Провал секретного плану: прогулянку катером відмінили

9

lisАвторка: Олена Жежера

Депутат Гостомельської ради Василь Вознюк отримав смс від секретарки ради Олени Кислиці.

Вона відома тим, що організовувала поїздки гостомельчан на антимайдан.

У повідомленні йшлося, що депутати Гостомеля повинні підтримати селищну раду Коцюбинського під стінами облради, де мали з голосу затвердити межу.

Того ж дня гостомельським депутатам були розіслані смс з запрошенням погуляти на катері Дніпром.

“Я впевнений, що під час цієї прогулянки мали обговорювати питання дерибану лісу, так би мовити у невимушеній атмосфері, але так як питання в облраді не пройшло – прогулянку відмінили”, – розповідає Вознюк.

“Взагалі мене шокують ці люди – це мародери, які готові з убитого солдата зняти чоботи й перепродати… В країні війна, а вони гроші для військових не збирають, а яхти замовляють..”, – додає депутат.

Далі журналістам почали телефонувати переполохані бюджетники й казати, що їх змушують їхати на мітинг, який дозволить роздерибанити ліс.

Питання навіть не було у порядку денному, тому, якби не совісні бюджетники та кілька депутатів, захисники Біличанського лісу навряд чи дізнались про те, що на сесію готують документ для чергового етапу дерибану.

Біля приміщення Коцюбинської ради стояли два рейсових автобуси, на яких збоку був напис – проїзд 3 гривні. У ці автобуси вантажили людей та транспаранти, хоча вони б мали перевозити мешканців до Академістечка.

Це стандартна схема адмінресурсу: нагинають бюджетників та перевізників.

Політінформацію серед “біомаси” проводив секретар ради Ковтач. Читав щось з папірця і розповідав за що люди мають стояти перед облрадою.

Ковтач доволі цинічно виглядав на мітингу дерибанників у військовій формі.

Чому полковник не в зоні АТО?

Журналісти поцікавились, що означають зірки на його погонах:

“А ви шо не розумієте? Я полковник!”, – вигукнув Ковтач.

Не зрозуміло, чому секретар ради так вирядився на мітинг і з таким загартуванням й умінням досі не в зоні АТО.

Координував процес завантаження в автобуси депутат Сергій Черніков.

Це місцевий Жириновський, який лобіював інтереси монополіста “Майстер-енерго”, член регламентної комісії, який постійно порушує регламент та власник ділянки в Біличанському лісі на вулиці Мальовничій.

Черніков спочатку представився журналістам просто як місцевий мешканець.

На камеру почав жалітися, яке Коцюбинське бідне селище, нема шкіл, садочків, воно не може розвиватись, йому тісно і тому потрібно приєднати до нього сусідній ліс.

Коли журналісти поцікавились, навіщо ж депутати віддали садочок депутату Ільницькому, Черніков одразу почав нападати на журналістів:

“Я вам ничего говорить не буду, вы мне не нравитесь!”, – кричав Черніков.

1250 метрів екс-дитсадка віддали за безцінь

Після цих випадів він на камеру представився як депутат.

Люди, що сідали в автобуси, як мантру повторювали, що селищу потрібно розвиватись, а зараз нема як.

Під стінами облради зібралось два мітинги. Ті, хто підтримували забудову лісу – це переважно депутати й з десятки два-три звезених людей.

Під облрадою ситуацію контролював депутат Владислав Євстифєєв, який за інформацією від прокурора Ірпеня має майже 100 ділянок (по суті кожна 5-та ділянка з дерибану 2008 року).

evstyfejka

Вирішує проблеми

Частина працівників бюджетної сфери не знала, чому їх сюди привезли.

“Та я не знаю чому,” – говорить одна з працівниць вишу.

Хлопець, який в першому ряду тримав плакат, привезений Черніковим, сказав, що стоїть за збереження Біличанського лісу.

Були на мітингу й спортсмени з фрі-файту, голова цього виду спорту Андрій Старовойт єдиний власник ділянок в лісі, який встиг побудуватися.

