала: чи ходили ви до ставка,” – запевнила всіх депутатка Жання Лінчук, яка працює педіатром у Гостомельській поліклініці й, за наявною інформацією, є кумою доньки Прилипка – Ольги.

Місцеві урядники навіть не припускали, що в озері, яке так пафосно відкрила влада Гостомеля, дійсно небезпечно купатись.

“Що мене дивує. Депутати дружно з’ясовували: через кого Гостомель на всю Україну прославився виключно в ракурсі того, хто ж повідомив журналістів СТБ. А от ніхто з них не задався питанням, як вони могли громаді для купання відкрити озеро, де немає пляжного паспорту і де в бактеріологічних аналізах води, які провела Київська СЕС на замовлення телеканалу СТБ, є і кишкова паличка, і ентерококи.

Аналізи води ніхто на сесії під сумнів не ставив. Відповідно, обранців громади цікавить, не як допустили відкриття небезпечного пляжу, а хто про це розповів пресі – оце і є лакмусовий папірець для всіх виборців,” – додає Туровський.

Так завдяки Прилипку Гостомельщина та Приірпіння черговий раз зганьбили себе через таких преставників місцевого самоврядування.

P.S. По закінченні сесії, одному з гостомельських депутатів, члену регламентної комісії Олегу Поповичуку, якому погрожував Прилипко на сесії, пошкодили машину.

“Після сесії я трохи затримався. Вийшов на вулицю, коли вже багато присутніх на сесії розійшлося. Збирався їхати. Машину свою не впізнав. Незнайомі подряпали її, видряпали немов цвяхами непристойні слова. Одне дописали до середині й кинули. Мабуть, хтось їх злякав. Ось такими методами розправляються з невгодними у нас в Гостомелі. Звична практика”, – розповідає Поповичук.

“Я їм цього не подарую. Буду звертатись у міліцію. Це вже переходить всі рамки”, – додає депутат.

Авторка: Олена Жежера, журналістка.

22 коментарі

 1. Постійний читач 3 Вересня 2013 at 10:28

  Пишете, що Лінчук – кума Ю. Прилипка, а Ви самі – хіба не найманий праціник Ю. Марчука і В. Кутового. Таке враження складається з одностороннього висвітлення подій у Вашому матеріалі. Ви всім дали слово – і Марчуку (цікаво, що кілька речень “від Марчука” присітні в кожній Вашій статті), і помічнику Кутового… тільки негативні персонажі типу Омельченка, Прилипка, Кириченка у Вас нічого не говорять або їх слова свідомо перекручені, вирвані з контексту; вони розмовляють неграмотним суржиком, в той час як Ваші приятелі (Марчук і Ко) наділені багатою літературною лексикою:((

  95.158.48.**

 2. Олена 3 Вересня 2013 at 11:21

  Почнімо з початку. Щодо коментарів депутата Марчука у даній статті. Якби Ви були постійним читачем, то читали б матеріали про тарифи в Бучі й конфлікт мешканців із забудовниками, в яких немає води через низький тиск. Там Марчука і близько нема.

  Нещодавно була колонка про довгожителів Приірпіння. Там так само немає його слів. Це Ви людині своїми коментарями піар робите. 🙂

  Ваш коментар – це суцільна маніпуляція. У тексті поза розшифрованим відео Марчуку навіть слова не дали додатково. Все, що використано у тексті – це розшифроване відео для читачів. Жодної цитати ніхто не придумував ані для депутата Прилипка, ані для депутата Марчука. І додатково їхні коментарі не бралися.
  Додаткові коментар у статті Поповичука, якому під час сеесії зіпсували машину.
  І ще одне.. Щойно мені зателефонував Прилипко й сказав буквально те ж саме, що Ви, постійний читач, написали у своєму коментарі. Не знаю, може він Вам надиктував? А може й сам Юрій Ілліч коментує під цим ніком?
  Якщо так, приємно, звісно, що Ви нас читаєте.. але читайте уважніше)

  Люди чудово можуть оцінити ситуацію, переглянувши запис.

  Ви або його не дивились, або дивились і, очевидно, повністю залежні від однієї із сторін.

  77.52.137.**

  • Постійний читач 3 Вересня 2013 at 13:40

   Пані Олена, щодо коментарів Марчука в кожній статті, яка стосується Гостомеля (я хоч і постійний читач, але, природно, цікавлюсь не виключно Вашими публікаціями, а матеріалами про селище, в якому живу – Гостомель). 1) в даній статті: Марчук і Поповичук – хіба не те саме – обидва помічники Кутового, обидва в регламентному комітеті. Думаю, що цього разу написано, що пошкодили машину Поповичука тільки для різноманітності, щоб не повторюватись – про Марчука раніше вже те саме писали, у нього така роль – “жертви політичних репресій, дисидента”. Про те, що Ви дотримуєтесь однієї сторони (того самого Кутового-Марчука-Поповичука) видно навіть з обсягу, який займають повідомлення в формі прямої мови від цих осіб. А займають вони не менше 1/2 статті (на око, звичайно).

