Ірпінська секретаріада: Денисенко VS Мельничук

1

dvoeУ Ірпені пройшов мітинг на підтримку в. о. Ірпінського міського голови та секретаря ради “свободівця” Богдана Мельничука.

Саме його захотів скинути із порушенням закону з крісла інший депутат Юрій Денисенко, який входить в групу дерибанників Ярослава Місяця.

27 червня депутати нібито висловили недовіру Мельничукові. За це проголосувало, з слів Мельничука, 19-ть людей. Це критичний мінімум голосів, оскільки загалом депутатів у раді 36.

Знаковим є те, зазначає Мельничук, що голосував і УДАР-івець Іван Міглазов, який, згідно з постановою ЦВК, більше не має представницького мандату в Ірпінській раді.

Депутата Сергія Тішина, якому ЦВК повернуло мандат, у раді в той день не було.

Посада секретаря ради є стратегічною, оскільки за відсутності міського голови секретар виконує його обов’язки. Тому до виборів, які відбудуться у жовтні місяці, клан дерибанника Місяця, хоче завершити те, що не встиг.

trijtsa

За інформацією джерел в Ірпінській раді, підсудний екс-ректор Петро Мельник заявив на своєму дні народженні, що збирається йти у мери. Він вже отримав підтримку на рівні місцевих рад, зокрема і в селищі Коцюбинське.

Денисенко, за інформацією джерел, є креатурою не лише дери банників з клану Місяця, але й Мельника, який має мерські амбіції.

Мельничук, який очолив місто волею долі, як єдиний “свободівець” в Ірпінській раді після майдану фактично не мав союзників аж до сьогодні.

Володимир Карплюк – забудовник, кум екс-“регіонала” і мера Бучі Федорука вже 5-й рік працює над тим, аби взяти в Ірпені реванш.

Він фактично переміг, за інформацією “Української правди” у 2010 році, коли боровся за крісло мера як протеже Петра Мельника. Але виграла креатура Азарова – Володимир Саржинський.

Тому після скандальної сесії, коли Денисенко зробив незаконний переворот й стало очевидним, що Петро Мельник може поборотись на виборах за мерське крісло. І ось тут в “свободівця” Мельничука та забудовника Карплюка збіглися інтереси.

Не так давно Карплюк вже приходив до кабінету № 2 в Ірпінській раді.

Тут сидять ті, хто вважає себе координаційною радою Ірпінського регіону. Карлюк приходив разом із коцюбинчанином Сергієм Данішем, й просив дати йому можливість поправити Ірпенем цей короткий проміжок часу до виборів.

І тут всі плани забудовника Карплюка, який вибудовував стратегію впродовж 5-ти років, можуть зруйнувати плани його екс-покровителя Петра Мельника.

Тому 1 липня аж 33 громадські організації вирішили підтримати “свободівця” Мельничука й “екстренно зібрали віче”.

miting

У стороні від мітингарів помітили й самого Володимира Карплюка, якого зняли зі спини активісти.

karpluk

Захід в Ірпені здобув потужну інформаційну підтримку. На одному з провідних загальнонаціональних сайтів – “Українська правда”, хтось проплатив банер з посиланням на статтю про перипетії довкола Ірпінської секретаріади.

І в цій рекламі є прозорий натяк на можливого опонента Карплюка – Петра Мельника.

reklama

Банер зник пообіді у п’ятницю.

На той час депутат Ірпінської ради екс-“регіонал” Леонід Глущенко, який активно головував 27 червня на зборах в приміщенні Ірпінської ради, підготував рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Ірпінської міської ради Богдана Мельничука.

2

Також Глущенко зробив ще одне рішення про виконання обов’язків секретаря ради депутатом Юрієм Денисенком.

1

На думку Богдана Мельничука, таке рішення є незаконним:

“На зборах вони голосували за те, щоб оголосити недовіру мені як депутату, а в рішенні йдеться про припинення моїх повноважень як секретаря. Фактично, це є підробка рішення”.

За Юрія Денисенка на мітинг приїхали вступитися представники Правого сектору в камуфляжі та бронежилетах, що в мирному Ірпені виглядало вже дико.

ps

Частина пікетувальників була на вулиці, а інша частина пішла до приміщення Ірпінської ради.

