Голови РДА на новорічному “корпоративі” екс-регіонала Присяжнюка

1

Попри зміну влади екс-регіонали не просто залишаються не покараними, а ще й святкують й далі мають підтримку місцевої влади, яка залишилась незмінною.

“…Один із стовпів режиму Януковича, колишній голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк провів новорічний “корпоратив”, на якому були присутні як колишні, так і багато теперішніх голів РДА та управлінь ОДА”, — пише у соцмережі Facebook Євген Жовтяк, екс-голова Київської облдержадміністрації.

“Ті, хто це бачив, кажуть, що не вистачало хіба що теперішнього голови КОДА Володимира Шандри… Виявляється, людина, яка цинічно сфальсифікувала усі вибори на Київщині за 2010–2013 роки і при підтримці виборцями Януковича і “регіоналів”, яка ніколи не перевищувала 15 %, “зробила” усі місцеві ради на 80 % проянуковицькими, нікуди не втікає, а далі почувається господарем області”, — додає Жовтяк.

Безымянный

Нагадаємо, що син Присяжнюка став нардепом від “Народного фронту” й під час складання присяги сидів поруч із нардепом від 95-го округу — Михайлом Гаврилюком.

Усі члени “Народного фронту” голосували за бюджет 2015-го року, якого їм навіть не роздали для ознайомлення. Таку одностайність показав лише “Народний фронт” — партія, яку на виборах очолював Арсеній Яценюк — чинний прем’єр-міністр, чий уряд і готував бюджет 2015-го року.

1 Comment

  1. Віктор 1 Січня 2015 at 15:24

    Євген Дмитрович ! Ви особисто завжди були праві у виборі друзі керівників і я Вам про це говорив і заздрив. Ви завжди стояли за простих людей і підтримували чим могли. Ваші переконання це і мої тому, що я також бачу постійну не справедливіть, ті корумповані і злочинні схеми. які йде від братства янучарів. Викорини їх можливо лише позбавитись їх фізично, а так до всього вони пристосуються будуть вредити і підставляти людей по всіх проблемних питаннях у регіонах.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539