   95.158.48.**

  • Постійний читач 3 Вересня 2013 at 13:52

   2) в статті “Небезпечний пляж”. якщо не брати до уваги, що сама тема публікації – озеро – a la Марчук, про Вашу заангажованість нагадує пасаж “у мене хочуть забрати спортивний клуб, де я безкоштовно займаюсь з дітьми”. Не вірю, що Ви як журналіст, подруга Марчука і людина, яка живе, здається, в Бучі, цитуючи декларацію горезвісного тренера, нічого не чули про характер його благочинності. В безсторонній публікації знайшлося б місце для такої оптимістичної репліки тільки у вустах третьої особи (того ж Прилипка, наприклад).

   95.158.48.**

  • Постійний читач 3 Вересня 2013 at 14:05

   суцільна маніпуляція у Ваших останніх статтях, особливо про Гостомельське озеро і Прилипка. І Ви добре це усвідомлюєте: Вас зачепив коментар і Ви стали у захисну позу, апелюючи до читачів, які, Ви сподіваєтесь, ПО-ВАШОМУ все зрозуміють. Ні, Ви не просто розшифрували відео в цій публікації; орфографія, пунктуація, граматика і сама композиція, послідовність викладу матеріалу в цій статті – усі засоби мобілізовані, щоб показати не саме явище, а тільки свою гранично суб”єктивну інтерпретацію події, чи не так?! Взяти хоча б це нав”язливе повторення, що тягнеться рефреном зі статті в статтю, це постійне пережовування “скандалу з піарним відкриттям озера”. Ну, добре, не хочете – не зізнавайтесь; це і так очевидно, – пишучи Ви виконуєте замовлення Марчука:)) Або у Вас якась творча криза?!!

   95.158.48.**

 3. РОДИТЕЛИ 3 Вересня 2013 at 13:05

  Марчук – разбойник и вор, собирал с наших детей по 150 – 200 грн. каждый месяц за занятия в бесплатном спортзале!! Как Вам не стыдно его защищать! Есть большая разница: одно дело когда жертвуешь на нужды школы по возможности или помогаешь сделать ремонт; и совсем другое дело – собирать с детей деньги постоянно, не давая никакого отчета родителям, на какие нужды они идут, а если не можешь платить – не ходи на тренажеры!! Лучше бы про это написали – еще называетесь независимыми журналистами. Видно, у Вас нет детей или много денег. Не шутка: платить Марчуку за двоих сыновей по 400 грн. в месяц, когда получаешь зарплату 2000 грн. Ладно еще бы он чему-нибудь их учил, занимался с ними – а то так только открывал свой фитнес-клуб и врал, что тренажеры его собственность!!!

  95.158.48.**

 4. Туровський Олексiй 3 Вересня 2013 at 14:15

  На сайтi Гостомельсько? ради вiдключили можливiсть коментувати статтi, цiкаво чому?
  Щодо Марчука, то впевненний, що вiн порядня людина. Щодо ситуацi? з оплатою за зайняття в спортзалi, то тут питання до пана селищного голови Гостомеля, який зобовязав Марчука таке робити трудовим договором.

  95.158.20.1**

  • Читачка 5 Вересня 2013 at 11:41

   А Ви, сособисто, бачили/читали цей трудовий договір, у якому Кириченко зобов”язав, як Ви кажете, сплачувати ці кошти???!

   Куди ці кошти(плата за відвідування спортивного залу) були направлені?

   Чому не видавалися квитанції про оплату відвідувачам спортивного залу?

   Ви точно впевнені, що Юрій Марчук порядна людина? Які дії Ю.Марчука дали Вам таку впевненість у його порядності, що Ви готові виступати його захисником?!

   95.132.19.**

 5. Антикорупція 3 Вересня 2013 at 22:33

  А чого Ви всі мовчите? Звертайтеся із заявою до відділу боротьби з корупцію УБОЗ, її розглянуть та за наявності складу правопорушення притягнуть до відповідальності.

  95.158.48.**

 6. Анонім 4 Вересня 2013 at 19:40

  Дешевый сайт… Лопату в руки и работать!!! И не пи…деть!!!Или пи…дить!!! Я думаю роли не играет!