Тренер з цього виду спорту Михайло Росохатий сказав журналістам, що ліс має бути в межах селища, тому що вони зараз не можуть в ньому навіть поприбирати.

Місцева депутатка Ірина Федорів прибирає в лісі регулярно і ні статус, ані визначення межі їй та активістам селища не заважає прибирати тут двічі на рік.

24052014263

Організовано понад 10 суботників, вивезено понад 20 причепів сміття

Коцюбинчани, що прийшли, зачувши про те, що облрада може спробувати узаконити межі, а тим самим і дерибан 2008 року, здивувались тому, що на мітингу в робочий час були працівники бюджетної сфери.

“Цікаво було. Я бачив директора 18-ї школи Ігоря Лошицького. Бачив і свого однокласника. Питаю: що ж ти тут робиш. А він мені каже, що те ж саме. Що і я. Подзвонили, мовляв, та й прийшов. Я думаю: е, ні. Мене по дзвінку не збирали. Я прийшов бо дізнався про плани дерибанників,” – говорить коцюбинчанин Олексій Кузьменко.

“Лошицький сказав, що політика – це не його. Але ж виникає закономірне питання: що він робить тоді на мітингу. Далі він якось коротко зазначив, що лютий місяць людей нічому не навчив і війдійшов. Була і депутатка Настенко. Я спробував сфотографувати – відверталась. Взагалі всі вони відвертались від фото. Чого ж відвертатись, якщо прийшов за правду стояти? Наші ніхто не відвертався і всі посміхались, коли їх фотографували,” – додає Кузьменко.

Але дерибанники мали організувати мітинг за будь-яку ціну й їх не цікавило те, що вони цим фактично принижують вкотре працівників освітньої та медичної сфери. На засіданні облради мало б вирішитися давно омріяне питання межі, а значить за дерибан 2008 року можна було б ще посудитись.

До слова наприкінці травня Вищий адмінсуд України визнав, що Київрада правомірно не погоджувала межі на вимогу селища Коцюбинське.

Коли ж активісти почали виступати то і на мікрофон, і на гучномовець накинулися депутати Марія Пегета та Євген Дзюба.

“Скотина, хто тобі платить,” – кричить колишній військовий Дзюба активістці Ірині Федорів.
Аби перекричати гучномовець гурт депутатів та кілька людей підбігли й почали кричати: “брехня! брехня! брехня!”.

У цей час у гучномовець пояснювали, що це чергова спроба ошукати людей, яким уже 4-й рік депутати обіцяють ділянки, а самі з 2008 року мали можливість перепродати свої наділи в лісі.

Дзюба заперечив перед гуртом людей, що отримав ділянку.

Насправді він лукавив перед громадою, бо у 2008 році отримав 15 соток на Мальовничій. Коли ж Дзюбу знайшли у списку – він відійшов.

Активісти показували рішення судів, список підставних осіб з Дніпропетровська, яким уже дали незаконно ділянки в лісі, а не просто пообіцяли. Але люди не могли повірити, що Садовський, який у 2010 році перед виборами пообіцяв і не виконав до 2014 року, зробить перед виборами це знову.

“І що ви думаєте мене Садовський обмане? Як він потім мені в очі дивитиметься? Я з ним вчилась,” – переконана, що отримає ділянку одна з учасниць звезеного мітингу.

“А з цим питанням (501 ділянка на депутатів та підставних – прим. авт.) – мають розбиратись правоохоронці,” – додає жінка.

Документи, де чітко видно межу нацпарку, й те, що голова Київської облдержадміністрації це погодив, ніхто вивчати не хотів.

“Я колись була опозиційною до влади. Я поховала дітей. І перестала боротись,” – говорить інша жінка, якій теж пообіцяли ділянку.

Найбільш агресивні люди говорили, що Садовський за будь-що має покращити їхні житлові умови.