На захист екс-“регіоналів”, які підтримують Денисенка, виступив Ігор Миколайчик  –  заступник куратора Київської області від Правого сектору Ігоря Мазура.

За словами самовидців, Миколайчик сказав, що потрібно якось мирно вийти з ситуації, що склалася. Також він зазначив, що Денисенко допомагав представникам ПС, коли був намет в Ірпені на площі.

“Його дуже швидко обірвала громада в залі. Молодий чоловік спитав Миколайчика, як представники патріотично налаштованих сил можуть підтримувати екс-“регіоналів” і виступати проти “свободівця”? Миколайчик не знайшов що відповісти й після цих слів вийшов із зали, за ним пішли й представники Правого Сектору”, – розповів Юрій.

Представники Ірпінської самооборони, які називають себе “Координаційною радою ірпінського регіону” й вже кілька місяців займають одне з приміщень міськради, а саме – кабінет № 2, переконують журналістів, що не поділяють думку заїжджих “правосекторівців”:

“Ми нікого не підтримуємо, тримаємо нейтралітет – вони між собою б’ються, а ми виконуєм свою роботу. Щодо виступу Миколайчика – я не можу цього прокоментувати, я не знаю на чиєму боці він виступав”, – розповідає один з представників кабінету № 2 Дмитро Вдовенко.

23

Володимир Карплюк, який має мерські амбіції в Ірпені, по суті не проти зміни секретаря, але наголошує, що все має відбуватися в законний спосіб.

“Що б не відбувалося, все має відбуватися в законний спосіб. Якби депутати схотіли обрати Денисенка секретарем, вони б мали це зробити законним шляхом, згідно закону “Про місцеве самоврядування” – призначити сесію й зробити це на сесії. Оскільки вони розуміли, що громадськість буде проти цього і на сесії в них цього зробити не вийде, вони вирішили голосувати без сесії. Головне, хто проголосував за Денисенка – це екс-регіонали та вигнані з партії “ударівці”. Загалом, це такий собі реванш Глущенка, який протягом 4 років займався нарізанням Ірпінської землі”, – говорить Володимир Карплюк.

Юрій Денисенко ж вважає своє обрання абсолютно законним.

“Окрім того, що мене на мітингу облили брудом, я нічого не буду коментувати. Я ніколи не був членом Партії регіонів – такий квиток можна купити у будь-якому кіоску на Петрівці. Мене образила позиція Мельничука, якого теж було обрано в незаконний спосіб (фактично цим Денисенко визнав незаконність свого обрання – прим. ред.),” – говорить Денисенко.

“У регламенті міської ради в ст. 40 написано, що якщо є підпис 19 депутатів, вони можуть висловити недовіру міського голови, а так як секретар, за відсутності голови, виконує його обов’язки – недовіру відповідно висловлюють секретарю”, – пояснює Денисенко.

Стосовно того, чи піде Денискенко на мера, сказав таке:

“Я не знаю, чи висуватиму свою кандидатуру. Я над цим ще не думав… Але мій розум, мій досвід, мої знання, якими я володію, я хочу застосувати на користь свого міста (до слова мешкає Денисенко, як і депутати Ярослав Місяць та Марина Власюк, не в Ірпені, а в Бучі – прим ред.). Усі ці речі зараз відбуваються на тлі позачергових виборів”, – не приховує, чому хоче скинути секретаря, Денисенко.

Мельничук же не збирається так легко здаватися й має свій план, який воліє зараз не розголошувати:

“Не хочу всі секрети відкривати на вихідні. Працюємо над вирішенням цього питання. Сесія нелегітимна і ми це доведемо”.

Печатка досі перебуває в Мельничука.

1 Comment

  1. Віталій Іщенко 5 Липня 2014 at 05:53

    “Він фактично переміг, за інформацією “Української правди” у 2010 році, коли боровся за крісло мера як протеже Петра Мельника. Але виграла креатура Азарова – Володимир Саржинський” Абсурд

    95.158.48.1**

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539