  95.158.48.1**

 7. Гостомельчанин 8 Вересня 2013 at 11:54

  Проти депутата Ю. В. Марчука порушено кримінальу справу: він користуючись своїм мандатом і службовим становищем змушував наших дітей платити за заняття в безкоштовному тренажерому залі, за шість років тренерства витянув сотні тисяч гривень з кишені простих гостомельчан. як тільки почалось розслідування, марчук зразу попросився у відпустку. сподіваюсь, що цього разу нахабому тренеру-депутату не вдасться уникнути покарання і справедливість восторжествує. хочу подякувати ірпінським депутатам, які виступили зі зверненням до міліції і прокуратури і привернули увагу громадськості до протизаконних дій марчука і відстоюють інтереси жителів селища, а не свого колеги по цеху!!!

  195.211.141.**

 8. Батьки 9 Вересня 2013 at 20:25

  Як не соромно таке писати і вигорожувати цього марчука, який школярів обкрадає?!! От про те, що Ю. І. Прилипко наших дітей – цілі два класи 13 школи – відправляє у Карпати на місяць на відпочинок і даже і проїзд оплачує – краще б про це написали. Якби не Юрій Ілліч – ніхто б нікуди не поїхав. Не кожна сім’я має можливість купити путівку. За все літо ніхто не подумав про наших дітей – Марчук тільки сварки заводити і наклепи майстер. А Прилипко вже 5 рік підряд постійно дітей оздоровлює. Мій старший син, коли був у п’ятому класі на оздоровлення завдяки Прилипку їздив; а тепер менший восьмикласник до Косова їде. У кого б з батьків школярів не спитати – то всі скажуть, що дуже вдячні Юрію Іллічу, що він про наших дітей як про своїх турбується!

  195.211.141.**

 9. Батьки Гостомеля 9 Вересня 2013 at 21:02

  Ви тут брудом поливаєте Прилипка!!! А моя дитина прийшла сьогодні зі школи та сказала, що поїде відпочивати. Саме завдяки цій людині. Щоб Ви тут не писали з чужого сайту, який немає ніякого відношення до Гостомеля та нашого життя знайте нашу думку – перебирайте свою брудну білизну!!! Шукайте в себе сенсацій для свого сайту! Ви не маєте ніякого відношення до нашого селища! Викликають лише обурення Ваші коментарі “здалеку”! Не вчить нас як жити нам.Ви тут ніхто.Не можу зрозуміти, чого Ви лізите в наші справи ( з Коцюбинського, Києва, Бучі) – ми в ваші не ліземо та не вчимо, хто в вас там поганий, а хто хороший. Щодо Марчука, якого ви так піарите та підтримуєте! Думка населення для вас – не пройде він в мери!!! Не тратьте час та кошти! Помічникам та депутатам поважним – не впадайте в дитинство… Марчук ніколи не наблизиться за результатами своєї праці до поваги серед своїх односельців. Його ніхто не ставить ні в що… А депутатство купив собі, коли голоси проплачував в день виборів. Не так далеко-справа зі збиранням коштів з діточок за заняття в спортзалі селищному.Поважні люди – не плямуйте свою репутацію – не на того “поставили та працюєте”. Він і вас потім кине.
  Ну як діти зовсім. Юрій Ілліч!!! Низький Вам уклін та дяка від батьків за небайдужість до наших діточок! Ви неодноразово на справах показали свою щіристь та ставлення до нас!!! Ви нас не підвели ніразу!!! Так тримати! Здоров’я Вам та мудрості. На звертайте увагу на чужих. В нас тут своя думка!!!

  95.158.48.1**

  • Толян 10 Вересня 2013 at 14:45

   Хай почують Батьки Гостомеля: ваше любованння Прилипком , тільки підтвержує вашу рабську сутність. Поцікавтесь скільки ви-громада зробили для родини Прилипка? Ви зробили його мільйонером і фактично паханом Гостомеля.Це з вашої мовчазної згоди родина Прилипка контролює весь Гостомель. А ви усі бігаєте перед ним на “цирлах” і ганьбите себе. Бо самі не спроможні нічого зробити. Соромно і сумно. А Марчук молодець, що не побоявся піти проти селищного криміналу.

   37.53.84.**

   • Батьки 10 Вересня 2013 at 20:36

    А по-нашому, толян, марчук – самий кримінал і злодюга і єсть. це він у наших дітей останні копійки за заняття в безплатному тренажерому залі виманював!! і якшо вже ти наполягаєш на родинних зв’язках – то в спортклубі подільником марчука його батько був – разом вели облік грошам, які з дітей збивали. шо ти пишеш, не поймеш: чи ти з марчуком в долі, чи просто не в курсі. а ти сам порівняй, якщо здорова людина: Прилипко кожний рік дітям путівки в карпати достає, а марчук – в бесплатному спорт залі гроші дере!!! це тобі за такий абсурд, шо пишеш, повинно бути соромно!!! перебрав ти марчуку одне місце лизати!!!