Активісти їм порадили просити квартири в новобудовах “Атланту”, який будується на ДОЦ-і з легкої руки Садовського. Частина сказала, що буде просити.

build

Забудова без обіцянки зробити соціальну інфраструктуру

Підтримати ідею нацпарку прийшли з власної ініціативи коцюбинчани, які вважають, що ліс має бути нацпарком і його дерибанити не можна.

“Мітинг бюджетників був далеко не в собі. Це мали б бути хоч якісь переговори. Вони нападали, це була неповага до співрозмовника. В мене навіть є відео, як нападали. Ображали словесно. Якщо мають якісь претензії нічого не вирішується криками. Вони не знають повної ситуації й не хочуть чути про жодні документи,” – говорить Настя, 11-класниця з коцюбинського, яка з подругою прийшла на мітинг, аби захистити ліс.

Коцюбинчанка Галина Скіпальська стверджує, що на такому мітингу їй бувати не доводилось ще ніколи:

“Я шокована культурою людей. Вони були накручені. Я скільки ходила на акції такого не бачила. Я думала вже дійсно нападуть! Вже там ніхто не розумів, хто за кого. Хтось казав, що Федорів засіла в якійсь машині й з неї говорить в рупор. А Федорів була в приміщенні облради. Потім казали, що це зумисно підібрали голос, що схожий на голос Федорів. Ми навіть не розуміли, хто говорить ті правильні речі у мікрофон, така була ситуація з тим, що, як виявилось, зібралось аж три мітинги!”

Насправді правоохоронці, розуміючи, що буде мітинги з абсолютно протилежними сторонами мали б розвести людей, бо подані дві заявки на мітинг.

“Я – Тетяна Проторченко. Я живу в Гостомелі все своє життя. Ми працювали з Домбровським і я добре моніторю Інтернет та Facebook. Прочитала блог Федорів, що будуть вносити з голосу питання. Просто вже дістали, скажу чесно. До ночі обдзвонювала людей. На мітинг проти дерибану прийшли і Гостомельчани, і люди з Біличів, і з Академу,” – говорить та, чий голос приймали за голос Федорів.

“Я фінансист і працюю комерційним директором. Мене дістали Скаржинські, Карплюки, Федоруки! Я не боюся давно. Була можливість виступити – я виступила,” – додає Тетяна Проторченко, яка до акції з Федорів навіть не була знайома.

У цей час в приміщенні облради селищний голова Гостомеля, який по суті провалив підтримку мітингу дерибанників з боку Гостомельської ради, бо з Гостомеля на провладний мітинг від “екс-регіоналів” не приїхав майже ніхто, шукав депутата облради УДАР-івця Леоніда Танцюру.

gostomel

Кириченко в пошуках Танцюри

“Ти не бачила Танцюру, мені Танцюра потрібен… Слухай, є очкі?”, – помітно нервуючи й шукаючи номер Танцюри в телефоні, питав у журналістів “Сайту громади Приірпіння” селищний голова Кириченко.

Далі Кириченко каже журналістам, що приїхав, аби… привітати громаду Коцюбинського, але одразу ж виправляється, що приїхав “підтримати”.

Привітати так і не вдалося – не було з чим. Прогулянку катером скасували.

Танцюра потім казав, що Кириченко його шукав у суспільно важливій справі.

Сам же одразу пішов до заступника прокурора, який мав бути на сесії облради у випадку, якщо будуть розглянуті питання меж.

tantsura

Танцюра за дерибан й запопадливо наводить мости

Далі на сесії Танцюра наголосив, що все одно, хто дерибанитиме: Київрада чи область. Тому, з його слів, краще, хай дерибанить область.

На вулиці під парасолею Кириченка чекала секретарка Гостомельської ради Олена Кислиця. Побачивши журналістів, почала тікати та прикриватися парасолею.

На питання журналістів, що вона тут робить, сказала:

“Вы что не видите, что я не хочу с вами разговаривать!”

У цей час депутати Коцюбинської ради сіли перед екранами, щоб дивитись, що ж буде на сесії облради й чи буде в порядку денному заповітна межа, що може допомогти через суди узаконити депутатські ділянки.

Депутат Ігор Римаренко, який є найбільшим прогульником ради, був тут як тут.

rymarenko

Що я тут роблю?

Прогульник № 1 і кандидат на виліт викладач Римаренко у 2008 році отримав 15 соток на вулиці Травневій. Тому його присутність на цьому заході – невипадкова.

Коли у залі засідань сфотографували депутатку обради Наталію Семко, яка відома тим, що організовувала передвиборчу кампанію Петра Мельника і заради піару дітей коцюбинчан переконувала, що в небезпечному озері можна купатися, як і інші учасники дерибанного процесу, вона не хотіла, щоб її фотографували.

semko2

Шо делать?

“О-о-о! Она меня сфотографировала! Видела? Видела?” – бідкалась Семко.

При збільшенні фотографії вдалося прочитати, що написала собі Семко на звороті папірця. Тут йдеться про те, що мають написати листа голові облради Бабенку та голові КОДА Шандрі.

semko3

Якась особлива роль відведена депутату облради екс-регіоналу Ігореві Борзилі. Біля його прізвища стоїть знак оклику. А по уривку тексту, який вдається прочитати йдеться про внесення питання до порядку денного, очевидно, що це скандальне питання зміни межі, яке зазнало фіаско.

Коли ж робили фотографію Євстифєєва, який розмовляв з Семко, то він обурився:

“Федорив! Веди себя прилично!”

Землю крестьянам! Я ж об общественном благе думаю, Наташа!

До слова, Федорів була офіційно акредитована як представник ЗМІ. Звинуватити її в тому, що вона порушувала межі пристойності чи регламент ради по суті – безпідставно.

Тому висновок один, Євстифєєв теж не хотів потрапити в кадр.

Від фотокамер ховався і селищний голова Вадим Садовський. Побачивши, що його хочуть сфотографувати, він різко розвернувся й почав дивитись просто у двері. Що там було цікавого – журналісти так і не зрозуміли.

exit

Наказан

Фактично селищний голова сам себе поставив у куток під вивіскою “Вихід”.

Зрештою таки вдалося зловити Садовського, який зумисне йшов швидко кулуарами ради. Коли його сфотографували, він запитав: “Удовлетворив?”

sadovskyi

Удовлетворив?

Екс-регіонал Борзило, запевнив журналістів, що питання меж у порядку денному не буде. За кілька хвилин стало відомо, що Кличко провів переговори й домігся відстрочки цього питання через підписання меморандуму.

До мітингувальників вийшов голова облдержадміністрації Бабенко й повідомив, що питання сьогодні, як того хотіли Садовський разом з депутатами Коцюбинської ради, що отримали ділянки, в порядку денному не буде, що підписаний меморандум і буде створена робоча група щодо меж.

babenko

напружені обличчя Семко і Садовського після публічного провалу

“Коли вийщов Бабенко він опинився на тлі нашого банеру: “Лапи геть від Біличанського лісу”. Банер прихильники дерибану почали одразу відштовхувати,” – розповідає коцюбинчанин Андрій Скіпальський.

Попри те, що меморандум був підписаний питання про Коцюбинське не було в порядку денному, всім депутатам роздали проект рішення про зміну межі Коцюбинського.

Тому активісти вирішили чекати, поки облрада в цілому ухвалить і сформує порядок денний. Попри дощ захисники лісу не розходились.

park2

За ніч добровольців на мітинг назбиралось більше, ніж тих, кого заздалегідь го тували до підтримки дерибану

Проект рішення щодо Коцюбинського дістати не так просто. Спочатку журналісти попросили проект рішення в екс-регіонала Ігоря Борзила, той чесно зізнався, що в нього рішення немає. І дійсно на столі в Борзила лежала лише тоненька брошурка порядку денного, папками з проектами рішень, які роздавались депутатам перед сесією він не обтяжувався.

Далі журналісти попросили проект в Сємко.

“Чого ви мені раньше не позвонили, ми ж з вами вже разом.  проект на вході видавали, спитайте там, зараз не можу вам дати. Я ж уже з вами захищаю ліс…”, – говорить те, у що важко віриться Наталія Сємко.