    195.211.141.**

   • Батьки 10 Вересня 2013 at 20:48

    тупий ваший сайт: не розбереш додався коментар чи ні. так от, толян, на випадок, ще раз. самий настоящий злодюга і кримінал марчук і єсть – з наших дітей здирав гроші за безплатні заняття в спортзалі, хто не платив – не пускав. а тепер відхрещується, що ця плата – благодійний внесок.а нащот родини: то подільником марчука в тренажерному залі його батько й був – разом гроші в дітей виманювали і облік вели – все на найвищому рівні. а ти, толян, або з марчуком в долі або не в курсі. адекватна людина побачить різницю: шо марчук останні копійки витягає за те, шо повинно бути безкоштовним, а шо Прилипко кожний рік для дітей путьовки в карпати достає!!! даже й не буду с тобою в дискусії вступати: видно ти лишнього хватив – тоже марчуку одне місце рішив поцілувати:))

    195.211.141.**

 10. Таня 9 Вересня 2013 at 21:03

  Я ездила в Карпаты пару лет назад – тоже путевку Ю. И. Прилипко оплатил, родители не могли себе позволить. Уже давно закончила школу, работаю, но с тех пор все никак опять съездить не получается. Воспоминания на всю жизнь остались, подтянулась по учебе, очень приятно отдохнула. Местоположения санатория хорошее – на природе посреди гор и леса. Единственный раз в жизни водопады видела!! Сколько времени прошло – до сих пор об Ю. И Прилипко с благодарностью думаю и всегда спасибо хочется сказать, кода случайно на улице встречаю. Самые приятные воспоминания со всего детства у меня с этой поездкой связаны!!!

  195.211.141.**

 11. Editor 10 Вересня 2013 at 11:05

  Редакція просить тих, хто користується однією ІP адресою і фактично одночасно постить коментар під різними ніками притримуватись одного ніку, інакше це редакція буде розцінювати як тролінг і буде виділяти жирним IP-адресу й зазначати публічно, які ніки фактично одночасно додають коментар від одного ІР.

 12. Постiйний читач 27 Вересня 2013 at 09:18

  Добрый день. Как человек живущий в Гостомеле попробую написать на Вашем сайте,так как на Гостомельском меня блокируют!Вот и свобода слова!Хоть тема в принципе в прошлом,я думаю,к ней еще вернуться.Все люди которые имеют отношение к озеру в один голос песни льют,что почистили озеро и сделали зону отдыха для людей,а Марчук завидует и только мешает.Так вот мое мнение и мнение людей:зона отдыха это просто пиарход “мецената” после огласки депутата Марчука о вывозе песка!НЕбило бы огласки-результат очевиден:нет зоны отдыха,нет песка,нет рыбы! Второе: Читаю отзывы,диву даюсь! Детей отправили отдыхать-РАД! За путевку в Карпаты Вы голосуете за угодных Прилипку людей,а эти люди голосуют за отвод Вашей земли,результат:Ваш или Ваш сын(дочь)поехала в Карпаты в обмен на участок! Это сугубо мой взгляд на сложившуюся ситуацию!

  109.86.155.**

 13. Правда 24 Лютого 2014 at 00:01

  орордодлюбю

  176.37.60.1**

 14. Анонім 13 Жовтня 2014 at 17:45

  “Так завдяки Прилипку Гостомельщина та Приірпіння черговий раз зганьбили себе через таких преставників місцевого самоврядування” – це висновок базарної баби, а не журналіста. Висновки має робити читач. Журналіст – постачати інформацію. Хоча, шо ми (читачі) хочемо з тих невдах, які вимушені годуватися від тих, про кого пишуть добрі слова. Ви навіть не професійний гівномет, Ірино, позаяк люди, які за винагороду пишуть пасквілі бажають залишатися анонімами. Вам же портрет Олени Жежери поруч з огидною картинкою (за авторстовом маловідомого підора-гівномаза і імперативом до українців “йти на хуй”) тішить самолюбство (або внутрішнє жлобство). Ви, Жежера, напевне, заперечуватимете, що ці якості вам властиві? Проте, напевно, знаєте про що йдеться? Правда, Олена? Чи хто ви там є.

  91.232.15*.*

 15. Катерина 13 Жовтня 2014 at 18:42

  Гостомельчани! Привіт вам з Коцюбинського. Ці горлохвати, що пишуть цю гидоту – рвуться до влади самими брудними методами та підробляють грошенят. НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГИ. Вони тільки брешуть і пишуть листи в різні інстанції, а там їх вже знають і регочуться з них. Отаких виродків маємо… Нізащо не допускайте їх до влади – з вас три шкіри здеруть і заберуть останнє!!! У них немає а ні сорому, ані совісті. У нас священика обмовили та облили гидотою. Слава Богу, що ми його знаємо давно, і ніхто не повірив. Льова проплатив – вони працюють.

  195.211.108.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539