Вадим Башун, в якого за проханням журналістів попросив проект рішення Борзило, здивувався і не дав:

“А зачем оно им?”

Згодився дати журналістам проект для ознайомлення лише депутат облради Сергій Ареф’єв.

Торги: тепер 2500 га просять у нацпарк, а решта – хочуть подерибанити

Попри те, що колишні члени Партії регіонів створили в раді нові групи, зокрема, Партія розвитку, гімн нашої держави вони так і не вивчили.

borzylo

Раптове фото

Але Борзило, побачивши що його знімають, піарно поклав руку на серце.

borzylo2

Борзило помітив камеру

Питання про Коцюбинське так і не внесли до порядку денного, як не чекав цього Садовський біля дверей.

Коли стало зрозуміло, що це фіаско, Садовський просто під час сесії пішов поплакатись на плечі Наталі Семко.

sadov2

Шо делать, Наташа?

Зрештою Садовський та депутати покинули облраду, а Євстифєєв внизу, ще переконував людей, що тільки дадуть межі й вони одразу почнуть будуватись.

ageeva

Все будет! Поверьте!

Наголошував, що “Новатор”, який хотів побудувати Володимир Карплюк, був непоганим проектом, бо на думку Євстифєєва, краще будувати багатоповерхівки.

“Євстифєєв переконував, що щойно затвердять межу, одразу будуть лобіювати затвердження меж Гостомеля. Він казав, що десь там уже будується, може мав на увазі канадське селище. Казав, що після люстрації прийшла голова вищого суду, жінка, і сказала, що буде вирішувати на користь власників ділянок,” – розповідає Вероніка Агеєва, яка чула розмову Євстифєєва у фойє облради.

Увечері Ірина Федорів зустрілась особисто з міським головою Віталієм Кличком і наголосила на тому, що здавати територію нацпарку під дерибан не можна, бо це здобуток 5-річної війни за збереження лісу.

“П’ять років місто відстоювало своє право відстояти межі Києва. Було прийнято рішення, що в облраді буде з голосу підняти питання, щоби посунути межі Києва. У травні вищий адмісуд прийняв рішення, що межі будуть незмінні. Я був в облраді. Ми створимо комісію, яка ще раз вивчить це питання. Я впевнений, що закони у нас є, що межі Києва залишаться такими, які вони є,” – відповідає Кличко.

Більше того, Кличко різко розкритикував позицію Танцюри, який з трибуни облради зазначив, що все одно, хто буде дерибанити ліс.

Klychko

“Я хочу сказати, що я не можу коментувати, те, що я не чув. Але я знаю, що слово дерибан має увійти у минуле. Дерибан закінчився, ми повинні жити по-новому. Для цього люди вийшли на майдан, для цього люди віддали життя. Є закон, якого всі повинні дотримуватись. Біличанський ліс входить до Голосіївського парку. Його межі мають бути незмінними. Це принципове рішення не має ніхто його змінювати,” – запевняє Кличко.

У свою чергу активісти вже формують список членів робочої групи, куди повинні увійти представники всіх ланок рад, активісти, працівники Мінекології, прокуратури та інших осіб.

Зрив голосування облрадою з голосу питання вважають своєю перемогою. Меморандум, який підписав Кличко – тактичною помилкою, що не має жодних юридичних наслідків у правовій сфері. Цю тактичну помилку самі ж активісти готові виправляти у складі робочої групи.

Депутати селищних рад та облради не втрачають надію відбити свої ділянки, й поки триває АТО покататись на катері.

Авторка: Олена Жежера, журналістка.

 

9 коментарів

 1. Галя 27 Червня 2014 at 23:25

  Сьогодні була у перукарні в Коцюбинскому. Там і почула цікаву історію від однієї з клієнток.

  Виявляється, вчора їх, бюджетників, не хочу тут писати якого підприємства, попросили поїхати на якийсь захід в Ірпінь. Жінка розповідала, що зранку їх чекали автобуси.

  Вона вірила, що їде в Ірпінь. Та по дорозі виявилось, що їх везуть в Київ. Коли вони приїхали, жінка подумала, що то Верховна Рада! Потім зрозуміла, що то Київська обласна адміністрація. Там було купа людей, потім приїхали журналісти і все то почали знімати.

  Жінка каже, що навіть не розуміла чого вона там і що хочуть ті люди… А всі щось хотіли, кричали і вимагали. Той дурдом знімали журналісти і навіть вона попала в камеру. Хтось її навіть бачив. Казала, що тепер всі будуть думати, що їй за цей мітинг заплатити, а їй не платили, просто привезли, вона сама й не знала куди і чого… Така ось ситуація, а Ви самі робіть висновки!

  95.158.25.**

 2. ella24 27 Червня 2014 at 23:44

  Блин! Вечьные идиоты , черников и ковтачь, клоуны – истеричьки. Люди, чё вы их досрочно всех не снимите??!Чё они ещё на работу утром ходят?

  46.211.140.1**

 3. Надія 28 Червня 2014 at 15:44

  Так, вірю. Була і в нас подібна ситуація, працюю я, доречі, в Ірпінській освіті. Загрузили в автобус, нічого не повідомивши, але у робочий час. І повезли…куди? На мітинг за Януковича. Коли ми це зрозуміли, то негайно назад попросили водія нас везти.

  95.158.48.**

 4. Инга 29 Червня 2014 at 00:21

  Для умников информация такова: есть 2 варианта которые будут от ваших действий по защите леса. 1-й – территория будет 4000га, следовательно получат наконец то все жители свои земельные участок, придут инвесторы и начнет наконец то развиваться населенный пункт.2-й – территория будет 87 га (как по словам федорив должна быть)- это означает, что все что находится со стороны сельрады, относительно ж/д, просто отсутствует. И чего добивается “наш депутат” ?? Куда деть те жилые дома и предприятия? Ответ прост – это полный абсурд в действиях Федорив или же конкретное лоббирование столичных интересов. Ответьте на эти 2 пункта сами….

  95.135.94.1**

  • Ірина Федорів 29 Червня 2014 at 09:34

   Пані Інго, я була не на одному суді, бачила матеріали справи. Ви з ними знайомі й чули аргументацію в суді сторін, одна з яких посилається на документ УРСР 41 року?

   87 га – це документ Ірпінського виконкому, до якого я ніколи не мала відношення і не маю, як і Київ чи будь-який активіст.

   Є рішення суду від 29 травня (касація) про правомірність відмови Києва в погодженні межі. Ми про це рішення самі дізнались минулого тижня.

   Відповідь проста. Задля межі Садовському, області, Іпеню й Києву й погодити межу по лінії забудови, що не суперечить указу. Тобто по лінії забудови, що зараз існує.

   Але ще є третій варіант, з огляду на соцопитування, яке провів один з політиків Приірпіння, більше коцюбинчан хоче в Київ, аніж залишитись селищем.

   Я чудово розумію, що депутати, які в раді пильнують два питання: ділянки відбити, які отримали, й розглянути питання власного бізнесу (МАФи, паркінги і т д). Все решта мало кого цікавить.

   Якщо торік я звернулась до КМДА – вул. Робітничу поремонтували. Щодо бульвару Садовського (Залізнична) – то він – пам’ятник не нашій бездіяльності, а доказ ефективності влади, як і садок, який знищили на Пономарьова 2/2. Те, що нема садка і втратили 5 трикімнатних квартир – це теж наша вина, як і бульвар Садовського?

   Людям, які не можуть управляти на парі десятків га, довірити тисячі? Це смішно.

   Майже 100 тис грн виділили на паркан, що робили в дружини Садовського. Штахетник. Це теж наша вина? Я скажу чия це вина: тих, хто сліпо голосує.

   Ви звинувачуєте Скіпальського. Та такі як він і Домбровський стояли в ніч на 20-те лютого там, поки ваші любі “регіонали”
   тряслись над тим, що їм робити далі. І поки верзи тікали, низи судомно рятувались виходом з партії.

   Я, як і людина Лісовій та Меблевій й в усьому Коцюбинському, більше схиляюсь до варіанту приєднання до столиці. Мене люди мало не щодня питають: коли нас приєднають нарешті.

   Ведуться перемовини, щоб приєднали зі збереженням статусу чорноб. зони.

   Приміські тарифи зміняться на міську сітку. Це однозначно. Ну не може 3 грн коштувати перевезення менш, ніж на 10 км. Сам Садовський в сесійній залі казав, що дуже добре мати дотації, як в Києві. Тобто він визнає, що в Києві ці умови надають населенню неабиякі переваги в тарифних планах. Звісно, зараз виростуть ціни на комірне, але пропорційно. Для людей це буде ще один аргумент приєднатись до Києва чимшвидше.

   Можливо, добре, що створена робоча група. Ми це питання не планували піднімати, але це може бути поштовхом до його вирішення. Ми будемо просити і Кличка і його оточення. Наразі проситимемо, аби нам соціологи дали офіційно результати опитувань населення, яке, я ще раз наголошую, проводив Ірпінський політик й який проти приєднання Коцюбинського до Києва.

   У мене питання, пані Інго, от є повага у влади до бюджетників, які роблять колосальну роботу в нашій державі, й яких проти волі звозять як якихось тітушок на пікет? Ви бачили б як вони ховають очі…

   Після революції гідності, за яку люди заплатили життям, не можна навіть подумати, що ті, хто звозили антимайдани, будуть і далі курувати вирішення якихось питань в державі навіть на рівні селищ.

   Вас не обурює полковник Ковтач у формі на мітингу? А Домбровський каже, що нема людей, аби перекрити лінію фронту. За ту межу слабо поборотись цим чоловікам екс-військовим?

   95.158.22.1**

 5. Надія 29 Червня 2014 at 11:22

  Чому Іра не доклала Кличку,як вони “ГОСТИННО”приймають переселенців у селищі.

  192.162.135.1**

  • Ірина Федорів 30 Червня 2014 at 10:58

   Пані Надіє, а які проблеми в селищі з нашою гостинністю? Всі посильно допомагають, приміщення готові були надати усі депутати без виключення. Було питання лише у юридичному оформленні. У рішенні, за яке голосувала більшість, немає ані слова про біженців, переселенців і АТО. У тому проекті, який не підтримали, було зазначено, що приміщення надаються саме біженцям.

   Дістаються медикаменти, шукається робота, люди приносять речі. Якщо Вам відомі якісь конкретні факти негостинності мешканців селища до біженців – пишіть конкретніше. Тільки от, якщо такі питання є, то це не до Кличка.

   І до відома. Я не доповідаю Кличку, а інформую, як людину, яка може вплинути негативно чи позитивно на результат 5-річної роботи. Своє світосприйняття вищості одних людей над іншими треба змінювати, навіть, якщо Ви – депутат селищної ради.

   Була вже у нас пані Наталія Семко, яка вважала, що вона “депутат вищого рангу” й вірила, що я їй маю звітувати, як депутат “нижчого рангу”. 🙂

   Але з реєстрацією в неї великі питання. Оскільки Семко і Кличко не в моєму окрузі – я їм не доповідаю і не звітую.

   Якщо Ви вважаєте це за доцільне – можете їм доповідати. Але раджу витискати потроху з себе раба й рабське світосприйняття.

   95.158.22.1**

 6. Andrew 29 Червня 2014 at 23:33

  Велике прохання про усякі сброби дерибану лісу біля Нашего гарного селища повідомляти на адресу krupoderow@ukr.net. Бо щодо мітингу,стосовно дерібану, випадкого дізнався з цього сайту. Дуже не хочу щоб з’явилися паркани як у Чайкі.Спасибі.Андрій.

  95.158.18.**

 7. пророк 17 Липня 2014 at 16:59

  Деньги все зарабатывают…

  77.88.253.**

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539